IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

65 страници V  « < 63 64 65  
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри
J.T.Ultras
коментар 08 Oct 2019, 20:45
Коментар #1281

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 057
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Чета, че скоро и Тотнъм и Ман. Юнайтед можело да останат без треньори, а Алегри учил неприятния Английски biggrin.gif
Ама и Дибала е ясновидец, как им отказа и на двата отбора.. tooth.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
JIZAH
коментар 08 Oct 2019, 21:31
Коментар #1282

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 272
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Дано милан се сетят да му се обадят, че ако наистина вземат Пиоли ще падна от смях. Не разбраха, че с кретени работата няма как да стане. А и човекът е най-легендарният действащ тренер. Ако не се лъжа може би само Трап има повече титли в кариерата си... Което е своеобразен ташак. Какво ли ще си казват хората след 50 години - Алегри легендата, а той газил киево и каляри със състав струващ поне 5 пъти повече... И като казах след 50 години - някой да е чувал за другият ни тренер, който е бил изгонен посредата на спечелването на 5тото си скудето - Карло Каркано. Изгонен заради хомосексуализъм и то не с кого да е, а Феличе Борел - някои неща никога не могат да останат тайна smile.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 09 Oct 2019, 12:57
Коментар #1283

Juventus hero

Коментари: 11 312
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Някоко пъти имаше комнетари по темата, че МИлан нямат пари за да си позволят, Алегри, който не е готов да прави толкова голям компромис, за Милан. Спокойно може да води далеч по стойностни отбори и да се развива, не мисля, че това е най-примамливата опция която имат пред себе си. Тоест Милан, може и Пеп да желаят за треньор, но макса който им е по джоба е Пиоли.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 16 Oct 2019, 14:52
Коментар #1284

Juventus champion

Коментари: 5 076
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Алегри е фаворит да замести Солскяер. Обещавали му много голяма заплата, а се пише, че щял да вземе в щаба си Патрис Евра, което най-вероятно ще му помогне за адаптацията и комуникацията. Аз обаче не мисля, че е добре за него да се натриса на тези пачи яйца в разгара на сезона, когато няма кой знае какво да се направи. Калитарчестър се предовери на Солскяер, вместо да го махне още лятото. Сега пак ще взима варианти на пожар. По-добре да бяха натиснали за Раниери до лятото и после да мислят biggrin.gif

Иначе това се очаква да подсигури трансфера на Манджукич, който между другото също е класа за тях.

+Quote Post
masterhp
коментар 16 Oct 2019, 17:50
Коментар #1285

Juventus hero

Коментари: 11 312
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 16 Oct 2019, 15:52) *
Алегри е фаворит да замести Солскяер. Обещавали му много голяма заплата, а се пише, че щял да вземе в щаба си Патрис Евра, което най-вероятно ще му помогне за адаптацията и комуникацията. Аз обаче не мисля, че е добре за него да се натриса на тези пачи яйца в разгара на сезона, когато няма кой знае какво да се направи. Калитарчестър се предовери на Солскяер, вместо да го махне още лятото. Сега пак ще взима варианти на пожар. По-добре да бяха натиснали за Раниери до лятото и после да мислят biggrin.gif

Иначе това се очаква да подсигури трансфера на Манджукич, който между другото също е класа за тях.

Мега класа е Марио. Те нямат такъв играч с такива възможности. Доста тегаво, ще му е на Алегри, не виждам място в ШЛ за Юнайтед и този сезон. Солшар е безумно слаб и трябва да си тръгне. Раниери според мен щеше да им пасне като дялан камък. Чакам с интерес новият отбор на Алегри smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 17 Oct 2019, 18:10
Коментар #1286

Juventus regular

Коментари: 1 606
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

В тая конкуренция безпроблемно ще ги вкара в 4ката. Но там трябва да действат на момента. Погба игра най-качествения си футбол при Алегри. Зимата с Манджукич ще се подсилят добре. Имат и Рашфорд и Марсиал.
Вече ако оставят Олето и ноември е безмислено да се захваща с тази изгубена кауза.

+Quote Post

65 страници V  « < 63 64 65
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th November 2019 - 22:40ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team