IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

60 страници V  « < 50 51 52 53 54 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Антонио Конте
JuventiKnow
коментар 07 Apr 2016, 14:38
Коментар #1021

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Ако не ви се чете всичко, обърнете внимание поне на удебелените части от текста за „слабия треньор Конте“.

Челси ще е в шок от Италианския Моуриньо

Първата нощ на брачно блаженство приключи за Матия Дестро с обаждане за събуждане в 5 часа сутринта. Той целуна булката си за сбогом и се запъти към Флоренция. Очакваше го тренировка на националния отбор на Италия. „Ако зависеше от мен – усмихна се Антонио Конте, – той щеше да е хванал пътя за насам още след разрязването на сватбената торта.”

Селекционерът на „скуадра адзура” би отменил и Коледа, ако правилата му го позволяваха, а това биха ви потвърдили и бившите му играчи в Сиена. Втори в Серия Б навремето, те бяха изгубили от Варезе в последния си мач преди зимната пауза през 2010 година. При завръщането си на работа в деня след Рождество Христово те се озоваха в шоково състояние. „Събирайте си багажа!”, им бе наредено. Чакаше ги наказателен тренировъчен лагер на 600 км разстояние в Сицилия. Останалата част от празничния период те прекараха в постоянно изкарване на омразния бийп тест (б.р. – многостепенен тест с различни задачи с цел да покажат максималното ниво на поет кислород от спортиста).

Ако играчите на Лестър имаха едно наум за иначе вечно дружелюбния наглед Клаудио Раниери предвид репутацията на италианските треньори за изцеждането на всяка капка усилие от своите отбори, тези на Челси по-добре да затегнат коланите, защото последните няколко месеца при Гуус Хидинк вероятно ще им се сторят като разходка в парка.

В Италия Конте е известен като martello – чук. Той постоянно го размахва пред теб и никога не спира, без значение дали се казваш Джон Тери или Кенеди. Репутацията е нещо, което е от твърде малко значение за Конте. Както и талантът сам по себе си, както разбра на своя глава Марио Балотели. Значение имат само последният ти мач, последната ти тренировка. Конте иска да хвърляш пот. „Изяжте тревата!”, бе максимата в Ювентус. Той очаква да покриеш всеки сантиметър от терена и да правиш същите жертви, каквито той правеше като играч. Не го изпълняваш – изхвърчаш.

Конте обича да казва на повиканите в националния отбор, че „вратите на базата в Коверчано са като въртящите се врати в хотела ви – могат да ви изпратят обратно у дома също толкова бързо, колкото са ви вкарали вътре”. Тези думи са се запечатали в главата на бека на Манчестър Юнайтед Матео Дармиан. Точно затова и Конте винаги ще избира играч като Грациано Пеле от Саутхамптън пред Балотели – защото каквото му липсва като звезден ореол или талант, го компенсира с жажда за игра и усилен труд. Така се печели уважението на Конте.

Франк Лампард несъмнено ще получава съобщения с молба да пита съотборника си в Ню Йорк Сити Андреа Пирло какво трябва да се очаква. Особено Тери трябва да има едно наум за това колко несантиментално се държа Конте в момента, в който трябваше да отпрати клубна легенда като Алесандро Дел Пиеро в Ювентус.

Човек може да си представи, че първият съвет ще е към онзи, чието шкафче е най-близо до вратата на съблекалнята: смени го възможно най-бързо! Пирло твърде добре си спомня, че това място на „Ювентус Стейдиъм” е било „най-опасното в цяло Торино”. Течната вода се вледенявала, докато Конте хвърлял бутилки срещу стената. Маркери също. Толкова неща са хвърляни по времето на Конте там, че съблекалнята на Юве получи прякора Кейп Канаверал.

Всичко това било с цел, естествено, и тя е да се изземе цялото внимание на играчите. Привличането на фокуса им върху наставленията водело до пълното възприемане. Психологията е специалитет на Конте. Той знае как да жилне егото на футболистите си. Преди един квалификационен мач с Хърватия залепил интервю на техния капитан Дарио Сърна пред „Гадзета дело Спорт” на стената на тренировъчната база. „Момчета, ето какво те казват за нас”, надъхал Конте играчите си.

Неговите речи биха накарали героя на Ал Пачино от „Всяка една неделя” да се изчерви. При навлизането в крайните етапи на първия му сезон в Юве той казал на футболистите си, че за да ги изместят от върха, от Милан „ще трябва да с.рат кръв”. И всичко това, след като изразил тревога от всичките похвали за „и бианконери”. Плашел се, че възпитаниците му ще се отпуснат: „Всички тези работи са чудесни, но каква е действителността? Действителността е на терена. Действителността е в нашата пот, в нашата жертвоготовност. Точно това ни доведе толкова далеч.”

Той държи напрежението високо. И при все целия интензитет и изисквания, вдъхновява зверска лоялност вместо отвращение. Артуро Видал казва: „Ако трябва да отида на война, бих взел Конте с мен.” Пирло го смята за най-добрия свой треньор. „Ако Ариго Саки е гений, какъв е Конте тогава?”, запитва той в книгата си „Мисля, следователно играя”. Доказателство за това е навикът на наставника да казва на своите играчи как точно ще се развие даден мач. Това се е случвало безброй пъти и е оставяло с отворени усти футболистите. Предвиждайки проблемите, пред които те ще се изправят, той може да им предложи и нужното им за надделяването в двубоя решение. Подготовката е детайлна.

Всеобщо правило при анализа на съперниците е, че сесиите не бива да продължават повече от четвърт час, защото след това играчите губят интерес. Конте обаче ги прави по час и 20 минути и така футболистите научават всичко, което им е нужно, за да победят. И те побеждават. Пирло споделя, че е научил повече от Конте отколкото от който и да било друг треньор. Пол Погба и Карлос Тевес сравниха работата с него с ходене във „футболния университет”.

Свършената от Конте работа в Ювентус поразително напомня на тази, която трябва да се свърши сега в Челси. „И бианконери” бяха завършили 7-ми две години поред и бяха извън евротурнирите, когато той пристигна и на мига, напук на всякаква логика, върна Старата госпожа на трона, за да не слезе от него оттогава и до днес.

В първия му сезон отборът остана непобеден в първенството и направи поход от 49 мача без поражение – същия като на Непобедимите от Арсенал. Във втория Юве взе повече точки, вкара повече и допусна по-малко голове. В третия и последен спечели всеки мач у дома и бе първият, който счупи бариерата от 100 точки в историята на Серия А.

За да го стори, Конте прибягна до неортодоксални мерки, както разказва Алесандро Алчато в „Методът Конте”. „Бяло-черните” вече бяха си осигурили скудетото и празнична обстановка бе обляла стадиона преди домакинството срещу Каляри. Конте се страхувал, че тимът ще отнеме от газта, и свикал среща на колектива. Капитанът Джанлуиджи Буфон закъснял само с минута и нещо за нея, ала за изненада на всички треньорът го направил на пух и прах.

Буфон е смятан за недосегаем. Конте знаел, че точно заради това потресът ще е още по-голям и търсеният ефект на раздрусване се получил. На следващия ден Юве би Каляри и написа история. Вместо да укори Конте за случилото се, Буфон по-късно призна величината на този психологически ход и с радост прие ролята си на мишена. Целта оправдава средствата и точно тази непреклонност ще се изисква от Челси в една Премиър Лийг, която догодина ще има със сигурност Джосеп Гуардиола и вероятно Жозе Моуриньо.

Побеждаването е в ДНК на Конте. Той превърна победата в такава основополагаща част от своята идентичност, че дори кръсти дъщеря си Витория. За него няма нищо по-болезнено от замесването му в скандала с уреждането на мачовете с Новара и Албинолефе, докато е начело на Сиена. За да сме ясни, той не е обвиняем, а провинението му е „несъобщаване на данни”, което в повечето други държави дори не би донесло наказание.

Освен това бе поставена под въпрос достоверността на единствения му обвинител – неговия бивш играч Филипо Каробио. Смята се, че той е затънал в толкова много проблеми в други части на разследването, че е сключил сделка с прокурорите да им поднесе голямо име. Версията на Каробио (че е имало среща на отбора, на която Конте е казал на играчите си, че е уговорено равенство) не бе потвърдена от нито един друг от присъствалите футболисти.

След като изкара четиримесечно наказание през 2012 година, Конте помоли криминалния процес да бъде преместен за април, за да не измества фокуса от пресконференциите му преди и по време на Евро 2016. Той винаги е държал на своята невинност и, при все разстроеността си от аферата, остава уверен в оправдаването си. Това е още едно нещо, в което се стреми към победата. Задължителна победа.

Безкомпромисен, спорен и блестящ; ако Челси търсеше по-млад и по-свеж Специален мениджър, кой друг би бил по-добър от треньора, когото италианците смятат за своя Моуриньо?

Джеймс Хорнкасъл, „Дейли Телеграф”

--------------------
JUVENDETTA...

Go to the top of the page

+Quote Post
Hennessy
коментар 07 Apr 2016, 15:55
Коментар #1022

Juventus star

Коментари: 3 549
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Пффф много добро! Направо ми се прииска отново да се върне! biggrin.gif Бахти силните думи и как влияят!

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 07 Apr 2016, 18:23
Коментар #1023

Juventus regular

Коментари: 2 125
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(JuventiKnow @ 07 Apr 2016, 15:38) *
Ако не ви се чете всичко, обърнете внимание поне на удебелените части от текста за „слабия треньор Конте“.

Това някаква лекция ли е? Аз на Конте му обръщах внимание три сезона, достатъчно ми е. Блестящ тактик е, невероятен треньор. Веднага бих го върнал, за да си тръгне Алегри. Така харесва ли ти?
ПС: Тоя Хорнкасъл не знам в къв касъл или пещера е живял, ама е далеч от истината...

Този коментар е бил редактиран от the pendulum на 07 Apr 2016, 18:24

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 07 Apr 2016, 19:27
Коментар #1024

Juventus regular

Коментари: 2 277
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Доста романтизъм лъха от тази статия, а и няма как да е след като Конте отива в най-вървежното и overhyped първенство. За тях той е съвършено нов продукт и ще го излъскат максимално преди да го съсипят от критики, ако се наложи.
Но не мога да отрека, че ми стана много мило и направих няколко ретроспекции докато го четох.
Легенда на Ювентус по всички критерии - само успех му желая! Надявам се да натрие носовете на Моу и особено на изключително антипатичния Гуардиола... Целта, която му поставям е Ман Сити 0 : 6 Челси!

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 08 Apr 2016, 05:59
Коментар #1025

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Нека е 1:7, но след като те са повели в резултата, за да може да си повярват biggrin.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Apr 2016, 17:31
Коментар #1026

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 776
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Хидинк има интересно изказване за Конте. Общо взето е казал, че няма да му е лесно и по културен начин е обяснил, че в този отбор на Челси няма лидери, каквито бяха Тери, Лампард, Дрогба и Чех. Точно това си мислех, когато обявиха новината за Конте. В Ювентус той нямаше чак толкова силен състав в първия сезон, но все пак имаше лидери като Дел Пиеро, Буфон и Пирло, както и такива, които в последствие станаха лидери като Бонучи, Киелини и Маркизио. Докато в този отбор на Челси аз не виждам нещо такова. За Тери все още не е ясно дали ще остане, като по-вероятно е да си тръгне. Челси има добри футболисти, ама нещо не виждам някой истински лидер на отбора. А според мен това също е от значение. Хубаво е на терена да имаш хора, които другите гледат.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 08 Apr 2016, 19:52
Коментар #1027

Juventus champion

Коментари: 7 442
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Има особен тип чар, когато треньори с голямо его (Моуриньо и Хидинк) изпуснат цирка, а след това търсят вината във всеки друг, но не и в себе си. Ако върнем лентата назад - примерно след титлата от миналия сезон, която беше спечелена със същите футболисти - няма да видим някой да казва, че Челси няма лидери, но сега, когато Моуриньо се провали, защото най-добрите и любимите му футболисти му изневериха, а след това Хидинк не успя да вдигне момчетата, изведнъж проблемът на Челси е липсата на подобен тип футболисти. Наистина в Челси в момента е хаос. Липсва дисциплина и отговорност. Видях някъде назад опредението проект. Аз не съм съгласен, че в Челси има проект и не съм съгласен, че това, което Моуриньо имаше е някакъв проект. Това е един отбор, на който липсва дълбочина. За първи път Моуриньо беше лишен от любимата си скамейка за 150 милиона, на която имаше по 5-6 титуляри от най-висока класа. В Челси има нещо объркано и трябва промяна, но в същия момент трябва и промяна, която да дойде от треньора, който да вдъхне отново самочувствие, вяра и мотивация във футболистите, с които разполага. Както този отбор биеше наред абсолютно всичко преди един сезон и нямаше "този е посредствен, а онзи не е лидер", така сега е смешно да предполагаме, че през изминалата година изведнъж се е случил апокалипсис и играчите са се променили коренно. Най-пресен пример е едно изказване на Куртоа, което през редовете гласеше, че в Челси е безпорядък, а тренировките са неадекватни. Това говори достатъчно красноречиво, че Хидинк не е успял да изкара отбора от летаргията, която остави Моуриньо. Наистина имаше периоди, в които Челси при Хидинк се стабилизира, но никога не успя да надскочи посредствеността, която надделява от ден първи на сезон 2016. Разбира се, нещо се е случило и с Моуриньо, който вече е много далеч от треньора, който беше през 2010, когато практически беше непобедим. Не може да е случаен факта, че именно неговите войници, неговите to go играчи - Азар, Иванович, Фабрегас, Матич - цял сезон си бъркат по дупките, изглеждайки на нивото на Съндърланд. Азар няма гол във Висшата лига този сезон - това се случва именно тогава, когато Моуриньо каза, че Азар е футболистът, който е в категорията на Меси и Роналдо. Иванович е на нивото на гурбетджиите, които разцъкват от 2000 насам в столичните български грандове. Фабрегас му търсят тепърва място в центъра на терена - изведнъж никой не знае дали той играе напред или назад. Виден е психологическият шок, но Хидинк да не замазва неумението с превърналата се в цирк съблекалня с това, че Челси нямат лидери. Отборът е в миманса, положението е тежко и Конте ще трябва да върне към живот някои футболисти, защото те наистина са изпаднали в някакъв шок, съществуват, но не живеят. Макар че има липса на ресурс, то Челси има поне малка основа, върху която да стъпи Конте. Overhaul изцяло не трябва, но да не се лъжем - трябва доста солидно надграждане, защото Челси няма дълбочината на манчестърските отбори, а играчите идват от изключително тежък сезон, в който не само че не са показали футбол, а са показали, че не могат да се отърсят от шока и изглеждат като аматьори. Съблекалнята е тотално изпусната, няма колектив, глупавите интервюта са едно след едно, част от най-класните футболисти не се държат както трябва в подобна ситуация.

Иначе, Нуклео, според мен Конте има футболисти с огромна класа и голямо сърце, около които да изгради отново колектив и които да поведат колесницата. Секс Фабрегас беше капитан на Арсенал на 21 години, един от най-класните на позицията си в света, миналият сезон беше с убийствена статистика, но този го няма никакъв. За Кейхил се чуват добри неща - не казвам, че е класен, но е бил с лидерско реноме навсякъде, където е играл, а наскоро беше направен капитан на Англия. Бранислав Иванович години наред за по над 50 мача командваше защитата на Челси заедно с Тери. Моуриньо редица пъти е казвал, че Иванович слуша всяка приказка и има голямо сърце. Неманя Матич, който въпреки че според мен е надценен - но подобно като с Кейхил, нека не говорим само за футболни качества - е директен за състоянието на футбола в Сърбия във всяко едно интервю. Няма Дел Пиеро, Буфон и Пирло - този тип класически кучета, около които витае нещо специално, но не бих казал, че Челси е изграден само от футболисти без сърца, които да не могат да се пречупят и отново да заиграят качествен футбол и да дръпнат този отбор напред. Всичко е до това какво ще им каже Конте. Ако бях фен на Челси, бих се чувствал спокоен за това ядро от отговорни фактори на терена, когато знам какви са лидерите на останалите грандове. Има го и човешкият фактор - не може тепърва да пазаруваш и да търсиш 4-5 лидери, които да дойдат от всеки край на света.

Аз на Конте му пожелавам успех, но не си правя илюзия, че ще е лесен. Непознат му е английският стил на игра, но Манчини бързо свикна. Стига, Раниери ще стане шампион, а ние говорим за класа. Но се разграничавам от приказките, че това, което има, е достатъчно. Челси се нуждаят от свежест. Ще има доста промени - Вилиан и Оби Микел ще си съберат багажа и ще бъдат продадени доста бързо. Педро Родригес също ще бъде разкаран със светкавична скорост. Диего Коща и Оскар са ми на кантар, но имайки предвид политиката на Челси, смятам че ще им намерят нови отбори, за да се осигури стабилна сума за трансфери. Куртоа ми е доста на кантар, ама ако от Испания им дадат 60 милиона, точно по тяхната философия са задължени да го продадат. Челси ще са окей. Конте има нужният огън в душата, за да върне огъня в някои от играчите си. Също така трябва да върне към живот Азар, който все едно е нов трансфер след сезон, в който има 3 асистенции и 2 гола. По-голям трансфер от това здраве да му кажеш. За първи път Конте ще има средства, за да си позволи мечтани играчи - като Игуаин, Пянич, Нинджата, Манолас и ко.

И само да добавя, че това сравнение на Конте с Моуриньо е пълен абсурд.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 08 Apr 2016, 19:55

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 09 Apr 2016, 01:22
Коментар #1028

Juventus champion

Цитат(the pendulum @ 07 Apr 2016, 18:23) *
Това някаква лекция ли е? Аз на Конте му обръщах внимание три сезона, достатъчно ми е. Блестящ тактик е, невероятен треньор. Веднага бих го върнал, за да си тръгне Алегри. Така харесва ли ти?
ПС: Тоя Хорнкасъл не знам в къв касъл или пещера е живял, ама е далеч от истината...

Не се опитвай да гадаеш какво искам да кажа. Много съм доволен от свършеното от Конте, а сега се наслаждавам на работата на Алегри. Благодарен съм и на двамата.

Не ми харесва как бързо се забравя приносът на играчи, треньори, ръководители и се започва едно грозно плюене по тях, сривайки ги до позорни нива.

Заради това писах, но реших, че е безмислено аз да влизам в дискусии и е по-добре да се обърне внимание на думите от хора, които познават много добре Конте, за разлика от всички нас.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
venko_90_
коментар 09 Apr 2016, 07:54
Коментар #1029

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Аз съм благодарен на Конте, защото ми подари най-хубавите емоции с този отбор за последните 10 години (изключвам миналия сезон). smile.gif По-нагоре съм писал мнение за треньорските му качества, но като цяло това, което мисля се препокрива с казаното от Pink (човече, ако знаеш колко коментари си ми спестил, защото си казвал неща, които мисля biggrin.gif ). Най-ценното, което направи Конте за Ювентус е, че превърна една разпасана команда със смачкано самочувствие (като тази, която ще поеме в момента в Англия) в един отбор, който може прекрасно да се олицетвори с цитата на Бониперти - "В Ювентус победата не е важна. Тя е единственото, което има значение".

+Quote Post
oldschool
коментар 16 May 2016, 14:46
Коментар #1030

Juventus regular

Коментари: 1 568
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

според слуховете, съдът е оправдал Конте по делото за недокладване на продадени мачове, за които е знаел

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 May 2016, 15:29
Коментар #1031

Juventus champion

Сега, ако сме малко по-гадни, можем да повдигнем въпроса защо Конте беше наказан и не ни водеше мачовете месеци наред. Не че това ни спря, но показва за пореден път малоумието на италианската федерация. А наглият Тавекио е казал: "Никога не съм се съмнявал в невинността на Конте". Кажи честно...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 19 Aug 2016, 00:15
Коментар #1032

Juventus champion

Масимо Карера, помощник на Антонио Конте при престоя му в Ювентус, е станал старши-треньор на Спартак (Москва).

Италианец ще тренира Ивелин Попов, италианец тренира и Иван Иванов в Панатинайкос (Андреа Страмачони).

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
odyssey7
коментар 19 Aug 2016, 08:42
Коментар #1033

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Успех на Масимо. Леко странна дестинация за начало като главен треньор, но той си знае.

+Quote Post
the_parasite
коментар 19 Aug 2016, 12:36
Коментар #1034

Juventus star

Коментари: 2 510
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Карера има страхотни тактически качества. Видяхме ги по време на наказанията на Конте и Алесио. Дано успее в Русия.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 19 Aug 2016, 12:48
Коментар #1035

Juventus star

Коментари: 3 549
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

А той защо вече не е част от екипа на Конте? Нали си бяха партия тримата? Скандал?biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 19 Aug 2016, 13:08
Коментар #1036

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Взе достатъчно уроци от мастъра. Време е за еманципирана магия в Русия.

+Quote Post
snitch
коментар 20 Sep 2016, 15:47
Коментар #1037

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Доста интересен сайт, с доста материали за битките на Юве през различните сезони.

Този материал е за 5 май 2002, няма какво повече да се говори wink.gif

Слагам го тук, защото ми направи впечатление следното :

Цитат
The scenes at Stadio Friuli were quite a contrast – relief for the hosts and utter jubilation for Juventus, who savoured their triumph after two years of near misses. Their final day loss at Perugia two seasons previously was on the mind of Antonio Conte. “There is little to say, we’re enjoying this,” said the future manager, his tone one not just of satisfaction but of vengeance. “This is for the disappointment of two years ago at Perugia and there is someone watching who was at Perugia.”

Conte’s remarks were aimed at Materazzi, the Inter defender who Conte stated “acted with little respect” two years previously when his Perugia side beat the Old Lady 1-0 following a dramatic Umbrian rainstorm that saw Lazio crowned champions on the final day of the season.

It was a war of words between two fiery characters with genuine mutual animosity, one which spilled over weeks after the season had concluded.
“Conte should buy himself a new wig with his championship bonus,” the former Everton defender blasted in response. Conte’s response? To politely remind Materazzi that people now have hair transplants, not wigs, but “unfortunately for him, brain transplants still don’t exist”.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 20 Sep 2016, 16:29
Коментар #1038

Juventus champion

Не знам дали е същият момент, защото не разбирам толкова италиански, но най-вероятно е това Преди години събирах всякакви клипове и снимки, свързани с Ювентус, които още стоят на един стар компютър. Този клип го имах в по-дълъг вариант, но мисля, че точно това е изказването: “This is for the disappointment of two years ago at Perugia and there is someone watching who was at Perugia.” Опитът да му затворят устата също е силен.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 06 Nov 2016, 16:01
Коментар #1039

Juventus champion

Коментари: 5 098
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

https://youtu.be/soRfPgqVUZE

МАЧКААААААЙЙЙЙЙ post-294-1159107834.gif

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 06 Nov 2016, 19:22
Коментар #1040

Juventus star

Коментари: 2 510
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

3-4-3-то на Мадзари винаги е било по-добра схема от 3-5-2-то на Конте. Жалко, че Капитана трябваше да отиде в чужбина, за да го осъзнае, приложи и усъвършенства.

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 06 Nov 2016, 19:28

--------------------

+Quote Post

60 страници V  « < 50 51 52 53 54 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 8th December 2019 - 06:50ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team