IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

66 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Български национален отбор, И всичко включващо играчи и класиране
Rumbeti
коментар 14 Feb 2007, 14:05
Коментар #1

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Националният отбор на България се изкачи с пет места в Световната ранглиста на ФИФА и вече се намира на 37-мо място в класацията. Възпитаниците на Христо Стоичков събраха с пет точки повече от предния месец, след като се наложиха над Латвия (2:0) и Кипър (3:0) в международния турнир в Острова на Афродита и вече имат актив от 689 т.

От съперниците ни в квалификационна група 7 за Евро 2008 в австрия и Швейцария, най-предно класиране има Холандия, която се намира на 7-а позиция с актив от 1312 точки.

1. Италия – 1562 т.
2. Бразилия – 1540
3. Аржентина – 1535
4. Франция – 1496
5. Германия – 1359
6. Англия – 1330
7. Холандия – 1312
8. Португалия – 1262
9. Чехия – 1193
10. Испания – 1161
-----------------------------
15. Румъния - 912 т.
69. Беларус – 445 т.
71. Словения - 439 т.
87. Албания - 362 т.
181. Люксембург – 41 т.

Ето и файда даже имаме от победите над футболните джуджета! Сега най-вероятно ще се заговори за невероятното постижение , а именно изкачване С ЦЕЛИ 5 МЕСТА нагоре в класацията ! Дано скоро не паднеме с 10 !! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 14 Feb 2007, 23:58
Коментар #2

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Предлагам в тази тема да коментираме националния отбор като цяло,а в темата за Стоичков само него и треньорските му качества,както в темата за Капело и за Противниците например.

А иначе по темата - наистина явно е имало полза от този турнир,но все пак тези ранглисти не са чак толкова важни.Вече доста години сме си все около тези места и ту падаме надолу,ту се изкачваме.Общо взето никакъв прогрес.Сега след една-две загуби,недай си боже,пак ще потънем надолу.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Dreamer
коментар 14 Feb 2007, 23:59
Коментар #3

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

ЕЕЕ , ама , аз забравих да ви честитя на всички великият трофей , спечелен от националите!!! Честито българи ...Този трофей сам по себе си е едно класиране за европейско .....Браво на Стоичков ...изпипа стартовия състав , даде гениалните таткически указания ..и ето невероятно ,безепелационно...
sad.gif В крайна сметка не е никак смешно , защото както е тръгнало и този голям футболен форум ще бъде без България....Най ми става гадно в цялата ситуация ,обаче за невероятната медийна подкрепа към Стоичков..И то най-вече след спечелени контроли...Последното не знам дали сте прочели (или гледали по Ринг тв) в 7 дни спорт, интервю с двама от журналистите "следящи отблизо " националния отбор..... Ако не знаете как се ближе дупе с думи ,прочетете думите на Юлий Москов и Владо Памуков , и ще ви стане ясно ...Най-гадното беше ,че наред с всичкото подмазване и хвалебствия към Стоичков ,бяха изсипани и тонове помия срещу Стилиан Петров...не бил мъж , мислел само за пари , всички отбори ,които е напуснал били по-добре без него -чудя се само , ако Бербатов , вместо Стилиан беше казал :"Ай , да та е .а в нещастника , повече няма да играя за теб!", дали щяха да отправят същите думи и за него...
В крайна сметка аз подкрепям националния отбор и винаги ще го подкрепям ,няма значение кой е треньор и кой играе (същото важи и за Юве ) , но това не премахва гадното чувтво преди всеки мач , в който Стоичков е начело на отбора ...И то не защотото го мразя...Не , напротив , още помня онзи пряк свободен удар срещу германците на световното -бях много малък ,но куфеех заедно с всички .... все пак , обаче един гениален футболист не е задължително и гениален треньор....Песимист съм за бъдещето на националния, но тъй като знам ,че нищо няма да се промени поме ще се надявам да бъда опроверган....

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Hristo
коментар 15 Feb 2007, 00:30
Коментар #4

Juventus champion

Цитат(Dreamer @ Feb 14 2007, 11:59 PM) *
В крайна сметка аз подкрепям националния отбор и винаги ще го подкрепям ,няма значение кой е треньор и кой играе (същото важи и за Юве ) , но това не премахва гадното чувтво преди всеки мач , в който Стоичков е начело на отбора ...И то не защотото го мразя...Не , напротив , още помня онзи пряк свободен удар срещу германците на световното -бях много малък ,но куфеех заедно с всички .... все пак , обаче един гениален футболист не е задължително и гениален треньор....Песимист съм за бъдещето на националния, но тъй като знам ,че нищо няма да се промени поме ще се надявам да бъда опроверган....

Много добре казано и моето мнение е абсолютно същото.Искрено се надявам Стоичков да ни опровергае и да ни "затвори" устите на нас,всичките му критици.Но дали това ще се случи...ще видим.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 15 Feb 2007, 10:57
Коментар #5

ЛУД

Аз точно с тази цел съм направил темата! Тука да се говори за НАЦ. отбор , а не за Ицето. Разбира се то няма как Ицето да не е включен като цяло , но главно за националите да говориме тука , пък за Ицето тема си има !
А по темата : И аз съм песимист за бъдещето на оотбора, докато сме с тези полу-треньор !На нас ни трябва сериозен човек с опит, който да може да се справи с разглезените ни чалгарчета и да им набие в тъпите кратуни , че ако искаш да си истински добър футболист трябва да мислиш само за футбол , а не за Чалгатрополис и цицорестите мадами мотаещи се около футболистите и чакащи богати и ограничени полуатлети !
А не се съмнявам във факта , че Ицето никак няма да може да ни опровергае ! За това европейско не вярвам да се класиране , поради причината, че нямаме играчи, които да се справят с Холандия ! Може да се надяваме на бараж и това в най-добрия случай, защото другите отбори няма да се дадат никак лесно, да не говориме, че ако сме на бараж ще е още по-трудно ! Остава да се надяваме Стойчков "да ни затвори устите" , за което много ще се радвам. Само да стане обаче smile.gif

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 15 Feb 2007, 11:52
Коментар #6

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 64

Цитат
Може да се надяваме на бараж и това в най-добрия случай, защото другите отбори няма да се дадат никак лесно, да не говориме, че ако сме на бараж ще е още по-трудно

Баражи няма да има.Вторите отбори се класират и директно за Евро 2008.
Не знам защо сте такива песимисти. biggrin.gif Аз тайно вярвам че Стоичков ще надскочи себе си и ще шашне всички като класира България на Еврото.
Холандия няма какво да я коментираме.Те за нас са от друга планета.Надути циганета от Румъния ми се иска да ги треснем в София post-294-1158668311.gif .Холандия ще ги оправи сигурен съм.Както и нас де. post-294-1158668522.gif Важното е да биеме Румъния тука.

Абе до последно съм оптимист.Напред България.. happy.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 15 Feb 2007, 15:56
Коментар #7

Juventus champion

Коментари: 6 418
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

ний че ще ги треснем тях тука тва ясно то само публиката ще ги бие ... ама ме притеснява гостувания в Беларус и Словения.. че и Албания... няма да бием и на трите места тва 100 % поне според мен...дано да бием де ама ... съмнително..

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Feb 2007, 13:04
Коментар #8

ЛУД

Ако вземем тези 3 гостувания следва да нямаме проблеми и в домакинствата. Загубата от Холандия си я има по default smile.gif и остава само една победа над Румъния като домакин. Естествено , че ако това стане ще сме се класирали, но дали пък ще победиме и в трите гостувания никой не знае. Имам предвид разбира се гореспоменатите гостувания. Като цяло групата не е толкова трудна колкото изглежда особенно като се има предвид, че до сега нямаме загуба, но пък видяхме, че играта не върви , което е най-лошото. На моменти ме обземат чувства на оптимизъм , но после се сещам кой е треньор и всичко се превръща в песимистичен и необуздан смях smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 Mar 2007, 17:55
Коментар #9

ЛУД

Момчета скоро се задават сериозните мачове. Зад ъгъла са вече дет се вика smile.gif Сега със С.Петров имаме доста по-голям шанс, но много ще ни липсва Марто !

"Няма значение кой ще е капитан на България". Това заяви най-добрият български футболист в момента Димитър Бербатов при пристигането си в София. Той кацна преди минути на летище "София" и скоро ще се присъедини към националния отбор, който се подготвя за предстоящата евроквалификация срещу Албания. "Няма проблеми относно капитанската лента. Не ме интересува дали аз ще съм капитан, или това ще е Стилиян. В отбора ще решим този въпрос, допълни Митко. - Научих заедно с останалите момчета за завръщането на Стилиян Петров. Неговото връщане е голям плюс за националния отбор. Винаги съм казвал, че ние не сме Испания или Франция и нямаме много класни футболисти. Затова футболисти като Стилиян са ни необходими".

За мача с Албания той заяви: "Всички очакват лесна победа, но ни чака тежък мач". Нападателят на Тотнъм коментира и появилите се информации за негов трансфер в Манчестър Юнайтед: "Аз не знам за такова нещо. Не се интересувам от Манчестър Юнайтед. Аз съм играч на Тотнъм и единствено се вълнувам от това, което се случва в този клуб".

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 Mar 2007, 17:57
Коментар #10

ЛУД

Мартин Петров и Макси Родригес, които получиха тежки контузи през октомври миналата година, може да изиграят по няколко мача в края на този сезон, съобщиха днес от медицинския екип на Атлетико (Мадрид). "Пет месеца след операциите си двамата вече тичат, играят с топка. Като цяло възстановяването им върви много добре", заяви днес на пресконференция Хосе Мария Вилялон - шеф на медицинската служба на Атлетико. През октомври миналата година Мартин Петров претърпя операция на коляното на левия крак - скъсани коленни вътрешни връзки. Той се контузи на 14 октомври 2006 година в мача от 6-тия кръг на испанското първенство с Рекреативо.

И ОЩЕ НЕЩО smile.gif

Завърналият се в националния отбор на България Стилиян Петров заяви, че няма нищо против, ако капитан на отбора остане Димитър Бербатов. "Ще се види на мача с Албания кой ще бъде капитан. Засега още не сме обсъждали този въпрос. Истината е, че за мен няма да е проблем, ако Митко Бербатов остане капитан. Най-важното е да постигнем целта си класиране на Евро 2008 година", сподели халфът на Астън Вила след днешната тренировка на "трикольорите". 28-годишният играч не е притеснен от евентуалното негодувание на феновете, след като наруши обещанието си да не играе за тима под ръководството на селекционера Христо Стоичков." Няма намерение да променям мисленето на хората. Всеки човек е свободен да мисли каквото си иска. Мен в момента не ме интересуват какво казват хората за моето завръщане", допълни Петров.

Юношата на ЦСКА отново обясни, че всичко вече е минало между него и Камата, след като се разбрали и направили компромиси за доброто на България.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 20 Mar 2007, 18:04
Коментар #11

Juventus champion

При така стеклите се обстоятелства...Бербатов - капитан!!!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 20 Mar 2007, 19:27
Коментар #12

Juventus champion

не мога да разбера кво толкова ги грее тая лента... големи скандали има всяко поколение... Илиев с Михайлов Илиев-Стоичков.. Стоичков-Туньо.. Балъков-Стоичков.. Кишишев... важното е как играят а не кой е капитан по дяволите...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
snitch
коментар 20 Mar 2007, 19:29
Коментар #13

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 734
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(icaka @ Mar 20 2007, 06:04 PM) *
При така стеклите се обстоятелства...Бербатов - капитан!!!

Така трябва да е. Ще бьде голямо предателство спрямо Бербо , ако му отнемат лентата.А и Стилян трябва да постьпи в този случай разумно и да си замьлчи.
Капитаньт никога не напуска корьба си ,Стилян го направи , а сега се врьща "триумфално" ....айде да мие палубата сега.

+Quote Post
hri100
коментар 20 Mar 2007, 20:43
Коментар #14

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат

Много добре казано и моето мнение е абсолютно същото.Искрено се надявам Стоичков да ни опровергае и да ни "затвори" устите на нас,всичките му критици.Но дали това ще се случи...ще видим
Защо ли и аз немога да измисля, нещо по различно. biggrin.gif
Цитат
ний че ще ги треснем тях тука тва ясно то само публиката ще ги бие ... ама ме притеснява гостувания в Беларус и Словения.. че и Албания... няма да бием и на трите места тва 100 % поне според мен...дано да бием де ама ... съмнително..

И аз мисля така.Ако ги вземе, обаче 90% се класираме, но няма да ги вземем и прогнозирам мимимум 1 загуба...

Относно това кой да е капитан - моето мнение е - нито Стилян, нито Бербатов!!!
Стилян заради "капитана никога не напуска кораба си" и т.н, а Бербатов просто защото неможе да бъде лидер.
Аз съм за Мартин Петров!!!

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 20 Mar 2007, 22:41
Коментар #15

Juventus champion

Цитат(NUCLEO1985 @ Mar 20 2007, 07:27 PM) *
не мога да разбера кво толкова ги грее тая лента... големи скандали има всяко поколение... Илиев с Михайлов Илиев-Стоичков.. Стоичков-Туньо.. Балъков-Стоичков.. Кишишев... важното е как играят а не кой е капитан по дяволите...

Тук според мен става въпрос за уважение и признание.Но за да няма подобни скандали,капитанът трябва да се избира,както си беше доскоро - по йерархичния принцип - който има най-много мачове,той е капитан и толкова.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 20 Mar 2007, 23:00
Коментар #16

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 64

То взе да става като сапунена опера.Стилиян игра срещу Люксембург като капитан.Оттогава България няма официален мач тъй че какъв е проблема Петров да продължи да си е капитан?Не разбирам защо трябва да се пише само за това по медий и само на това да се обръща внимание.

Между другото според мен ще се отрази много лошо на отношенията в отбора ако Стилиян не бъде отново капитан.Най-вероятно ще се чуства засегнат и обиден а от това ще пострада само отбора.
Май като се замисля ми се иска Стенли пак да си е капитан.

+Quote Post
hri100
коментар 21 Mar 2007, 07:10
Коментар #17

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(juvefan1897 @ Mar 20 2007, 11:00 PM) *
Не разбирам защо трябва да се пише само за това по медий и само на това да се обръща внимание.

И мен това доста ме дразни, ама нали ги знаеш медийте, само интриги забъркват.
М/у Бербатов и Стилян, съм за Стенли, но казах кой най-много заслужава да е капитан, според мен.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 Mar 2007, 09:29
Коментар #18

Juventus champion

е той Стенли ако се чувства обиден сега че му взели лентата вече ще бъде върха на глупостта просто...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 22 Mar 2007, 15:22
Коментар #19

ЛУД

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов призова всички фенове да подкрепят Стилиян Петров в мача срещу Албания от евроквалификациите на 28 март и подчерта, че изобщо не е толкова важно кой ще изведе България с капитанската лента. "Не мога да кажа, че лентата тежи повече сега. Все пак и друг път съм я носил, не мисля, че има разлика. Снощи говорих със Стилиян и всичко е наред. Ние първо сме приятели и чак после съотборници. В никакъв случай няма да си развали приятелството заради една лента. Така че мисля, че историята е приключена", заяви Бербатов.

"Искам да отпарявя призив към всички, които ще бъдат на стадиона и пред телевизорите да ни подкрепят. И ако Стилиян играе, да не се отнасяме към него, сякаш е направил някакво непоправимо зло. Той ни е по-нужен отвсякога. Знаем какво може Стилиян точно в такива важни мачове. Подкрепете ни, а ако не си свършим работата, ние ще сме си виновни. Аз обаче съм оптимист. А накрая тази лента най-добре да я дадем на Кишишев и всички да са доволни. Не знам защо това е толкова важно", коментира звездата на английския Тотнъм на специална пресконференция днес преди двубоя с Албания.

Той сподели, че няма никакви проблеми с контузията, която го мъчеше напоследък в Англия. Бербатов отхвърли твърденията, че той сам може да реши мача с албанците. "Не мога да играя сам. За да вкарам, някой ми е подал, друг пък е подал на него, а на мен само се пада честта да вкарам гола. Не мога да бия сам Албания, затова сме 22-ма играчи. Всеки може да се контузи, всичко се случва и тогава другите могат да го заместят. В света има може би един или двама играчи, които могат сами да решават мачове", убеден е той.

Голмайсторът беше категоричен, че той и съотборниците му трябва много да внимават с картоните. "Картоните си зависят от нас. Ще вземем мерки, да не се случи отново някой важен футболист да пропусне решаващ мач, както стана в миналите квалификации и това се оказа фатално. Ще внимаваме", обеща Бербо.

Той сподели, че не обръща внимание на постоянните слухове относно евентуален негов трансфер в по-голям отбор."Аз не играя футбол от вчера и съм свикнал на това, слуховете не ми влияят. Всички в отбора се отнасяме по същия начин и забравяме всякакви други теми, когато се съберем в националния отбор", сподели той. "Всеки ще намери 20 милиона да плати за Бербатов, има много богати клубове. Само да е здрав, пък времето ще покаже дали ще играе в Милан, Барселона, Реал (Мадрид) или накъде другаде", коментира по темата и националният селекционер Христо Стоичков. "Засега оставам в Тотнъм, а както каза Христо Стоичков, времето ще покаже дали си заслужавам", завърши Бербатов.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Mar 2007, 11:39
Коментар #20

ЛУД

Ще ходя на мача с Андора , ако има желаещи да си казват , че може да се метнеме заедно ! Само за да се знае - в Б сектор съм ! smile.gif

--------------------

+Quote Post

66 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th September 2018 - 14:44ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team