IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Европейско първенство за младежи до 21г., Да видим бъдещите звезди на футбола :)
Boris Morev
коментар 18 Jun 2013, 18:47
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Съгласен съм донякъде,Барца налага много юноши,стратегията им за развитие е уникална!
Те са ключът към успеха на испанците,
но налагането на юноши в другите отбори е продиктувано от кризата в самите клубове.Откакто се помня извън Барца/Мадрид/Атлетико всички отбори мизерстват адски много,закъснели плащания,постоянни продажби,все са на ръба на фалита........докато в Италия големите отбори са доста повече,собствениците са доста по-мастити и залагат на чужда продукция,просто,защото могат да си го позволят.....

Този коментар е бил редактиран от Boris Morev на 18 Jun 2013, 18:48

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа
Go to the top of the page

+Quote Post
fatal93
коментар 18 Jun 2013, 19:05
Коментар #42

Juventus bench

Коментари: 987
Регистриран: 22-February 11
Град: Burgas
Потребител No.: 24 511

Много ми е интересно какво ще стане с тези играчи на Италия до 1-2 години например. Виждаме Холандия стигнаха 1/2 финал, отпаднаха от Италия, но веднага има интерес към играчите им (ван Гинкел, Строотман и т.н.) от големите риби. Италия се държи що-годе добре срещу едни испански младежи, които биха са по-класни от националния отбор на Англия, този над 21. Испанците знаем какво ще стане от тях, оттам вече излизат новите Иниеста, Шави, Фабрегас и т.н. Ама италианците какво ще стане от тях. Интер с и без това трагичната им защита, ще земат ли най-после ей така 1-2 италианци младежи за цвят. Ако продадат Ханданович, ще заложат ли на Барди, който показва добро ниво, или пък ще изберат да вземат 28-годишния Агаци? Ами Инсине, Роси, Флоренци? Да видим какво ще стане от тях следващата година. Най-вероятно пак ще се лутат из Бреша и Гросето докато не станат на 25, "достойни" да играят в Серия А...

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 18 Jun 2013, 19:42
Коментар #43

Juventus regular

Коментари: 1 434
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

малките адзули първо ще поритат година-две из сериа Ц/Б след това ще поиграят в някое борещо се да неизпадне отборче което ще държи 50% от правата в кооунед сделка. Накрая в пакет от по 2-3 адзурчета ще ги пробутват в разни сделки пари + играчи...
Това им е бъдещето предначертано от италианската федерация. Едничък малък шанс е някой чуждестранен топ отбор да ги купи че белким се развият пълноценно и разкрият на пълна степен потенциала си

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 18 Jun 2013, 19:54
Коментар #44

Juventus star

Коментари: 4 612
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

То не помня точно кога го въведоха това правило с ко-оун сделките за 50%, но все повече ми се струва, че повече вреди, отколкото да помага за развитието на даден играч, де да знам... Като го преотстъпят един такъв талант на 50% и покаже някакви качества, то после следва едно изнудване, едни далавери и клуба , на който е собственост тотално се отказва.
Или го даваш под наем, или продажба изцяло. Те клубовете им загубят кой къде и колко процента държи и за какво ? Да ги разпределят в сделки за други такива "таланти" и става една каша... пример - сега с правата върху Габиадини които ще преотстъпим на Самп за друг талант - Заза, който пък се очаква да преотстъпим на Сасуоло... Т'ва мишкуване май само в Италия го има.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 18 Jun 2013, 23:46
Коментар #45

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Бялото Перо @ 18 Jun 2013, 19:42) *
Едничък малък шанс е някой чуждестранен топ отбор да ги купи че белким се развият пълноценно и разкрият на пълна степен потенциала си

Точно това започва да се случва след доброто представяне на младежкия национал: Джулио Донати преминава от интер в Байер Леверкузен за 3 млн. евро. Немците наскоро се разделиха с титулярния си десен бек от миналия сезон, Дание Карвахал, така че Донати има всички шансове да е титуляр.
Друга тема е, че италианците в Германия...не са особено успешни.

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 18 Jun 2013, 23:47

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 19 Jun 2013, 05:37
Коментар #46

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Това е отборът на турнира според калчомеркато , за мен и вратаря на Норвегия заслужаваше споменаване защото направи уникални неща. Ван Гинкел от Холандия също беше на висота.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 28 Jun 2013, 18:13
Коментар #47

Juventus champion

Коментари: 7 221
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Понеже тук започнахме темата, около която дискутирахме накратно - хипер талантливите младоци на Италия. Същата история от 2004та насам, но знаете мнението ми.

През 2009та тогавашния треньор на младежите Казираги беше толкова впечатлен с тогавашния наш най-голям талант - Ландзафаме - че сравни с К. Роналдо и дори каза, че завършващият удар на младия стрелец е по-безпощаден. Малко по-късно, Конте, тогава треньор на Бари, сподели изцяло това мнение и каза, че Ландзафаме като нищо върви по стъпките на Кристияно Роналдо. При Делнери беше върнат в състава по изричното искане на треньора.

4 години по-късно... Ландзафаме вече е на 26 години и подритва в Унгария.

--------------------

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st July 2019 - 13:01ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team