IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

181 страници V  « < 51 52 53 54 55 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2011/2012
lqlqlq
коментар 12 Jul 2011, 18:45
Коментар #1041

Guests

Джузепе Роси няма да е точно провал, но не е особено трудно да разбереш болката на Делириум. Отново ни беше обещана звезда; от три седмици насам медиите не спират със сладките слова как Агуеро е 90 % наш; тук няколко човека ни убеждаваха как няма начин аржентинеца да не е играч на Ювентус... и накрая получаваме Джузепе Роси. Човек има цялото право на света да бъде разочарован. Това е нещо като да избереш Алберто Акуилани пред Зинедин Зидан wink.gif. И всичко това не е насочено толкова срещу Роси, защото той е симпатичен и млад, но както казах с предишния си пост от преди 2 дена в същата тема - база за сравнение няма и няма да има. Италианският фетиш на гологлавия тъпунгер започва откровено не да ме дразни, а да ме отвращава от отбора, които обичам толкова много. Почвам да се срамувам направо. Този олигофрен никога няма да се спре с тази прословута слабост към италиански играчи, не знам дали сте го забелязали. Хубаво, с Джузепе Роси правиме пълен сет - събираме 2/3 от италианския национален отбор clap.gif. Идеално. Само че този италиански отбор не е онзи от 2006та, а е някаква пародия с дата 2011.

Дадохме 70 мил. за Куалиарела, Матри, Мота и Пепе. Сега ще дадеме още 40 за Джузепе Роси. Ако има друг толкова дебилно воден, толкова олигофренски и неумело отбор, то здраве му кажи. Още не сме видели плодовете и е рано, но този некадърник като нищо ще се окаже по-голяма ламя от Секо, който поне имаше някаква харизма и се опитваше да прави нещо с огромно желание, макар и без никакво умение.
Go to the top of the page

+Quote Post
m17ak
коментар 12 Jul 2011, 19:08
Коментар #1042

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 038
Регистриран: 27-August 10
Град: Дупница/София
Потребител No.: 5 430

Ако ще взимаме Роси, по-добре да вземем някое наистина класно ляво крило.. не виждам с какво Роси е по-добър от Ку dry.gif

--------------------
Actions speak louder than words do!

+Quote Post
tsekov
коментар 12 Jul 2011, 19:10
Коментар #1043

Scouted
*

Коментари: 86
Регистриран: 7-June 10
Град: София
Потребител No.: 4 218

Трябва обаче да си признаем, че има много неизвестни за нас в цялото това "траснферно уравнение".

1. Първо не знаем дали бавенето/провала на сделката за Кун са наистина тези 5-10 млн разлика. Може изобщо играча да не иска да играе при нас, колко и пресата да тръби, че е наш. Като имаме предвид, че го искат всички силни отбори без Барса (тайно и те сигурно), и те ще играят в ШЛ, а ние сме 7-и в Италия...
2. От друга страна, може наистина проблема да са парите, но при това положение да дадеш за Роси 40млн., а да се стискаш за Агуеро е абсурдно. Аз много уважам от години Роси, но колко и да е добър не смятам, че е от класата на Агуеро.
3. Друг е въпросът, че ако се вземе Роси се спестяват много пари от заплата. Ако се слушат медийте по 4млн. на сезон, като не знам и за бонуси както са се разбирали с двамата им агенти. Това са си за 3 години - 12 млн. и хоп ето пари за един нов Мартинез приемрно...
4. Може офанзивата и пусканите нарочно слухове в пресата за Роси, просто да са опит да се понижи цената на Агуеро с притискане от типа: "Вижте сега, ние предлагам толкова, ако не го дадете, ни си имаме и друга алтернатива и не ни пука много. За вас алтернативата е Реал, а не искате, а пък той едва ли иска в Сити."
5. Може и реално отдавна да са ни отразяли и за двамата и Морота просто да се опитва да поддържа слуховете, заради обещанието за нова звезда.
6. А и да не забравяме, че прозореца едва сега отвори и отборите не бързат да продават, за да изнудват и вдигат цената. Пък и без това от няколко години само ни цоцат всекви отборчета...
7. Пък и сега излезе неква дива информация за изказване на Конте, в който той си избистрил няква схема " а ла Стойчков срещу Малта", когато бяхме с 2-ма защитника, че неговите 4ма нападатели са тези които си имаме и той много разчитал на тях.
...

В тези мисли, не знаем каква е истинита изобщо и какви лъжи четем в пресата. Дали "истински" слухове или нарочно писани статии. Та ще има време скоро да разберем с кой ще ни зарадва управата за новия сезон.

Аз повече се притеснявам, освен че никой не иска да ни продава нормално играчи, никой не иска и да купува от нас. Как ще ги разкараме тая банда бездарници дето събирахме с години. И защо, по дяволите, всяка година искаме да купуваме дефанзивен халф!?

--------------------
Николо Макиавели:"Съдбата е като жена и ако искаш да я владееш трябва да я малтретираш"

+Quote Post
hri100
коментар 12 Jul 2011, 19:51
Коментар #1044

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Роси вероятно няма да е провал, но е компромисен вариант. Отново! А с компромисни варианти видяхме докъде я докарахме. Пък кой знае, може и провал да се окаже. Аз лично си имам едно на ум за тоя пич. Стига разбира се да го вземем, защото и с Агуеро уж се бяхме договорили, пък... Да не се окаже накрая, че ще довлечем от гората (онази черната) някой компромисен вариант на компромисния вариант. wink.gif

ПП:
Цитат(tsekov @ Jul 12 2011, 20:10ч.) *
4. Може офанзивата и пусканите нарочно слухове в пресата за Роси, просто да са опит да се понижи цената на Агуеро с притискане от типа: "Вижте сега, ние предлагам толкова, ако не го дадете, ни си имаме и друга алтернатива и не ни пука много. За вас алтернативата е Реал, а не искате, а пък той едва ли иска в Сити."

Това и аз си го помислих по едно време, честно казано, но после, като се сетих колко е тъп шоколадовият, веднага го изключих като вариант.

Цитат(tsekov @ Jul 12 2011, 20:10ч.) *
5. Може и реално отдавна да са ни отразали и за двамата и Морота просто да се опитва да поддържа слуховете, заради обещанието за нова звезда.

Виж, това вече е по-вероятно.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
superniki
коментар 12 Jul 2011, 20:02
Коментар #1045

Juventus star

Коментари: 4 750
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Честно казано не съм съгласен с убийствените критики към Марота.Субективизмът е в повече, много в повече:
Цитат
Дадохме 70 мил. за Куалиарела, Матри, Мота и Пепе
Всъщност дадохме 45 млн и за четиримата 15-Куалярела, 15-Матри, 10-Пепе, 5-Мота.

В политиката на Марота и Аниели в повечето случаи се вижда нещо, за което се радвам, че се опитват да го правят, а именно да вземат играчи на реалната им стойност.Случаят "Мартинез" разбира се не е такъв, но като цяло политиката се свежда до това-да се вземат играчи без да има завишена стойност, друг е въпроса с успеваемостта.Ако бяхме спестили 10 милиона от Агуеро утре при евентуални преговори за Видал може би нямаше да искат 20, а 15-18 примерно, въобще политика с бъдеще е това и определено полезна стига да бъде добре реализирана.В случая с Агуеро обаче трябваше да се направи компромис според мен, защото е изключителен футболист и трябваше да се дадат 45 млн, но тук идва моментът в който да имаме Агуеро трябва да му плащаме 15 млн евро заплата (за Роси са 7) и това почва да ме кара да се съмнявам до колко наистина и реално сме имали интерес.И все пак оферта от 32 млн и Тиаго според мен е малко повече от стойноста на Кун.

Цитат
Това е нещо като да избереш Алберто Акуилани пред Зинедин Зидан

Аз бих го оприличил като вземаш Недвед за заместник на Зидан или Трезеге вместо Индзаги wink.gif

Цитат
Ако ще взимаме Роси, по-добре да вземем някое наистина класно ляво крило.. не виждам с какво Роси е по-добър от Ку
Според мен едно е сигурно-Роси е страхотен играч и ако не вземем Кун силно се надявам да вземем Роси!Колкото до лявото крило, мисля че ще го вземем веднага след Роси.

И до смешната статия, че ще играем с Алекс на фланга...мисля че няма смисъл да се коментира.Класическо 4-4-2 и това е wink.gif

Цитат
Джузепе Роси ли ще е провал? biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif

post-294-1159107574.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 12 Jul 2011, 20:12
Коментар #1046

I LOVE JU

Цитат(superniki @ Jul 12 2011, 21:02ч.) *
Честно казано не съм съгласен с убийствените критики към Марота.Субективизмът е в повече, много в повече:

И това лични най-вече от резултатите, викаш. wink.gif Те са доста субективен фактор да го ева... Ето например така любимото ни седмо място - миналата година с него играхме, пардон "играхме", в евротурнирите, тая година кур бате. Субективизъм отсекъде!

--------------------

+Quote Post
Ицака
коментар 12 Jul 2011, 20:42
Коментар #1047

Primavera player
**

Коментари: 478
Регистриран: 18-October 08
Потребител No.: 1 380

lqlqlq напълно ме разбра!!! Не казвам, че Роси е слаб, просто като очакваш Агуеро и получаваш друг играч нормално е да си разочарован. За мен Агуеро е по-добър от Роси и определено италянеца не заслужава сума от 40милиона, еми дай още 5м прескочи преговорите клуб-клуб и получаваш невероятен футболист. Гледах Аржентина- Коста Рик, еми първото полувреме сичко интересно дойде от Меси и Агуеро, просто той е класата която ни липсва и класата, която според мен чак в такава степен Роси няма!

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 12 Jul 2011, 20:42
Коментар #1048

Juventus star

Цитат(hri100 @ Jul 12 2011, 18:12ч.) *
И това лични най-вече от резултатите, викаш. wink.gif Те са доста субективен фактор да го ева... Ето например така любимото ни седмо място - миналата година с него играхме, пардон "играхме", в евротурнирите, тая година кур бате. Субективизъм отсекъде!

Не е толкова виновен колкото го изкарвате според мен.Ако заслужава оценка между 4 и 5 вие му пишете 2 минус.Разбира се, че носи вина, но мисля, че главният виновник е Дел Нери и това си пролича в дербитата.Щом можеш да победиш тези пред теб в класирането, а тези след теб не можеш това говори за нереализиран потенциал мисля, а този потенциал би трябвало треньора да го извлича от играчите всеки мач, а не само в дербитата.Мисля, че си съгласен wink.gif Съгласен съм, че играчи като Траоре,Ринаудо, Ландзафаме и др нямаха място в състава но трябваше бройка.Не става да купиш 3 футболиста като ти трябват 6.Сега ще кажеш, че той е довел треньора.Не съм 100% сигурен, но мисля, че бордът на директорите избира треньора по предложение на президента и спортния директор нещо такова.Да искахме Хидинк и др., но един треньор който иска да постига успехи иска гаранции-повече пари за трансфери, по-голяма власт (което в Италия е почти невъзможно), по-голяма заплата.От всичко това ние не можехме да осигурим нищо и да привлечем голямо име.Дел Нери беше най-малкото зло на хоризонта.Мисля, че увеличението на капитала трябваше да се състои година по-рано, това аз отчитам като най-сериозната грешка.
Какво Направи Марота-имахме един флангови футболист , а трябваха още трима, махнахме Джовинко взехме четирима.Продадохме плеймейкъра и взехме нападател който за един полусезон направи много повече от другия за цял сезон.Куцахме в защита и там се издъни и пак с условности.Бонучи и Киелини са показвали, че могат да играят добре, а този сезон имаха доста слаби периоди.Взели сме към 10 футболиста за 60 милиона.Есента отбора вървеше в темпо достатъчно за зона ШЛ и ако не беше контузията на Фабио съм сигурен, че щяхме да играем там.Марота имаше и все още има тежката задача да оправя бакиите на Секо, който подари сума ти пари на некадърнците.Оттърва се от доста боклук, но все пак продаде(а може би не) Диего.Наистина обективана причина да бъде мразен wink.gif

--------------------

+Quote Post
parhovo
коментар 12 Jul 2011, 21:09
Коментар #1049

Juventus bench

Коментари: 947
Регистриран: 8-December 09
Град: plovdiv
Потребител No.: 3 053

Не ми се слуша за този кривогледия повече,отново разочарова .Първо не съм фен на Роси и още повече на италианските играчи,все ми се искаше да видя нещо южноамариканско,но явно няма да се случи.Незнам дали вече е свършено с Агуеро все тая надаждата,че може да се обърнат нещата.Роси реално погледното не струвя повече от 25 млн,,и ако Виляреал са съгласни на 25 + Мота добре,ако не да духат супата.35 млн са ми направо космическа сума за него.Не казвам че момчето е лош нападател,напротив ,но не е нещо специално ,магическо което има в футболисти като Агуеро и Неймар.Жалко че тези 70 млн които имаме ще бъдат похарчени по такъв начин.Дано по скоро почнем да продаваме ,да се отървем от ненужния багаж.Дано запазим Мело ,а ръководството не направи грешка да продаде без пари.Защото нашите играчи винаги струват по малко от некакви измислени футболисти.Морота има точно 2 месеца да зарадва феновете,и да опровергае слуховете,да доведе Бастош и Агуеро или Видал.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 12 Jul 2011, 21:21
Коментар #1050

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Тука като чета коментарите за Роси все едно днес Сисе е акостирал в Торино,а не в Рим post-294-1158668474.gif

+Quote Post
TPEBOnPOBOD
коментар 12 Jul 2011, 21:33
Коментар #1051

Primavera player
**

Коментари: 229
Регистриран: 13-April 08
Град: където алкохола,там и аз...
Потребител No.: 1 030

верно че Кун е по-добър от Роси,но вие съвсем подценявате втория...

--------------------
Im tha Mothafuckin Drunken Master !

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Jul 2011, 21:44
Коментар #1052

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Didier Deschamps @ Jul 12 2011, 22:21ч.) *
Тука като чета коментарите за Роси все едно днес Сисе е акостирал в Торино,а не в Рим post-294-1158668474.gif

Еее ама Сисе е за 6 млн, не за 40 (които не знам кой си ги измисли huh.gif из пространството се говори за цена на Роси от 35 млн, които ще опитаме да намалим, включвайки ненужни за нас играчи в сделката)

Преди доста време писах, че въпреки големите ми симпатии и към Агуеро, и към Роси, мисля че Кун е малко отгоре и че би бил по-добър трансфер. Но пък вие тука се хвърлихте на Роси все едно е ебати куцото магаре blink.gif Чудесен футболист е и дори да отстъпва на Агуеро, то въобще не е толкова много, а цена и заплата му явно ще са доста по-ниски. Освен това ако Роси иска да играе при нас, а Агуеро не - какво правим?

Според мен Джузепе без никакво съмнение ще бъде надграждане, вдигане на класата и в никакъв случай не може да бъде компромис, разочарование, провал и тем подобни wink.gif Малко става - видяхме, че се насрахме. Заприказва се малко за Агуеро и сега Роси ви се струва зле, а преди това беше доста желан и харесван...

Както и да е. Отново само времето ще покаже кой крив, кой прав
post-294-1159107520.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 12 Jul 2011, 22:03
Коментар #1053

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Да,то така става да дойде Агуеро,хората искат пари не им дреме Ювентус какъв отбор е бил в миналото,сега като няма и евротурнири...Затова да гледат да извлекат максимума като трансфери и най-накрая да тръгнем нагоре иначе няма как да стане.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 12 Jul 2011, 22:03
Коментар #1054

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Цитат(superniki @ Jul 12 2011, 21:02ч.) *
Всъщност дадохме 45 млн и за четиримата 15-Куалярела, 15-Матри, 10-Пепе, 5-Мота.

В политиката на Марота и Аниели в повечето случаи се вижда нещо, за което се радвам, че се опитват да го правят, а именно да вземат играчи на реалната им стойност.Случаят "Мартинез" разбира се не е такъв, но като цяло политиката се свежда до това-да се вземат играчи без да има завишена стойност, друг е въпроса с успеваемостта.Ако бяхме спестили 10 милиона от Агуеро утре при евентуални преговори за Видал може би нямаше да искат 20, а 15-18 примерно, въобще политика с бъдеще е това и определено полезна стига да бъде добре реализирана.В случая с Агуеро обаче трябваше да се направи компромис според мен, защото е изключителен футболист и трябваше да се дадат 45 млн, но тук идва моментът в който да имаме Агуеро трябва да му плащаме 15 млн евро заплата (за Роси са 7) и това почва да ме кара да се съмнявам до колко наистина и реално сме имали интерес.И все пак оферта от 32 млн и Тиаго според мен е малко повече от стойноста на Кун.
Аз бих го оприличил като вземаш Недвед за заместник на Зидан или Трезеге вместо Индзаги wink.gif

post-294-1159107574.gif

Цитат(superniki @ Jul 12 2011, 21:42ч.) *
Не е толкова виновен колкото го изкарвате според мен.Ако заслужава оценка между 4 и 5 вие му пишете 2 минус.Разбира се, че носи вина, но мисля, че главният виновник е Дел Нери и това си пролича в дербитата.Щом можеш да победиш тези пред теб в класирането, а тези след теб не можеш това говори за нереализиран потенциал мисля, а този потенциал би трябвало треньора да го извлича от играчите всеки мач, а не само в дербитата.Мисля, че си съгласен wink.gif Съгласен съм, че играчи като Траоре,Ринаудо, Ландзафаме и др нямаха място в състава но трябваше бройка.Не става да купиш 3 футболиста като ти трябват 6.Сега ще кажеш, че той е довел треньора.Не съм 100% сигурен, но мисля, че бордът на директорите избира треньора по предложение на президента и спортния директор нещо такова.Да искахме Хидинк и др., но един треньор който иска да постига успехи иска гаранции-повече пари за трансфери, по-голяма власт (което в Италия е почти невъзможно), по-голяма заплата.От всичко това ние не можехме да осигурим нищо и да привлечем голямо име.Дел Нери беше най-малкото зло на хоризонта.Мисля, че увеличението на капитала трябваше да се състои година по-рано, това аз отчитам като най-сериозната грешка.
Какво Направи Марота-имахме един флангови футболист , а трябваха още трима, махнахме Джовинко взехме четирима.Продадохме плеймейкъра и взехме нападател който за един полусезон направи много повече от другия за цял сезон.Куцахме в защита и там се издъни и пак с условности.Бонучи и Киелини са показвали, че могат да играят добре, а този сезон имаха доста слаби периоди.Взели сме към 10 футболиста за 60 милиона.Есента отбора вървеше в темпо достатъчно за зона ШЛ и ако не беше контузията на Фабио съм сигурен, че щяхме да играем там.Марота имаше и все още има тежката задача да оправя бакиите на Секо, който подари сума ти пари на некадърнците.Оттърва се от доста боклук, но все пак продаде(а може би не) Диего.Наистина обективана причина да бъде мразен wink.gif

post-294-1159107574.gif

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
superniki
коментар 12 Jul 2011, 22:29
Коментар #1055

Juventus star

Цитат(parhovo @ Jul 12 2011, 19:09ч.) *
Не ми се слуша за този кривогледия повече,отново разочарова .

Да вземеш Пирло без пари и да му даваш 3 млн чисто дори на 32 не си мисля, че е разочарование.С Лихтщайнер и Циглер вдигнахме значително класата по бековете, наистина не сме вързали, но напредъка е осезаем поне така мисля.Кулярела си е страхотен и не от вчера и днес.Матри вкара 20 гола, което си е признак за постоянство.С изключение на Алекс и Трез мисля, че последния нападател който вкара толкова за един сезон бе Индзаги.Все пак аз лично имам още доста съмнения за него най-вече заради пропуските които направи.Тази година е сигурно, че вдигаме качеството във всички зони, а може би и на пейката wink.gif

Цитат
Първо не съм фен на Роси

Това не значи, че Джузепе е слаб играч или, че няма да се впише в тима, както и обратното, но мисля, всички ще се съгласим, че за този посто нямаме по-добър играч-нито Алекс, нито Куалярела са на нивото на Роси.Разбира се Фабио във върховота си форма се доближава, но за мен Джузепе е много по-добър от наличното в момента и доста се доближава като цяло до Агуеро, разбира се има елемнти в играта на двамата в които единия е по-добър.Както каза адаша надграждане отвсякъде си е и дори за 30 млн бих го приветствал в Ювентус Роси.

--------------------

+Quote Post
m17ak
коментар 12 Jul 2011, 22:39
Коментар #1056

Juventus regular

Коментари: 1 038
Регистриран: 27-August 10
Град: Дупница/София
Потребител No.: 5 430

Цитат(superniki @ Jul 12 2011, 23:29ч.) *
Да вземеш Пирло без пари и да му даваш 3 млн чисто дори на 32 не си мисля, че е разочарование.С Лихтщайнер и Циглер вдигнахме значително класата по бековете, наистина не сме вързали, но напредъка е осезаем поне така мисля.Кулярела си е страхотен и не от вчера и днес.Матри вкара 20 гола, което си е признак за постоянство.С изключение на Алекс и Трез мисля, че последния нападател който вкара толкова за един сезон бе Индзаги.Все пак аз лично имам още доста съмнения за него най-вече заради пропуските които направи.Тази година е сигурно, че вдигаме качеството във всички зони, а може би и на пейката wink.gif
Това не значи, че Джузепе е слаб играч или, че няма да се впише в тима, както и обратното, но мисля, всички ще се съгласим, че за този посто нямаме по-добър играч-нито Алекс, нито Куалярела са на нивото на Роси.Разбира се Фабио във върховота си форма се доближава, но за мен Джузепе е много по-добър от наличното в момента и доста се доближава като цяло до Агуеро, разбира се има елемнти в играта на двамата в които единия е по-добър.Както каза адаша надграждане отвсякъде си е и дори за 30 млн бих го приветствал в Ювентус Роси.

На Алекс може да му носи вода само !

--------------------
Actions speak louder than words do!

+Quote Post
di_miro
коментар 13 Jul 2011, 00:17
Коментар #1057

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Цитат(superniki @ Jul 12 2011, 23:29ч.) *
С Лихтщайнер и Циглер вдигнахме значително класата по бековете

За Лихщайнер - ОК. Циглер обаче на мен ми е изключително съмнителен - не смятам, че е сериозно да се надяваме, че ще си решим проблемите в лявата част на защитата със свободен агент, идващ от отбор, изпаднал в Серия Б. Аз все се надявах 2мата нови бекове да са поне от типа на Лихт, но надеждите ми не се оправдаха. Дано поне Де Челье успее да се опази от контузии през следващия сезон.

Иначе за мен отдавна е неуспорим факт, че Марота е изключително неадекватен и единствената капчица оптимизъм останала у мен е Конте - дано не остави Марота да взима важни решения, защото в противен случай не ни чака нищо добро.

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
hri100
коментар 13 Jul 2011, 01:34
Коментар #1058

I LOVE JU

Да бе, ясно, тия оправдания съм ги слушал вече. Предишните, Дел Нери, "Бора", Папата, глобалното затопляне...

Мисля, че си съгласен wink.gif

Съгласен съм единствено с това, че Дел Нери беше изкупителната жертва, бушонът... Ама тоя Дел Нери не се е самоназначил да го ева. wink.gif

Какво Направи Марота-имахме един флангови футболист , а трябваха още трима, махнахме Джовинко взехме четирима.

Да бе, взехме страшни крила. Толкова страшни, че накрая се наложи Маркизио да играе крило. Ебем ти трансферната политика, баце. На всичко това ако пишеш оценка между 4 и 5, изивнявай, ама ебем ти и обективността. Няма да се уморя да повтарям, че във футбола (а и не само) най-обективният критерий са резултатите (по тоя критерий Мармота е за седмица между другото wink.gif ). И когато такива липсват, се почва с оправданията. wink.gif

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 13 Jul 2011, 01:38
Коментар #1059

Guests

Не знам какво сте вдигнали и какво не сте вдигнали, ама ние с Де Челие, с Гросо и с Мота също вдигнахме класата от предните сезони wink.gif. Айде викам първо да видиме как ще играят, пък после да правите някакви обобщения на една трансферна политика, която не се откроява с нищо.

Цитат
В политиката на Марота и Аниели в повечето случаи се вижда нещо, за което се радвам, че се опитват да го правят, а именно да вземат играчи на реалната им стойност
Това всъщност не е така. Марота не гледа да взима на реалната стойност. Марота просто е една мишка, която доказа, че няма абсолютно никаква смелост и качества на пазара - Марота ви замазва очите с баламски и евтини трансферчета на играчи, които както могат да се окажат удар в десетката, така могат и да бъдат провал. Всички отбори по света отдавна са на принципа "ако искаш качество, ще надплатиш доста". Хората си залагат главите на гилотината, дават много пари, в заеми са, но не се циганят, защото 'взимали играчи на реалната стойност'. Демек каквото за едните, такова и за другите, такова и за всички. Ако Ювентус някога иска отново да стъпи на върха, трябва да вади кесията и да не гледа само реалната стойност, защото е ясно, че топ играчите струват по 20-35 милиона, да развързва и да се бори с големите за големите имена. Това лято оправданието ще е, че не сме в Европа. Миналото какво беше, че вече забравих? А, подобно. Както и че Марота е нов и трябва да му се даде време. Другата година какво ще е?

Цитат
И все пак оферта от 32 млн и Тиаго според мен е малко повече от стойноста на Кун.

А спекулираните 20 мил + Мело, чиято цена искате или не искате да признаете, е не повече от 13- 15 мил, за Джузепе Роси не е значи?

Цитат
Аз бих го оприличил като вземаш Недвед за заместник на Зидан или Трезеге вместо Индзаги
Абсурдни сравнения, няма и да ги коментирам надълго. Ние Роси не го взимаме да замести някой. Освен ако го нямат за дългосрочен заместник на Алекс, някаква такава идиотщина да измислят. Роси, ако дойде, на практика се явява звездата, която чакаме от 2007ма. Явява се звездата, за която ще дадеме към 40 милиона. Идеята е, че Агуеро напомня на една камара от звездите минали през Ювентус - той вече се е утвърдил. Предстои му да стъпи на върха. Искате да признаете или не, от 90те насам Ювентус почти винаги привличаше утвърдени играчи. Това, че стигнаха пикът си с Ювентус далеч не означава, че преди да дойдат тук не са били доказани.

Цитат
За мен Агуеро е по-добър от Роси и определено италянеца не заслужава сума от 40милиона

Това е пределно ясно на всички, които не се казват Джузепе Роси и Мармота, на които идиот забравих първото име в този момент. 32та гола от миналия сезон ли определят цената на италианеца да приближава 40 милиона? Както повторих, а сега ще потретя, не се и учудвам, че Виляреал ще ни изцоцат - има си много причини за това. Слабо трансферно лято, малко имена, които ще бъдат продадени и си заслужават някаква инвестиция. Отделно нещо, което допълнително надува цената на дадения играч, е фактът, че е от малкото перспективни млади италиански играчи... от тези ваши толкова любими италианци. Това допълнително надува цената му.

Цитат
Разбира се, че носи вина, но мисля, че главният виновник е Дел Нери и това си пролича в дербитата
Тук се получава като Калчополи. Ръководството носи вина, но главният виновник е Калчополи. Или обратното? Ами сега де... Рето Циглер защо беше взет и затвори вратата за Бастош в Ювентус? Защото е човек на Марота, евтин е, не струваше пари. Ето така се прави мишкарска политика и се взима под масата. Но и другото лято Марота няма да е виновен. Ще е виновен Конте.

Цитат
Не съм 100% сигурен, но мисля, че бордът на директорите избира треньора по предложение на президента и спортния директор нещо такова.Да искахме Хидинк и др., но един треньор който иска да постига успехи иска гаранции-повече пари за трансфери, по-голяма власт (което в Италия е почти невъзможно), по-голяма заплата.От всичко това ние не можехме да осигурим нищо и да привлечем голямо име

Мармота дойде с доста напомпана визитка и според всички източници като доста харизматична личност. Минута след като стана ясно, че той е новият ни Секо, стана ясно, че и Делнери е новият треньор. Всичко е било ясно, без значение как ще ги въртите нещата. Да, искаме Хидинк и все още трябва да го искаме. Трябва да искаме това, което се предполага, че фенът на Ювентус заслужава. Но не, вие все още не осъзнавате проблема. Ювентус се е превърнал в отбор без лице, чиито ръководни органи доказват това. Отбор, който изповядва пораженческо мислене на всяко едно ниво. Камара фенове в този форум го доказват, но не искам да назовавам имена, че лошият админ ще ми изтрие профила. Качеството струва пари. НАВСЯКЪДЕ. Даваш пари, получаваш резултат. Но ние трябва да минеме тънкото wink.gif. Само че тънкото много пъти излиза много солено. Ние си патиме от лято на лято. И това лято обаче минаваме тънко засега - не взехме Хидинк и Ван Гаал, взехме Конте. Не взехме Бастош, взехме Циглер. Няма да вземеме Агуеро, защото иска 7 мил. на година, ще вземеме Роси, защото иска 5.

Цитат
верно че Кун е по-добър от Роси,но вие съвсем подценявате втория...
Никой не го подценява, сигурен съм, че всички го харесват честно казано. Тук не става толкова въпрос за футболиста Джузепе Роси. А кой го подценява, тези които мислят, че Агуеро е по-добър или го надценяват тези, които го броят за суперзвездата, която трябваше да получиме, е друг въпрос.

Цитат
из пространството се говори за цена на Роси от 35 млн, които ще опитаме да намалим, включвайки ненужни за нас играчи в сделката

post-294-1158668510.gif. Даже няма смисъл да се коментира, но все пак - поредното доказателство колко е на ти с нещата галошът Марота. Но нищо, той действа, за да получи продукт за реалната цена. Офертата за Агуеро, която направихме първо - 20 милки, Сисоко и Амаури размаза света. Ненужните в Ювентус ще са ненужни и из целия свят. Хората няма да си продадат качественото в някаква сделка, в която получават reject-ите на Ювентус, които не струват и пукната стотинка.

Цитат
Освен това ако Роси иска да играе при нас, а Агуеро не - какво правим?

Баджо едно време искаше ли да играе в Ювентус?

Колкото до самото име на Джузепе Роси - според мен е тип футболист какъвто в Ювентус винаги е имало. Доста работоспособен, абсолютно отборен играч, взаимодейства доста добре, полезен еднакво в двете фази на играта, доста енергичен, не се крие, а търси игра с топката, нагърбва се с отговорности. И все пак с всички фактори, съпътстващи този трансфер и всичко останало, няма как да ме убеди някой, че цената на Джузепе Роси може да е повече от 25 милиона.

+Quote Post
Spark11
коментар 13 Jul 2011, 01:57
Коментар #1060

Juventus star

Коментари: 3 105
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Аз не мога да разбера как все още има в този форум някой, който да защитава тази миловидна животинка, застанала на така важния във футбола пост - спортно-технически директор. Аз за по-пълен провал от изминалия сезон не мога да се сетя (освен може би по-предния), този сезон взетите поуки са равни на головете на 12-милионната ни перла и все пак има кой да го защитава?! Викате да му дадем време - още две-три-пет-десет години - виж, към сезон 2021/22 съм убеден, че ще имаме шампионски отбор, съставен само от италианци. Скуадра-та ще бъде 100% съставена от ювентинци... даже не само тя - и У20, У17 и всички У-та ще бъдат бъкани с млади делпиеро-вци и зидан-овци, които ще бъдат доведени само благодарение на умопомрачителният, всезнаещ и вникващ в бъдещето поглед на мармота.

И сега се опитвате да обясните как Роси вместо Агуеро не било провал. Ама къде ще е провал? То друго си е да спестиш 5-10-12 млн и да купиш още някоя перла в короната на звездната ни селекция и да избереш италианското пред световната класа. Все пак Роси/Агуеро... един дол дренки, нали така? Като не стане с единия, вземаме другия... Пък ако и той не стане, вземаме Вучинич - то където тези двамата, ето го и наш Мирко. А ако не се получи сделката, вземаме Пелесиер - хехе, класа, италианец, че и доказан на всичкото отгоре. Кой ще ти забележи, че правиш компромиси, когато докарваш звезди в отбора. Пък това, че някой и друг фен може да се сети, че ти е обещана "една звездна покупка" този сезон, а ти за пореден път си се провалил като Мартинес на фитнес тест, кого го бърка? Дайте малко по-съчувствено сега - просто му трябва време... или пари... или пък по-висококачествен станиол, не знам, вие ще кажете какво е този път.

Когато и Аниели да се сети да бие ритника на добродушния гризач, все ще е закъснял...

П.П. Ицак, много готин подпис - само на мен ли ми мяза малко на:

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post

181 страници V  « < 51 52 53 54 55 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 6th December 2019 - 15:00ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team