IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

181 страници V  « < 48 49 50 51 52 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2011/2012
Underground Mind
коментар 08 Jul 2011, 11:40
Коментар #981

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(TPEBOnPOBOD @ Jul 8 2011, 12:14ч.) *
некфи новини от неска ?!

Silvestre a Tuttosport - "La Juve è sempre la Juve. Grande opportunità da prendere al volo"

Lo Monaco - ''Il mercato? Maxi Lopez resta sicuramente, Morimoto e Silvestre possono partire".

Силвестре казва, че Юве си е винаги Юве, страхотна възможност и т.н. клиширани фразички. Ло Монако пък твърди, че въпросният талант изчезва, най-вероятно.

Е, на 99% това ще е така желаният от мнозина защитник, можете да сте спокойни, няма да харчим 45 млн. за ''футболист със съмнителни качества, чиято реална цена не надхвърля 15 млн. евро'', парите ще бъдат изразходвани разумно, РАЗУМНО wink.gif

P.S. - Никога няма да ми омръзне да повтарям, че най-големият проблем на Ювентус не са и не бяха Фарсополи, Морати или Служебните мухльовци, а пачаврите, които се водеха и продължават да се водят ръководство на този клуб.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''
Go to the top of the page

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 08 Jul 2011, 11:48
Коментар #982

Juventus regular

Коментари: 1 750
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

QUOTE(TPEBOnPOBOD @ Jul 8 2011, 12:14ч.) *
некфи новини от неска ?!

Моля те, научи се да пишеш правилно!

+Quote Post
JIZAH
коментар 08 Jul 2011, 12:16
Коментар #983

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Така като гледам как се вълнувате до края на август ще има някой с опит за самоубийство biggrin.gif Не се връзвайте на всяка "лоша" новина бе момчета, ще вземем който ни трябва, не се отчайвайте smile.gif

+Quote Post
lqlqlq
коментар 08 Jul 2011, 12:21
Коментар #984

Guests

Чак сега осъзнах, че става въпрос за Матиас Силвестре от Катания, който и да е той. Първите три пъти като прочетох пуснатите тух слухове, мислех че говорите за един стар форумен любимец - Де Силвестре от Лацио (или пък Фиорентина), който мнозина гласяха като бъдещ топ бек не само на Ювентус, но и на Скуадрата.

Този Силвестре от Катания, признавам, го чувам за първи път. Нямам дори представа на какъв пост играе, освен че е в защитата. Не знам за какво ни е бранител за ~ 15 мил. след като си осигурихме ляв бек и десен такъв. Това, че са по-скоро въпросителни на този етап, които могат да прераснат в точни попадения, е друг въпрос. И преди съм казвал, че ще е добре, ако успееме да привлечеме приличен централен бранител, който да ни струва нещо от сорта на 5-9 мил. и дойде първоначално за резерва на Бонучи (пределно ясно е, че Бонучи ще е титуляр), но при слаби игри на споменатия, да може да го измести и да играе на постоянно ниво като титуляр (за мен Кяер е точният човек). Та, някой ако има някакви наблюдения върху този явно вече почти сигурен нов наш играч, нека драсне няколко реда. Попринцип не съм фен на аржентинските бранители. Въобще дори. Страшно са слаби и смешни - като почнеш от недостижими недоразумения като Бурдисо, Парехо и Хайнце, минеш през невероятно посредствените Сабалета и Гарай. Не мога да не спомена и карикатури като Валтер Самуел, Отаменди, Майдана, Демикелис и Колочини. Сещам се за един Аяла, който беше световна класа и това си е. Всичко друго е от посредствено надолу.

+Quote Post
bronks
коментар 08 Jul 2011, 12:21
Коментар #985

Primavera player
**

Коментари: 431
Регистриран: 22-February 07
Град: plovdiv
Потребител No.: 359

Манчестър сити са вдигнали офертата за Кун и ние много трудно ще се борим за него като отново гледаме към Роси които е по евтиния вариант като интереса ни е доста сериозен предлагаме 25 мил http://www.tuttosport.com/calcio/calciomer...+Giuseppe+Rossi

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 08 Jul 2011, 12:34
Коментар #986

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(lqlqlq @ Jul 8 2011, 13:21ч.) *
Този Силвестре от Катания, признавам, го чувам за първи път.

Само като се сетя как Дел Пиеро му чупеше кръста на 23.04.2011, и ми става ясно за каква класа иде реч. Иначе, само допреди 12 месеца Ло Монако взе 12 млн. евро за подобен палавник, сега, ако и това лято удари с още 8 за Супер Силвестре - е, ще кажа само, че Ло Монако е спортния директор на моите мечти. smile.gif Надявам се да натисне за още 4.5 отгоре, за да си подобри рекорда от миналата година. Forza!

Цитат(JIZAH @ Jul 8 2011, 13:16ч.) *
Така като гледам как се вълнувате до края на август ще има някой с опит за самоубийство biggrin.gif Не се връзвайте на всяка "лоша" новина бе момчета, ще вземем който ни трябва, не се отчайвайте smile.gif

Е, вълна от песимизъм ме обля след този коментар. Така при казваше и миналата година, пък то... sad.gif Надявам се поне да не запишем епичен требъл от 7-ми места на сметката си.

“Juventus are always Juventus, a great club. It would certainly be an important opportunity, one that should immediately be accepted. I would have no fear in joining the Bianconeri.”

football-italia.net

(party)

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
lqlqlq
коментар 08 Jul 2011, 12:57
Коментар #987

Guests

Ъндърграунд, на каква позиция играе точно? Централен ли е или играе като бек? Иначе видях някакъв слух, че може да се дискутира размяна с бившата им перла Мартинез - в такъв случай може да прежалиме дори 2-3 мил. в добавка с перлата, че да го разкараме и да осигуриме бранител. Ама иначе да даваме пари, на този етап ми се вижда безсмислено.

+Quote Post
JIZAH
коментар 08 Jul 2011, 12:58
Коментар #988

Juventus regular

Цитат(Underground Mind @ Jul 8 2011, 13:34ч.) *

Не че нямаме причина за тревоги, ама и да се караме и да не има още 2 месеца. Aз лично съм убеден, че всичко ще завърши с положителен за нас резултат smile.gif В крайна сметка още поне няколко пъти ще сме на крачка от привличането на Агуеро и още толкова пъти той ще преговаря със сити. Иначе за тоя Силвестре ако успеем да им шитнем Мартинез и да направим чиста смяна може да не е чак толкова зле, въпреки че не смятам че ни е наложащо да взимаме централен защитник и то за такива пари. Както и да е, мисълта ми е че както бяхме се отказали от Бастош така се оакза, че изобщо не сме спирали разговорите с агента му... та нека си пишат вестниците, важното е най-накрая ние да сме доволни от резултатаsmile.gif Това го казвам във връзка с разразилите се отново полемики кой колко струвал и дали ставал. Няма значение кой колко струва стига да ни стигнат парите за всички които сме набелязали. И на мен не ми харесва футболисти на по 20-22 години да струват по 40на милиона, но явно това е положението и или се хващаме на хорото и играем или седим и гледаме ШЛ по телевизора, разбира се винаги има вариант с брутална школа, но нито имаме време, нито сега е времето, нито някой би имал търпението да чака подобоен "проект" smile.gif Това както ни е е ясно на нас, така е и ясно на ръководството.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 08 Jul 2011, 13:31
Коментар #989

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Тоя котарак Силвестър не ни трябва, даже и разменен за Мартинез. Президента на Катания като толкова иска Хорхе да извади 10-11 млн и да си го върне в отбора.

Към Мартинез има интерес не само от Катания, но и от Фиоре, които търсят нападател предвид, че Муту си замина, Черчи и той е пътник, а Джила привидно засега остава. Надявам се да вземем пари за уругваеца и да ги вложим в смислен защитник от ранга на Роландо, Тасчъ, Суботич, Кяер, Сапата (макар този да е сигурен за Виляреал), които могат да допринесат за конкуренция и стабилност в защита.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Spark11
коментар 08 Jul 2011, 13:41
Коментар #990

Juventus star

Коментари: 3 110
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(lqlqlq @ Jul 8 2011, 13:57ч.) *
на каква позиция играе точно? Централен ли е или играе като бек?

МИСЛЯ, че беше централен. Не съм напълно сигурен обаче, този сезон не съм гледал особено мачове на Катания - пък и тя защитата им е един дол дренки. От целият отбор единствено заслужава да се обърне внимание на това момче Алехандро Гомес и може би япончето Моримото (и двамата 88-ми набор). Останалите - Рикюти, донякъде вратарят Андухар и толкова - аз не помня някой защитник от тях някога да ме е впечатлил с нещо. Нека и другите, които следят Серия А, да си изкажат мнението, но за мен абсолютно безсмислен трансфер за играч, който не блести с нищо и ни е абсолютно непотребен към момента.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
JIZAH
коментар 08 Jul 2011, 13:51
Коментар #991

Juventus regular

Бих искал да чуя мненията ви, а предполагам не само на мен биха ми били интересни, относно това кой предпочитате измежду Кун и Роси. Нека чуем за и против двамата smile.gif Мен лично ме дразни Роси, нямам особени причини, просто ме дразни този италианец от американски произход... А Кун го следя от доста време и доста ми харесва, според мен е по-добър от Роси, но... кажете и Вие smile.gif

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 08 Jul 2011, 13:55
Коментар #992

Juventus star

Цитат(JIZAH @ Jul 8 2011, 14:51ч.) *
Бих искал да чуя мненията ви, а предполагам не само на мен биха ми били интересни, относно това кой предпочитате измежду Кун и Роси. Нека чуем за и против двамата smile.gif Мен лично ме дразни Роси, нямам особени причини, просто ме дразни този италианец от американски произход... А Кун го следя от доста време и доста ми харесва, според мен е по-добър от Роси, но... кажете и Вие smile.gif

Няма значение кой ще е Роси, Кун или Тевез. И тримата са играчи, които биха вдигнали класата в отбора.

P.S. :

Juventus, si pensa sempre a Poli

Secondo l'edizione odierna di Tuttosport, la Juventus non avrebbe abbandonato la pista che porta al centrocampista della Sampdoria, Andrea Poli (21). Lo scoglio da superare per i bianconeri sarebbe l'alta valutazione data al giocatore dal club ligure -circa 12 milioni di euro- e la concorrenza di Roma e Fiorentina. In Corso Ferraris si starebbe pensando di offrire ai blucerchiati Giandonato o Storari.

Не сме се отказали от Поли. Цената му е 12 млн, като се конкурираме с Рома и Фиоре. Може да им предложим Джандонато или Сторари, за да намалим цената му.

--------------------

+Quote Post
di_miro
коментар 08 Jul 2011, 14:04
Коментар #993

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Цитат(JIZAH @ Jul 8 2011, 14:51ч.) *
Мен лично ме дразни Роси, нямам особени причини, просто ме дразни този италианец от американски произход... А Кун го следя от доста време и доста ми харесва, според мен е по-добър от Роси, но... кажете и Вие smile.gif

Нямам какво да кажа повече. Идеално си го написал. Въпреки това, който и от двамата да дойде няма да се оплача, но все пак бих предпочел Кун.

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Ian
коментар 08 Jul 2011, 14:23
Коментар #994

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Тоя мармота или върти някакви схеми с шефовете на Катания, или просто е безкрайно тъп. Аз залагам на второто. Ако беше чак такъв комбинатор, досега щеше да е направил поне една добра сделка (добра за отбора, не за себе си). Възможно ли е наистина да се набутаме с втора поредна световнонеизвестна сицилианска "перла" след миналогодишния крах?!

Между Агуеро и Роси предпочитам Кун. Роси ми се вижда доста по-прехвален тип и не знам с какво толкова е по-добър от Куалярела примерно. Нямам против и Роси, разбира се. Но само ако не успеем да привлечем по-голямо име и само срещу по-разумна сума, а не 35-40 милиона.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 08 Jul 2011, 14:33
Коментар #995

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Чак пък прехвален...Роси според мен притежава всички качества - бързина,техника,пласиране и завършек.Ку също е много добър,но не мисля,че е 1 класа по-назад от Роси.

+Quote Post
Йордан Вълчев
коментар 08 Jul 2011, 14:45
Коментар #996

Juventus bench

Коментари: 761
Регистриран: 9-January 11
Потребител No.: 18 455

Цитат(blagoy_sim @ Jul 8 2011, 14:55ч.) *
Не сме се отказали от Поли. Цената му е 12 млн, като се конкурираме с Рома и Фиоре. Може да им предложим Джандонато или Сторари, за да намалим цената му.

Това е трансфер за който се надявам от много време. С оглед на това, че залагаме предимно на италианци и няма да вземем Монтоливо, то Поли е супер вариант. Млад и добър в дефанзивен план.
Ако, трябва да избирам м/у него и Видал, то Видал би бил по-полезен с оглед на че е поливалентен и по-добър във фаза атака.
Агуеро е задължителен. Няма смисъл да изброявам причините.

+Quote Post
bronks
коментар 08 Jul 2011, 14:48
Коментар #997

Primavera player
**

Коментари: 431
Регистриран: 22-February 07
Град: plovdiv
Потребител No.: 359

Аз лично предпочитам даже един Дзеко пред Росси а база на сравнение с Кун неможе да има даже съм съгласен да вземем Бастош и да не земем Роси

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 08 Jul 2011, 15:22
Коментар #998

Juventus star

За мен Бастош изглежда задъжителен трансфер, но си трябва и един стабиуяга в нападение.

Ако не продадем Мело мисля, че няма смисъл да привличаме друг деф. халф.

--------------------

+Quote Post
JUVEEE magic
коментар 08 Jul 2011, 16:42
Коментар #999

Primavera player
**

Коментари: 141
Регистриран: 6-June 10
Потребител No.: 4 205

Кун разбира се ! Не , че е лош Роси , но е с по-слаба физика . Тук е голямата разлика !
Иначе техническите му качества са безпорни.
Но и на него ще му искат много пари . Най-много ще ме подразни това , ако заради разлика от 5-6 млн. вземем Роси .

+Quote Post
TPEBOnPOBOD
коментар 08 Jul 2011, 17:27
Коментар #1000

Primavera player
**

Коментари: 229
Регистриран: 13-April 08
Град: където алкохола,там и аз...
Потребител No.: 1 030

той Кун май вече сме го отписали...

--------------------
Im tha Mothafuckin Drunken Master !

+Quote Post

181 страници V  « < 48 49 50 51 52 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 11th December 2019 - 21:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team