IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

181 страници V  « < 145 146 147 148 149 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2011/2012
stefoto
коментар 23 Mar 2012, 21:07
Коментар #2921

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Град: София
Потребител No.: 482

Хълк е феноменален играч, НО има един ОГРОМЕН недостатък, ако около него са абичи, каквито в Юве дал господ или по-точно казано дал Марота - ще е Диего 2! smile.gif
Аз като се размечтая искам само двама играчи в нападение и те са Хълк и Фалкао - заедно! smile.gif
Цената на Хълк е поне 40 милиона..., добре че Порто не направиха сезон като хората в Европа, иначе като нищо ще му искат едно 60 милиона...все пак говорим за топ играч, ама бая топ играч, който ако всичко е наред влиза и прави разликата в мачовете с Парма, Болоня, Дженоа и останалите слабаци.

ПП. Стига само сме мечтали, със сигурност няма да вземем нито Хълк, нито Дзеко, нито играч от тази класа, само ме блазните в тази тема... biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
ribery
коментар 23 Mar 2012, 21:14
Коментар #2922

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 252
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Ако ще и Черното Влегуго да е, каквото и да е, но да е качествено и отдадено. Писна ми от скапаняци с надути реномета, които правят сценки, чупки, финтчета. Подскачат и танцуват, дават интервюта и общо взето са полезни колкото дребна шарка. Трябват играчи като Недвед, които играят на 100% в 100% от мачовете.

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 24 Mar 2012, 08:00
Коментар #2923

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Цитат(El Patron @ Mar 23 2012, 20:26ч.) *
Съвсем между другото бразилчето Деде отива в Рома..........Сабатини и Балдини са КЛАСА

Относно първата част - грешен ти е източника wink.gif Дори в момента има наши представители в Бразилия, които водят преговори.
Относно втората .. има доста резон , но и те не са безгрешни smile.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 24 Mar 2012, 10:02
Коментар #2924

Juventus regular

Коментари: 1 384
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

интересно ми е дали Хунтелар е реален вариант и колко пари биха му търсили от Шалке. Все си мисля че най-топ нападателите са малко извън възможностите ни понеже освен нападатели ни трябват още поне 2ма класни атакуващи футболисти а 100ина милиона за 3ма играча просто някак си не ги виждам.

към реалните варианти бих добавил още Подолски, Дрогба и Берба естествено. Ако Хунтелар излезе много скъп едни Дрогба за година-две да закърпи положението хич няма да е зле също. Хем повече пара за крила ще остане

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
El Patron
коментар 24 Mar 2012, 10:40
Коментар #2925

Banned forever

Група: Banned
Коментари: 958
Регистриран: 13-May 11
Град: от Ада
Потребител No.: 24 539

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 24 2012, 08:00ч.) *
Относно първата част - грешен ти е източника wink.gif Дори в момента има наши представители в Бразилия, които водят преговори.
Относно втората .. има доста резон , но и те не са безгрешни smile.gif

ще го видим накрая на сезона къде ще иде.......според мен Рома е най-точната дестинация за развитието му,докато на нас ни трябва човек с опит в ляво....
не мисля че Конте може да изкара максимума от него за съжаление!Вижда се какво става със супер талантливи играчи като Елиа,Красич и Естигарибия-просто ги запиляваме.....
иначе няма как да не се възхищавам на Балдини и Сабатини,след като хората градят новата Рома-продадоха се повечето играчи от ерата Спалети и сега правят нов стил,с нов треньор и нови играчи.....играч като Освалдо при нас щеше да вкара вероятно 30 гола.......а ние взехме Бориело bduh.gif ,Сабатини с цялата си наглост дори каза,че Бориело,ако направи 2-3 хубави мача Конте и Марота може да го вземат.......тва е положението,ние имаме аматьорски спортно-технически ръководители......с които хората си правят гавра..........
лятото от тях се иска да вземат ляв бек с опит и класа,център халф опция за резерва на Пирло и Маркизио(Монтоливо е на пазара без ПАРИ),да върнат мравката и да купят световна звезда в атака да ни влачи напред.......ако си беше Моджи,тия трансфери да ги направил още миналото лято и сега да сме 10т. отпред + финал за купата ............

Този коментар е бил редактиран от El Patron на 24 Mar 2012, 10:41

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 24 Mar 2012, 11:07
Коментар #2926

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(El Patron @ Mar 24 2012, 10:40ч.) *
супер талантливи играчи като Елиа,Красич и Естигарибия-про

blink.gif Ъъъм...супер талантливи?? За Елия бих могъл да се съглася, но той пък има много какво да учи още, защото за да станеш наистина голям футболист, талантът далеч не е единственото необходимо. №1 в списъка е да се научи, че има още 10 човека на терена, които са от неговия отбор и трябва да играе и с/за тях. Да не отваряме дума и за движението по терена, че става мазало..
На Красич таланта му е да бяга, което в днешно време хич не е достатъчно. Да, подлъга почти всички ни миналия сезон в началото, но бързо лъсна...Арсеналът му от финтове е богат колкото на Джакерини, само дето дребния поне компенсира с много раздаване, преса, връщане в защита, които сърбина не може да предложи и заради това дори не сяда на резервната скамейка.
При Естигарибия е сходно положението - бяга. На моменти вади добър дрибъл с топката, но има още много, много да изчиства. И да се научи да си използва целесъобразно многото енергия.

И...или малко си се поизсилил с това "супер талантливи", или разбираме съвсем различни неща под това понятие. Ако бяха тоооолкова талантливи, на тези години щяха да са много по-напред, не да се борят за някоя и друга минута на терена в новоизграждащия се Ювентус, където никой не може да се оплаче, че не е получил шанс, ако го е заслужил (някои и без да го заслужат дори). Супер талантлив футболист не играе в Русия до 26-та си годишнина, супер талантлив футболист не излиза от Парагвай на 24 години, супер талантлив футболист не може да се хвали с няколко силни мача в свръхгранда Хамбургер...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
stefoto
коментар 24 Mar 2012, 12:13
Коментар #2927

Juventus star

Преди да почнем да взимаме играчи - трябва да знаем какво ще правим с наличните - Мело се връща, Пациенца, Мартинез, Якуинта, Циглер, Мота и младите Паскуато, Бониперти и Фаусто Роси!Трябва да се разгледат и co-ownerships на Сьоренсен, Екдал, Имобиле и Джовинко!Това са 13 играчи, без да слагаме в сметките Красич, Куалярела и тн..Добре, че Бориело и Естигарибия си заминават без проблеми!Все пак ни очаква поредното лято, в което ще правим поне 20 входящи и изходящи трансфера.

При всички положения трябва да се вземат над 10 милиона за Мело, ако ще го продаваме!

+Quote Post
di_miro
коментар 25 Mar 2012, 17:20
Коментар #2928

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Страхотен гол на Оливие Жиру вчера - негов 18ти за сезона - http://www.youtube.com/watch?v=Ueo6K-rk6pw

И като цяло силен мач направи Жиру.

Този коментар е бил редактиран от di_miro на 25 Mar 2012, 17:23

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Dek0
коментар 27 Mar 2012, 08:51
Коментар #2929

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

09:20
27.03.12
“Ювентус” фаворит за Бербатов

Димитър Бербатов
“Ювентус” е поставил етикет “приоритет №1” върху името на Димитър Бербатов за лятната си селекция. Алфредо Педула, един от най-уважаваните спортни журналисти в Италия сложи подписа си под информация в агенция “Датаспорт”, че българинът е първа цел на “Старата госпожа”. В материала се замесва и името на спортния директор на гранда от Торино Джузепе Марота, който признал за интерес.

Според информацията трансферът ще е за сума между 8 и 10 млн. евро.

“Бербатов е изключителен, преценили са в “Юве” - пише Педула в своята статия. - Марота е изпреварил другите кандидати. Играчът има оферта от Испания, от “Хановер”, както и от Катар и ОАЕ. Но неговата цел е отбор, който се бори за титла и участва в Шампионската лига.”

В момента “Юве” има петима нападатели - Алесандро дел Пиеро, Алесандро Матри, Фабио Куалярела, Марко Бориело и Мирко Вучинич.

http://www.trud.bg

"Гадзета дело Спорт" потвърждава интереса на Ювентус за халф Asamoah.

http://translate.google.bg/translate?hl=bg...26prmd%3Dimvnsa

Quagliarella е възможно да напусне Юве лятото в посока Лацио .

http://translate.google.bg/translate?hl=bg...%26prmd%3Dimvns

+Quote Post
rumpolino
коментар 27 Mar 2012, 10:09
Коментар #2930

Juventus bench

Коментари: 991
Регистриран: 11-November 07
Потребител No.: 729

Сити продава Джеко

Ей тва ако е истина, няма да се разсърдя ако изхарчим целия трансферен бюджет през лятото. Като конкурент ни се очертава Реал М.

Фалкао е основната цел на Реал М, ще се опитат да го купят с парите от Игуаин
Половин Европа ще наддава за Солдадо
Ман Ю преговаря за Леандро Дамио
Челси предлага 70 мил евро за Лавеци и Кавани

Явно предстои въртележка на топ нападатели, дано и ние се повозим

Този коментар е бил редактиран от rumpolino на 27 Mar 2012, 10:17

--------------------

+Quote Post
JuveFan17
коментар 27 Mar 2012, 10:30
Коментар #2931

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Не виждам на Реал какъв им е проблема. Не мисля, че ще продадат Игуаин, а от друга страна не мисля, че ще купят някой нападател от калибара на Бензема/Игуаин. Най-много някой като Ернандез. Но за какво им е да имат отпред Бензема/Игуаин/Джеко/Роналдо примерно. Все 1/2ма от тях няма да играят. Ако Игуаин не иска да си ходи, не виждам защо ще го продават.

За Джеко вече не съм толкова сигурен и надъхан както след последния му сезон в Германия да го вземем. Не повече от 25 млн. за него. Фалкао отиде за 40 млн. в Атлетико, няма да го пуснат за под 50/60 предполагам.

Най-дорбе щеше да бъде да си бяхме взели Агуеро за 45 млн. мин сезон, но нищо smile.gif Сега не ми се вижда чак толкова голям избора за нападател както миналото лято. Само Марота да не вземе Бербатов и да каже: Искахте голям нападател - ето ви го. Торес също си е риск, Роси и преди година го смятах за съмнителен, след този сезон съвсем. Въобще .. един нападател не се сещам дето със сигурност да е за продан и да кажа тоя си заслужава, иска ми се него да вземем било то и за 40/50 млн (Неймар всъщност е 1 от този тип, но знаем, в коя държава ще отиде той). Може би Хълк, въпреки, че не претендирам, че съм му гледал 30 мача за да кажа, че си заслужава 40 млн. Сега се сещам за Кавани, който въпреки съмненията есента и този сезон го изигра на доста прилично ниво.

ПС: Дрогба ще е уникален трансфер за мен, мега играч, въпреки, че е на години, ако имаше положенията, които имаха Матри, Куареля и Вучинич този сезон до сега да беше вкарал 20-30. За него ще е като детска игра да вкарва на Болония, Сиена и сие.

Този коментар е бил редактиран от Prisona на 27 Mar 2012, 10:43

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 27 Mar 2012, 10:33
Коментар #2932

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

С Челси няма смисъл да спорим за Лавеци и Кавани.....евентуално за Игуаин ако се намесим....Бербата явно,че е ясен-там сме или ние или Валенсия като топ варианти. Солдадо няма да го вземем там може Ливърпул да се намесят....Искрено се надявам Марота да си насочи погледа към Йоренте, Лукаку(или Дрогба-единия от двамата няма да има място в Челси). Ще е интересно трансферното лято, това поне е сигурно.

+Quote Post
MartineZz
коментар 27 Mar 2012, 10:54
Коментар #2933

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Йоренте ще е толкова скъп лятото, че не можем и да си мечтаем за него.

Жиру нашумя много, стигна до националния отбор, което означава огромен интерес от много клубове. Монпелие едва ли обаче може да продава за над 20 мил.

Бербатов е много лесна и достъпна опция за малко пари, предоставяща много качество. Според мен би дал липсващото в момента добро първо докосване и спокойствие в задържането на топката и правилното разпределяне на играта в атакуващата фаза. Не би дал много голове обаче, което е въпрос вече на виждане от страна на Конте какво му е необходимо.

Джузепе Роси предвид физическите си данни е по-подходящ за поддържащ нападател, който да действа на крилото, макар че ако предложи 20 гола на сезон може и като централен да бъде пробван. Цената му със сигурност ще е доста по-ниска от миналото лято.

В борбата за Джеко едва ли можем да влезем, особено ако към него се появи интерес от 3-4 клуба, които не можем да преборим финансово. Хубавото в случая би било, че продавач е Ман Сити и като продавачи не могат да ни забият поредния пирон като ни отмъкнат играч, както направиха с доста футболисти.

Игуин не искам да го коментирам, защото нямам големи впечатления.

--------------------

+Quote Post
imt
коментар 27 Mar 2012, 12:07
Коментар #2934

Primavera player
**

Коментари: 279
Регистриран: 27-October 10
Потребител No.: 6 924

Цитат(Prisona @ Mar 27 2012, 11:30ч.) *
ПС: Дрогба ще е уникален трансфер за мен, мега играч, въпреки, че е на години, ако имаше положенията, които имаха Матри, Куареля и Вучинич този сезон до сега да беше вкарал 20-30. За него ще е като детска игра да вкарва на Болония, Сиена и сие.

Би било шампионски трансфер. Въпросът е, че преди 5-6 месеца му четох интервю, в което той казва: "Ще отида в отбора, който предложи най-много". Имаме да разкарваме много плява, а трябват и още доста футболисти - ляв бек (по възможност Коларов или някой по-добър от Де Челие, ако не - поне колкото Паоло), заместник на Пирло и 2-ма нападатели. Съмнява ме да разкараме всичката плява, което според мен прави невъзможно предлагането на 6+ мил. на сезон на Дрогба.

+Quote Post
stefoto
коментар 27 Mar 2012, 12:14
Коментар #2935

Juventus star

Много новини започмат да излизат и това е нормално, сред тях обаче повечето и коментар не заслужават, все пак да се драснат няколко реда поне за по-сносните!

Реал на 100% трябва да вземат топ нападател и след като лятото опуснаха да вземат Фалкао - сега прошка няма да има - колкото кажат от Атлетико, предполага се околоко 50 милиона - Перез ще ги даде, а си заслужава.Доколко ще продават е спорна тема, Игуаин и Бензема са екстра класа, а се видя, че е тежко, когато имат контузени, пейката им е къса много и затова издишат, разбира се имат уникално некадърни защитници като Пепе и Рамос, резервите няма да ги коментирам - Сантандер са по-добре.
Дзеко трудно ще го продадът, защото нали Тевез ще напуска, според мен и двамата остават, защото Сити ще търси класни халфовете, където им издиша отбора, нападението им е перфектно и няма за какво да продават.
Челси ще изнасили Наполи, предполагам, че 100 милиона за Лавеци и Кавани ще бъдат предложени, друг е въпроса, че Мадзари може да се раздели с един от тройката, но с двама ще му бъде невъзможно да направи приличен отбор за следващия сезон.
Ван Перси, според мен ще остане, защото Арсенал нямат никаква алтернатива, без него са отбор от калибъра на Фулъм, а точките, които им е донесъл са 80% от всичките им точки.При умопомрачителна оферта - може и да се мисли, но едва ли ще смени клуба холандеца.
Уважавам Барбатов, най-малкото защото не е пияница, което за БГ футболист е ЧУДО, а и има класа.Класа обаче НЕ за Юве.Митко може да прави чудеса с топката в крака, но не е нахъсан, няма характера и сърцето за да се превърне в решение на нашите проблеми.На нас ни трябва голаджия - само това, не ни трябва техничен, комбинативен нападател - трябва ни човек тип Индзаги, Трезеге - цял мач не му чуваш името и накрая е вкарал 2 гола!Бербатов не е подобен тип играч и това ще е поредната грешка, ако го привлечем!
Дрогба и Торес, ако Челси обезкърви Наполи поне един от тях ще се окаже излишен, а Торес и сега е излишен, но Дрогба ще закърпи положението при нас за сезон-два.Ако не е контузен ще забие по 20-30 гола, но е само временно решение, а Торес - чудо трябва да стане да се върне към големия футбол, в момента и нападателите на Симитли са по-добри реализатори.
Най-важното за мен е, да решим какво ще правим с играчите, които са наша собственост и тогава да правим трансфери.

ПП. Жиру със сигурност ще го лапнат н Англия - нямаме шанс!

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Mar 2012, 14:33
Коментар #2936

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Стеф и аз съм на твойто мнение 1:1
Имаме и този сезон толкова много плява да разкарваме, че не е истина. 10 футболиста имаме да продадем лятото и ни трябват 5 входящи трансфера класа, а не запълване на дупки. Да видим обещанията на Марота за това лято- каза КЛАСА чакаме я! Бербатов определено не е нужната класа за Юве.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuveFan17
коментар 27 Mar 2012, 15:06
Коментар #2937

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Цитат(masterhp @ Mar 27 2012, 15:33ч.) *
Стеф и аз съм на твойто мнение 1:1
Имаме и този сезон толкова много плява да разкарваме, че не е истина. 10 футболиста имаме да продадем лятото и ни трябват 5 входящи трансфера класа, а не запълване на дупки. Да видим обещанията на Марота за това лято- каза КЛАСА чакаме я! Бербатов определено не е нужната класа за Юве.

Аз помня, че беше казал първия сезон - количество, втория (миналия) - класа laugh.gif и сега се вайка кое да е за тази година tooth.gif

--------------------

+Quote Post
miro
коментар 27 Mar 2012, 15:12
Коментар #2938

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

Накрая току-виж направим атомното нападение Бербатов - Джилрдино

+Quote Post
Underground Mind
коментар 27 Mar 2012, 15:46
Коментар #2939

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Udinese's Asamoah on Juventus radar

The Ghanaian has a contract with Udinese until the summer of 2015, and an offer of well over €10 million could be needed to prize him away from the Zebrette.

Juventus set sights on Lazio midfielder Hernanes

It is understood that the Aquile have set a steep price-tag of €30 million on their star midfielder. Juventus, however, are willing to include at least one player in the deal as makeweight as they seek to lower the Lazio's demands.

Асамоа от Удинезе и Ернанеш от Лацио, са поредните имена свързвани с трансфер в Ювентус.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 27 Mar 2012, 16:19
Коментар #2940

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Асамоа е звучи чудно smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

181 страници V  « < 145 146 147 148 149 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th November 2018 - 14:43ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team