IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

112 страници V  « < 110 111 112  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, сезон 2017/18
vench
коментар 29 Sep 2017, 17:06
Коментар #2221

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 359
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Савич ще иде или в Сити или в Юнайтед и то за доста тлъста сума, която ние не можем да извадим.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
since1897
коментар 29 Sep 2017, 18:41
Коментар #2222

Primavera player
**

Коментари: 343
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Цитат(vench @ 29 Sep 2017, 17:06) *
Савич ще иде или в Сити или в Юнайтед и то за доста тлъста сума, която ние не можем да извадим.

Може да вземем брат му,той е доста по-евтин.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 04 Oct 2017, 20:56
Коментар #2223

Juventus star

Коментари: 3 775
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Според някакъв испански сайт, без да го знам особено какъв е, сме фаворит за Горетцка, който може да дойде още зимата hat36.gif. Дон Балон, доведи ни всички немци (без Джералд Асамоа и Пол Фрайер) eusa_boohoo.gif... и Муние.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 04 Oct 2017, 20:57

--------------------
"When I arrived at Juventus, I said that I wanted to make history in this jersey; not just winning the league but something more. We’re pushing to make this dream a reality.”

“When the whistle blows, we simply find a way to win no matter what. Winning is not just a goal at Juve, it’s like an obsession. There are no excuses."

+Quote Post
Kirilov
коментар 06 Oct 2017, 00:45
Коментар #2224

Juventus regular

Коментари: 1 449
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Какво мислите за Хисай? Има клауза 50 милиона post-294-1159107607.gif. Дали е дошло времето, да дадем 50М за защитник?

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 06 Oct 2017, 09:54
Коментар #2225

Juventus regular

Коментари: 1 753
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Kirilov @ 06 Oct 2017, 02:45) *
Какво мислите за Хисай? Има клауза 50 милиона post-294-1159107607.gif. Дали е дошло времето, да дадем 50М за защитник?

Поста десен защитник, по мое мнение, е най-дефицитния към днешна дата, поне откъм качество. Има десетина страхотни вратари, че и леви защитници има 5-6 на световно ниво; централните не са като тези от 90-те, но също има качествени играчи; вътрешни халфове - мезали, реджисти, box-to-box -ове - истински ренесанс за тази зона; топ крила и топ нападатели има, па макар и с не чудовищни цифри откъм количество, но ги има;

И стигаме до момента, в който да изброим 5 топ-топ футболисти, играещи като десен защитник. Когато топ-а са ти Уолкър и Карвахал (които харесвам) + още някои симпатяги, нещата придобиват състояние за замисъл, най-вече как и къде да инвестираш, особено ако в отбора са ти Лихтщайнер и Де Шилио, с алтернатива...Стураро. Хисай е симпатяга, има качества, но нищо повече от това. В най-добрия случай е с не повече от идея по-добър от доста средняци. Просто явно ще се чака да дойде някой бразилец, както бе в миналия четвърт век, когато кариоките властваха чрез Кафу, Алвеш и Майкон. Днес си имаме Карвахал и Уолкър. Няма лошо, такъв е живота. За мен албанеца не е решението, дори без да включваме сериозната сума.

Но, да, службата на Лихта свърши. Времето не прощава дори и на швейцарците. И пак се връщаме в онези мракобесни времена, когато имахме Дзебина, Мота и Григера отдясно. Бррррр. Въпроса ти е добър, защото касае критична зона, а шанса Де Шилио да отиде при липсващия психолог на Игуин е почти нулев, респективно и чудото да възкръсне кариерата му е нищожна, колкото и да занижаваме очакванията и стандартите.

Кофти момента е, че Лирола има добър потенциал, но не е готов веднага да застане на пост. И ако за вратата имаме Шчезни, който ще е междинното звено, което да редуцира труса от ...нещото, което не искам да изричам на глас, камоли да напиша, то не се вижда кой ще е този, който да омекоти щетите отдясно, докато стане ясно дали и кога ще се разчита на Лирола.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 06 Oct 2017, 09:57

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 06 Oct 2017, 19:59
Коментар #2226

Juventus star

Коментари: 3 775
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Сидибе от Монако не е лош, пък и има богат опит от двете страни - играл е точно толкова вдясно, колкото вляво. Той е от малкото бекове, които днес впечатляват и ще направят кариера над средното ниво. Одисей е прав, съгласен съм - има дефицит на добри бекове. Заиграх се да проверя през миналата година как вървят като рейтинг европейските бекове - в класацията видях 85 % имена, които не съм срещал въобще. Става въпрос за бекове на слаби отбори от Франция и Германия предимно, а дори Холебас дървото се класира. Запакоста е интересен - аз нямам чак такива наблюдения, но номерата му подсказват, че е доста добър в атака. Малко по-скъп е, отколкото би предположил човек, но е бил под носа ни през цялото време, така че да видим как ще се развие. Възможно е да е пропусната възможност - италианец, на прекрасна възраст, поиграл е няколко години в Калчото. От което съм виждал, а пак казвам, че не е много, обаче в защита на моменти е бил колеблив, така че една от причините да бъде пропуснат може да е именно слабото ниво в отбрана.

Футболист на позицията, който ми е фаворит, е Муние от ПСЖ. Не съм убеден в дефанзивното му ниво, ама напред има всичко необходимо, за да е най-добрият - контрол над кълбото, пас на близко и далечно разстояние, скорост, физика, центриране, поглед над терена, винаги е изключително концентриран, а пробивите му са уникални. Възрастта е прекрасна - туко що навършени 26, достъпността е идеална - все още няма такъв опит, не е утвърден титуляр, така че може да се класираме за услугите му, които едва дали струват повече от 20-25 милиона. Както почнах - да, има какво да се желае в отбрана, но high reward-a в ситуацията мен ме изкушава доста. По принцип нямам против да дадем 50 милиона за играч, ако е правилният - дали бек, дали централен или вътрешен халф, то все някога ще дойде момент, в който ще трябва да платим една идея по-скъпо, отколкото е истинската цена. Не мисля обаче, че изцяло ще променим политиката си - т.е ще продължим да търсим нашата сделка, която е на възможно най-ниска цена и възможно най-висока възвръщаемост. Говорим за футболисти, които имат минуси в автобиографията - липса на европейски опит, все още не са утвърдени, млади са и тепърва започват, отритнати са. Гледани неща общо взето. Не е най-идеалната предпоставка за успех, ама има футболисти от спекулираните, които аз доста бих искал в Торино, а белгиецът и Джан оглавяват списъка. Разбира се, няма да стане post-294-1159108009.gif. А когато се върнем към дискусиите от лятото, сещам се, че тогава бях отбелязал следното: да прогресираш над дадено дефанзивно ниво е възможно, но ако нямаш офанзивен инстинкт и умения, няма и да ги имаш, пък ако ще да тренираш повече от Кройф. С други думи, връщайки се към въпросителните в Муние, то веднага се сещаш, че Карвахал, Алба и Марсело също не са толкова добри в защита, колкото в атака, но умеят да са адекватни. Просто някакви размисли.

Хусай иначе би трябвало да е реална опция - още това лято май се чу, че сме го наблюдавали и сме искали да го вземем. Одисей го е описал перфектно - не е идеален, но поне показва постоянство общо взето. Лично за мен 50 милиона са множко, но пък ще го вземем навършил 24 години, а имащ зад гърба си 4 сезона като титуляр в Калчото (и още някакви там в Серия Б). Мисля си, че пред него има път нагоре - примерно в Калчото играе по-добре, отколкото в Европа - да не кажа, че разликата е драстична. Възрастта му, опитът му и евентуален докос до голяма организация са предпоставки, че има път нагоре. Стабилен е в отбрана. Да не говорим, че отслабваме пряк конкурент (и жалък такъв post-294-1159108009.gif). От друга страна, наистина е дискусионно какъв е таванът на Хусай. Защото когато тръгнеш да наваксаш всичко пропуснато като eye test и отвориш аналитичното - веднага забелязваш, че Хусай е огледален сезон след сезон - въздушни успехи, дуели, пасове, асистенции. Просто както има страни, от които такава сделка да бъде аргументирана, има и доста рискове. Хусай наистина е доста след Карвахал и Уокър към днешен момент, пък ако ще тук да си измисляме, че Уокър не става за нищо, щото е англичанин, а не италианец.

--------------------
"When I arrived at Juventus, I said that I wanted to make history in this jersey; not just winning the league but something more. We’re pushing to make this dream a reality.”

“When the whistle blows, we simply find a way to win no matter what. Winning is not just a goal at Juve, it’s like an obsession. There are no excuses."

+Quote Post
mrd
коментар 07 Oct 2017, 16:57
Коментар #2227

Juventus regular

Коментари: 1 327
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Марота е чел форума. Изказал се е че клуба ще направи "financial sacrifice" за Дибала, като му предложи нов договор, след като играча иска да остане for life.

+Quote Post
since1897
коментар 09 Oct 2017, 07:57
Коментар #2228

Primavera player
**

Коментари: 343
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Колеги,този Леон Горецка,въобще не си играе.Пак е вкарал 2 гола за Бундестима,първият от които е направо....уол ohmy.gif

Ако искаме да го взимаме,не е лошо да натиснем още зимата,защото след Световното ще е станал мн скъп.

+Quote Post
Kirilov
коментар 09 Oct 2017, 08:33
Коментар #2229

Juventus regular

Коментари: 1 449
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Който вземе Арнолд и Горецка няма да сбърка.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Oct 2017, 08:28
Коментар #2230

Primavera player
**

Коментари: 359
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

По едно време беше сигурен за Ювентус, после се появиха още 3-4 сериозни кандидати. Обикновено в такива ситуации подвиваме опашка.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 15 Oct 2017, 09:56
Коментар #2231

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 469
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Не знам за Горецка, но ако СМС продължи с това представяне, 60 млн за него ще си е добра сделка.

+Quote Post

112 страници V  « < 110 111 112
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2017 - 02:07ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team