IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

84 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Джиджи Буфон, 2001-2018: 656 мача, 311 чисти мрежи, 14 спасени дузпи, 18 трофея
snitch
коментар 15 Aug 2006, 15:25
Коментар #1

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 697
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Buffon reveals Arsenal, Milan offers: I'd have quit Juve

Gigi Buffon has revealed he would have quit Juventus if they had NOT been demoted to Serie B.

The goalkeeper, who was the subject of a bid from Inter Milan this week, said: "I'm staying because Juve are in Serie B.

"If we'd stayed up, I may have left. After many years at the one club, a professional can think about changing. I've been with Juve for five seasons and cannot deny I had several offers to leave.

"There was AC Milan, Arsenal and Inter. If things had been different, I would have chosen Milan."

Buffon added: "Juve have turned me into a winner. A world champion. I can survive a year in B."

Благодарим с ця лото си сьрце smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Dreamer
коментар 15 Aug 2006, 19:18
Коментар #2

млад ентусиаст

Група: Фенове
Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Той сам е казал ,че във витрината му липсва титлата от Серия Б .......Нека се пробва да я вземе ....Велик е ...Поклон!

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
bianconero
коментар 16 Aug 2006, 00:00
Коментар #3

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

До преди няколко седмици не мисля че можеше да се каже че Джиджи е най-великия вратар в историята на Юве но след като вече е световен шампион и ше играе дори в Серия Б спокойно може да се каже че е велик колкото Дзоф и Комби.

Още малко му трябва за да стане най-великия номер 1 в историята на Ювентус.
Дзоф и Комби са най-заслужилите освен него, но въпреки че са световни шампиони не са печелили ШЛ.
Една, две КЕШ и Джиджи ще е най-най във всяко отношение.

Такони и Перуци въпреки успешните им периоди в Юве не мисля че може да се сравняват с него.

Малко са играчите за които дори феновете на най-големите противникови отбори не могат да кажат нищо лошо. Поне аз не съм чул някой да каже нещо лошо за Буфон.
А това че няма отбор, треньор или фен който да не иска да го види на своя стадион мисля че е ясно за всички.
Според " слуховете " в последните години досега трябваше да е в десетина отбора - Ман Ю, Арсенал, Реал М, Милан, Интер, Рома и други.

Можем да му се радваме още десетина години ако е здрав и има желание да играе. smile.gif
Малко хора имат шанса кариерата на някои от най-великите играчи да съвпада с тяхното време. Така че може само да се радваме че имаме шанса да гледаме Джиджи в реално време.

Обаче има и нещо което може да развали настроението на всички - няма начин заместника на Буфон, който и да е той да е добър колкото него. Но дано докато стане време да се " пенсионира " да изгрее някой друг младеж. smile.gif

--------------------

+Quote Post
APOH
коментар 16 Aug 2006, 09:37
Коментар #4

Promising youngster
*

Коментари: 30
Регистриран: 6-August 06
Потребител No.: 177

Няма какво да изразим освен възхищение...тоя пич си обича отбора...:-)
Супер много се кефя на изказванията му...

+Quote Post
Chester
коментар 16 Aug 2006, 10:34
Коментар #5

Juventus bench

Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Град: София
Потребител No.: 127

Не вярвах, че ще го каже!!! Шапка му свалям за изказванията!!! Това е човека!!!

Thank You Gigi!!!

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

+Quote Post
BuFFoN
коментар 16 Aug 2006, 11:14
Коментар #6

Promising youngster
*

Коментари: 1
Регистриран: 16-August 06
Град: Павликени
Потребител No.: 184

Евала на моя човек. Той е любимия ми футболист! С това изказване той доказа, че е номер 1 excl.gif excl.gif excl.gif

--------------------
user posted image

+Quote Post
meo
коментар 16 Aug 2006, 11:20
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

За това изказване на Джиджи просто ще цитирам на Dreamer подписа.

Играчите си отиват, истинските мъже остават!!!

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Hristo
коментар 17 Aug 2006, 17:13
Коментар #8

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Значи все пак има нещо хубаво в това,че ни извадиха в Серия Б.Буфон казва,че това е причината да остане,Дел Пиеро също беше споменал нещо подобно.Недвед навярно и той би се пробвал да спечели ШЛ с друг отбор.Лично аз предпочитам Серия Б,отколкото Серия А без Дел Пиеро и Буфон excl.gif

Поклон пред всички,които останаха в Ювентус и в Серия Б,вместо да напуснат за някое друго евро повече - Дел Пиеро,Недвед,Буфон,Трезеге - това са истинските мъже.Те биха могли да играят,в който и да е гранд в Европа,да получават огромни заплати,да спечелят Шампионската лига,Златната топка...но избраха Ювентус,защото милеят за отбора и защото наистина са Големи мъже cool.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 18 Aug 2006, 23:50
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

трудно можеш да разбереш такива играчи.Малко са в днешния футбл хората като тях.Играч,който може да се срвани може би е само раул .

Тези момчета доказаха,4е са хора и чак след това играчи,играчи като канаваро(това не го прави по-малко велик)ако играем само с тях без др играчи,пак ще побеждаваме,нищо ,че ще с ме с 7 по-малко,но не трябва да забравяме каморан

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
hri100
коментар 19 Aug 2006, 10:46
Коментар #10

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

И аз предпочитам в Б с Алекс, Буфон,Трез и Недвед, отколкото в А без тях....А доколкото разбирам, май така е щяло да стане.Четох интервюто на Алекс в "7 дни" и там той споменава, че е щял да напусне ако Юве не беше в Б.Мисля, че това по-скоро се "дължи" на Крапело....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 19 Aug 2006, 10:49
Коментар #11

Juventus champion

Коментари: 6 269
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

ако не ни бяха изгонили и Джиджи и Алекс са щели да се махнат... представете си стоим си в А с Капело и звездите а Алекс отива да цъка в Англия например... а Джижи в Милан.. или още по-зле Интер...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 19 Aug 2006, 17:14
Коментар #12

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Aug 19 2006, 11:46 AM)
И аз предпочитам в Б с Алекс, Буфон,Трез и Недвед, отколкото в А без тях....А доколкото разбирам, май така е щяло да стане.Четох интервюто на Алекс в "7 дни" и там той споменава, че е щял да напусне ако Юве не беше в Б.Мисля, че това по-скоро се "дължи" на Крапело....
*

Определено!И аз го четох това интервю,а сега и след интервюто на Джиджи,си мисля,че в крайна сметка пращането ни в Серия Б може да окаже повече позитивно отколкото негативно влияние върху Институцията Ювентус.Отървахме се от Капело,кариеристите заминаха,а мъжете,легендите,хората,които обичат клуба, останаха.Сменихме компрометиралото се ръководство и започнахме начисто.

В крайна сметка хората са казали - всяко зло за добро smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
juvefan1897
коментар 23 Aug 2006, 15:01
Коментар #13

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 64

Джиджи Буфон: Не ме пращайте в Милан!

Вратарят на италианския национален отбор Джанлуиджи Буфон заяви, че няма да напуска отбора, въпреки предстоящия сезон, който тимът ще играе в Серия "В". В специално интервю за вестник "Ла Република", Буфон отхвърли спекулациите, свързващи го с трансфер в Милан и подчерта, че участието на Юве във втория ешелон не го притеснява. "Наскоро говорих с ръководството на тима и заявих, че ако искат да ме продадат, няма да се противопоставя на тяхното решение. Те обаче ме убедиха, че имат нужда от мен и затова реших да остана. Настина имах желание да променя нещо, да се преместя на друг стадион или нещо такова. После обаче осъзнах, че съм толкова свързан с Ювентус, че просто няма начин да го напусна. Затова мисля, че вече няма никакъв смисъл да се пишат всякакви материали за това как ще премина в Милан или нещо такова, защото това просто няма да се случи", заяви Буфон.

excl.gif cool.gif !!!! cool.gif smile.gif biggrin.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Aug 2006, 15:17
Коментар #14

Juventus champion

Цитат(juvefan1897 @ Aug 23 2006, 04:01 PM)
После обаче осъзнах, че съм толкова свързан с Ювентус, че просто няма начин да го напусна
*

Еми това е.Само такива футболисти заслужават да играят в Ювентус. cool.gif Поклон

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 23 Aug 2006, 20:24
Коментар #15

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

След всичките глупости,които наговориха за отбора някакви бедни душици : Златанчо,Тюрам, Румънския наркоман,индианеца(когото боготворях) Та след всичките глупости това ,което казва най-добрия вратар в света ......мога само да се поклоня-наистина ! Джиджи завинаги номер 1!!!

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
don lambri cannavaro
коментар 23 Aug 2006, 22:14
Коментар #16

Guests

Poklon i ot men! Ot podobni dumi napravo mi se prosulziha o4ite.
Djidji.....Zavinagi 6te ostane6 v surzata ni! Vratar #1 ..... I ve4en na6 lubimetz!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 24 Aug 2006, 15:41
Коментар #17

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

моят човек направи това което се очакваше , в прочем не съм и очаквал друго , но нека да видим как ги е яд от Мулаан , но това не е важно - друго е важно и то е добро за Юве! Аз лично съм доволен , моят човек остава така че ЕВАЛА Джиджи - СУПЕРМЕН за винаги ! Който не знае такъв е ника на Буффон и на мачовете си с парма под фланелката е носил тениска с логото на СУПЕРМЕН!!!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 24 Aug 2006, 20:13
Коментар #18

Juventus champion

Коментари: 8 697
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(juvefan1897 @ Aug 23 2006, 03:01 PM)
Джиджи Буфон: Не ме пращайте в Милан!

Вратарят на италианския национален отбор Джанлуиджи Буфон заяви, че няма да напуска отбора, въпреки предстоящия сезон, който тимът ще играе в Серия "В". В специално интервю за вестник "Ла Република", Буфон отхвърли спекулациите, свързващи го с трансфер в Милан и подчерта, че участието на Юве във втория ешелон не го притеснява. "Наскоро говорих с ръководството на тима и заявих, че ако искат да ме продадат, няма да се противопоставя на тяхното решение. Те обаче ме убедиха, че имат нужда от мен и затова реших да остана. Настина имах желание да променя нещо, да се преместя на друг стадион или нещо такова. После обаче осъзнах, че съм толкова свързан с Ювентус, че просто няма начин да го напусна. Затова мисля, че вече няма никакъв смисъл да се пишат всякакви материали за това как ще премина в Милан или нещо такова, защото това просто няма да се случи", заяви Буфон.

excl.gif  cool.gif !!!! cool.gif  smile.gif  biggrin.gif
*

Zabelqzwate li razlikata mevdu nego i zambrota

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 27 Aug 2006, 08:59
Коментар #19

Juventus champion

Коментари: 6 269
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

огромна.... и двамата са световни шампиони и двамата гонят кариера но .... разликата е очевадна...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Garrett
коментар 30 Aug 2006, 09:26
Коментар #20

fino alla fine

Коментари: 2 341
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

The Azzurri Number 1 has gone from lifting the World Cup to playing in Serie B, but insists he is glad he opted to stick by Juventus.
“I decided to stay and I have no regrets, although I understand someone may consider it an obstacle to my career. It doesn’t make any difference for me if I play in Serie A or Serie B, but I felt I owed something to the club that helped me become famous around the world.

As for the Calciopoli scandal that involved six clubs, Buffon is convinced that Juventus were not treated fairly. “People wanted to see someone punished and Juventus paid the price. I am ready to accept a 17-point deficit if that is the right punishment, but my club cannot be the only one to pay.”

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post

84 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th August 2018 - 03:54ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team