IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

215 страници V  « < 201 202 203 204 205 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, сезон 2017/18
Hristo
коментар 17 May 2018, 12:39
Коментар #4041

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 605
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Този Морено от школата на Барселона май ще ни излезе без пари. Говори се, че нямало такава клауза и нямало как да има, защото момчето е още на 16 и няма професионален договор с Барселона. Преборили сме конкуренцията на Дортмунд, Монако и Сити.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 17 May 2018, 12:45
Коментар #4042

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 935
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Дано наистина станат нещата с Б отборите и да получава някакви шансове там, за да се види дали ще стане човек от него. Отдаването под наем в Италия за мен не работи на 90% и няма смисъл 5-6 години да сменя отборие от Серия Ц и дори да не играе. Иначе стана традиция да взимаме млади испанци всяко лято, но до този момент резултат не сме видели...

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 17 May 2018, 12:56
Коментар #4043

Juventus regular

Коментари: 2 400
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Hristo @ 17 May 2018, 14:39) *
Този Морено от школата на Барселона май ще ни излезе без пари. Говори се, че нямало такава клауза и нямало как да има, защото момчето е още на 16 и няма професионален договор с Барселона. Преборили сме конкуренцията на Дортмунд, Монако и Сити.

Не се ли плащаше неустойка, когато вземаш играч, който е непълнолетен, респективно без професионален договор? Ако бе клауза Барса щяха да му сложат далеч по-голяма, така и така за тях са си просто цифрички. Четох, че освен Сити сме преборили Арсенал и Челси също, а момчето го водят доста обещаващо. Много е дълъг пътя до върха но Юве е едно от правилните места, където профисионализма е издигнат в култ, а без такъв и най-големия талант е изгубен в превода.

+Quote Post
nameless
коментар 17 May 2018, 13:07
Коментар #4044

Juventus regular

Коментари: 1 743
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Правилата в мениджъра са доста близки до тези в истинския футбол и там, юношата дори да няма договор с клуба, се плаща определена сума (не съм сигурен каква). Води се един вид компенсация за това, че клуба-майка го е направил футболист, а ти идваш и взимаш, едва ли не, готов играч за без пари.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 17 May 2018, 13:12
Коментар #4045

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 810
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Яго Фалке v.2

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 May 2018, 14:03
Коментар #4046

Juventus champion

Коментари: 5 411
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Информацията от Франция е, че за пореден път Рабио е отказал да седне на преговори за подновяване на договора. Ако има нещо, в което Мармотестия е доста добър, това е да се възползва от подобни ситуации. Рабио не веднъж беше доста гласен, че според него отбора, в който играе, е леко бездушен и не комплектован както трябва, отделно от известно време е черна овца за някои от медиите, защото не е достатъчно лъскав. Аз продължавам да твърдя, че дори да е юноша на ПСЖ, бъдещето му изобщо не е толкова сигурно. Това е трансфер мечта - получаваш млада звезда, която има да израства още, момчето е всичко това, което ни липсва, бетонира ни центъра за години, а е само на 23, навършени онзи ден. 150 мача във френското за няколко седмици след 23-ти рожден ден е страхотно постижение, има и над 220-30 мача на клубно ниво, част от един от най-stack-натите национални отбори. Има и мачове в Европа, а понеже не е класически реализатор, което прави фентъзи валутата му по-ниска, цената ще е по-достъпна. Даже няма да прибягваме до клишетата, че французите виреят в Торино. То не е особено трудно, имайки предвид, че 98 % от тях са били изключителни футболисти.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 17 May 2018, 14:17
Коментар #4047

Juventus champion

Коментари: 5 605
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(odyssey7 @ 17 May 2018, 13:56) *
Не се ли плащаше неустойка, когато вземаш играч, който е непълнолетен, респективно без професионален договор? Ако бе клауза Барса щяха да му сложат далеч по-голяма, така и така за тях са си просто цифрички. Четох, че освен Сити сме преборили Арсенал и Челси също, а момчето го водят доста обещаващо. Много е дълъг пътя до върха но Юве е едно от правилните места, където профисионализма е издигнат в култ, а без такъв и най-големия талант е изгубен в превода.

Цитат(nameless @ 17 May 2018, 14:07) *
Правилата в мениджъра са доста близки до тези в истинския футбол и там, юношата дори да няма договор с клуба, се плаща определена сума (не съм сигурен каква). Води се един вид компенсация за това, че клуба-майка го е направил футболист, а ти идваш и взимаш, едва ли не, готов играч за без пари.

Да, би трябвало да платим някаква компенсация, но ще става дума за някаква символична сума, която не знам как точно се изчислява, но обикновено е около милион (плюс-минус). Със сигурнист - доста по-малко от спекулираната клауза от 3 милиона.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
mrd
коментар 17 May 2018, 14:23
Коментар #4048

Juventus regular

Коментари: 1 551
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

ВНИМАНИЕ: https://gong.bg/football-sviat/transferi/mu...i-talant-485811

+Quote Post
vench
коментар 17 May 2018, 14:31
Коментар #4049

Juventus regular

Цитат(mrd @ 17 May 2018, 15:23) *

Очаквах да прочета Мойзе Кийн biggrin.gif

Иначе това е един от най-изненадващите трансферни слухове изобщо, ще ми трябва време да го осмисля. На първо място дали изобщо има нещо вярно.

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 17 May 2018, 14:59
Коментар #4050

Promising youngster
*

Коментари: 42
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Емре Джан щял да получава 85 000 евро на седмица при нас.Подписва за пет години.
Манчестър Юнайтед дава 50 000 000 евро за Алекс Сандро.С парите ще взимаме Алваро Мората.
Ювентус били отказали 40 000 000 евро за Матия Калдара.Офертата била от ПСЖ.
Буфон бил между Ливърпул и Сити ?!
Ювентус се отказва от Дармиан.Иска Хуан Бернат от Байерн.
Слухове за Марко Верати в Ювентус.
Манджукич отивал в Галтасарай.

+Quote Post
Pan40
коментар 17 May 2018, 15:13
Коментар #4051

Promising youngster
*

Коментари: 46
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

На Буфон отказването като на Тери и Лампард smile.gif Много ще е тъпо ако изиграе още един сезон и то не при нас. Трябва сериозно да натиснем за бе, че иначе ще сме като магистрала от ляво...

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 May 2018, 15:20
Коментар #4052

Juventus champion

Калдара и Сандро да стягат багажа, че искам Дракслер и Рабио. Не, всъщност и ПСЖ не биха се вързали на това.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 17 May 2018, 15:30
Коментар #4053

Juventus regular

Цитат(pinkfloyd39 @ 17 May 2018, 16:20) *
Калдара и Сандро да стягат багажа, че искам Дракслер и Рабио. Не, всъщност и ПСЖ не биха се вързали на това.

Направо и Матюиди да си вземат обратно, че да е пълна схемата biggrin.gif Впрочем по-рано покрай тия 50% шанс за Рабио реших да потърся някаква информация за подобен трансфер, но не намирам нищо, освен някакви слухове от миналото лято. Много бих се радвал, но шансът е нищожен. Иначе от дълго време си мисля, че би паснал перфектно на Ювентус.

--------------------

+Quote Post
Teogo0allll
коментар 17 May 2018, 16:54
Коментар #4054

Primavera player
**

Коментари: 226
Регистриран: 27-January 08
Потребител No.: 869

Исмаили от Шахтьор за заместник на Сандро за 7 млн.
Ромите ги изяде с парцалите... друг мач разбира се не съм му гледал. Може да се окаже попадение

+Quote Post
Milenrec
коментар 17 May 2018, 18:55
Коментар #4055

Juventus star

Коментари: 2 627
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Нашите надали ше бързат все пак и на Световното може да блесне някой ,да видим дали ше си тръгне примерно и Манджукич

иначе ако за Перин е Ок ,аз не мисля че Дармиан има класата да замести Сандро

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 May 2018, 19:03
Коментар #4056

Juventus champion

Коментари: 5 619
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Появи се някаква информация уж от "Ла Стампа", който все още е собственост на фамилия Аниели, че Алекс Сандро вече е done deal с Юнайтед за 50 млн. евро. Дармиан ще потегли в обратната посока, но сделката ще е отделно. Ако е вярно, прилича доста на сделката с Милан за Бонучи, поне за Сандро ще вземем малко повече пари. 50 млн. евро след слабия му сезон не е толкова зле.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 May 2018, 19:25
Коментар #4057

Juventus champion

Дармиан ще ги убива с №36 на гърба 67.gif. Значи получава се, че възможността за Перин, Де Шильо, Дармиан, Ругани, Калдара, Спинацола + старите песове Киелини и Бардзали е реална. Ако сме тръгнали по този път, не бих отказал и Флоренци. Запакоста го чакам лято 2019 най-вероятно, може би 2020. Може направо да ги вземем тогава в комплект с Емерсон post-294-1159108009.gif. И това отваря една тема, без майтап: кога Марота ще започне да действа за Верати? Едва дали е тайна, че ръководството му симпатизира доста, а той редуваше някакви настроения, че иска да бяга от Париж с "тук съм завинаги". Да не говорим, че се опитахме да го вземем като по-млад, нали е и симпатизант на отбора post-294-1159108009.gif. Не съм напълно убеден, че някога ще играе в Торино, защото не знам как ще се развият нещата, но определено очаквам някой ден Марота да направи всичко по силите си, за да го вземе. Уж нататък ще имаме повече пари, а и съм на мнение, че ръководството би платило дебело за една група, която включва 5-6 човека. Знаете, че не го харесвам, но си мисля, че е мечтаният халф на Марота.

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 17 May 2018, 19:48
Коментар #4058

Juventus bench

Коментари: 794
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Дос post-294-1159107825.gif ми се от факта, че догодина ще гледам защита Де Шилио-Бенатиа-Киелини-Дармиан.
Каквото и да в центъра това е разграден двор...
Много силен трансфер за Индустриалчестър, разкарват абсолютен палячо като Дармиан и взимат Сандро за 20 млн...

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 17 May 2018, 19:54
Коментар #4059

Juventus star

Коментари: 3 148
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Играем ролята на най обикновени търговци. Продаваш някой си, за да купиш друг защото има вид и е на добра цена. Качество не се гони. И това всяко лято.. ШЛ през крив макарон wink.gif

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

Lippi: “Prima la Juventus aveva Pogba, ora giocano Lemina e Sturaro…”

+Quote Post
vench
коментар 17 May 2018, 20:42
Коментар #4060

Juventus regular

Миналата година бях много против продаджата на Сандро, но след последния колеблив сезон... Може би има известна логика да се опитаме да си финансираме трансферното лято с този трансфер. Притеснява ме обаче, че много трудно ще му намерим заместник, още повече такъв, с който да излезем на печалба.

Остава и огорчението, че за пореден път ставаме гара разпределителна за още един футболист, който поигра при нас няколко сезона и си тръгна. В събота си тръгва Буфон, в другата тема говорихме и за Лихтщайнер. Възможно е още това лято да си тръгне и Маркизио. Следващото ще е Бардзали, а след още някой друг сезон и Киелини. Интересно ми е тогава кой ще ни бъде капитан и изобщо, кой ще са новите легенди на клуба. Може да върнем Видал да си направи бенефиса при нас и да го вкараме в залата на славата.

--------------------

+Quote Post

215 страници V  « < 201 202 203 204 205 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
1 Потребител(и): nameless

Олекотена версия Час: 27th May 2018 - 03:29ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team