IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

47 страници V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Тенис
Hristo
коментар 03 Jul 2007, 20:44
Коментар #101

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(snitch @ Jul 3 2007, 08:21 PM) *
icak , нашата любимка засега се представя отлично smile.gif

Дано продължи да ни радва с нежното си присъствие до финала wink.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
snitch
коментар 03 Jul 2007, 20:53
Коментар #102

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 855
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(hri100 @ Jul 3 2007, 08:44 PM) *
Както и моята:

Е , то си е от ясно по ясно biggrin.gif , че сте на едно мнение .
Едиствено имате различно мнение към Пипо , пардон "Супер Пипо" biggrin.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 Jul 2007, 21:11
Коментар #103

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Защо ли не смятам , че оценявате единствено спортните качества ! smile.gif Да не казвам , че май не им обръщате никакво внимание smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
hri100
коментар 03 Jul 2007, 21:26
Коментар #104

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(snitch @ Jul 3 2007, 09:53 PM) *
Е , то си е от ясно по ясно biggrin.gif , че сте на едно мнение .
Едиствено имате различно мнение към Пипо , пардон "Супер Пипо" biggrin.gif

Ех, Снич, Снич - аз те глася за трансфер в "лудницата", а ти не си ме разбрал. Под "любимка" имах предвид Никол Вайдишова. wink.gif

Цитат(Rumbeti @ Jul 3 2007, 10:11 PM) *
Защо ли не смятам , че оценявате единствено спортните качества ! smile.gif Да не казвам , че май не им обръщате никакво внимание smile.gif

Спортни качества? bduh.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
snitch
коментар 03 Jul 2007, 21:40
Коментар #105

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Jul 3 2007, 10:26 PM) *
Ех, Снич, Снич - аз те глася за трансфер в "лудницата", а ти не си ме разбрал. Под "любимка" имах предвид Никол Вайдишова. wink.gif
Спортни качества? bduh.gif

Ой , ой , ой , ой. ой ( станаха малко множко , но придават учудването ми). Вьобще не погледнах коя била Моресмо , за жалост Вайдишова не буди никакьв спомен у мен...
Иначе скоро ще кандидатсвам за лудницата , а пред изпитната комисия ще се появя заедно със сеседката( 26 годишна , пипната отвсякьде, много отворена и отракана wink.gif) така де ,за да ми е сигурно членството .tooth.gif

+Quote Post
hri100
коментар 03 Jul 2007, 21:49
Коментар #106

I LOVE JU

Е как бе - Вайдишова е полуфиналистка от Аустралия оупън, където отпадна от Ерден, ако не се лъжа. Не се ли сещаш? Симпатяга е. wink.gif

Макар че няма нужда от съседката, доведи я и нея все пак. wink.gif Веднага ще (ти) стане(ш) член(а). tooth.gif М/у другото тя от кой тип съседки е? Като от филма ли? tooth.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 03 Jul 2007, 22:29
Коментар #107

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Jul 3 2007, 10:49 PM) *
М/у другото тя от кой тип съседки е? Като от филма ли? tooth.gif

Засега само в мечтите ми ... post-294-1158668474.gif , ситуацията - развитие , в застой .

+Quote Post
snitch
коментар 04 Jul 2007, 01:02
Коментар #108

Juventus champion

Фереро на 1/4 финал, ще играе с Федерер
03 юли 2007 | 22:37

Испанецът Хуан Карлос Фереро се класира за четвъртфиналите на на Откритото първенство на Великобритания по тенис за първи път в кариерата си. Поставеният под номер 20 Фереро победи Янко Типсаревич (Сърбия) със 7:5, 6:3, 7:6(3) за 1:52 часа. Испанецът пласира 37 печеливши удара, в това число и 14 аса, а в следващия кръг ще срещне водача в схемата и четирикратен шампион от последните четири години Роджър Федерер (Швейцария).

"Играя добре. Уверен съм и няма какво да губя. Той (Федерер) е човек и неговата ракета е като моята, така че ще опитам всичко, за да го победя", заяви Фереро, който има две загуби в два мача срещу Федерер през този сезон.

"Доволен съм, че след толкова години най-сетне успях да премина този четвърти кръг. В началото на турнира целта ми беше да достигна до четвъртфиналите, но сега задачата ми е да победя утре", допълни той.

Бившият шампион Лейтън Хюит пък успя да се класира за четвъртия кръг след победа над Гилермо Каняс (Аржентина) с 6:4, 3:6, 6:3, 6:4 за 2:43 часа игрово време. Победителят от 2002 година Хюит, 16-и в схемата, ще срещне спечелилия мача между Новак Джокович (Сърбия) и Николас Кийфер (Германия) за място на четвъртфиналите.

Номер 6 в схемата Николай Давиденко също се класира за четвъртия кръг след победа над Гаел Монфис (Франция) с 6:3, 7:5, 6:3 за 1:46 часа. За място на четвъртфиналите Давиденко ще се изправи срещу десетия Маркос Багдатис (Кипър).

Заради дъжда много от срещите бяха прекратени в очакване на по-благосклонно време. В това число и мачът на втория в схемата Рафаел Надал (Испания) срещу шведа Робин Сьодерлинг. Двубоят днес започна при резултат 6:4, 6:4, 6:7(7), 4:6, 2:0 и 30:30 за миналогодишния финалист Надал. При първото доиграване Сьодерлинг спечели шест поредни точки и изравни на 2:2, а при 3:2 за испанецът мачът беше прекъснат. Малко по-късно двамата отново излязоха на корта и стигнаха до 4:4, когато пак заваля и те за пореден път трябваше да се прибeрат в съблекалните.

Други два мача от мъжката схема също са прекратени. Номер 3 в схемата Анди Родик (САЩ) води с 6:2, 6:5 и сервира за втория сет срещу Пол-Анри Матийо (Франция). Четвъртият Новак Джокович (Сърбия) пък пропиля три сетбола при 6:3 в тайбрека на втората част и мачът му срещу Николас Кийфер (Германия) беше отложен за утре при резултат 7:6(4), 6:7(6).

Фереро срещу Федереро
-----------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------

Ана Иванович избрана за "Мис Уимбълдън"

Обявиха сръбкинята за "най-красивата жена, която някога е играла тенис"
Сръбската тенисистка Ана Иванович бе избрана за най-красивата състезателка на Откритото първенство на Великобритания по тенис "Уимбълдън" от читателите в анкетата на британските всекидневници "Сън" и "Таймс". 19-годишната белградчанка победи в конкуренцията на Мария Шарапова и Даниела Хантухова, като много от англичаните дадоха гласа си и за отказалата се рускиня Ана Курникова, която не участва на турнира.

Иванович събра пет процента повече от втората в световната ранглиста Шарапова и осем процента повече от Курникова, която остана трета в допитването. Читателите на "Сън" описаха сръбкинята като "жена, която изглежда перфектно, играе перфектно и винаги е усмихната".

За това доколко англичаните са въодушевени от красотата на Иванович говори и фактът, че журналистите от "Таймс" обявиха шестата в света за "най-красивата жена, която някога е играла тенис"! В пространен материал за Иванович англичаните описват съдбата й на Пепеляшка, която е тренирала под бомбите на дъното на изпразнен басейн.

"Когато съм на корта, не е важно как изглеждам. Красотата не печели точки. Важното за мен е да постигам целите си, а тенисът все още е на първо място за мен. Но въпреки всичко ми е приятно, когато ми казват, че съм хубава", признава самата Ана.
wub.gif
wub.gif wub.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Jul 2007, 10:16
Коментар #109

Juventus champion

Коментари: 7 049
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

радвам се че белия вариант на сестрите Уилямс няма да си защити титлата при жените... а и Вайдишова и върна за един Ролан Гарос миналата година май smile.gif а при мъжете се надявам Фереро да окаже някаква съпротива на Федерер smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
snitch
коментар 04 Jul 2007, 11:52
Коментар #110

Juventus champion

Мискина официално прекрати кариерата си

Мискина спря с тениса след 10 титли и много контузии.

Първата рускиня с титла от Големия шлем се оттегли на 26 години
Руската тенисистка Анастасия Мискина сложи официално край на кариерата си.

Шампионката от „Ролан Гарос" през 2004 година не успя да се възстанови от травма в крака, а и напоследък интересите й са повече в телевизионната журналистика.
Първата рускиня с титла от Големия шлем ще навърши 26 години на 8 юли. Тя достигна до №2 в световната ранглиста. Московчанката е спечелила 10 титли в кариерата си и е заработила 5 606 000 долара.

През 2007 година Мискина изигра само две срещи. На 1 януари тя загуби в Оклънд от Хисела Дулко с 1:6, 7:6(4), 2:6. А на 28 май претърпя унизително поражение в Париж от Меган Шонеси с 1:6, 0:6.

От Нова година хубавата Настя води свое собствено шоу по руския канал НТВ.

Много жалко ....

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Jul 2007, 11:54
Коментар #111

Juventus champion

Коментари: 7 049
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

тука дали няма да стане втората Хингис... след 3-4 години ще и се прииграе пак и пак ще почне както направи швейцарката... а иначе наистина жалко... от рускините тя най-много радваше като игра smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
hri100
коментар 04 Jul 2007, 12:52
Коментар #112

I LOVE JU

Абе тая Иванович.....на тая снимка....Ауууууу!! Ще ви се появи май конкуренция за сърцето й! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 05 Jul 2007, 13:43
Коментар #113

Juventus champion

4 причини да мразя “Уимбълдън”
Патрик Макарти
Гардиън

1. Публиката
Зрителите на "Уимбълдън" обикновено са спортни инвалиди, които не посещават никакви други спортни събития през годината. В резултат на това те си мислят, че наблюдават шоупрограма, и нямат никаква представа как трябва да се държат. Редовно се случва да крещят по средата на разиграването, да сочат на съдията нещо с ръце или да се хилят, когато играч падне на земята след трудно воле. Когато съдията все пак им напомни, че трябва да пазят тишина, те го приемат буквално и дори когато ръкопляскат, едва докосват ръце. Зрителите на централния корт не са фенове на тениса, те са фенове на "Уимбълдън", което са две напълно различни неща.
2. Псевдонационализмът
По трибуните често могат да бъдат видяни индивиди, чиито лица са изрисувани в цветовете на някой национален флаг. Проблемът е, че тенисът заедно с голфа и Формула 1 са спортове, в които границите са размити. Тенисистите са особен тип егоисти, на които не им пука за родината и се състезават единствено за себе си. Поведението на публиката, независимо дали ги подкрепя или не, за тях има значение само ако им дава предимство в играта.
3. Антуражът на играчите
Всеки участник на "Уимбълдън" влачи със себе си няколко човека, които често стават център на вниманието по време на мач. Щабът обикновено включва личния треньор, физиотерапевт, психясал родител или друг близък роднина и слабо известно гадже (по Би Би Си ги наричат добър приятел, защото нерядко са от същия пол като играча). На всичкото отгоре, понеже им е забранено да говорят със своя човек по време на мач, през цялото време те правят някакви странни гримаси и опитват да комуникират с ръце и погледи.
4. Стенанията на корта
Тенисът все още се води аристократичен спорт, в който малко по-дълги шорти или обърната с козирката назад шапка се приемат за признак на бунтарство. Страхът на играчите да теглят една ругатня след някой слаб удар ги кара да пъшкат, стенат и хвърлят ракети по корта. Пуританските нрави на "Уимбълдън" подчертават още повече тенденцията тенисът да обеднява откъм ярки личности. Съвременните професионалисти са символ на талантливи младежи, които играят тенис само за да се оттеглят на 25 години като милионери.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 05 Jul 2007, 14:10
Коментар #114

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Доста интересна статия. Учудващото е , че Уимбълдън доста ми допада, а пък като се замисля споределям в голяма стапен мнението на този индивид smile.gif Странна работа ! smile.gif Особенно ми харесва това за публиката, което е напълно вярно !!!

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
snitch
коментар 05 Jul 2007, 17:55
Коментар #115

Juventus champion

Аз не съм много съгласен , защото колкото се отнася за Уимбълдън толкова се отнася и за почти всеки друг турнир.
По 1 точка - ами тя публиката на почти всички турнири е такава , не само на Уимбълдън . Същата работа и при 2 точка .3 и 4 точка няма смисъл да ги обсъждам , това не е Уимбълдън , това е тенис , явно автора не е гледал друг турнир освен Уимбълдън през живота си.

+Quote Post
Hristo
коментар 05 Jul 2007, 21:14
Коментар #116

Juventus champion

Цитат(snitch @ Jul 5 2007, 02:43 PM) *
4 причини да мразя ”Уимбълдън”

Готов съм да се обзаложа на 1J,че това го е писал адаша post-294-1158668614.gif Ама и какъв псевдоним си е избрал post-294-1158668510.gif Доколкото си спомням единият от Бийтълсите имаше същата фамилия,а знаем Бийтълс от къде са... laugh.gif

Иначе сериозно...съгласен съм със snitch.То това не е само на Уимбълдън,а на всички тенис турнири.Не само Уимбълдън е аристократичен турнир,а самият спорт като цяло е такъв.Каквито са още голфа и снукъра.Просто в някои спортове си има традиции,неписани правила,джентълменство,които на пръв поглед изглеждат доста консервативно,но именно в тях се крие обаянието на самия спорт.

Лично мен може би единственото,което ме дразни в Уимбълдън,е това,че всички играчи са задължени да играят в бяло.Нещо като униформи,а за мен това е ограничаване на личиня избор и пречка за всеки човек да изразява собствената си индивидуалност.Но както казах - традиция smile.gif

И другото,което мразя на Уимбълдън,е дъждът.Всеки път се чудя защо не го изместят турнира по друго време през годината,когатото вали по-малко и климатът е по-благоприятен post-294-1159107607.gif Но явно пак опираме до традицията smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
snitch
коментар 05 Jul 2007, 22:07
Коментар #117

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Jun 20 2007, 09:40 PM) *
Дори и в Наглия има положителни неща. tooth.gif

Цитат(icaka @ Jul 5 2007, 10:14 PM) *
Готов съм да се обзаложа на 1J,че това го е писал адаша post-294-1158668614.gif Ама и какъв псевдоним си е избрал post-294-1158668510.gif Доколкото си спомням единият от Бийтълсите имаше същата фамилия,а знаем Бийтълс от къде са... laugh.gif

Лошо , ще загубиш wink.gif

+Quote Post
hri100
коментар 06 Jul 2007, 09:44
Коментар #118

I LOVE JU

Мдаааа - току що изгуби 1J. post-294-1159107873.gif Първо - аз щях да съм много, ама много по-краен и груб в оценката си. И второ - както вече казах и кандидат-шизофреника правилно ме е цитирал - аз харсвам Уимбълдън!! wink.gif Може да ви прозвучи странно, но дори и "ограничението" за белите дрехи ме кефи. ohmy.gif Аз не го смятам за ограничение даже. Е, вярно че и в това го има гордият елемент на "английската различност и уникалност" и на "ние сме различни и при нас всичко е обратно", но все пак да не бъдем толкова критични. tooth.gif Границата е много тънка. Не смятам че се ограничава свободата на играча и т.н. Така го виждам просто. Смятам че това е като ограничението за тютюнопушенето, т.е. то е в тона на демокрацията. Разбирате ли?

Иначе добър опит, адаш. wink.gif Ако бях аз щях да бъда дигизиран по подобен начин, защото трудно щеше да бъда забелязан. tooth.gif

И другото,което мразя на Уимбълдън,е дъждът.Всеки път се чудя защо не го изместят турнира по друго време през годината,когатото вали по-малко и климатът е по-благоприятен post-294-1159107607.gif Но явно пак опираме до традицията smile.gif

Адаш в шибаната Наглия няма "друго време, когато климътът е по-благоприятен" !! tooth.gif

Иначе вашата любимка Иванович вчера би моята любимка Вайдишова с 4:6, 6:2, 7:5 в един много интересен двубой на младите талантки. wub.gif Така че, от тук нататък вашата любимка става и моя любимка и фаворитка за титлата, да знаете. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
PhoEniX_
коментар 06 Jul 2007, 10:30
Коментар #119

Primavera player
**

Коментари: 241
Град: Благоевград
Потребител No.: 22

Да в Англия и особено в Лондон винаги вали, наскоро бях в този град и мога да ви кажа, че няма толкова отвратителна и невзрачна столица post-294-1158668614.gif ... не че съм бил в много де... Ама супер дразнещо е като си седнал(заложил си примерно като мен post-294-1159107873.gif ) и ти спрат мача и трябва да чакаш до другия ден !!!

Бялото и за мен не ограничава тенисистите, а по-скоро придава някакъв особен ореол на Уимбълдън, който откъдето и да погледнем е най-гледания турнир по тенис в света.А и все пак тенисистите нямат ограничение за дизайна, а само за цвета вижте с как беше облечена Шарапова wub.gif примерно.

hri100 относно, кой ще победи в женската секция едва ли ще е Иванович, оная черната направо разбива, отново е изпила 3,5 кофи тестесторон post-294-1159107825.gif

--------------------
-

+Quote Post
Hristo
коментар 06 Jul 2007, 17:19
Коментар #120

Juventus champion

Както казах традиция wink.gif Аз като чуя Англия и първата асоциация,която правя,е консерватизъм laugh.gif Не че е лошо,има си и хубавите и лошите страни.Но ако на мен ми кажат "...трябва да носиш еди какво си облекло в еди какъв си цвят и нямаш право да обличаш друго...",ще го приема като ограничение.Това е малко и като униформите в училище - колко съм се бонтувал срещу тия униформи...и в крайна сметка си знаех своето и си защитавах успешно тезата cool.gif

Иначе аз се застраховах и затова заложих само 1J ей така за спорта,ама пък никой не се хвана с мен,така че нищо губя post-294-1158668614.gif tongue.gif

Успех на Иванович wub.gif Ако и другите шизофреници са за нея,смятам вече snitch да махне това "кандидат" от подписа си biggrin.gif

--------------------

+Quote Post

47 страници V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th March 2019 - 13:20ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team