IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

15 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> КЛЕТКАТА!
Hristo
коментар 25 Feb 2008, 00:06
Коментар #21

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(ELMANIFICO @ Feb 24 2008, 11:45 PM) *
Ицо,на мен лично никак не ми хареса твоя отговор!!! Относно България и Италия...За мен ... това.. ами такива спорове.. не би трябвало да се водят..защото това принципни неща,но всички сме свободни... да правим и мислим,да пишем и говорим каквото си посикаме...но всеки отговаря за думите и делата си!

Надявам се никога да не съжаляваш за думите си!

Успех и късмет !

E аз не водя спор. Даже нямам и колебания wink.gif За мен не е принципен въпрос, но както и да е. Със сигурност знам какво и защо съм написал, заставам напълно зад думите си и няма да съжалявам smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 25 Feb 2008, 01:31
Коментар #22

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Цитат(icaka @ Feb 25 2008, 01:06 AM) *
E аз не водя спор. Даже нямам и колебания wink.gif За мен не е принципен въпрос, но както и да е. Със сигурност знам какво и защо съм написал, заставам напълно зад думите си и няма да съжалявам smile.gif

Отлично! Значи няма ни най малък проблем smile.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Borko_10
коментар 01 Mar 2008, 13:00
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

THE CAGE!!!

гост Bianco^Nero

1.Има ли шанс Ювентус да се бори за трофея в Шампионската Лига догодина и какво му трябва още за да може наистина да е сред фаворитите?

Догодина никой няма да слага Юве сред фаворитите, това е ясно. Но шанс винаги има, в това съм сигурен. Ювентус си е Ювентус и пред този отбор невъзможни неща няма. Според мен за догодина трябва да подсилим тима с двама-трима, максимум четирима играчи, но те трябва да са наистина класни. Няма смисъл да взимаме играчи, които са по-слаби от наличните ни такива. Защото Салихамиджич е по-слаб от Каморанези примерно. С ядрото, което имаме в този момент от старите пушки плюс още няколко класни момчета като Киелини и Якинта смятам, че ще изградим един боеспособен тим, готов да се бори с най-добрите на стария контитент.
Другото, което ще ни трябва, това е късметът – без него не може. Доста малко са тимовете в последните години, които спечелиха ШЛ без късмет. Вижте Ман Ю с двата гола в последната минута, феноменалният обрат на Ливърпул, лудият късмет на Порто и Милан през 2003 година.
И още нещо – смятам, че ако Липи се върне, ще имаме по-голям шанс за трофея. 

2.Ти си от Благоевград.Разкажи ни малко за живота в това градче.Живота спокоен ли е?Тризнаачките тъпи ли са? biggrin.gif

Благоевград – ами какво ново мога да кажа. Не е някакво малко градче, все пак е областен център, но не е и София и Пловдив. Като цяло животът е сравнително спокоен, а хората са дружелюбни. Намира се в близост до Рила и Пирин, което е отлична предпоставка за туризъм. Който не е бил в Благоевград може само да съжалява. 
А за тризначките (поправям те) са меко казано прости – само се излагат. Но в днешно време това се харесва на българския зрител – да има някой, който иска да се изложи пред цяла България. Иначе не съм запознат с изявите им, защото не гледам „Биг Брадър”/

3.В историята си Ювентус познава двама много велики треньори - Марчело Липи и Джовани Трапатони.Кой спроед теб е по-добрия?

Не мисля, че съм много достоен аз да определям кой е по-велик или нещо подобно. А и не съм гледал Юве на Трапатони. Гледал съм само стари мачове на този отбор. Но всеки, който го е гледал, е бил възхитен, повечето специалисти определят именно този тим за най-великият в бляскавата история на „Старата госпожа”. Гледал съм Трапатони начело на Фиорентина, националният отбор на Италия, Бенфика, Щутгарт, сега е начело на Залцбург, а от лятото ще става треньор на националния отбор на Ейре и мога да кажа, че единственият отбор, който ме радваше от тези беше Фиорентина, доста силни два сезона изкара Трап във Флоренция, играха в Шампионската лига, биха Манчестър Юнайтед в един голям мач на „Артемио Франки”. Скуадра адзура обаче играеше ужасно под негово ръководство, за другите отбори нямам много впечатления, но Трап вече е на години и е ясно, че отдавна е минал зенита на кариерата си. Въпреки, че не съм наблюдавал най-добрите му години като треньор го уважавам изключително като най-успешният треньор в историята на Юве.
За Липи е излишно вече да говоря. Най-големият треньор, който съм гледал аз. Невероятен тактик и мотиватор. С неговия Юве са ми свързани най-хубавите спомени, свързани с този отбор. Завинаги ще остане номер едно в сърцето ми. Най-големият. Невероятна радост ми донесе спечелването на световната титла от Скуадра адзура през лятото на 2006. За този човек с часове мога да говоря и пиша. Вечен поклон пред гения!
И двамата са големи треньори, въобще не смятам да ги оценявам или нещо подобно, но в сърцето ми един е Юве на Марчело Липи!

4.Тази година си абитюрент.Подготвяш ли се за бала?Къде ще прекараш абитюрентския си бал?

Ахахахаха biggrin.gif Все си викам, че е рано, но май месец наближава.  Още не съм почнал да се подготвям, има още време, но е ясно, че и този момент ще дойде.
В един ресторант, май вече всичко е уговорено, доколкото знам. Абе важна е компанията – не мястото, ясно е, че купонът ще е на шест!

5.В последно време срещу Юве се свири скандално.Според теб какво трябва да се направи за да може това да се избегне и да се спре това подпиране на противниковите отбори?

Абсолютно вярно, даже скандално си е меко казано. Аз откакто гледам футбол такова рязане на голям отбор като Ювентус не съм гледал. Даже и в България! Толкова точки не отнеха чернодрешковците този сезон, че това вече си е престъпно. Май в мача с Реджина чашата вече преля, а не знам какво ни чака докрая на сезона. 
Ясно е, че в основата на всичко стои скандалът „Калчополи” от лятото на 2006. Реферите и федерацията обслужват интересите на един отбор. То е видно, няма какво толкова да се коментира, то вече е нагло и безочливо!
Иначе нямам представа това как би могло да се избегне, остава ни само да се надяваме да спре колкото се може по-скоро!

6.Оцени летните трансфери на отбора.

Писал съм вече – за мен трансферната политика на новото ръководство е крайно недалновидна. Имаше около 50 млн евро за трансфери. Те бяха похарчени за много играчи или иначе казано се взеха играчи на кило. Какъв е смисъла да продадем Балцарети и да вземем очевидно по-слабия Молинаро. Тиаго и Алмирон бяха абсолютни разочарования, за които ръководните фактори трябва да си понесат последствията, защото те струваха много пари, а единия не играе, а другият дори вече не е в отбора. При Кришито и Ночерино положението е идентично. Докато втория, въпреки че за мен не е играч, достоен за Юве, играе сравнително често, то другия се върна в Дженоа. Григера и Салихамиджич са средни играчи – имам чувството, че бяха взети така колкото да има трансфери. Единствен Виченцо Якинта си стуваше парите и досега може да се каже, че е попадение. Андраде също започна надеждно, но за нещастие се контузи.
Крайно съм недоволен от трансферната политика – ние на практика разчитаме на старите пушки да дърпат отбора напред.
За да сме конкуренти за Скудетото следващия сезон и да се представим достойно в Шампионската лига трябва да се привлекат 3-4-ма играчи, но те да са наистина класни! Най-много ни трябват ляв и десен бек и един разиграващ халф.

7.Обичаш ли да играеш футбол с приятели?Ако да,колко често се събирате?

Разбира се – футболът ми е любимото занимание в свободното време - и гледането и играенето. Доста често се събираме с приятели, действа успокояващо да се поразтъпчеш и след мача сладка приказка на по няколко бири. biggrin.gif В интерес на истината отдавна не се бяхме събирали, подобно на играчите от родния шампионат, но преди 2-3 седмици възобновихме мачлетата. Понякога стават големи драми. smile.gif

8.Според теб кой е най-добрия играч в историята на Ювентус?

От тези които съм гледал най-голям принос за тима има Алесандро Дел Пиеро. Няма какво да се впускам в подробности. Но най-големите майстори на играта, които съм гледал и са играли в Юве са Зинедин Зидан и Роберто Баджо.
В исторически план играчите са изключително много, но играчи като Платини, Ширеа, Бониперти, Сивори, Дзоф и т.н не могат да не бъдат споменати.

9.Какъв е твоя тип жена?

Интересен въпрос, малко ме затрудняваш тука. Най-точно казано моят тип жени са тези, които знаят какво искат и имат чувство за хумор. Т’ва последното е много важно biggrin.gif. Иначе една жена трябва да умее да те разбира, колкото и трудно да е понякога. Не умее ли, тя просто не е за теб.

10.Може ли някога да се повтори лятото на 94 и какво трябва да се направи за българския футбол за да се повтори това постижение?

България е малка страна и рядко ражда толкова талантливо поколение като онова през лятото на 94’. Все пак ние не сме Бразилия или Италия, та да имаме 2-3 равностойни отбора. Това е едната страна, тази независещата от ръководните фактори.
В момента българския футбол е на такова дередже, че всяко класиране на голям футболен форум си е безспорен успех. Много грешки бяха направени през последните години – ние изпуснахме инерцията от САЩ’94 да развием още повече националния си отбор и той тръгна надолу – слаби треньори, шуробаджанащина, мениджърски интереси, абсолютно недалновидна политика от страна на БФС, слаба организация. Примерите за безброй! Дано някои ден се оправи българският футбол, надеждата умира последна...

------------------

Благодаря на Bianco^Nero за добрите отговори!Следващия в списъка е NUCLEO1985!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Hristo
коментар 01 Mar 2008, 13:59
Коментар #24

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Интересни отговори на орлето smile.gif От тях си личи, че неслучайно е в (")Лудницата(") laugh.gif Общо взето съм съгласен с всичко, което е казал, и особено по 9-ти въпрос - пълно единомислие wink.gif Малко са мъжете, които биха отговорили така clap.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 01 Mar 2008, 18:48
Коментар #25

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(icaka @ Mar 1 2008, 01:59 PM) *
Общо взето съм съгласен с всичко, което е казал, и особено по 9-ти въпрос - пълно единомислие wink.gif Малко са мъжете, които биха отговорили така clap.gif

... абе изобщо шизофренията завладя и тая тема! laugh.gif Усещам, че ще продължи и следващата седмица, въпреки, че човекът официално не е в "болницата". biggrin.gif Поздрави орле...

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
masterhp
коментар 01 Mar 2008, 19:21
Коментар #26

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Интересни отговори, а Благоевград е наистина много хубав град, там си имам дори и любима пицария tongue.gif Чакаме следващият smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
stefoto
коментар 01 Mar 2008, 21:24
Коментар #27

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Град: София
Потребител No.: 482

Браво и на Орлето-интересни отговори и доста любопитни неща за четене!Това става една от любимите ми теми ,защото тук научаваш много неща за хората с които предимно си общуваш за спорт и за по-общи неща от битието!Следващият гост предполагам ,че също ще има какво да каже и отново ще е интересно!

+Quote Post
Borko_10
коментар 09 Mar 2008, 11:56
Коментар #28

Juventus star

THE CAGE!!!

гост NUCLEO1985

1.От коя година си фен на Ювентус? Кои са най-великите моменти които си преживял с този отбор?

Може да звучи малко странно, но 1993 г., т.е. бях на 6 г., когато започнах да гледам мачове и да се интересувам от Ювентус. Помня някои неща от тогава, но най-вече помня мачовете с ПСЖ и Дортмунд за купата на УЕФА. Особено финалите с Дортмунд, в които си ги бихме като пичове. Ясни спомени от тима обаче имам от следващия сезон 1993/1994 г. За най-великите моменти – ми... множко са. Като почнем от въпросната купа, след това пак финал за УЕФА през 1995 г. (в която спечелихме и дубъл в Италия), който още не знам как загубихме от Парма. След това 3-те велики години в Шампионската лига. Няма да забравя как спечелихме титлата през 1996 г, след това как гледах отново финал с Дортмунд... 2 пъти съм ревал на мачове на Ювентус, единия беше точно тоя ( другия беше след финала в Манчестър през 2003 г). Черно-белият телевизор на дядо ми, стоя, гледам и не мога да повярвам как може некви германци да ни бият. Следващата година пак велики мачове в Лигата и пак тъп финал. През това време в Италия мачкахме.. След това втория период на Липи, от който повечето хора във форума имат спомени и няма смисъл да говоря. Великите моменти са много. Не само купите, но и отделни мачове. Имаше един мач с Милан през 2000 или 2001 г., който ми е останал в съзнанието въпреки, че беше без значение. Бихме ги 3-0, по-точно Зидан сам ги би 3-0. Много подобни мачове има, но нека не се оливаме smile.gif

2. Учиш спортна журналистика. Разкажи ни малко повече.Само във вестникарски медии ли смяташ да се занимаваш или имаш планове да се насочиш и към телевизията?

Уча само журналистика wink.gif Няма разделение на спортна, политическа и т.н. Във факултета делението е на печат, радио и телевизия. Вече съм 2-и курс, но кажи-речи на ходя на лекции. Работя от лятото, вече 8 месеца станаха. Както всички знаете бях в “7 дни спорт”, но напуснах поради пародийната заплата и прекалено многото интриги в старата редакция, както и заради многото напуснали хора. Сега съм във в. “Сега”, работата ми е по-лека и определено по-приятна. От малък искам да се занимавам с това и бих казал, че до момента се справям добре. Не знам дали искам да отида в телевизия, вестниците ми харесват. А и в телевизията трябва да внимаваш за много неща, които нямат значение във вестника. Живот и здраве някой ден мога и да вляза в телевизия, но за сега поне не виждам изгледи. Искам да се пробвам като футболен коментатор, но дали ще го направя някога не се знае.

3. Защо според теб стадиона на Юве не се пълни и какво трябва да се направи за да можем да виждаме 50 000 тифози на всеки мач на отбора ни, когато бъде построен нов стадион или Деле Алпи бъде реконструиран?

Ние водихме вече спорове по този въпрос. Не се пълни, защото феновете в Торино са подобие на тези на Левски и ЦСКА в София. Просто не ходят на стадиона, защото могат да си гледат мачовете по телевизията. А отборът не заслужава такова отношение. Така е откакто се помня. Мач с Байерн на “Деле Алпи” и публика 15 000 души. Това го няма никъде и със сигурност сме гранда, който е най-зле в това отношение.
За съжаление нищо не може да се направи, че на всеки мач да има по 50 000 души. Имам чувството, че и пари да дават на т. нар. фенове стадиона пак няма да се пълни. За това и бях против каквито и да е реконструкции на “Деле Алпи” или пък изграждане на нов стадион. Просто няма смисъл. Ще направят нов ултра модерен стадион, който пак ще стои полупразен. Има си една група от 20 000 фенове, които си ходят навсякъде и на които не им пречи на кой стадион играеме. Тук всичко опира до мисленето на хората в Торино, които явно не оценяват какво имат в града си.

4. Не е тайна, че другата ти страст след футбола е Формула 1. Как се запали по този спорт и какво те кара да си му толкова голям фен?

Пак беше по келешките времена. 1993-94 г., когато не гледах мачове по Ефир 2 гледах Формулата. Доколкото помня Ферари тогава бяха в култовия състав Жан Алези и Герхард Бергер. Преди това в тима бяха двама от най-великите – Ален Прост и Найджъл Менсъл, за които само гледах некви записи. Точно с Бергер дойде и един дребен французин Жан Тод, от който никой тогава не очакваше тези успехи, които донесе.
По това време имаше и едно момче, младо германче, с един син болид, който взе, че стана 2 пъти поред шампион и освен на Ферари, му се кефех и на него. След това въпросния немски левент предмина точно в Скудерията и бях на седмото небе от щастие. Следващите 2 години се дъни последователно с Деймън Хил и Жак Вилньов и съвсем се зарибих по Формулата. След това предишната голяма битка Макларън – Ферари и след това голямата хегемония на Шуми и така.
Миналата година започнах да се занимавам и професионално с Формулата и се запалих допълнително по този спорт. Живот и здраве някой ден се надявам да отида и да отразявам старт наживо, но ще видим кога ще стане тая работа.

5. Ливърпул е любимия ти отбор след Юве. Как се чувстваш във форум където 90% от хората мразят Ливърпул от дъното на душата си? Какво мислиш за трагедията на Хейзел?

По Ливърпул се зарибих малко по-късно, може би 1996 или 97-а не помня точно. Тогава Оуен и Джерард бяха келеши, звездите бяха Фаулър и Макманаман. Хегемон в Англия си беше Юнайтед, но аз си виках за Ливърпул. Знаех и за “Хейзъл”... Няма какво да кажа по този въпрос. Бил съм много пъти на стадион и знам какви лумпени може да има в агитката. Но не смятам, че цял отбор трябва да се обвинява заради банда хулигани, които са направили нещо на даден мач. Наистина 39 души не са малко, но виновниците са в миналото.
За моя голяма радост успях да гледам Пуул и на живо през пролетта на 2004 г. (Поне тях успях, защото за Ювентус през 1999 г. ме прецакаха в последния момент, а и бях на култовата възраст 12 г.) Това беше единия от двата пъти, в които виках срещу Ливърпул. Другият път беше 1/4-финала от Шампионската лига срещу Ювентус, разбира се. Няма да казвам обаче какво изпитвах на финала с Милан, на мачовете с Челси, пеещия “Анфийлд” след всеки велик успех на Пуул. Миналата година беше същото и ме е яд, че само тъпия късмет на Индзаги донесе титлата на Милан.

6. Що за човек си? Как би се определил с няколко думи?

Е те тоя въпрос... post-294-1158668510.gif Ми кво да ти кажа. Млад, красив, интелигентен, след месец ставам и богат, въобще пИрфьектьен. cool.gif post-294-1158668614.gif Сега сериозно. Смятам, че за не многото си години съм преживял много неща и наистина съм видял много. За съжаление, това доведе до преждевременното ми съзряване, защото от доста време се грижа сам за себе си, тъй като живеех само с майка си, която беше на бачкане по цял ден. От лятото вече се издържам и сам.
Няма кво друго да кажа. Не мисля, че е много подходящо човек сам да говори за себе си и за характера си. Къвто съм, такъв. Нямам намерение да се променям, а според мен няма и нужда. Много хора ме харесват, но кажи-речи същата цифра хора не ме харесват. Въобще не мисля за тея неща по принцип. Общо взето отдавна е спряло да ми пука за хорското мнение.

7. Вече минаха почти две години от скандала "Калчополи", но последиците от него продължават като те не вредят само на Юве, а и на италианския футбол изобщо.Как мислиш, че всичко това може да бъде забравено и футболът в Италия отново да тръгне в правилната посока?

Футболът в Италия няма да тръгне в правилна посока. Поне близките 10-на години. Просто изглежда абсурдно в момента. Виждате как свирят съдиите и кво става в самото първенство. И има голяма разлика с преди Калчополи.
Самият скандал повлия много и лошото е, че повлия и на психиката на феновете. Пример е форума. Много хора тук смятат, че сегашното представяне на тима е много добро, защото сме били в серия Б, с нов отбор сме. Но това не е така. Не трябва да се примиряваме и да мислим така. Трябва да сме с психиката на стария Ювентус. Ако бяхме на същото дередже преди 2 години, 100% Капело си заминаваше. А сега едва ли не Раниери е велик, че сме стигнали до 3-о място. Защо?
Освен на Ювентус се вижда и кво е нивото на футбола като цяло. Вицешампионът на Италия пада с 1-7 от 2-я в Англия. Тая година пък само късмет откара същия тоя отбор на ¼-финал, иначе Италия нямаше да има представител. Факт е, че след Калчополи всички италиански тимове са пародия в Европа. Само Милан държеше некво ниво, но там става въпрос за съвсем друго нещо.

8.Какво правиш през свободното си време?

За съжаление, нямам много свободно време. В “7 дни спорт” се прибирах по нощите, бях по 12 часа на работа и не правех нищо друго. В “Сега” нещата са малко по-различни, имам повече време, но все още не го използвам пълноценно. Но свободното време... ми цикля си само, гледам телевизия, излизам от време на време. Лошото е, че първи курс бяхме като невидели с дискотеки и купони и сега се събираме само като има някакъв повод. Та общо взето си пропилявам свободното време и не правя нищо полезно. Имам намерение да ги променя тея неща, но как и кога точно ще стане това още не е много ясно. Бързо ще разберете из скайпове, чатове и т.н. wink.gif

9.Идеалния отбор от 11 играчи и 7 резерви? Използвай само играчи които си наблюдавал.

Е, тука вече става много сложно. Ще правя само отбор на Ювентус, другите играчи не са за тоя форум. Да се пробваме все пак:

1. Буфон – безспорно най-добрият вратар, който съм гледал в Ювентус. Стабилен и много пъти ни е спасявал от големи издънки.
2. Ферара – идеалният централен защитник. Гледах го към 10 години, че и повече и безспорно той е човекът, който внася сигурност в защитата,
3. Торичели – ми перфектният бек. Много спортна злоба, много хъс и много желание за игра. Изяждаше съперниците си с парцалите.
4. Дзамброта – за него важи същото.
5. Канаваро – ей тука кви коментари ще последват просто не е истина. Игра само 2 години за Юве, но беше достатъчно. Беше символ на тима в периода Капело
6. Дешан – мислех да карам без дефанзивни халфове, но няма как. Помня го още в Марсилия, когато биха Милан на финала през 1993 г. Не го харесвах като тренер, но тая година видях, че и по-лоши от него има.
7. Недвед – велик. Изключително дразнещ тип, когато беше в Лацио, но след като премина при нас просто... Вече 7 години е мотор на отбора и гради играта на тима.
8. Зидан – тук всичко е казано, няма какво да добавя
9. Каморанези – странно, но без него не мога да вържа идеален състав на Юве за годините, които съм гледал. За съжаление, се контузва често, но остана в тима в тежък момент и дава всичко от себе си този сезон.
10. Дел Пиеро – най-великият футболист, който съм гледал. Тук водехме големи спорове, но за мен Алекс е Човекът. Безспорен символ на тима. Няма какво друго да кажа, всички знаем за какво става въпрос.
11. Роби Баджо – ако беше останал в Юве щеше да стане страшно, но се сдърпа с Липи. Велик. Хване топката, мине всички, вкара гол. Надявах се да не го направи в САЩ’94, но и там си ни разцепи.

Резервите:

Перуци – другия велик вратар, който съм гледал. Уникални спасявания, въпреки че физиката му беше малко стил Лилчо Арсов.
Монтеро – заедно с Порини и Юлиано зверовете отзад. Топка минава, човек – не. Много ме радваха и тримата.
Тюрам – доста му се радвах и на него. Основен стълб в отбрната, но напусна по малоумен начин.
Давидс – Питбула говори достатъчно. Захапе ли някой не го пуска до края на мача. Гатузо има още много хляб да яде, докато му стигне нивото.
Трезеге – няма как да го пропусна. И той остана много време в тима, въпреки че дойде точно след като беше вкарал на Италия на финала. Мислех си, че ще остане максимум 1-2 сезона, но сбърках. Идеалния тандем с Алекс.
Раванели – Бялото перо. Заедно с Виали, бяха най-колоритната нападателна двойка.
Виали – всеки помни кой пръв вдигна купата на шампионите през 1996 г. wink.gif

10.Любимата ти марка автомобили?

Макар че пиша за Формула 1, честно казано не се интересувам кой знай колко от автомобили. Нямам книжка, като седна в кола не знам кое е съединител и кое спирачка. Скоро време ще почна курсове, защото без книжка няма да станат нещата. Пък и ми писна да се возя в градския транспорт и живот и здраве ще събера некви пари за некоя кола, колкото да мога да си пътувам с нея. Ама кога точно ще стане това, не се знае.
Та относно марките.. ми общо взето се кефя на колите само по външен вид и ще кажа нормалните. На първо място, разбира се, Ферари wink.gif След това там другите елитни – Мерцедес, Ауди, Астън Мартин и т.н.
Иначе мечтата ми е да си имам открит кадилак, като тея по американските филми. И да карам точно по американско шосе... право, без никакви завои. И всичко наоколо да е равно. Да си слушам хубава музика и просто да карам... еех замечтах се..

И накрая се извинявам предварително, ако има грешки, тъй като творя в работно време, докато пиша още 100 работи.

Евала на NUCLEO за добрите и изчерпателни отговори!!!

Who is NEXT? Didier Deschamps is NEXT! smile.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Borko_10
коментар 15 Mar 2008, 00:13
Коментар #29

Juventus star

THE CAGE!!!

Didier_Deschamps

1.От кога си фен на Юве и кои са най-великите моменти които си преживял с този отбор?
-По-принцип съм закърмен дето се казва с футбол.Майка ми докато е била бременна с мен е гледала световното и е викала за италианците.След това като бях на 4 гледахме с нея ,,Всяка Неделя''.Започнах да харесвам Юве след мачовете с Манчестър (Юн) за Шампионската лига,но когато взехме Недвед и Буфон тотално се влюбих в Юве.Най-хубавите ми моменти свързани с Юве това определено са мачовете с Реал Мадрид за Шампионската лига.По време на тези мачове изпитах невероятна чувство идващо от вътре,а именно голямата ми любов към отбора.

2.За какво харчиш най-много пари?
-Последно време наблягам на това как се обличам.И главно там давам най-много пари,но давам доста за аксесоари по компютъра ми като последното нещо,което си взех е една геймърска мишка за 40 лева.

3.Как виждаш Ювентус след 5 години?
-Може би отново на върха.Малко ми е трудно да си го представя,защото като си помисля,че някой от звездите ни може да са се отказали ми става тъжно.Надявам се обаче ръководството за тези 5 години заедно с треньора да са свършили добра работа и Юве да спечели доста титли особенно в ШЛ,която отдавна не сме взимали.

4.С какво се занимаваш,когато не мислиш за Юве?
-Главно играя компютърни игри и излизам с приятели,но поради зимата излзиах по-рядко.Любими игри,които предпочитам са Warcraft Frozen Throne Dota където смея да кажа,че съм един от най-добрите в България на team game иначе също така Fifa,FM и CS от време на време за релакс.Също така обичам да играя шах,но през последните месеци нямам много време понеже отделям повечко време на ученето.Обичам също да играя футбол с приятели както и тенис на маса,а и доста пийвам smile.gif

5.Кой мислиш,че трябва да купим през лятото. (1 играч)
-Значи колебая се между стабилен защитник и добър атакуващ полузащитник,но лично аз предпочитам да видя някой добър млад защитник като Тайе Тайво.

6.На колко години прави секс за първи път?
-Интересен въпрос smile.gif Ами бях на 16години и в един приятел имаше голям купон и след като пийнахме с една симпатична девойка се отделихме от другите и стана работата smile.gif

7.Има ли български футболист,който би искал да гледаш в Юве?
-Като ги знам нашите хубавци как играя не искам много,но страшно много харесвам Александър Тунчев,който за мен е най-стабилният централен български защитник,макар че някой не го харесват,но бих се радвал ако го видя с фланелката на Юве.

8.Ако от ръководството ти кажат,че отбора спешно се нуждае от 30 милиона евро и ако не се осигорят ще фалира.
Те ти казват,че ще трябва да продадеш един измежду следните играчи:Дел Пиеро,Трезеге,Недвед,Буфон,Каморанези.
Кой ще продадеш и защо?

-Лично ако аз съм треньор ще ми е много трудно да реша кого да продам.Първо бих ги събрал и обяснил каква е ситуацията около клуба и ще се радвам ако ме разберат.След това ще го обсъдим,но вярвам,че абсолютно всеки един от тях би се жертвал за клуба.Обаче за мен Буфон,Недвед,Дел Пиеро и Трез са направили повече за Юве отколкото Камо,така че вероятно него ще продам.

9.Любимите ти музикални стилове и изпълнители (чужди и български).
-Ами последно време все повече почва да ме кефи хауса също така харесвам поп.Любими изпълнители нямам определени,но имам групи:Underdog Project,Backstreet Boys от българските харесвах преди много време Момчешки свят ама те се разпуснаха и всеки тръгна по пътя си.Иначе на маса най-обичам сръбско баце голям кеф за душата smile.gif

10.Кои са 5-те ти любими футболиста играещи/играли някога за Ювентус?
-На първо място ми е Джиджи Буфон просто той е моят най-голям любимец и дълги години в квартала вардех,защото много го харесвах.На второ място ми е Павел Недвед както казах по-горе те са двамата футболисти,които ме направиха ювентинец.След това е Алекс Дел Пиеро велик играч за мен просто малко хора могат да играят с такова желание и страст за отбора си.На 4 място поставям Дидие Дешам гледал съм много повторения на мачове с негово участие и много го харесвам как е играел,а и факт е,че сега играя именно в тази зона.На последно място,но не и по важност е Мишел Платини,който е велик ювентинец.Най-ценният ми артикул е негова футболна картичка.

11.(допълнителен)Кой да бъде следващия гост?
-Ще се радвам да има малко разнообразие затова Гери smile.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Borko_10
коментар 23 Mar 2008, 18:00
Коментар #30

Juventus star

THE CAGE!!!

гост Embittered`f

1.Как се получи така,че едно момиче да стане фен на футбола и в частност на Ювентус?

Ами още като малка си играх повече с момчета, не знам защо не се разбирах добре с момичетата. Спомням си, че в първи клас започнах да ритам с тях (естествено не бях много добра biggrin.gif) и оттам започнах да гледам мачове и т.н. Фенка на Юве станах малко по-късно- гледах едно световно, където Недвед играеше и ми хареса наистина много. Поинтересувах се къде играе... Но това не означава, че харесвам отбора само и единствено защото Павката е там, просто благодарение на него станах фенка.

2.В България момичетата които гледат футбол са рядкост.Как възприемат приятелките ти това твое хоби?
Мислят ме за луда... Добре че имам приятелка, която също гледа футбол и въпреки че е от Арсенал доста често се събираме да гледаме мачове заедно, особено по екскурзии, когато всеки си запива в някоя стая. Иначе останалите наистина смятат че не сме добре и че това е много "не-женствено" wink.gif

3.Любимия ти футболен момент?

Световното Франция- Италия... Никога няма да забравя този мач. Иначе всяка победа на Ювентус ми е любима сама за себе си, това да побеждаваш е толкова хубаво и искрено се надявам догодина да имам нов любим футболен момент, видяло се е, че няма да е тази година wink.gif

4.Какво е Ювентус за теб и какво би дала за отбора?

Ювентус за мен е единствения отбор, който подкрепям независимо дали печели или губи, дали е в серия А или Б, дали играе зле или не. За мен Юве е нещо повече от отбор- една фикс идея, идеал, който подкрепям безрезервно. Какво бих дала... много неща wink.gif

5.Приятеля ти е фен на Милан.Как се разбирате?Карате ли се често на тема футбол?

Честно казано не се караме за това. Като мъж той смята, че не разбирам кой знае колко много от футбол, а и рядко си говорим на тази тема.

6.Кое за теб е по-важно.Титлата в Италия или Шампионската Лига?

За мен е най-важна самата игра на отбора, резултата няма толкова голямо значение, любовта към даден отбор не се измерва в това колко титли е спечелил. Но естествено не бих се разочаровала ако ги вземем и двете...

7.Какво мислиш за Клаудио Раниери?
Ами лично аз не го харесвам като треньор и не искам той да продължи да ръководи отбора. Просто нещата очевидно не се получават. Естествено, вината не е само в треньора.

8.Ако би имала възможност да срещнеш някой велик човек,кой би бил той?

Искам да срещна Недвед( за мен той наистина е велик човек, особено след като реши твърдо да остане в Ювентус след това толкова коментирано изпадане в серия Б) и може би с Васил Левски... колкото и наивно да звучи искам да знам дали истината за Апостола е такава или историята крие някои факти wink.gif

9.Кои са световните звезди които би желала да видиш с екипа на Ювентус?

Кака и Гаго- мисля, че ще се впишат добре, въпреки че не звучи много убедително. Специално Кака винаги съм си го представяла в екипа на Юве.

10.Къде учиш и с какво смяташ да се занимаваш след завършването си?

Уча в НГДЕК и живот и здраве като завърша бих искала да уча мениджмънт в Италия, даже вече съм си харесала един университет. Въпреки това бих желала да се реализирам в България. Но има още много време до тогава, може да си сменя 1000 пъти мнението wink.gif

И за финал,кой да е следващия гост в КЛЕТКАТА?

Боян biggrin.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Borko_10
коментар 09 Apr 2008, 19:06
Коментар #31

Juventus star

THE CAGE!!!

гост boqn

1.Откога си фен на Юве и как така се случи,че се запали по този отбор?

za6to sam kam JUVE tova e mn dobur otbor kato bqx malak se zagledax v edin ma4 togava stanax fen na juve ma4a be6e sre6ty roma bixme gi 2:1

2.Правил ли си секс и ако да,кога ти беше за първи път?

ne no mngo iskam biggrin.gif

3.След загубата от Палермо имаме ли все още някакви дори и минимални шансове за титлата?

e moje ama mngo sly4aino no nevqrvam drygiq sezon moje.

4.Защо все по-рядко посещаваш форума?

za6toto mi stana tapo da se zanimav s glypavi hora koit se ti namirat kysyri.

5.Ночерино,Паладино и Молинаро - имат ли място в Ювентус?

spored men imat mqsno za drygi neznam.

6.Каква музика слушаш и кои са ти любимите групи и изпълнители?

ybi4am rap ama to4no ispalniteli nqmam.

7.Какви са очакванията ти за следващия сезон?

iskam silna selekciq i da igraem mn po dobre.

8.С какво се занимаваш в свободното си време?

igraq na igri pomagam v ky6ti.

9.Идеалния състав на Юве според теб?

byfon,grigera,legro,andrade,chielini,kamo,sisoko,zaneti(no4erino),nedved,delpier

o-trez (qki)

10.Има ли твои връстници които са фенове на Юве или повечето са фенове на обичайните Барса,Манчо...?

nqma moq klas nqma ima6e edin ama toi sega ne e v moq klas.

И за финал,кой да бъде следващия гост?

pala т.е Palladino wink.gif

-----------------------------------------

Кратко и ясно! biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Borko_10
коментар 17 Apr 2008, 21:23
Коментар #32

Juventus star

THE CAGE!!!

гост Palladino

1.От кога си фен на Юве и как се запали по отбора?
Тук не мисля да задълбочавам отговора ми няма да е много по-различен от този на тези преди мен в Клетката wink.gif
Фен съм на Юве от когато се помня. Явно просто това е отбора на моето сърце.

2.Къде учиш и с какво искаш да се занимаваш след време?
Уча в ПГ за Вътрешна архитектура и дървообработване. Паралелка вътрешна архитектура, обаче не искам да се занимавам с това в никакъв случай.
Като за начало съм решил да запиша 13 клас за да имам още една година да се подготвя както трябва за кандидатстване, защото сега не съм много подготвен wink.gif
Нещото с което искам да се занимавам е Жирналистика и ще се опитам пък времето ще покаже ще излезе ли нещо от мен или не wink.gif

3.Предстои ни мач на финала на ШЛ срещу Ливърпул.На същия ден имаш 10 годишнина от сватбата с жена си като жена ти иска вечерта да бъдете на ресторант.Какво ще предпочетеш:да отидеш с нея или да останеш във вас и да гледаш мача дори и с цената на развод?

Оооо това е много коварен въпрос... Обаче това е финал на ШЛ забога хехехе... Не шегата на страна ще заведа жена си на ресторант разбирасе. След това ще направя всичко възможно да не разбера резултата ако тряя няма да ходя на работа и да общувам с никой докато не изгледам пълен запис на мача и за мен ще е все едно го гледам на живо. Футбола си е футбол, страст, емоция обаче не може да съсипеш живота с човека който обичаш заради една среща wink.gif Винаги има и други решение ...

4.Какво е любимото ти ястие?

Ами обожавам пържени картофи със сирене за съжаление вече не ям, защото без сирене не ги харесвам, но не мога да ям сирене защото до скоро страдах от Халидоза и сиренето,рибата и лукът са забранени за мен wink.gif
Така че няма как да не кажа Пилешка супа или Боб с наденица wink.gif

5.Кои играчи искаш да видиш лятото в Ювентус?
Първо искам да ти благодаря за този въпрос. Значи футболиста който бих искал да видя, но никога няма да видя с фланелката на Юве е Стийв Савидан, за мен това е уникален футболист почти всеки мач вкарва за Валенсиен кой от кой по-красиви голове.
Вместо да зимаме Хамаурита и сякви други такива за по 20-30 милиона може да вземем Савидан за 5-7 милиона и ще е 100 пъти по-добре от Амаури по мое мнение, обаче не вярвам че това е възможно все пак веднъж вече ми се збъдна една такава мечта, а именно да видя Яки в любимия ми отбор wink.gif
Също бих бил щаслив ако доидат и Никола Поци, Цигарини и Аклафреска мисля че трябва да залагаме все повече и повече на млади футболисти wink.gif Искам да си върнем младите таланти който раздаваме наляво и на дясно като Джови и Маркизио.

6.С презерватив или без презерватив? smile.gif
Винаги с презерватив, ама ВИНАГИ! smile.gif)

7.След като вече сезона почти завърши смяташ ли че беше успешен?

Ами да смятам че сезона беше успешен за Юве и няма как да е като не загубихме нито един мач срещу вечните дразнители. wink.gif Много хора казват това е Юве винаги трябва да е шампион при каквито и да е обстоятелства. Обаче Ювентус испадна в една ситуация която всички много добре знаем и поне според мен беше изключено да станем шампиони още в първия сезон след завръщането в елита, чудеса не стават всеки ден,а и съдийте не биха ни позволили то се видя, да искаше ми се Юве да е шампион и да напише още една страница в велика си изтория, обаче съм изключително доволен и на това 3-тото място.
Юве показа пределна мотивация и добри игри срещу другите 3 гранда и им показа че Ювентус си е Ювентус ако ще и с Юношите да играе wink.gif
Честно казано аз бих бил доволен и на 4-то място та какво остава за 3-тото wink.gif Много харесвам отбора който успяха да зглобят Раниери и ръководството. 2та най-неуспешни трансфера Тиаго и Алмирон преди сезона изглеждаха най-големите удари. Не виня нито Секо, нито Раниери за тези 2ма футболисти, защото Алмирон правеше чудеса в Емпоми, а и в предсезонната подготовка Алмирон смея да трърдя беше най-добрия ни футболист после обаче някак си формата му се изпари, обаче аз още тая скрити надежди в Алмирон и че може да се върне в Юве и да покаже това на което е способен. За Тияго к'во да кажа всички знаят какво може wink.gif
А и ако не ни бяха рязали така в началото на сезона сега щяхме да сме 2ри и в борбата за титлата.
Догодина съм 100 % сигурен че Юве ще бъде шампион.

8.Кой е любимия ти футболист за всички времена?

Е това несъмнено е Павел Недвед. Какви са тия Кака,Роналдо и т.н. всички може само да искат автограф на Недвед най-невероятния футболист който съм гледал аз. Само мога да кажа едно голямо жалко за 2003г.
А иначе всички знаете за огромните ми пристрастия към Яки и Пала smile.gif))

9.Смяташ ли да се жениш?
Рано или късно всеки човек трябва да остави ергенския живот на страна и да създаде семейство.

10.Какво мислиш за Раниери и за работата която върши в Юве?

И аз като всеки фен има неща за който не съм съгласен с решенията на Раниери и недоволства, позволявам си да го псувам нещо което никак не е правилно, защото се пак е старши трениор на любимия ми отбор и трябва да покажа елементарно оважения към него, ама то селска ми работа на мен smile.gif)
Иначе Раниери е точния човек за Ювентус. Много съм доволен от начина по който води отбора вижда се че е отбора върви в правилната посока. Върши си работата мери си приказките какво повече да иска човек wink.gif

И последно,кажи кой да е следващия гост в КЛЕТКАТА?
Марто wink.gif

-------------------------
Браво на Пала за добрите отговори.Смятам за да е по-интересно от сега нататък всеки който иска да ми праща по 2 въпроса които да задам на следващия гост,тъй като и на мен вече ми е трудно да измислям разнообразни въпроси.Та пращайте своите въпроси на ЛС или в Скайп. smile.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Palladino
коментар 17 Apr 2008, 22:21
Коментар #33

Juventus bench

Коментари: 893
Регистриран: 31-July 07
Потребител No.: 600

Извинявам се за правописните грешки wink.gif post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
meo
коментар 18 Apr 2008, 09:39
Коментар #34

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Цитат(Palladino @ Apr 17 2008, 11:21 PM) *
Извинявам се за правописните грешки wink.gif post-294-1159107520.gif

Клик wink.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Borko_10
коментар 28 Apr 2008, 21:11
Коментар #35

Juventus star

THE CAGE!!!

гост marto_juve[b]

[b]1.Ти си един от най-редовните в форума.Какво място заема той и изобщо отборът на Юве в твоето ежедневие?

Фактът, че вече година съм редовен потребител във форума говори че за мен той е важна част от ежедневието ми. Самият футбол заема огромна част от ежедневието ми и абсолютно цялото ми съзнание. Може да звучи пресилено, но в момента няма нещо друго освен футбола, заради което да живея и което да ме кара да се чувствам жив. А Юве е именно това - моят живот.

2.Кой потребител от форума ти е най-симпатичен и с кой потребител се разбираш най-добре?

Мисля, че за времето в което съм част от форума, по 1 или друг повод съм показал кой от потребителите ми е симпатичен и кой не и всеки знае мнението ми за него. По принцип не обичам квалификациите най-, като например най-добър приятел и т.н. Или някой ти е приятел или не. Все пак, определено има хора към които изпитвам по-големи симпатии и с които се разбирам най-добре. Ако трябва да определя топ 3, то той ще изглежда така: juve_tifos, forca_juve, MartineZz.

3.Според теб трябва ли нещо да се промени във форума, за да се избегнат за вбъдеще зачестилите напоследък конфликти?

Честно казано този въпрос ме затрудни. Незнам какви промени имаш точно в предвид, но като основен участник във доста от тези конфликти бих казал, че по-скоро самият аз трябва да се променя. Понякога е хубаво да си премълчавам, но все още не съм се научил да го правя. Но пък в конкретните случаи изобщо не съжалявам, че не съм си мълчал.

4.Мислиш ли,че е възможно догодина всичко около фен клуба да е завършено и да можем да посетим мач на Ювентус?Ти би ли давал 50 лева членска вноска на година за да бъдеш част от фенклуба?

Не мисля че е нужно да има фенклуб за да се организират посещения на мачове. Може би е по-лесно, но по-скоро всичко опира до пари. И не мисля че е някаква чест да си част от фенклуба. По-важното е Юве наистина да е всичко за теб, както това е за мен. Но ако с тези 50 лв. мога да допринеса нещо за отбора е без съмнение че ще ги давам.

5.Какво очакваш от новия сезон за Юве? Докъде биха могли да ни стигнат силите на три фронта, след като вече се класирахме и в ШЛ?

Очаквам този път борба за скудетото. И я очаквам с отбора на милан. Купата не ме вълнува особено при наличието и на ШЛ, в която пък към момента не бих се наел с някаква категорична прогноза, но е повече от ясно какво ми е желанието. Няма да има по-голям кеф да видиш тези играчи, начело с Павката и Алекс, претърпяли толкова тежък удар със изхвърлянето им в Серия Б, вдигнали купата на ЕШ само 2 сезона по-късно.

6.Кой футболист винаги си мечтаел да видиш с екипа на Ювентус и защо?

Без да се замислям това е любимия ми футболист - Патрик Клуиверт. Отличен нападател, с брилянтна техника особено за височината си. Тръгнеше ли на дрибъл трудно някой можеше да му вземе топката. А за завършващия му удар нямам думи. Така както нямам думи и за този на Трезегол. Определено, който не е наблюдавал Патрик както за Барса, така и за Националния отбор на Холандия може само да съжалява. За съжаление го сполетяха множество контузии и сега е резерва в отбора на Лил. Миналата седмица влезе резерва срещу Марсилия и въпреки, че не е този който беше преди, ми достави истинска наслада със няколко фини, технични отигравания, а и си спомних великите моменти от някой мачове на Барса и националния, които ме караха да настръхвам от кеф.

7.Какъв е твоят Дрийм Тийм от бивши и настоящи играчи на Ювентус?

Хммм, доста сложен въпрос. Не съм сигурен че ще мога да ги събера само в 11, защото достойните да са в тези 11 са повече (и то дори само от тези, които съм имал щастието да гледам). Все пак ще опитам. Естествено че на вратата поставям Буфон. На десния бек ще пратя Тюрам, на левия Дзамброта, а в центъра забивам Ферара и Канаваро. В халфовата линия поставям Каморанези и Недвед по крилата, Зидан и Давидс в центъра. Мисля че коментара е излишен. В атака ще си запазя сегашната убийсвена двойка Алекс и Трезегол.

Разбира се респект и към Перуци, Монтеро, Торичели, Зебина (според мен), Такинарди, Мареска, Дешан, Ди Ливио, Бокшич, Виали, Раванели, Виери, Индзаги и Роби Баджо (от когото нямам спомени с фланелката на Юве, но е ВЕЛИК).

8.Как си представяш Юве без Алекс Дел Пиеро?

Дори не искам и да си го представя. Но за всеки е ясно, че рано или късно това ще се случи и затова трябва да свикваме с тая мисъл. Аз лично все още съм на мнение, че другия сезон ще е последният в който Алекс ще е на ниво, за което тук някой хора ме обвиниха едва ли не че го искам. Напротив, едва ли някой фен на Юве или изобщо на футбола може да иска подобно нещо.

9.Зебина или Григера?

Хехех, това е въпрос на който повечето активни потребители знаят отговора ми. Ще има бая да се потруди Григера, за да мога да предпочета него пред Зебина. Когато си говорим за защита, това означава преди всичко стабилност. Нещо, което Григера не може да осигури.

10.И накрая - предлагат ти работа като чистач на тоалетните на стадиона на Ювентус. Ще приемеш ли?

Хахах, страхотно предложение и в буквален и в преносен смисъл. Знам ли, когато завършвах средното си образование на 1 сбирка след абитуриентския бал във класния ми преподавател всеки трябваше да напише нещо и след 5 години като се съберем да отпечатаме пликовете и да прочетем всеки кво е написал и какво прави в момента. Аз написах че след 5 години поне не искам да съм чистач на тоалетни. И за щастие не съм. Но пък вече идеята започна да ме изкушава. Ако някой ден наистина ми предложат трябва да имам опит. (хахаха)

И накрая,кой да е следващия гост?

форцата т.е forca_juve

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
kyynadd
коментар 03 May 2008, 22:38
Коментар #36

Juventus bench

Коментари: 895
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

Много добра идея, както и самото изпълнение. Хвалба.

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
Borko_10
коментар 17 May 2008, 19:30
Коментар #37

Juventus star

THE CAGE!!!

гост forca_juve

1.От кога и как стана фен на Ювентус?

.Спомням си много добре деня ,в който станах фен на Юве. Беше Неделя,годината 1993-1994 (някаде там),гледах легендарния канал ''Ефир 2",на още по легендарната марка телевизори ''Юнос''.На терена играеха 2 отбора ,дори не знаех от коя страна.Като се загледах по продължително време в мача ми направи впечатление белите коси на един от играчите,от там забелязах също така и старнната къдрава опашка на друг.Цял мач се опитвах да запомня имената им ,накрая разбрах че това са Раванели и Баджо.От тогава почнах да им симпатизирам,следователно и на техния отбор Ювентус.След време вече,като зърнах и Дел Пиеро нещата ,,загрубяха''.Започнах да търся снимки на идолите си и да ги лепя в тетрадка,и да подръжавам само на един отбор.
пп.Juventus - Lazio 6-1 7' Vialli, 10' aut. Bacci, 14' Kohler, 57' Signori (LA), 73' e,83' Vialli, 89' Baggio I,мисля че това е точно този мач за който става въпрос,от тогава съм фен на Юве.17 Април 1994г.Трябва да си правя празник на тази дата оттук нататък.

2.Твърдо си против Занети.Защо това е така? (обоснови се)

Да,твърдо съм против Занети.Не само ,че не го харесвам като играч,а даже го ненавиждам.Според мен той не притежава и 25 % от качествата които трябат на един играч на Юве.Играта му се характеризира с изключително малко движение за вътрешен халф,не притежава необходимата физика за играч на този пост,бавен и муден в отиграванията си в доста случай.Да факт е че има 5,6 асистенций,но също така е факт ,че е изиграл близо 30 мача като титуляр в които е нормално все да подаде някой пас.Пас като този срещу Лацио ( 5:2),когато само си прати топката в обсега на Алекс,който я пое,финтира Клибари и накара Балота да гледа тъпо.Каква е в този случай заслугата на Занети??? Всеки играч на средно ниво би напвавил съсщото.Ние не сме среден отбор,затова не ни трябват посредствени играчи.
Да не забравяме,че когато го нямаше,победихме Интер и Милан.Победихме ги защото съчетахме мощта и силата на Сисоко със фантазията и инпровизацията на Камо.Мисля,че Занети не притежава нито едно от тези качества.

3.Кои са любимите ти изпълнител и песен?

По принцип мога да слушам всякакъв стил музика.Не харесвам особенно много обаче така наречените Metal i House,понеже феновете на този тип музика взимата много насериозно тези стилове и се опитват да им подръжават по всевъзможен начин. Но в един момент се оказва че,заради някакви си песни трябва да изглеждаш като педал и да взимаш наркотици.Музиката е за удоволствие,не би трябвало да вреди.
Иначе харесвам много 50 Cent и някой други от черния контингент.Определено нямам любима песен.

4.Кой е любимия ти играч в Ювентус и защо?

Любимия ми играч в Юве е Дел Пиеро.Като мисля за Ювентус в съзнанието си представям винаги Алекс.Освен гениялен футболист,той е и пример за подръжание на младите запалянковци на футбола.Уникален е както като футболист,така и като човек.

5.Разкажи ни повече за Моника и как тя те яздеше? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Наистина,много добре ме яздеше това момиче smile.gif В началото се яздехме почти навсякаде (беседки,училища,пейки) след това нещата станаха малко по-сериозни и започнахме да играем ''на конче'' вкъщи ,доката една друга мръсница не ми завъртя главата и .......така докато не се появи следващата.Това е общо взето.

6.Who the fuck are Inter?

Интер са най-СМЕШНИЯ отбор в света.Неописуема е омразата ми към този отбор.Искренно се надявам Рома да станат шампиони този сезон за сметка на тези служебни нещастници.Ненавиждам хора като Морати,Манчини,Матераци и Златан.Изключително надменни и аругантни копелета.Дразня се дори когато говоря за тях.Пожелавам им скорошно изпадане в Серия Б.

7.Мислиш ли че "Скуадрата" може да спечели ЕВРО2008?

Като цяло Италия има изключително силен и боеспособен отбор за това Европейско,но мисля че няма да спечелят,въпреки че съм им фен.Според мен в отбора им има доста изчерпани играчи за националния,като Канаваро,Матераци,Замброта,Панучи,Гросо,Гатузо,Амброзини и няма да успеят да се противопоставят на отбори като Франция,Испания и Германия.Също така имат огромното самочувствие на световни шампиони,което ще им изиграе огромна шега.Предполагам че ще се сгромолясат като Бразилия на Мондиал 2006.
Общо взето,мисля че няма да минат групата си.

8.Защо след като си от София не ходиш на събиранията в "Спорт кафе"?

Не съм от София и никога не съм претендирал,че съм.Има някой причини,поради които се налага да се пребирам в Пазарджик през Събота и Неделя.Иначе с удоволствие бих гледал мачове в ,,Спорт кафе''.През следващата учебна година мисля да се сдобия вече с жилище,в което да се нанеса трайно и ще идвам да викаме заедно за Юве.

9.Какво мислиш за създаването на фенклуб на Ювентус?Възможно ли е това?

Това е прекрасна идея.Надявам се в най-скоро време да има такъв фенклуб.Ювентус е достатъчно известен и ренумиран клуб и заслужава да има собствен фенклуб във всяка една страна кадето има фенове,това означава в почти всички.
За да се създаде в България обаче е нужно много здрава и съвестна организация,много ходене по различни учреждания и много средства.

10.Ако имаш възможност да се върнеш във времето на някой велик играч,кой би бил той?

Бих искал да изживея още веднъж ,ерата на Дел Пиеро,може би защото вече се вижда нейния край.Дано ни радва поне още 1,2 години.

И за финал,кой да е следващия гост?

ТОРИЧЕЛИ

---------
Благодаря на forca-та за отговорите!Наистина добре се е постарал!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
stefoto
коментар 21 May 2008, 18:52
Коментар #38

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

Браво!Темата върви много добре!Сега намерих време да изчета всичко ново-след въпросите към Орлето!Много обосновани и аргументирени отговори и от Нуклео,D.D., Форцата, Паладино и др.!С нетърпение очаквам участието на Торичели, който е супер пич и ще е много интересно да се четат неговите отговори, поне за мен де! post-294-1159107520.gif !

ПП. Боре много добре се справяш с въпросите!Има и сериозни неща ,и провокации!Така трябва!Браво!

+Quote Post
Borko_10
коментар 31 May 2008, 15:42
Коментар #39

Juventus star

THE CAGE!!!

гост Toricelli

1.Откога и как стана фен на Ювентус?

-Тифозче на Юве съм от 1994 година. Първо ми харесаха страшно много екипите им. В последствие осъзнах, че този отбор представлява всичко, което за мен може да значи отборът на сърцето ми. Екипите, играчите, Липи, компактния стил на игра, деле Алпи...

След години се запознах и с историята на Юве- кога е създаден, от кого, коя прослойка от обществото подкрепя този отбор, защо е толкова фанатично обичан от тифозите си и мразен от всички останали. Вече знаех, че съм направил правилен избор- разума и сърцето ми го потвърдиха! biggrin.gif

2.С какво смяташ да се занимаваш след завършването на университета?

-Следвам Интелектуална собственост и един ден, дай Боже, бих желал да се занимавам с работа, свързана с образованието и специалността ми. Разбира се, имам и много други интереси. През последната година се интересувам страшно много от икономика на национално и световно ниво, валутната борса, акции и т.н. Например ми е безкрайно интетресно как ще завърши "сагата" с ПИБ. То тук всичко е почти ясно, но да си оставя задна вратичка.

Бих пробвал и нещо нестандартно, стига да ми се отдаде възможност. Обичам предизвикателствата.

3.Ако можеш да докараш един играч в Юве (който и да е),кой би бил той?

На този въпрос мога да умувам с дни. Ако става дума за миналото- Зидан. никога не бих му позволил да напусне Юве. А ако трябва да е външен човек- Ромарио. Няма смисъл да обяснявам защо, нали така?

В сегашно време- тук умувах толкова много, че е по-добре да не казвам колко biggrin.gif . Избирам си Али Карими post-294-1158668614.gif !

4.Какво мислиш за идеята за създаването на отбор на Ювентус-България и би ли се наел да участваш?

-Като виден спортен ентусиаст post-294-1158668614.gif съм твърдо ЗА. Даже имам и идея как ще изглеждаме на терена:

С едното Ему ще оформим защитен вал тип Ферара-Монтеро. Станко има дрибъл и техника- може да поеме поста атакуващ полузащитник. Ицо е едното острие, а другото трябва да бъде второто Ему. Румен ще играе някъде зад нападателите (по информация на скаут Ицо). Ники все още ми е трудно да разбера на каква позиция точно играе, но и той се включи добре. Радва ме как води и удря с боц топката post-294-1158668614.gif !

Ще е хубаво да се намерят и още ентусиасти.

5.Според теб може ли Дел Пиеро да направи още един такъв сезон догодина и може ли да се представи на висота на ЕВРО2008?

-Ако не ме лъже статистиката Але в вторият най-възрастен гол-майстор в историята на Serie A (след Дарио Хюбнер през 2001/2002. Тогава Бизонът беше на 35 и раздели приза с Трезеге). Когато човек гледа цял мач на дел Пиеро, неговия хъс и мотивация- стига до извода, че е възможно. Когато една легенда реши да покаже какво може на всички, които я отписват- става страшно. Зидан изнесе велико световно предид две години. Але, когото мнозина отписаха на няколко пъти, стана върхов стрелец в най-трудното за нападателите първенство. Няма причина, която да го спре да направи фантастично европейско. След това ще видим.

6.Какво предпочиташ?Излизане навън с приятели или купонче в домашни условия? smile.gif

-И двете biggrin.gif ! Домашните събирания са класиката на класиките. Позната обстановка, много познати, тонове бира, избор на подходяща за конкретния момент музика... и всичко свършва и започва отново с някоя вечна класика, като например "...nothing lasts forever, even cold November rain"...

Иначе навън предпочитам да съм някъде на открито. Не ходя по дискотеки, рядко посещавам някое клубче да послушам 90-арско ретро.

7.Какво мислиш за евентуалния трансфер на Амаури в Ювентус?

-Амаури направи много силен сезон в Палермо. Вкара много голове и бе най-важният играч за "розово-черните", когато Миколи не играеше. Може да стане важен за Юве играч.

Аз обаче продължавам да смятам, че идеален трансфер за Ювентус в момента е Йохан Елмандер. Амаури е по-скоро централен нападател (макар и различен от Трезеге), докато на тима е нужен максимално комплексен офанзивен футболист. Елмандер може да играе на върха на атаката, като втори нападател (тип Тоти и дел Пиеро). Неговата сила обаче е друга.

Елмандер изгра в Брьондби. Там той играеше зад двамата нападатели. Освен това му беше осигурена изключителна свобода на действие. Стилът му е точно като на Кристияно Дони- задържа дълго топката, много рядко я губи, играе рамо в рамо със защитниците и когато има възможност- стреля без да се замисля. Много е хладнокръвен, когато е очи в очи с вратаря, не пропуска дузпи, вкарва и преки свободни удари. Умее да бележи и с двата крака, на втория етаж също е доминатор.

Увлякох се... С играта си от този сезон Амаури има място в Юве, това ми се струва подходящ финал на въпроса, чиито отговор усложних доволно!

8.Кои са твоите най-велики 11 бианконери? (идеалния отбор)

-Ще пробвам:

Буфон - Торичели и Киелини по фланговете, Монтеро и Ширеа в центъра - Конте и Такинарди опорни халфове, пред тях Зидан и Платини - нападатели дел Пиеро и Раванели. С такава смеха Франция стана световен шампион- Десаи и Дешан дефанзивни полузащитници, а Джоркаеф и Зизу- пред тях, като се включваха и по крилата.

След няколко минути бих дал малко по-различен вид... но при толкова много гении и титани- няма начин. Избрах Ил Капитано и Ангелското лице, защото са ми много на сърцето и ме боли безкрайно много за раздялата им с Юве.

9.Какво мислиш за футболното хулиганство?Според теб редно ли е споровете между запалянковците да се разрешават с кръв?

-Легендарният старши-треньор на Ливърпул Бил Шенкли казва: "Някои хора си мислят, че футболът е игра на живот и смърт. Уверявам ви, той е нещо много повече от това!"

Ужасявам се какви неща се случват по стадионите в днешни дни. Футболното хулиганство е навсякъде. Дори и страни като Холандия, Белгия. За Швейцария ми бе трудно да повярвам, но явно щом и там вече има- значи е проникнало навсякъде.

Естествено- не го одобрявам. Футболът е спорт, той трябва да носи забавление и положителни емоции на хората. Да ги подтиква към по-активен живот, да ги учи на толерантност. Не към вандализъм и побоища.

10.Докъде стигнат мечтите ти през сезон 2008/2009?

-До победи за Скудето, Купата на Италия и Шампионската лига biggrin.gif !

Сега сериозно. След като загуби финала за ШЛ от Милан и ги победи в шампионата през 2002/2003 година Липи каза: "Когато си пръв в Италия- си пръв и в Европа". За мен Скудето винаги ще е цел №1. Обичам калчото и то трябва да бъде приоритет на всеки Ювентино. Купата на Италия е точка №2. Време е да закръглим титлите там на 10.

ШЛ е важна за мен само от финансова гледна точка. Ако трябва да избера 2 титли в Европа или Скудето и Купа- без да се замислям ще избера второто.

Ако се върне старата КЕШ- тогава бих я сложил дори малко пред Купата на Италия. Този стар формат беше 100 пъти по-удачен и правилен, но не и толкова комерсиален.

И за финал,кой да бъде следващия гост в КЛЕТКАТА?

meo

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
marto_juve
коментар 03 Jun 2008, 16:28
Коментар #40

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Потребител No.: 503

Цитат(Borko_10 @ May 31 2008, 04:42 PM) *
Например ми е безкрайно интетресно как ще завърши "сагата" с ПИБ. То тук всичко е почти ясно, но да си оставя задна вратичка.

Мдаааа, 'сагата' завърши много интересно - с изразяване на любовта на Бербо към ПИБ post-294-1158668510.gif Веднага се оръсиха маса пари за реклама, в която Бербо разкри как феновете (респ. клиентите) са тези, които те подкрепят в трудни моменти. Все пак добре направена реклама бих казал post-294-1159107520.gif

3.Ако можеш да докараш един играч в Юве (който и да е),кой би бил той?

В сегашно време- тук умувах толкова много, че е по-добре да не казвам колко biggrin.gif . Избирам си Али Карими post-294-1158668614.gif !
blink.gif unsure.gif

4.Какво мислиш за идеята за създаването на отбор на Ювентус-България и би ли се наел да участваш?

-Като виден спортен ентусиаст post-294-1158668614.gif съм твърдо ЗА. Даже имам и идея как ще изглеждаме на терена:

С едното Ему ще оформим защитен вал тип Ферара-Монтеро. Станко има дрибъл и техника- може да поеме поста атакуващ полузащитник. Ицо е едното острие, а другото трябва да бъде второто Ему. Румен ще играе някъде зад нападателите (по информация на скаут Ицо). Ники все още ми е трудно да разбера на каква позиция точно играе, но и той се включи добре. Радва ме как води и удря с боц топката post-294-1158668614.gif !

Ще е хубаво да се намерят и още ентусиасти.
Ако ти трябва нещо средно между Недвед и Каморанези може да ми се обадиш tooth.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post

15 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2018 - 02:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team