IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Как станахте от Ювентус?
nikzZ
коментар 25 Apr 2006, 17:27
Коментар #21

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 132
Регистриран: 21-April 06
Град: Каварна, София
Потребител No.: 106

Моята история си е нещо от инатлък...или нещо подобно...ot кога не мога да кажа, щото съм бил невръстно хлапе. Цялата къща беше за Левски и Милан...(между другото някой беше питал как може да си от два отбора едновремнно...е може, се едно да имаш близнаци и да обичаш едното повече от другото) и нали баща ми дядо ми всички Левски и Милан...и аз нали заклет левскар, да ама туи Милан не ми харесва нещо кфо не ми харесва аз напрао си го мразех от дъното до повърхността да душата си и така не помня точно кога, ама туй беше причината да съм Юве и. А...имах много проблеми с баща ми де, ама то това засили лЮбовта ми към отбора...той като ме чуеше да се радвам за Ювентус и му ставаше лошо почваше да беснее, обаче аз на пук почвах да нареждам Милан и така...Forza Juve to the end wink.gif

--------------------
FORZA JUVE....no more comment
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Apr 2006, 20:35
Коментар #22

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 992
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

епа и аз бях 6 годишен когато даваха Юве по Всяка Неделя на Ефир 2 smile.gif Борето Касабов и някой път Мичмана коментираха и помня още първия мач като видях Роби Баджо Виали и всички други и си се влюбих в отбора пък след тва като се появи и Алекс .... добри времена бяха тогава smile.gif та така вече 13 годинки май стават smile.gif а за тва за двата отбора аз съм луд левскар и това не пречи нищо на любовта ми към ЮВЕ smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 29 Apr 2006, 11:03
Коментар #23

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 003
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Преди да стана за Юве бях върл фен на Аякс от средата на 90-те с Давидс,Ван дер Саар,Зеедорф,Клуиверт,Дани Блинд,братята Де Бур,Богард,Финиди Джордж,Кану,Литманен и т.н.Май попрекалих малко,но всички те бяха невероятно добри тогава и мачкаха всичко наред.Нямаха конкуренция нито в Холандия,нито в Европа,победиха Милан на финала за КЕШ прз 95г., а на следващата играха пак финал с Юве.Дотогава единственото,което бях чувал за тях,беше че са италианци.Не знаех нищо друго и очаквах Аякс да ги стази(все пак бях 8-9 годишен и тепърваа се интересувах от футбол).Но за мое огромно съжаление Юве спечели с дузпи,а аз не можех да повярвам как този отбор на Аякс с тези играчи е загубил от един отбор,който за пръв път чувах.И от тогава започнах да изпитвам огромен респект към Ювентус и започнах да следя мачовете им.В началото не ми бяха любим отбор,но винаги когато играеха бях за тях.Харесвах много Виали и особено Раванели.Така до 1998 когато загубиха финала от Дортмунд.Оттогава насам Ювентус е едно от най-важните неща в живота ми и всеки,който ме познава знае какво означава този отбор за мен.Вече 8 години преживявам и успехите и провалите и никога не съм съжалявал,че съм фен на Юве.Все още очаквам първата КЕШ на отбора като техен фен.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 17 May 2006, 13:19
Коментар #24

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

az puk sum fen na JUVE ot 7-8 godini . Nqkude zapochnah da gi haresvam kum 98 g. ,no zapochnah da gi obicham kum 2000-ta kogato na edin mach sreshto roma se reshavashe titlata i Juve trebvashe da biqt na vsqka cena. Togava juve povede do 10-tata minuta s 2-0 s golove na Inzaghi i Zidan.Slad tova obache s golove na Totti i Montella sled greshka na togavashnia vratar Van der Sar.Qdosvah se mnogo togava i tochno ot togava do sega si ibicham JUVE i shte Produljavam da gi obicham!!!FORZA JUVE!!!

--------------------

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 17 May 2006, 18:44
Коментар #25

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Аз станах фен на Юве точно на финала на КЕШ през 96та.. пуснах си ТВ-то и точно хванах момента , когато Раванели откри резултата ... незнам защо избрах да съм за Юве тогава.. сигурно заради красивите сини екипи (аз съм и левскарче).. или пък защото единствения мач по Ефир 2 който съм гледал беше една класическа победа на Юве с 3:0 над.. вече не помня кой.. май беше Бари...Та както и да е..след като Юве спечелиха КЕШ ми станаха любимия отбор и вече 10та година ги подкрепям (само морално засега , понеже на мача Левски - Юве бях болен и неможах да пътувам до София ;( .. но се надявам в скоро време да гледам любимците си на живо..)

--------------------

+Quote Post
Chester
коментар 28 May 2006, 21:37
Коментар #26

Juventus bench

Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Град: София
Потребител No.: 127

Аз не помня точен мач когато стана, но бегло си спомням някъде около 1997 когато гледах първите мачове... е ме изкефиха екипите и най-вече ми хареса Del Piero и от там само Юве... и така абсолутно никой не ме е карал да ставам от този отбор... много се радвам, че съм го реших... после си гледах мачовете редовно квото фана по ТВ-то и слушах само как са завършили, но най-важното е, че сега това ми е клуба до сърцето... първият клуб, но който съм бил фен и ще бъда ЗАВИНАГИ!

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

+Quote Post
kacana
коментар 31 May 2006, 19:59
Коментар #27

Promising youngster
*

Коментари: 4
Регистриран: 14-April 06
Потребител No.: 104

Цитат(Aston_ @ Mar 19 2006, 07:45 AM)
от много малък съм за Ювентус не помня обаче от кога точно.. wink.gif
*

И аз така.

+Quote Post
Nucleo_1985
коментар 21 Jun 2006, 13:30
Коментар #28

Promising youngster
*

Коментари: 1
Регистриран: 21-June 06
Потребител No.: 140

Az pyk gledah kadrite ot stadion Heysel prez 1985 i neznam za6to si kupih 6al4e na Juvetus

FORZA MAGICA JUVE!!!
LA NOSTRA VENDETTA, SARANNO LE VOSTRE TOMBE REDS ANIMALS!!!

+Quote Post
Dreamer
коментар 07 Jul 2006, 10:31
Коментар #29

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Юве не е просто отбор за мен а неотделима част и вяра в живота ми още откакто бях на 6 годинки . Беше един много гаден ден за мен в началото на пролетта на 1996 година. Бях на кофти прегледи през по голямата част от деня и от толкова много взимане на кръв имах чувството , че вече не чувствах нищо........тогава почна мача от CL Реал-Юве. Това беше първия четвъртфинал и Реал би с 1-0 , но оттогава наистина започнах да викам за Юве. Гледах ги как геройски се защитават и бях сигурен ,че след две седмици те ще отстранят мадридчани. На " Деле Алпи " Бианконерите поведоха с гол на Алекс още пърните 10-на минути от пряк свободен удар ....Мача вървеше към продължения,когато златнага резерва Микеле Падовано фалцира топката покрай Бодо Илгнер .Минутата беше 75 -а . После само си спомням препълнените трибуни на "Деле Алпи" и , че след края на мача на стадиона бяха пуснали "We are the champions" и всички играчи на Юве куфееха така сякаш наистина още сега са спечелили CL. На финала срещу Аякс никога няма да забравя думите на коментатора преди последната дузпа ,изпълнена от Югович: " И Ето тифозите на Ювентус запалват факлите ,готови да посрещнат триумфа... Югоович...... " след това всичко е история.... Та оттогава сърцето ми бие в черно-бяло!!!

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
LekTriK
коментар 08 Jul 2006, 19:46
Коментар #30

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 27-February 06
Потребител No.: 34

Аз съм фен на Ювентус още от времето на "Всяка неделя" по ЕФИР 2, когато даваха мачове от Италия и Стоичков играеше в Парма.Не помня точно как е станало, че съм си избрал точно Ювентус, но със сигурност Дел Пиеро е замесен! ;] Стана ми любимият футболист, а Юве - любимият отбор.И така вече 6-7-8 години, незнам точно колко.Имам шалче, шапка /зимна/ , тениска и разни други аксесоари на Ювентус. cool.gif Винаги съм подкрепял отбора, макар че тук където живея, всичките ми приятели са за Милан, Интер и други европейски отбори и нито един познат, който да е фен на Ювентус.Винаги ще симпатизирам на този отбор, независимо от обстоятествата, защото знам че Ювентус е номер едно. Forza Juve ;]]

--------------------
Juventus is my life.

+Quote Post
bordjiq
коментар 16 Jul 2006, 00:21
Коментар #31

божинтинец

Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

Мисля, че това си казва всичко My Webpage

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 18 Jul 2006, 14:29
Коментар #32

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Цитат(bordjiq @ Jul 15 2006, 10:21 PM)
Мисля, че това си казва всичко My Webpage
*

Така си е ....тая история е убиец ....направо те кара да се чувстваш горд,че си част от обществото фенове на Юве.

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Fariarto
коментар 20 Jul 2006, 11:49
Коментар #33

Promising youngster
*

Коментари: 4
Регистриран: 11-July 06
Потребител No.: 150

az sym fen na juve ot 99godina,se6tam se edin ma4 po vsqka nedelq JUVE 4:3 ATALANTA be6e golem ma4. rolleyes.gif

+Quote Post
Bianco_Nero
коментар 20 Jul 2006, 11:57
Коментар #34

Primavera player
**

Коментари: 229
Регистриран: 4-April 06
Град: Muenchen,De
Потребител No.: 97

Az stanah ot JUVE prez 1984,veche 22 godini i mislia do kraia na jivota si da gi podkrepiam i obicham !!! smile.gif

--------------------
FORZA JUVE

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 20 Jul 2006, 15:27
Коментар #35

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Фен съм на Юве от времето, когато играеха Виали и когато започнаха да налагат Дел Пиеро - това беше долу горе - 93-94

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Grozdanov
коментар 20 Jul 2006, 21:33
Коментар #36

Promising youngster
*

Коментари: 10
Регистриран: 16-July 06
Потребител No.: 154

Симпатизирам на отбора от финала в ШЛ срещу Аякс,спечелен с дузпи smile.gif

--------------------
user posted image

+Quote Post
bianconero
коментар 23 Jul 2006, 20:34
Коментар #37

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Цитат(Dreamer @ Jul 7 2006, 11:31 AM)
Юве не е просто отбор за мен а неотделима част и вяра в живота ми още откакто бях на 6 годинки . Беше един много гаден ден за мен в началото на пролетта на 1996 година.  Бях на кофти прегледи през по голямата част от деня и от толкова много взимане на кръв имах чувството , че вече не чувствах нищо........тогава почна мача от CL Реал-Юве. Това беше  първия четвъртфинал и Реал би с 1-0 , но оттогава наистина започнах да викам за Юве. Гледах ги как геройски се защитават и бях сигурен ,че след две седмици те ще отстранят мадридчани. На " Деле Алпи " Бианконерите поведоха с гол на Алекс още пърните 10-на минути от пряк свободен удар ....Мача вървеше към продължения,когато златнага резерва Микеле Падовано фалцира топката покрай Бодо Илгнер .Минутата беше 75 -а . После само си спомням препълнените трибуни на "Деле Алпи" и , че след края на мача на стадиона бяха пуснали "We are the champions" и всички играчи на Юве куфееха така сякаш наистина още сега са спечелили CL. На финала срещу Аякс никога няма да забравя думите на коментатора преди последната дузпа ,изпълнена от Югович: " И Ето тифозите на Ювентус запалват факлите ,готови да посрещнат триумфа... Югоович...... " след това всичко е история.... Та оттогава сърцето ми бие в черно-бяло!!!
*
" Сега всичко е в краката и психиката на Владимир Югович. На южните трибуни вече са запалени факлите на победата. Югович... И Ювентус е новия европейски шампион. " - Пепи Василев е железен. smile.gif

Ех спомени......

Иначе и аз имах кофти ден тогава.

Как така не съм се разписал в тази тема....
Писал съм доста за това как станах от Юве преди година и нещо - трябва да взема да го копна и пейстна тук.

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 23 Jul 2006, 20:46
Коментар #38

Buffon_fan1978

вие поне сте виждали Юве европрйски шампион а много от нас не са и това е гадното, да се надяваме че в скоро време вие ще празнувате 2-ра ШЛ на юве която сте видели (3-а за Юве) а някои от нас 1-вата!

--------------------

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 23 Jul 2006, 21:15
Коментар #39

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

и аз го помня тоя паметен мач, все едно беше вчера.. брат ми беше в болница и му бях на свиждане.. и малко закъснях за началото на мача.. прибрах се тичешком.. пуснах ТВ-то и първото нещо, което видях беше как Раванели се радва за гола.. ехх..спомени.. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 23 Jul 2006, 21:24
Коментар #40

Buffon_fan1978

а брат ти фен ли е на Юве и на колко години е!? Щото моя брат е на 16 и мрази мнооо Юве!! angry.gif Педераст ма кво да го права sad.gif

sad.gif sad.gif само аз ли не съм виждал Юве ЕШ бре . ее гадна работа! angry.gif

ммм сега разбрах защо само аз и предполагам JUVEFAN1897 не сме виждали Юве ЕШ. cool.gif ммм Ние сме най-малките в целия форум tongue.gif . Аз съм на 15 и съм роден на 7-ми март( biggrin.gif малий голям късметлия , за един ден и базици biggrin.gif )а JUVEFAN1897 e на 15 и е роден на 27 април. sad.gif !!!

--------------------

+Quote Post

9 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th July 2018 - 01:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team