IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Как станахте от Ювентус?
Йордан Вълчев
коментар 03 Oct 2011, 20:56
Коментар #161

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 761
Регистриран: 9-January 11
Град: София
Потребител No.: 18 455

Малко да се направя на археолог и да повдигна една хубава тема:
Отговорът е: далечната вече 1993-та, когато имаше две телевизии и по едната понякога имаше мачове на един отбор със странни екипи. Но най-силно впечатление ми направиха двама играчи - Единият беше къдрав с плитчица, а другият някакъв старец с бяла коса smile.gif
'Влюбих' се в отбора след мачовете с Дортмунд, а се 'взехме' след като бях вече изгелдал пътят и спечелването на ШЛ през 1996 smile.gif
И така вече 18 години smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
don Pintilio
коментар 03 Oct 2011, 22:17
Коментар #162

Primavera player
**

Коментари: 471
Регистриран: 20-June 11
Потребител No.: 24 555

Аз се запалих от Паоло Роси на световното 82 в Испания, и после онзи финал на Хейзъл ...вече така 29 години ! Мамка му остарява ме faccina21so3.gif faccina21so3.gif faccina21so3.gif

--------------------

+Quote Post
imt
коментар 04 Oct 2011, 13:09
Коментар #163

Primavera player
**

Коментари: 279
Регистриран: 27-October 10
Потребител No.: 6 924

Честно казано нямам спомен как съм станал фен на Юве, но това което се сещам е как един ден се прибирам и гледам мач на Юве. Другото, което помня е как излизам супер щастлив от вкъщи и се радвам много, че Юве е станал шампион на Италия. Всичко това се случва преди да тръгна на училище juveti3.gif

+Quote Post
peruvian
коментар 04 Oct 2011, 19:19
Коментар #164

Promising youngster
*

Коментари: 13
Регистриран: 7-July 11
Потребител No.: 24 562

Станах фен на Юве през 1993 г. заради Роби Баджо и играта му срещу Борусия Дортмунд на финала за купата на УЕФА.

+Quote Post
MaRkIzKaTa
коментар 05 Oct 2011, 19:03
Коментар #165

Promising youngster
*

Коментари: 2
Регистриран: 4-October 11
Град: Варна
Потребител No.: 24 593

Здравейте,реших и аз да споделя как станах фен(ка) на Ювентус.Първо да отбележа,че футбола никога не ме е вълнувал особено много.До 2008 год.,когато се появи Той- най-специалния за мен човек.Както сигурно се досещате-голям фен на Юве.Започнахме заедно да гледаме мачовете.В началото просто му правех компания.После започнах да се интересувам от новините около отбора,влизах тук да чета вашите мнения,с все по-голям интерес гледах мачовете....докато в един момент осъзнах,че Ювентус е станал моя любим отбор....

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 05 Oct 2011, 19:25
Коментар #166

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Добре дошла в семейството на трайно и до болка пристрастени към Ювентус хора.

Дано по-често четем и твоята гледна точка по въпроси касаещи отбора.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
m17ak
коментар 05 Oct 2011, 19:36
Коментар #167

Juventus regular

Коментари: 1 038
Регистриран: 27-August 10
Град: Дупница/София
Потребител No.: 5 430

Повечето представителки на нежния пол са "фенки" на футбола само заради К. Роналдо. Поздравявам те за това, че не си една от тях smile.gif

--------------------
Actions speak louder than words do!

+Quote Post
MaRkIzKaTa
коментар 05 Oct 2011, 20:14
Коментар #168

Promising youngster
*

Регистриран: 4-October 11
Потребител No.: 24 593

Цитат(blagoy_sim @ Oct 5 2011, 19:25ч.) *
Добре дошла в семейството на трайно и до болка пристрастени към Ювентус хора.

Дано по-често четем и твоята гледна точка по въпроси касаещи отбора.

Благодаря за посрещането smile.gif

+Quote Post
Capo
коментар 12 Oct 2011, 22:55
Коментар #169

Promising youngster
*

Коментари: 28
Регистриран: 30-August 11
Потребител No.: 24 577

Аз нямам спомен как станах от Юве, но имам спомен кога за пръв път го защитих с цената на няколко шамара. На финала с Аякс бяхме 4-ти клас на екскурзия във Велинград. Незнам защо обаче всички бяха за Аякс, аз за Юве. Няколко местни ме хванаха с мойте приятели и ни питаха от кой отбор сме и че ако сме от Юве ще ядем шамари. Всички казаха от Аякс, аз от Юве и изядох няколко шамара. И така, от няколко години се мъча да не изпускам мач, но не винаги имам възможност да гледам за съжаление.

+Quote Post
Laudrup
коментар 25 Oct 2011, 20:32
Коментар #170

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Аз съм от Ювентус още от преди да се помня, буквално biggrin.gif Когато бях на 7 или 8 години един семеен приятел ми донесе от Италия тениска на Милан, но в същото време беше взел и тениска на Ювентус, която щеше да подари на някакво друго момче.. Та аз като разбрах тая работа и веднага ревнах, че искам тениската на Юве, която впрочем беше с името на Трезеге и от тоя ден е най - ранния ми спомен като фен на Ювентус и Трезеге smile.gif Не знам защо съм поискал тениската на Ювентус, не помня да съм бил фен преди това, защото просто нямам кои знае какви спомени от този период от детството си biggrin.gif Но знам, че от тогава съм си влюбен в Старата Госпожа( колкото и извратено да звучи извадено от контекста tooth.gif )

--------------------

+Quote Post
juventinec91
коментар 03 Nov 2011, 01:24
Коментар #171

Juventus bench

Коментари: 717
Регистриран: 23-September 09
Потребител No.: 2 782
Фен клуб:JUVENTUS BULGARIA

Моята история е малко смешна, но затова пък се радвам, че стана така..
Първия ми спомен от какъвто и да е футбол е от 98 г., когато играхме с Манчестър Юнайтед. Баба ми беше заспала, защото през деня беше се изморила доста и аз се възползвах от това да седя до късно без да ме накара да си лягам. Есествено спомнените ми за смата среща са доста мътни, но едно нещо което чух завинаги ми остана от този мач.. Коментаторът нарече Юве "Старата Госпожа" нещо което ми е много познато защото баба ми е бивша учителка и много често се случваше нейни бивши ученици да и идват на гости и да я наричат старата ни госпожа.. Другото нещо което ме предопредели да съм фен на Юве е това, че коментаторът пък нарече Юнайтед " Червените дяволи" нещо което като ходиш на неделна църква чуваш постоянно и нещо което ти се казва, че е лошо.. И така постепенно започнах да следя много мачове на отбора и от 2000г. насам сигурно нямам пропуснат мач и изживявам всичко с Юве, толкова много ги обичам, че това да не мога да следя техен мач е нещо немислимо и съм готов да направя всичко само и само да ги гледам..
Все още ми остават в съзнанието някой мачове които тогава ги даваха по Ефир 2, като една загуба от Лацио с 0:1 , както и една загуба от Парма....

--------------------

+Quote Post
ManAtArms
коментар 25 Apr 2012, 22:44
Коментар #172

Promising youngster
*

Коментари: 1
Регистриран: 25-April 12
Потребител No.: 24 675

Станах фен на Ювентус заради една фланелка на баща ми , която и до днес пазя дори я нося от време на време . Доста старичка е . На нея пише SONY , което ще рече , че е на над 15 години долу - горе . Та общо взето заради нея станах фен на Юве и толкова години винаги съм бил фен на най-великия апенински отбор .

+Quote Post
Malii
коментар 26 Apr 2012, 00:54
Коментар #173

Promising youngster
*

Коментари: 29
Регистриран: 20-April 12
Потребител No.: 24 666

Цитат(juventinec91 @ Nov 3 2011, 02:24ч.) *
Все още ми остават в съзнанието някой мачове които тогава ги даваха по Ефир 2, като една загуба от Лацио с 0:1 , както и една загуба от Парма....

Поправка по Ефир 2 даваха ШЛ по онова време по Нова телевизия даваха късните мачове събота и неделя :П

--------------------

+Quote Post
alexander
коментар 23 May 2012, 11:54
Коментар #174

Promising youngster
*

Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 688

Може би беше 1991 или малко по-рано. Баджо беше уникален. Нямах никаква кабелна телевизия и затова един приятел ми записваше на VHS касетки репортажи и цели мачове. Изрязвах си снимки от вестници и лепих в една тетрадкаsmile.gif Голяма емоция беше.

+Quote Post
alex del piero10
коментар 24 May 2012, 00:39
Коментар #175

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 269
Регистриран: 24-May 12
Потребител No.: 24 690

zdraveite na vsichki juventinci,takmo se registrirah i mnogo se radvam.ta po temata 1995 ili 94 beshe gledah moia drug lubim otbor CSKA SRESHTU JUVE I TOGAVA CSKA BI S 3_2 NO POSLE MNOGO LOSHO 5_O V NASHIA DOM 5 GOLA NA RAVANELI tongue.gif I OT TOGAVA SAM ZAKLET FEN NA JUVE I DEL PIERO. NIKOGA NE PROPUSKAM MACH NA JUVE!!! caupbrt71fz0.gif juveti3.gif 1a.gif faccina21so3.gif CHESTITA 30 TITLA I OT MEN I DA SE NADIAVAME ZA SHAMPIONSKATA LIGA DOGODINA!!!

Писането на кирилица е задължително във форума. Запознай се с ПРАВИЛАТА.

Този коментар е бил редактиран от yanko на 24 May 2012, 10:47

+Quote Post
Pirlo
коментар 06 Jul 2012, 23:08
Коментар #176

Promising youngster
*

Коментари: 21
Регистриран: 26-June 12
Град: Koynare
Потребител No.: 24 701

Аз станах бианконеро от сезон 2002/2003-първият сезон, в който започнах да гледам футбол. Помня го онзи отбор - Дел Пиеро (ВЕЛИК), Трезеге (ВЕЛИК), Тюрам (ВЕЛИК), Буфон (ВЕЛИК), Павел Недвед (ВЕЛИК), Джиджи Буфон (ВЕЛИК) ... Ех, времена tongue.gif

--------------------
Bianconeri ale

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Jul 2012, 23:26
Коментар #177

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Pirlo @ Jul 7 2012, 00:08ч.) *
Аз станах бианконеро от сезон 2002/2003-първият сезон, в който започнах да гледам футбол. Помня го онзи отбор - Дел Пиеро (ВЕЛИК), Трезеге (ВЕЛИК), Тюрам (ВЕЛИК), Буфон (ВЕЛИК), Павел Недвед (ВЕЛИК), Джиджи Буфон (ВЕЛИК) ... Ех, времена tongue.gif

Toва са играчите, които винаги попадат във перфектният ми отбор на Ювентус за всички времена! Има страхотна тема за перфектният отбор на Юве във форума. Страшен отбор имахме тогава, много големи шампиони!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Achille
коментар 06 Aug 2012, 20:53
Коментар #178

Promising youngster
*

Коментари: 30
Регистриран: 6-August 12
Потребител No.: 24 710

Здравейте на всички smile.gif.Нов съм във форума и веднага по същетво.Станах фен на Юве през 2002 година или по-скоро от тази година сами първите спомени от отбора и от футбола като цяло,реално фен на Юве мога да се нарека от 1/4финала с Барселона през същия сезони по-скоро от реванша на "Камп Ноу".За тези вече близо 10 години съм преживял страхотнти моменти с отбора.Една от причините да се запаля по отбора се казва Алекс Дел Пиеро футболен гений ненадминат и досега невероятна класа която ме плени завинаги.Няма да Ви казвам как се чувствах по време и след мача с Аталанта...много смесени чувства преобладаваха,но все пак Ювентус е над всичко/и smile.gif

--------------------
АНТОНИО,НИЕ СМЕ С ТЕБ !

+Quote Post
YAVOR
коментар 07 Aug 2012, 09:54
Коментар #179

Primavera player
**

Коментари: 185
Регистриран: 19-May 06
Потребител No.: 121

Винаги съм бил от Ювентус. Родил съм се черно - бял. Осъзнах всичко това в началото на 90-те. Мачовете срещу Барселона през 91-ва - полуфинал за КНК бяха моето "бойно кръщене" като ювентинец. Изгледах реванша на Деле Алпи в компанията на псевдо поклонниците на модерния ляв - Стоичков и неговата Барса. Избухването на коментаторът при гола на Баджо и до ден днешен звучи в моето съзнание. А пропускът на Скилачи (не можа да засече една топка пред гол линията - буквално сантиметри не му стигнаха) още ме натъжава в някаква степен. От тогава до ден днешен живея, страдам, радвам се и празнувам в черно-бяло. Помня финала за КЕШ през 1996 година. Бях в казармата - след последната дузпа буквално "взривих" спалното.... Последваха загубените финали за КЕШ, многото шампионски титли в Италия, скандалите, възраждането ни..... На всички ювентинци желая здраве и много радост с нашия Ювентус.

+Quote Post
mrd
коментар 09 Aug 2012, 11:53
Коментар #180

Juventus regular

Коментари: 1 662
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Аз станах фен на Ювентус през първия сезон на нашият велик капитан Дел Пиеро. Бях на 5 години когато гледах първия мач на Юве по тв, не си спомням с кой играеха но просто ми харесаха цветовете повече(все пак съм бил на 5 biggrin.gif) и попитах братовчед ми кой е този отбор и той ми каза - Ювентус. При което му отговорих ами това вече е най-любимия ми отбор! И така и до днес почти 20 години по-късно все съм си от Юве. Разбира се през годините почнах да се интересувам повече и повече, даже много ревах като малко дете, каквото бях де, когато паднахме от Борусия на финала на ШЛ 1997 год.

+Quote Post

9 страници V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th November 2018 - 23:21ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team