IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Как станахте от Ювентус?
Bork0
коментар 19 Mar 2006, 03:51
Коментар #1

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Град: София
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

Аз лично като много малък още бях от Лацио ,можеби съм бил 1ви клас ,но след 1 мач между Лацио и Ювентус ,в който Ювентус направо размазаха Лацио с 3:0 и Дел Пиеро вкара 2 гола мисля и подаде за 3тия. Просто беше неутразим и от тогава просто Ювентус остана завинаги в сърцето ми. FORZA JUVE !!!

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Bork0
коментар 19 Mar 2006, 03:53
Коментар #2

Primavera player
**

Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Град: София
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

След тази игра и можеби това ,че съм бил малък просто много ми харесаха и от тогава станах от Ювентус и Дел Пиеро ми стана идол. smile.gif smile.gif

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!

+Quote Post
Riddler
коментар 19 Mar 2006, 04:58
Коментар #3

Цар и Господар

Група: Admin
Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

Не знам за вас но аз станах фен по едно и също време на Баджо и Юве. По-точно през есента на 1989та година. тогава Фиорентина с баджо играеха за уефа с Динамо Киев, макар да вкара и от дузпа Роберто бе велик.... Чернишев така бе запечатал вратата, чр едва един гол допусна, но Роберто ме бе пленил откъм игра. Относно Юве по същото време бяха пуснали едни картонени кутиики на гърба с картинка на даден отбор и само нямах на Ювентус! Толкова се бях амбицирал да ги имам, че им прочетох историята във вестник "Футбол" и някак си ми станаха любими. а относно техната кутиика в един голем порой ги намерих в една локва голема и малко поплувах за да ги взема, но бех щастлив. Forza Juve!!!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 19 Mar 2006, 09:01
Коментар #4

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 660
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

az kato malak ne ponasqh futbol,no brat mi uspq nqkak si da me zapali da gledam ma4ove i az po4nah da gledam ma4ovete koito toi gleda6e (Juve i CSKA smile.gif)I postepenno stanah fen na Juve .Taka 4e ne moge da se kaga 4e az sam izbral lubimiq si otbor ,no pak popadnah na to4niqt!!!!

+Quote Post
Aston_
коментар 19 Mar 2006, 09:45
Коментар #5

Primavera player
**

Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 16

от много малък съм за Ювентус не помня обаче от кога точно.. wink.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
GoodCharlotte`f
коментар 19 Mar 2006, 10:24
Коментар #6

Bianconero Per Sempre
**

Коментари: 290
Регистриран: 20-February 06
Град: Nova Zagora / Sofia
Потребител No.: 13

Аз пък съм за Юве едва от 2000..преди това не гледах много футбол.Тогава реших да гледам европейското и бях за Италия.След това реших да погледам малко италианското първенство.Гледах мачове на Юве с/у Интер,Милан,Рома,Лацио и Самп и нз как винаги вътрешно исках Юве да бият и постепенно взех да следя всичките им мачове...и така... wink.gif

--------------------
Take a look inside me & watch my heart says: Forza Juventus!

+Quote Post
nikentus
коментар 19 Mar 2006, 11:48
Коментар #7

ювентинец

Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Странното е че и при мен от ранна детска възраст първо ме изкефиха екипите и после отбора ,но постепенно ,не станах изведнъж луд фен на Юве ,но с времето чувствата стават по-силни wub.gif

--------------------

+Quote Post
Ювентинец
коментар 19 Mar 2006, 12:16
Коментар #8

Primavera player
**

Коментари: 207
Регистриран: 13-February 06
Град: Sofia
Потребител No.: 4

През 96-та.оОдариха ми шалче на Юве...и така biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
PhoEniX_
коментар 19 Mar 2006, 13:41
Коментар #9

Primavera player
**

Коментари: 241
Регистриран: 22-February 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 22

Аз от малък съм фен на футбола,през 92'(когато бях само на 5) си спомням как всеки уикенд чакахме мачовете на Барса с Христо Стоичков.После дойде 94' и най-голямата ми грешка в живота ohmy.gif станах фен на Милан и чичо ми ми купи фанелка,която в последствие изгорих , но дойдоха великите 3 години ( 3 поредни финала ) на Юве и немога да кажа, коя е точната година 95 или 96,но със сигурност Юве са в сърцето ми !!! Форца Гранде Юве...

--------------------
-

+Quote Post
CrishtiaN
коментар 19 Mar 2006, 13:58
Коментар #10

Администратор

Група: Admin
Коментари: 549
Регистриран: 12-February 06
Град: Earth
Потребител No.: 2

аз непомня от кога и защо ..помня че ми харесваха Лацио и Юве .. Алекс беше още "лапе" както се казва :>> .. незнам защо и от какво ми допаднаха Юве, но вече 14 години съм им фен cool.gif .. И ЛоФ Юве tongue.gif

--------------------

"If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something."

+Quote Post
GoodCharlotte`f
коментар 19 Mar 2006, 18:52
Коментар #11

Bianconero Per Sempre
**

Коментари: 290
Регистриран: 20-February 06
Град: Nova Zagora / Sofia
Потребител No.: 13

И при мен едно от първите неща,които ми харесаха беше цвета на екипите хаха и после като видях Дзамбро,Але и Марко Ди Вайо и...отиде!

--------------------
Take a look inside me & watch my heart says: Forza Juventus!

+Quote Post
STEYN
коментар 20 Mar 2006, 22:40
Коментар #12

Primavera player
**

Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Град: Варна
Потребител No.: 56

От втори клас съм за Ювентус. Сещам се, че по това време бях гледал един мач на Юве и Аякс за КЕШ и на следващата сутрин с приятелчетата ми (тогава си бяхме баш фарфалаци) дрънкахме нещо по детски за мачовете. Всички подкрепяха Аякс, а те на мен тогава хич не ми харесваха заради Яри Литманен, който ми беше мн антипатичен. Тогава реших да викам за Юве на пук на останалите.
В последствие Джанлука Виали ми стана любим футболист и даже се сещам, че когато започваше мач за КЕШ в интрото (така да го кажа wink.gif ) на студиото за мача участваше точно Виали. За жалост не помня мн от играта му, защото тогава бях доста малък, но след като той спря да играе за Юве Дел Пиеро веднага ми стана любим футболист.
Откакто станах на 12 започнах вече мааааалко по-сериозно да гледам на мачовете и някак си като по-задълбочено да следя изявите на Юве. И преди това си бях за тях естествено, но ги гледах когато сваря и я изгледам мача до края, я не...
Е че така де.. smile.gif Сега си имам само една фанелка на Юве от Италия, която даже не е и моя де (взех я от един приятел преди 2 год и така не му я върнах) и зимно шалче (е то поне си е мое).
FORZA JUVENTUS!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 20 Mar 2006, 22:54
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

и аз някъде от там бях за юве 1-2 клас ,но тогава бях за отбора,но не знаех как се казва,обаче мн ми харесваше този с бялата коса,не знаех как се казва, хубано ми беше супер симпатичен,екипите бяха супер впе4атяващи,играта беше мн добра,но истински фен станах може би 99 ,тогава бяхме на село с дядо и братовчед ми гледахме шампионскат лига и тогава играеха Юве -ман юн ,тогава когато индзаги вкара 2 -та гола сравнително бързо супер мн се успокоих,че ще бием ,но тогава изживахме супер обрат до 2-3,ужас,от тогава до днес дори да водим с 3 гола,аз никога не мога да бъда спокоен ,че ще победим,тва ми остана да се притеснявам супер мн за мачовете.Дори си спомям ,че 2003 преди финала целя чин в училище го бях издраскал форза юве форза юве,а на ма4а с реал на дле алпи смених две фланелки,защото бяха вирвода потни ,една ста си е скъсах,и последните минути,когато ако си спомняте зидан стреля долу в десния ъгъл на буфон ,аз ве4е бяха на колене и се кристих без да мога да спря,защото ако бяха вкарали 2 гол всичко свършваше.Не мога точно да кажа кога съм станал фен на юве или защото,както се казва не се става фен,а се раждаш такъв.Иначе аз нямам мн артикули на юве имам една фланелка на зидан 21 номвер тогава когато номерат бяха 4ервени ,а спонсора теле+ ,още я паза,въпреки,че не мис тава,имам и 2 емблеми на юве едната е на фланелкат,4е оригиналната се скъса,а др си е държа ве протпмонето.Нищо няма значение само едно---

FORZA JUVENTUS

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
kiko
коментар 21 Mar 2006, 04:07
Коментар #14

Promising youngster
*

Коментари: 27
Регистриран: 27-February 06
Град: Viena
Потребител No.: 36

az sa6to ne pomnq to4no koga stanah fen na JUVE,no nai-veroqtno tova stana,za6toto o6te ot 1 klas(6 godi6en)po4nah da treniram v Loko Plovdiv i estestveno pokrai Plovdivskoto Juve stanah i fen na Italianskoto :Pspomnqm si,4e na finala prez 1996 godina mejdu JUVE i AJAX az osaznah,4e OBI4AM JUVE,poradi prostata pri4ina,4e tova bqha dvata mi lubimi otbora do tozi moment,no az bqh prez celiq ma4 za Bianconerite :Psled tozi ma4 ve4e bqh obeden,4e tova e otbora na sarceto mi:) i sled tolkova godini futbol(daje o6te igraq)ne mi e omraznalo da go gledam,osobeno kogato igrae lubimiq mi otbor smile.gif s vsqka izminala godina razbirah,4e futbola v BG.ne e dostata4no dobar,za da si habq nervite,podkrepqiki nqkoi otbor i zatova re6ih da se otdam izcqlo na JUVENTUS TORINO wink.gif vse o6te si obi4am Loko Plovdiv,no JUVE 6te si ostane vinagi #1 v sarceto mi!PEACE smile.gif wink.gif

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 21 Mar 2006, 15:15
Коментар #15

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

ami и аз таки мисля аз съм само за ювентус ,не обичам нито един бг клубен отбор,разбирасе когато игратят в уефа и шл съм за тях ,но не разбирам как някой може да каже-аз от бг съм за берое,от италия за каляри,от германия за вердер ,от англия за ковантри,просто не мога да разбера как е възможно да обичаш два или пове4е от два отбора еднакво силно?! аз съм само за ЮВЕНТУС

FORZA JUVENTUS

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
kiko
коментар 21 Mar 2006, 15:28
Коментар #16

Promising youngster
*

Коментари: 27
Град: Viena
Потребител No.: 36

ami и аз таки мисля аз съм само за ювентус ,не обичам нито един бг клубен отбор,разбирасе когато игратят в уефа и шл съм за тях ,но не разбирам как някой може да каже-аз от бг съм за берое,от италия за каляри,от германия за вердер ,от англия за ковантри,просто не мога да разбера как е възможно да обичаш два или пове4е от два отбора еднакво силно?! аз съм само за ЮВЕНТУС

ami vij kakvo az naprimerno simpatiziram na nqkolko otbora v razli4nite darjavi.stava vapros za 2-3 otbora,no tova sa prosto simpatii,dokato JUVE si mi e na sarceto i izjivqvam vsi4ko,koeto se slu4va s otbora wink.gif ORGOGLIO BIANCONERO smile.gif FORZA JUVE

+Quote Post
KikS
коментар 21 Mar 2006, 20:41
Коментар #17

моталче
**

Коментари: 346
Регистриран: 21-February 06
Град: Ботевград
Потребител No.: 19

Откакто се помня съм за Ювентус! Не си спомням да съм имала някакъв друг любим отбор освен Ювентус. А ако съм имала, то е било за кратко само, за да дразня някой ХАеха. От малка знам, че съм от Ювентус. Тате ме възпита да съм за Ювентус, така си раста ... така и ще си умра smile.gif

--------------------
Емоционална дефлорация е всеки път, когато някой промени убеждението ти и те накара да усетиш нещата, които те заобикалят по различен начин ...

Перфектната /емоционална/ дефлорация е тогава, когато дефлорираният и дефлораторът се усмихват след приключването на акта на дефлорация и искат да продължат ...

+Quote Post
STEYN
коментар 21 Mar 2006, 20:47
Коментар #18

Primavera player
**

Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Град: Варна
Потребител No.: 56

А такаа... всички верн докрай!! cool.gif

+Quote Post
nikentus
коментар 21 Mar 2006, 20:58
Коментар #19

ювентинец

Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(ELMANIFICO @ Mar 21 2006, 03:15 PM)
просто не мога да разбера как е възможно да обичаш два или пове4е от два отбора еднакво силно?! аз съм само за ЮВЕНТУС

FORZA JUVENTUS
*

Еми за човека то е като с жените -някои си падат по многото курви други предпочитат само една мдама wink.gif

--------------------

+Quote Post
bordjiq
коментар 08 Apr 2006, 22:37
Коментар #20

божинтинец

Коментари: 544
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

Ами сещате се за Ефир 2 нали? Там даваха италиянската серия А. Не, там даваха само Милан. Леле, как ги намразих. Мислех, че съществуват само италиянската Серия А и Барса съществуват. Все още мисля така.... Както и да е - гледам веднъж на черно - белия скрийн репортаж и Юве биха някои си. Много ме накефиха черните екипи, направо изкуфях. После като играха два мача с Борусия Д на Сан Сиро тотално се бях зарибил. Та така. Горе долу - 15 години. Доста повече от половината ми живот. Никога не съм съжалявал. Не съм и очаквал да бият всеки и категорично. Просто не ме интересуваше какво са спечелили. Това разбира се се появи на много по-късен етап. Изглежда всички си мислят, че победата на любимият отбор е и тяхна.

--------------------

+Quote Post

9 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2018 - 22:27ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team