IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Приоритети и мечти на феновете за новия сезон, Кои са те за черно-белите фенове?
hri100
коментар 18 Jul 2008, 00:50
Коментар #41

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(superniki @ Jul 17 2008, 03:29 PM) *
За други аналогии не се сещам....

Тогава взехеме и нов треньор. wink.gif

Иначе моите приоритети съчетани с РЕАЛИЗМА ми са малко по-различни от предишните години и може би изненадващи за мнозина.

1. Купата - Да, на първо място е купата! Първо, защото мисля, че ако не я отпишем тотално както винаги, шансовете там са ни най-реални и най-големи. И второ, както някой по-горе спомена, искам сребърна звезда, а и Рома вече ни настигнаха и има огромна вероятност да ни минат догодина, което ще е меко казано неприятно за мен. Ако искаме трофей този сезон, трябва да се концентрираме именно в/у този турнир.

2. ШЛ - След Купата, тук са ни най-големите шансове. И казвам веднага защо. Разчитам най-вече на това, че за разлика от един шампионат като Серия А, ШЛ и Купата са турнирни битки, в които всичко може да се случи, а и късмета играе огромна роля. А Ювентус ще се нуждае от мноооого късмет през следващият сезон, ако иска да спечели нещо, в това съм убеден. Лесен жребии, прилична група, излизаме от нея и натам вече нищо не се знае. Ставали сме свидетели на какви ли не изненади. Надеждата умира последна.

3. Серия А - За разлика от предишните години, този път скудето идва последно, най-вече поради причината, която споменах малко по-горе - в един такъв шампионата най-често печели най-постоянният, най-хомогенният, най-силният на хартия ако щете, отбор. Въпреки огромният дух, който притежава, Ювентус не е такъв отбор. И то най-вече зарад тикварите. Само желание, дух, рутина и борбеност не стигат за подобна титла. Тук много рядко стават изненади. Реалната оценка на този етап (както и миналата година по това време споменах, м/у другото) е борба за 4-ката. Малко по-песимистичните прогнози не искам и да ги споменавам, защото пак ще бъда линчуван. Не смятам, че сме по-силни от миналта година. Основната и голяма тежест отново ще падне върху легендите ни, същите тези, които правят разликата от гранд до средняшки отбор. За съжаление и това лято не привлякохме нов такъв футболист...

И въпреки всичко, най-важното за мен като фен си остава следното:
Цитат(lqlqlq @ Jul 17 2008, 06:48 PM) *
Искам да гледам Ювентус такъв, какъвто винаги е бил - с лицето на победител. Отбор, който знае как да напада и как да се защитава. Знае как да играе красиво, но по-важно - знае как да побеждава.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 18 Jul 2008, 15:02
Коментар #42

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Бих казал, че на мен мечтата ми е този сезон, който може да се окаже лебедовата песен на Павел Недвед да спечелим ШЛ, защото момчето само нея няма във витрината си, както Трезеге, Буфон, Камо, Киелини, но те имат още да играят надявам се.

В този турнир всичко е възможно, само се надявам Главата Раниери да напасне верните играчи, за мотивация смятам, че няма да може да го докара толкова, колкото е желанието на Недвед, Алекс (12 години са прекалено много време), Трезеге, Буфон, Камо, Киелини.

В Серия А ще бъде много трудно....

Интер - имат по-добър треньор от миналата година и подобриха само състава си с привличането на Мансини. Не смятам, че той е слаб играч и е точното попадение за тях, защото нямаха играч за крилата. Говори се за Лампард, Куарешма.. Все играчи, които ще вдигнат неимоверно качеството в отбора, освен, че и притежават добри дефанзивни играчи. Друго е какъв стил на игра ще имат при Мауриньо.

Милан - при тях водещо е разочаровванието и липсата на титла през последните години, другото е пристигането на играчи, които искат да печелят - Рони, Фламини, Бориело, Дзамброта (няма шампионска титла след като си замина и се надявам да не види такава post-294-1158668510.gif ). Треньора им няма какво да го коментирам.... Трансферната им политика закъсня с 1-2 години.. След като спечелиха ШЛ трябваше да се сетят да купуват играчи и че с 15 играча над 32 години не става. Ама това си е техен проблем.

Рома - смятам, че имат много добре сработен отбор, изчистен, сега се подкрепиха с Рийзе, което им беше кофти зона миналата година, поне нямаха кой да я конкурира освен Тонето. Успяха да си запазят играчите (ДЕ Роси и Акуилани - поне засега от продажба), сега се говори за Баптища, който за техния стил на игра с много наситена халфова линия с бързи и креативни играчи им допада супер. С изключение на поста централен нападател, други слаби места нямат и имат много хомогенен състав.

Фиорентина - и те си запазиха отбора от миналата година като добавиха няколко играчи, с които подсилиха резервната скамейка и попълниха дупки. Взеха си партньор на Муту в нападение и смятам, че там ще са още по-силни този сезон. Варгас за лявата зона на защитата, Комото за дясната (макар, че е малко посредствен, но като за Фиоре е екстра). Халфовата линия се говори, че ще я засилят с Алмирон post-294-1158668510.gif пожелвам им гоsmile.gif В защита са много стабилни с Гамберини, Дайнели, Кролдруп. Говори се и за Бурдисо. Ако вземат Бурдисо и Алмирон, просто тоя отбор мога да го отпиша като конкурент. Разменяме и треньорите и ги пиши дали фира. post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

Лацио, Наполи и Дженоа смятам, че ще се борят предимно за УЕФА и само ще бъркат сметките на по-горе посочените отбори. За друго като гледам нямат качества.

Сега следва въпроса: Къде сме ние? Ами най-искрено си мечтая най-отгоре, на 1вото място, но незнам дали може да се състазаваме на 2 фронта и да ги спечелим, но поне единия трябва да вземем.

Купата на Италия - мисля, че това ще бъде мястото където по-младите ще показват своите способности, както и играчите, на които им липсва игрово време. като приоритет го слагам на 3то място, но мисля, че там шансовете с тези играчи, трансфери и ръководство са най-големи.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
superniki
коментар 18 Jul 2008, 15:13
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(hri100 @ Jul 17 2008, 10:50 PM) *
Тогава взехеме и нов треньор. wink.gif
Иначе моите приоритети съчетани с РЕАЛИЗМА ми са малко по-различни от предишните години и може би изненадващи за мнозина.

1. Купата - Да, на първо място е купата! Първо, защото мисля, че ако не я отпишем тотално както винаги, шансовете там са ни най-реални и най-големи. И второ, както някой по-горе спомена, искам сребърна звезда, а и Рома вече ни настигнаха и има огромна вероятност да ни минат догодина, което ще е меко казано неприятно за мен. Ако искаме трофей този сезон, трябва да се концентрираме именно в/у този турнир.

Знаех си,че ще кажеш и за треньора smile.gif .Ако вземем Калчото-нещо в което се съмнявам пък ще имаме 3 златни звезди.От всичко обаче предпочитам най-много ШЛ.Играчи като Джиджи,Павел,Трез,Камо трябва да я спечелят.

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 18 Jul 2008, 16:21
Коментар #44

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Моите приоретиети:

Серия А:По думите на ръководството тук ще са съсредоточени най-много сили през предстоящия сезон, а и според мен е най-реално да хвърлим най-много сили в борбата за Скудетото, тъй като в ШЛ нямаме толкова голям шанс за титла. Ако имаме късмет и запазим постоянство мисля, че можем да спечелим титлата, но трябва да се надяваме и на грешки от конкрентите ни, а тази година те не са малко. Интер, Милан, Рома, Фио като смятам, че голяма роля в крайното класиране ще изиграят и тимове като Наполи и Удинезе.

Шампионска Лига: Това ми е най-голямата мечта! Откакто съм фен на Юве няколко пъти съм бил свидетел на спечелването на Скудетото, но ШЛ така и не изживях тази тръпка. Иска ми се да почувствам какво е още тази година, но мисля че Ювентус като шампион е твърде нереалистична прогноза, да не кажа невъзможна. И все пак както каза hri100, надеждата умира последна! Дано тя не умре до края!

Купата на Италия: Тук също много ми се иска да спечелим трофей, тъй като Рома ни изравниха по титли и този сезон е много възможно да ни минат. И все пак като знам какво е отношението ни към Купата на Италия, не мисля че имаме шанс за спечелването и.

Ако говоря за мечти ще трябва малко да се пренаредят нещата и ШЛ да дойде преди Серия А.

В чата бях пуснал една доста шеговита моя прогноза, ще я пусна и тук. Туковиж излязла. biggrin.gif

Серия А:
1.Юве
2.Наполи
3.Удинезе
4.Интер
5.Милан
6.Рома

Купа на Италия, финал:
Ювентус - Палермо - загуба за нас.

ШЛ, 1/4 финал:
Ювентус - Рома - тук отпадаме.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 21 Jul 2008, 13:25
Коментар #45

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Цитат(Borko_10 @ Jul 18 2008, 05:21 PM) *
Шампионска Лига: Това ми е най-голямата мечта! Откакто съм фен на Юве няколко пъти съм бил свидетел на спечелването на Скудетото, но ШЛ така и не изживях тази тръпка. Иска ми се да почувствам какво е още тази година, но мисля че Ювентус като шампион е твърде нереалистична прогноза, да не кажа невъзможна. И все пак както каза hri100, надеждата умира последна! Дано тя не умре до края!

Мога да ти кажа. Това е едно от най-невероятните изживявания. Като видях купата в ръцете на Раванели и Виали, настръхнах, все едно слушам химна ни. Не можех да повярвам, че това се случва. Все пак след гола на Литманен Аякс имаха психологическото предимство, но накрая Перуци и другите ги покориха.
Финалите с Дортмунд, Реал и Малан пък бяха на другия полюс, защото преди финала с Борусия, предните два сезона където ги хванехме ги раздирахме много лошо, както с игра, така и с резултат. Но това е футбола и на финала излязоха като един много сплотен отбор и с невероятните Ридле и Шапюиза, с един обещаващ Рикен (който остана вечната надежда), и един Соуса, който предната година стана шампион с нас ни разбиха. Не можех да повярвам, защото на полуфинала бяхме отстранили леко казано Аякс, не само с голям разгром, но и невероятна игра.
С балерините следващата година мислех, че сме си взели поука, но уви. Тогава малко не ни достигна - спомням си един пробив и удар на Давидс наказателното, който мина на сантиметри, а това щеше да обърне бялата каруца. Вкараха ни много измислен гол. Тъпа грешка в защита, която беше невероятна.
С Милан просто предчуствах, че ще има дузпи, не поради равностойните отбори, а заради грозната игра на Милан. Обаче за моя изненада и ние играхме доста безидейно, но беше обяснимо - нямаше го Недвед (жълтия картон при разгрома над Реал М го лиши от финала и ШЛ). Преди това също бяхме отстранили Барса с единствения смислен гол на Салайета за цялата му кариера в Юве. На финала си мислех, че Буфон ще ги разбие. В интерес на истината тогава се промъкнахме до финала. Но пак си мислех, че ще спечелим срещу Миланските смешници. И като се сетя на кой дадоха да изпълняват дузпи пак ми иде да си разкъсам ризата от яд - Салайета, Бириндели, Монтеро.

П.П. Раниери, Секо, Джили и другите може да са в отбора за 1,2,3 години, но има хора, които са в отбора от 10 години и са си дали здравето и са доказали своята лоялност, преданност и готовност да умрат на терена за отбора. Така, че тези хорица от управата бяха и са длъжни да похарчат парите за трансфери по-разумно, за да осигурят достатъчно класа на отбора, защото играчи като - Недвед, Трезеге, Буфон, Камо, Алекс (отдавна не е печелил този трофей) заслужават това и ако управниците може да им се отдаде втори шанс, то тези играчи го нямат и печелейки един трофей като ШЛ, ще е както награда за футболистите, така и източник на доста пари не само от мачовете в ШЛ, но и ТВ права, сувенири. Това ще е много по-добра инвестиция за бъдещето поради факта, че отново ще си върнем славата не само в Европа, но и по света. Тогава играчите ще молят да идват при нас.

Аз бих казал, че ШЛ трябва да е приоритет, но ако може и за титлата да се конкурираме ще е супер. Макар, че се съмнявам да сме способни с тоя състав да се борим на два фронта както трябва, а камо ли да ги спечелим, та даже да включим и Купата на Италия.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 21 Jul 2008, 15:28
Коментар #46

God Fuck The Queen

Коментари: 2 375
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Аз в Шампионската лига разчитам да стане някоя голяма изненада и да се промъкнем' напред - все пак хич не сме сред фаворитите, но то с изключение на последното издание на турнира винаги има поне един отбор, който отива на финал, без да е бил слаган в сметките в началото или към средата на турнира. Дано да стане някакво миничудо и това поколение - Недвед, Буфон, Трезеге, Каморанези, а също и Дел Пиеро (на когото ще му е 2-ра ШЛ) да триумфира, защото тези играчи го заслужават. Заслужаваха го и през 2003, но прословутия ни комплекс във финалните мачове, за който blagoy_sim е обяснил чудесно, се прояви за пореден път.

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Aug 2008, 01:13
Коментар #47

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Попринцип като повечето фенове на Юве и на италиянският футбол искам скудето и по напред го бях казал и купата, но в даденият момент точно този сезон точно тази година бих направил всичко само и само Юве да успее да триумфира в ШЛ, просто ако това стане и видя идолите, легендите на тима ни с това отличние просто бих умрял от кеф. По хубаво нещо едва ли би могло да ми се случи, от това да вида купата на ШЛ в ръцете на Недвед... ако ще в Италия да завършим по средата на таблицата(което никога няма да стане) само да спечелил това тъпо отличие. Жалко, че ръководството само говори за ШЛ, а нищо не прави по въпроса. Много хубав пост на Благой!!!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
superniki
коментар 31 Aug 2009, 21:31
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

След цялата трансферна кампания,предсезонна подготовка и представянето ни в официалните мачове мисля,че можем да мечтаем smile.gif

--------------------

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 08:57ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team