IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Приоритети и мечти на феновете за новия сезон, Кои са те за черно-белите фенове?
Dreamer
коментар 09 Jun 2007, 18:04
Коментар #1

млад ентусиаст

Група: Фенове
Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Преди време чух една забавна "притча" за италианските фенове , на какво точно най-много се радват децата , зрелите тифози и най-възрастните запалянковци , обвързали целият си живот с любимия отбор ....
Децата обичайно мечтаели за Шампионската лига , като мачовете от шампионата , а и самото скуде , не означавало чак толкова много за тях ... Техните бащи имали друго виждане за нещата : Скудетото е най-ценното отличие , защото то показва най-издръжливият и най-постоянен отбор , играл на най-високо ниво през целия сезон....Но на тези думи старците само отвръщали: Така е , но нека вземем дербито , пък каквото е писано това да става ...Честта на клуба преди всичко....
Естевствено, това е само поредното твърдение , доказващо прагматизма на тифозите и едва ли е много близо до истината , но покрай него ми дойде въпросът : Ако трябваше да избирам , какво най-силно искам Юве да постигне през новия сезон , ако трябва да избирам едно от три .....Естествено това е супер условно , но все пак е близко до сегашното състояние и възможности на отбора ....Тоест, едва ли ще направим дубъл и заедно с това да бием Интер и Милан поне два пъти .....Зтова се чудя : Дали ще е яко да бием Съдебните два пъти , но да изпуснем титлата или пък да вземем Купата на Италия , но да загубим големите дербита в шампионата ?
И моето лично субективно становище е , че Скудетото е най-важно , Купата не ме интересува , а стане ли въпрос за дербита : Устройват ме дори две минимални загуби при гостуванията и два домакински хикса , но накрая Юве да е шампион .....
Вашето мнение по въпроса .......

--------------------
NEW ERA!
Go to the top of the page

+Quote Post
pavelnel
коментар 09 Jun 2007, 18:11
Коментар #2

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Винаги трябва да се бият Мулан и Бинтер .Конкретно за следващия сезон са надявам на 4 победи в дербитата и минимум 3-то място в крайното класиране .Победите ни над настоящия носител на КЕШ и шампоаните на Италия ще обезценят сериозно успехите им през годината ,защото ще покажат ,че всяка титла в отсъствието на Юве е незначителна .

--------------------

+Quote Post
ceko_bg
коментар 09 Jun 2007, 18:18
Коментар #3

Promising youngster
*

Коментари: 16
Регистриран: 5-June 07
Потребител No.: 539

Както каза pavelnel винаги трябва да се бият вечните врагове.Този сезон искам само 1 от любимия отбор.
2 победи срещу Мулан.
2 победи срещу Бинтер
1победа и 1 равен срещу Рума. и да покажем нашия потенциял на терена и на трибуните.

--------------------
?

+Quote Post
juvefan1897
коментар 09 Jun 2007, 18:28
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Искам да бием Интер на "Сан Сиро" и в Торино.Но да ги биеме с игра, с хъс и желание.Да покажем на Италия и света кой е истинския шампион.
И естествено място в "Шампионска лига". smiley.gif

+Quote Post
snitch
коментар 09 Jun 2007, 18:40
Коментар #5

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 793
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Аз пък така като гледам темата е за подфорум "фенове".
Иначе за мен най важно е Скудетото, а победите срещу другите италиянски грандове са черешката на сладоледа и глазурата на тортата.

+Quote Post
Ian
коментар 09 Jun 2007, 18:57
Коментар #6

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Е, то е ясно какво искаме - титла, купа и погроми над Милан, Интер, Рома и т.н. biggrin.gif

Но иначе ако ми се предложат някакви различни комбинации от посочените по-горе постижения, за мен има два варианта, на които бих бил доволен:

1. Поне три победи в четирите мача срещу миланските отбори + място в четворката;
2. Титла без значение на резултатите.

Бих бил частично доволен и на Купа + място в четворката, но предпочитам горните два варианта. wink.gif

Да взема да изброя и още няколко неща, на които се надявам за догодина, пък и в по-дългосрочен план:
1. По два погрома над Торино и Фиорентина догодина;
2. По възможност погром и над феновете на Торино и/или Фиорентина;
3. Даване възможност на младите в отбора да се изявят и изграждане на поне две-три звезди от сегашните лапета, които в бъдеще да са гръбнака на нов славен Ювентус;
4. Повече хора на стадиона;
5. Най-важното - да отида на мач в Италия. wink.gif

Това са в общи линии приоритетите и мечтите на един от множеството фенове на Юве. wink.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 09 Jun 2007, 19:03
Коментар #7

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 607
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

няма какво да добавя по въпроса smile.gif post-294-1159107574.gif
а относно купата аз отдавна я искам smile.gif а и Рома ни стигат по купи трябва да им дръпнем smile.gif другото нещо което е че се дава май една сребърна звездичка за 10 купи smile.gif колкото повече звезди по екипа толкова по-добре smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 09 Jun 2007, 19:07
Коментар #8

Primavera player
**

Коментари: 274
Регистриран: 20-April 07
Град: Асеновград
Потребител No.: 473

Скудетото и нищо друго да докажем че, сме най добрите. FORZA VECHIA DONNA.

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 09 Jun 2007, 19:23
Коментар #9

God Fuck The Queen

Коментари: 2 375
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Най-важно е Скудетото,то ще докаже на всички мишоци,че Юве е най-големия отбор на света и дори и в Серия Ц2 да ни изхвърлят ние ще се върнем там,където ни е мястото и по възможност две хубави победи над Съдебните да млъкнат малко тея смешници.Това е оптималния вариант wink.gif
А иначе ако гледаме към тоя момент най-реалистично би било едно място в ШЛ,хубава игра срещу миланските отбори и прилични резултати срещу тях.Една Купа на Италия,десета юбилейна,би дошла доста добре ... smile.gif
Но-най-важното според мен е Юве отново да започне да играе така,както винаги го е правил - една машина,един отбор,в който всеки се бори с всички сили деветдесет минути,искам един отбор от Давидс-овци smile.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
bianconero
коментар 09 Jun 2007, 19:49
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Предпочитам 4 победи срещу миланските отбори пред скудетото. smile.gif
Или поне победи срещу тях в мачове за купата.

Скудето постигнато с грозна игра и поради издънки на конкурентите, + загуби в дербитата не го искам.

Най-много от всичко искам Юве да играе добре, да бъде равностоен отбор, и дори да губи това да става много трудно.
Искам просто в събота или неделя да нямам нищо за правене и да си гледам поредния добър мач на Юве.

Купата на Италия - все ми е тая кой ще я вземе, но разбира се по-добре е Юве да я спечели. smile.gif

Я да напиша нещо нереално. post-294-1158668614.gif
В 10-ти кръг на Серия А, Юве бие Милан на Сан Сиро с 2:0 след голове на Дел Пиеро със задна ножица и на Джовинко след 50 метров пробив като преминава през Гатузо, Амброзини, Одо и Неста преди да прехвърли Дида.
В 14-ти кръг гостуваме на служебните и след първото полувреме резултата е 3:0 за Интер след голове на Ибра, Адриано и Креспо. Но през второто полувреме Де Челие вкарва хеттрик за 10 минути и въпреки 2-те отсъдени дузпи които Буфон спасява Юве взима точка от Интер. smile.gif
През декември Интер вече е отпаднал от ШЛ а Милан едвам се класира за 1/8 финалите.
На 1/4 финалите за купата на Италия е победен отбора на Рома с 2 победи с по 3:0.
През януари са постигнати победи над Торо с 5:0 и над Фио с 4:1.
През февруари на 1/2 за купата на Италия Юве се изправя срещу Милан. В първия мач в Милан резултата е 0:0.
В Торино Индзаги е хванат над 15 пъти в засада и накрая пропуска дузпа в 89-тата минута. Стига се до продълженията в които Алекс вкарва в 121-вата минута от пряк свободен удар.
Юве са класира за финал където ще срещне Интер през май.
Междувременно в Серия А Юве е на 3-то място след Интер и Милан.
През март Милан отпада от ШЛ от тима на Севиля след 2 гола на Мареска. smile.gif
Веднага след това Милан гостува на Олимпико - пред 30 000 психясали тифози следва класическа победа с 3:0 след 2 гола на Дел Пиеро и 1 на Куалиарела от 40 метра. Така Юве вече е на 2-ро място.

През април в първи финален мач за купата с Интер в Милано падаме с 0:2 след груба съдийска подкрепа за Интер.

Стигаме до май - последен кръг от Серия А - мача е с Интер на Олимпико и е отложен поради лошо време.
Интер има 2т преднина и идва за равен но Павел Недвед в 88-та минута вкарва от фаул. post-294-1158668614.gif
Интер сдава титлата а Ибра е изгонен.
След 3 дни в реванша за купата пак на Олимпико пак срещу Интер, Юве изиграва най-добрия си мач за сезона като на полувремето резултата е 4:0 а в края на мача 6:2 за Юве.

В края на шампионата Алекс става голмайстор на Серия А с 38 гола. Трезеге е втори с 32 а Джовинко е трети с 22.
Кака отлита за Мадрид, Капело става тренер на Интер, Алекс взима златната топка а срещу Интер се водят няколко дела.

малко май прекалих ............

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 09 Jun 2007, 19:55
Коментар #11

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Искам достойно представяне и да няма повече катаклизми в отбора - нищо друго.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 09 Jun 2007, 20:24
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Потребител No.: 193

Цитат(Dreamer @ Jun 9 2007, 04:04 PM) *
Преди време чух една забавна "притча" за италианските фенове , на какво точно най-много се радват децата , зрелите тифози и най-възрастните запалянковци , обвързали целият си живот с любимия отбор ....
Децата обичайно мечтаели за Шампионската лига , като мачовете от шампионата , а и самото скуде , не означавало чак толкова много за тях ... Техните бащи имали друго виждане за нещата : Скудетото е най-ценното отличие , защото то показва най-издръжливият и най-постоянен отбор , играл на най-високо ниво през целия сезон....Но на тези думи старците само отвръщали: Така е , но нека вземем дербито , пък каквото е писано това да става ...Честта на клуба преди всичко....
Естевствено, това е само поредното твърдение , доказващо прагматизма на тифозите и едва ли е много близо до истината , но покрай него ми дойде въпросът : Ако трябваше да избирам , какво най-силно искам Юве да постигне през новия сезон , ако трябва да избирам едно от три .....Естествено това е супер условно , но все пак е близко до сегашното състояние и възможности на отбора ....Тоест, едва ли ще направим дубъл и заедно с това да бием Интер и Милан поне два пъти .....Зтова се чудя : Дали ще е яко да бием Съдебните два пъти , но да изпуснем титлата или пък да вземем Купата на Италия , но да загубим големите дербита в шампионата ?
И моето лично субективно становище е , че Скудетото е най-важно , Купата не ме интересува , а стане ли въпрос за дербита : Устройват ме дори две минимални загуби при гостуванията и два домакински хикса , но накрая Юве да е шампион .....
Вашето мнение по въпроса .......

Мога да се съглася за загубата и "Х" на интер ,но ако зависи от мен на милан освен Х*Й в устата нищо няма да им дам!

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 09 Jun 2007, 23:39
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

първо да кажа че темата е много хубава а после:искам първия мач да бъде срещу интер или милан в торино.нашите ще играят на живот и смърт пред тифозите които ще са наплнили стадиона до дупка.при една победа с много добра игра всички отбори отново ще изпитат страхопочетание и уважение към юве.така ще ни е по лесно да бием всеки мач.разбира се че искам и титла и купа и победа в дербитата както всеки фен на старата госпожа,но нека първо свърши селекцията и тогава ще кажем целите които винаги са били спечелване на купа титла и КЕШ.

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 10 Jun 2007, 09:12
Коментар #14

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Много интересна тема!За мен двете най-важни неща са победи и добра игра от страна на отбора.Когато печелим мачовете си и то с добра игра,то титлите и погромите над Интер и Милан ще дойдат от самосебе си.Не искам да давам прогнози,но все пак няма да откажа "скудетото".А иначе ако става дума за това кой трофей предпочитам от трите (Купа на Италия,ШЛ,Скудето),то избирам ШЛ,тъй като искам всички да си затворят устите за това,че Юве играел добре в корумпираното италянско първенство,а в лигата не можел да направи нищо...искам да получим признание пред цял свят и да покажем кой е най-великия клуб!!!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Jun 2007, 09:43
Коментар #15

ювентинец

Коментари: 5 197
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Разбира се ако погледна малко максималистично , ама много мъничко - желанието ми е да биеме във всички мачове в предстоящия сезон ,но ако погледнем реално на нещата ,такова нещо е доста трудно постижимо.

Ето и минималните условия в които ще съм доволен от идващия сезон:

1. Достойно представяне в Серия А и в дербитата.
2. Място в Ш.Л.
3. Поне една победа над Интер и най-много една загуба от тях, но с един гол разлика.
4. Ще ми се да се даде шанс на поне един юноша да се наложи, поне като редовна резерва.

Максималните условия :

1. Скудето на Италия
2. Купа на Италия
3. Победи във всички дербита и унизителна победа над Интер
4. Трима от школата ни да се превърнат в супер-звезди и да ги искат грандове от Европа за по 50 млн.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 10 Jun 2007, 17:10
Коментар #16

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

Аз си мисля ,че максимума другия сезон ще е 4-тото място,но тък като преди години нито рома нито фиоре бяха толкова силни и бихме били сигурни за 3-тото място,но сега вече не е така,рома бяха най-атрактивния отбор през сезона и догодина също ще се борят със зъби иникти за титла,а фиоре, без тони мн интересно как ще задържат тази класа,но те знаят най-добре и явно са преценили че ще се справят не по-зле и без тони,което прави 4-супер силни отбора + нас стават 5 за 4-места ,някой ще отпадне.В началото на сезона отбори като наполи,дженоа,палермо и още някой от по-малките отбори отново ще форсира(както плаермо през този сезона) и някой голям ще го отнесе(дано не сме ние) .Затова си мисля,че купата е мн важна цел за нашия отбор,дори и мога да я сложа на първо място.4 позиция накрая за мен ще е равнозначна на титла,ако успеем да вземем хунтелаар ще се надявам да играем мн аткрактивен футбол с отбор,изграден предимно от млади момчета,жадни за игра и победи и да завършим с най-много вкарани голове,без значение крайното класиране!Докато догодина ,вече след сезон в серия А и евентуално участие в ШЛ(или купата на уефа в най-лошия случай) вече ще можем реално да мечтаем за по 2 победи над грандовете в италия.

През тази година мисля,че ще загубим на сан сиро 2 пъти,на олимпико един път,в торино ,ако успеем да не загубим мач или поне дерби ще е добре,в дербито с торино в торино мисля ,че няма да имаме проблеми с 2 от 2 победи,фиоре ще ни измъчат доста и ще е хубаво да не загубим от тях,най-лошото да е хикс,така ще ни измъчат със сигурност и лацио и както казах 1-2 нови изненади на сезона,които без спор ще има в италия.

Една мечта е да дават мачове от серия А по някоя телевизия в България(ако я хващаме и Пловдив ще е хубаво)защото ми писна да помпа F5 през 1 секунда ,аз не мога да гледам он-лайн мачове и филми по не знайни за мен причини,не от скоростта на нета,и това още повече ме подлудява,когато някой каже ,че ни е гледал он- лайн,ако може и да вземат и борето касабов да коментира(той май е фен на интер) мачовете,защото веднъж гледах по нова тв мач от италия и момчетата ,който коментираха мн се постараха и дадоха всичко ,но бяха твърде зле така както и тези от плводивския евроком или ози героги попвасилев,който си го пускам да ме нанка за лека нощ вечер преди да заспя wink.gif .

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Dreamer
коментар 10 Jun 2007, 18:34
Коментар #17

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Напълно споделям мечтата на ELMANIFICO за телевизия , каято да предава мчачове на Юве , но реалистично погледнато ще гледаме само две-три гостувания -на Каляри , Лацио и Торино ....Все пак две дербита -няма лошо ...Бих искал да добавя още ,че изключително важно ще е как Юве започне сезона , защото ако думнем три победи в първите три кръга , автоматически се превръщаме в един от фаворитите за спечелване на титлата , докано при лоши резултати в началото , ще се заговори ,че сянката на Серия Б още тегне над Юве ....Мечтая си за две домакински победи , една при гостуване и четвъртия кръг да гостуваме на някой от другите големи отбора ..... И там вече каквото сабя покаже...

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
superniki
коментар 10 Jun 2007, 18:43
Коментар #18

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

мился че е още рано да кажем ко ще е успех и неуспех.има още постове които трябва да се укрепят.зависи с какви футболисти ще ги запълним,как момчетата ще приемат раниери как ще протече подготовката и как ще ни тръгне първия мач, 1 е сигурно че ювентус винаги за фаворит номер1 за титлата но реалността тази година ще бъде малко по-различна.не ни оства нищо друго освен да стискаме палци и да пожелаем успех на нашия отбор пък каквото стане стане!

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 11 Jun 2007, 12:29
Коментар #19

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Съгласен съм че началото на сезона ще е много важно. Победи в първите кръгове ще дадат крила на отбора и той може да си повярва достатъчно че да се бори за нещо повече. Иначе и аз смятам, че основен приоритет пред нашия отбор ще е класиране за ШЛ. От това по-важно няма, заради много причини. 1. Пари. 2. Заради играчите, които много по-лесно бихме убедили да дойдат при нас. Купата никога не ни е била приоритет и чесно казано не ме съблазнява. Тя е по-скоро цел на интер и Рома.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 Jun 2007, 15:54
Коментар #20

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Тази тема и аз сега я виждам, но е дсота добра и ще изразя едно мнение от мойте тънките такива smile.gif

За мен лично е важно да играем най-вече ефективно, пък било то и не толкова красиво. За мен лично красивата игра е бонус. Ще се радвам да биеме всички с по половин на нула ако трябва.
За мен лично ще е важно как се развива клуба с всичките фази на подновяване на състава и останалите важни звена като финаси, материална база и т.н.
За момента ще се радвам на добри нови попълнения, от които несъмнено ще зависи нашето представяне през сезона. Задължителни са поне 3-ма защитника, ако се продадат споменатите разбира се, както и поне 3-ма играчи в центъра ако загубим Камо или Недвед. Ако не, може да се разминем със само двама, но трябва да са качествени, защото махне ли се Недвед ще ни е повече от тегаво. Това са някакви средни очаквания от моя страна. За нападението - много зависи кой ще продадем. Божинов се връща във Фио, Сала и той вероятно ще напусне и Трез като гледам се маха, което ще рече, че ще имаме нужда от 2-ма нападатели. ПОНЕ, защото даваме трима. Обобщено - продаваме 4-ма защитника и купуваме 3-ма прилични, в центъра е доста интересно положението и не искам да прогнозирам или изисквам нещо и в нападение - ако продадем 2-мата и върнем Божо поне 2-ма трябва да купим.
За представянето ни през сезона:
МИНИМУМА ЗА МЕН, който ще трябва да изпълним:
-Място в четворката
-Спечелване на точки от останалите грандове и загуби с не повече от 1 гол (макс 2 и то в един мач само)
-Спечелване на купата или игра поне на полуфинал
-Победи и в двата мача срещу смешниците от Торино
-Налагане на един играч от младите ни надежди като задължиетлна резерва с изгледи за титуляр

Максимума е ясен, защото е нормално да искам всичко, но бих казал нещо оптимално:

-Титла (било то купа или шампионат) Аз лично е ясно какво искам, но ако не успеем там поне купата да грабнем ще е екстра , а и не толкова трудно. Ако вземем купата искам и зона ШЛ разбира се !
-Победи срещу Торино и поне 12 точки срещу римските и миланските отбори (знаем коиsmile.gif )
-Налаагне на двама от малдежите като резерви с изгледи за титулярно място (за 3-ма съм убеден, че този сезон ще е много рано, но се надявам за в близкото бъдеще да станат поне 3-4ма, НАДЯВАМ СЕ, НО НЕ ВЯРВАМ smile.gif )

Мисля , че поне минимума е напълно реален, а за оптималния вариант е доста рано да се говори. Можем да го изискваме, но трябва да се види кой ще бъде продаден и кой купен и тогава вече ще може да се говори и за шанса да се случи сценарият ! Ако се купят нужните играчи и Раниери се покаже като треньор поне малко над средното ниво смятам , че ще имаме шанс. Според мен милан ще са доста силни през новият сезон, но като ги гледам и те накъде са се насочили може и да се лъжа и то шанса е приличен. интер и те не гледат много в правилната посока освен Киву, та и те за момента не ме притесняват. Остава ние само да си оправиме малко центъра И МНОГО ЗАЩИТАТ и ще се обсъжда вече по-реално цялата ситуация.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 06:46ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team