IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Нека се опознаем, Да скъсим разликата помежду си
the pendulum
коментар 12 Sep 2012, 19:24
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Драги Ювентинци, повечето от нас редовно посещават този форум и поствайки мнения, четат и тези на другите. За съжаление дискусията в социалните мрежи не ни дава възможност за пълноценно опознаване на събеседника, имайки предвид, че знаем само неговия nickname. В тази тема ще имаме възможност да дадем начало на един опознавателен процес, който ще ни приближи с една стъпка до приятеля Ювентинец.
Подобно начинание не е ново за този форум. „Клетката” доби много популярност, но там не всеки можеше да участва.
Въпросите ще са от общ характер. Предлагам на този етап да не са повече от 10, за да държим жив интереса на четящия. Приятно попълване на този вид анкетна карта. Нека се опознаем!

Ето и шаблоните:
1. Как се казваш? Откъде си? Къде живееш сега?
2. На колко години си? С какво се занимаваш (студент ли си, работиш ли)?
3. Как стана „Ювентинец”? От коя година датира любовта ти към най-великия отбор?
4. Кой е любимият ти футболист на Ювентус? Кой е любимият ти футболист, който не е обличал фланелката на „Старата госпожа”?
5. Кой е любимият ти футболист от сегашния състав на Ювентус?
6. Кой е любимият ти спомен, момент, свързан с Ювентус? Кой е най-тъжният?
7. Спортуваш ли? Ако да, с какъв спорт се занимаваш?
8. Каква музика слушаш? Любими филми и актьори?
9. Какво правиш в свободното си време?
10. Какво предпочиш – спечелване на Серия „А” или Шампионската лига? Защо?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Marchisio
коментар 12 Sep 2012, 20:10
Коментар #2

Primavera player
**

Коментари: 273
Регистриран: 10-September 12
Град: Своге
Потребител No.: 24 731
Любим футболист:Del Piero, Buffon, Marchisio, Bonucci

1-Казвам се Мартин,роден съм в Своге и живея в Своге.
2-На 20 години съм,работя във Крафт Фуудс (правим шоколади ха-ха)
3-Станах от Ювентус,когато бях на 8 години.Майка ми ми купи тениска на Алекс Дел Пиеро,и оттогава съм неразделен със своята дама smile.gif От 2000г. съм фен на Юве.
4-Любимия ми футболист играл в Ювентус е Дел Пиеро(надали има смисъл да казвам защо smile.gif ) Любимия ми играч,които не е играл за Юве,е Давид Силва.
5-От сегашния състав,най-голям любимец ми е Джиджи smile.gif
6-Любимия ми спомен определено е победата над Реал Мадрид в Торино,с 3:1.Асистенцията на Дел Пиеро с глава към Трезегол,страхотната техника на капитана,невероятната тупалка на Недвед,и спасената дузпа от Буфон.Най-тъжния е несправедливото изхвърляне в серия б.
7-Играя футбол всеки ден,това е моята страст.
8-Слушам музика,която харесвам,нямам определен жанр любимец.Не слушам чалга и сръбско,всичко друго,ако е качествено,го харесвам.Любимите филми са ми Хари Потър(всичките),Роки(всички части),Рамбо(всички части),Терминатор(всички части).Любимите ми актьори са Силвестър Сталоун и Ема Уотсън.
9-През свободното си време слушам музика,играя футбол,гледам сериали(филми) и играя фифа biggrin.gif
10-Винаги съм предпочитал да спечелим Серия А.Конкретна причина няма,просто винаги е било така smile.gif
Поздравления за хубавата идея,дано повече хора се включат.Чета форума от много години,но едва преди няколко дни си направих успешна регистрация.

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 12 Sep 2012, 20:41
Коментар #3

Juventus regular

Цитат(Marchisio @ Sep 12 2012, 21:10ч.) *
Поздравления за хубавата идея,дано повече хора се включат.Чета форума от много години,но едва преди няколко дни си направих успешна регистрация.

Добре дошъл! Пиши повече - колкото повече мнения и гледки точки, толкова повече полза от форума smile.gif

Ето и моите отговори:
1. Казвам се Денис. От Кърджали съм, сега живея и уча в София.
2. На 21 години съм, работата ми е свързана с мобилни услуги. Уча PR в Софийския университет; отскоро пиша и за webcafe smile.gif
3. Любовта ми към Ювентус датира от началото на този век. Влюбих се в черно-бялата фланелка в годините, когато даваха калчото по Ринг бг и отстраняването на Барса в ШЛ.
4. Любимият ми "бианконеро" е Павел Недвед - най-добрият играч, който съм наблюдавал. Играчът, който не е играл за нас, а винаги съм искал, е... Димитър Бербатов. Шегувам се - Тиери Анри! Въпреки че има мачове за нас, поради ред прични (Анчелоти основната) не успя да пробие с черно-бялата фланелка.
5. От сегашния състав любимец ми е Андреа Пирло. Смятам, че той бе с основна заслуга за титлата, чакана няколко години.
6. Любимият ми спомен, свързан със "Старата госпожа", е спечелването на титлата през сезон 2011/2012 - толкова изстрадана и сладка! Победите над Реал (Мадрид), Барса, Байерн (Мюнхен) в ШЛ, голът на Дел Пиеро срещу Лацио през пролетта - златни мигове! Най-тъжният е може би загубеният финал от Милан през 2003 година и загубата от Фулъм.
7. Тренирал съм футбол дълги години, но в България няма условия за професионално развитие - затова не насочих към изучаването на езици biggrin.gif Фен съм на тениса на маса.
8. Рокът е музиката, която ми харесва. Любимите групи са много - The Cranberries, Def Leppard и т.н. Любим филм: The Village; актьори - Ал Пачино, Ейдриън Броуди
9. В свободното си време чета, излизам с приятели, кисна в този форум biggrin.gif
10. Винаги съм предпочитал спечелване на Скудетото. Може би защото в ШЛ до известна степен късметът е от решаваща рола, а в Серия "А" печели най-добрият, а именно Ювентус!

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 12 Sep 2012, 20:49
Коментар #4

Juventus star

Коментари: 3 590
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

1. Казвам се Стойчо,от Пловдив съм и в Пловдив си живея.
2. На 18 години съм и съм ученик.
3. От малък съм си за Ювето гледах един мач и бащата се бъзикаше с мен,че тва били Локото и колко добри били пък аз съм от Левски и му викам коментатора каза че тва е Ювентус и съм за тях,а той ми вика а от Локото ли стана tooth.gifИначе година не помня спомням си че Зидан още играеше при нас.
4.Като цяло още от малък ме кефеше целият отбор обаче в махалата се ебаваха,че съм рус и за тва най-любим ми стана Павката tooth.gif Швайнщайгер много ме радва,ама човека ще си стане легенда на Байерн.
5. Видал(хубавото обаче е че пак ми харесва доста голяма част от отбора)
6.Ювентус 3:1 Реал Мадрид голям мач беше много се кефих.В същия мач жълтия картон на Павката тогава даже ревнах малко и викам ся няма да може да играе на финала и няма да го спечелим то така стана.
7. Цъкам футбол предимно,иначе играя всякакви спортове.
8. Всяква важното е да ми харесва хич не ми пука за жарн.
9. К'вото дойде laugh.gif
10. И двете,защото сме най-добрите aa_juve.gif ita.gif faccina21so3.gif

+Quote Post
El Patron
коментар 12 Sep 2012, 21:03
Коментар #5

Banned forever

Група: Banned
Коментари: 958
Регистриран: 13-May 11
Град: от Ада
Потребител No.: 24 539

1)Аз съм Гошо от Бараката....някъде в Пловдив post-294-1158668256.gif
2)студент съм post-294-1159107962.gif
3)ювентинец съм още от времето на Виали и Раванели,някъде 96та....след 97ма се вманиачих!
4)Зидан е най-великия,който съм гледал и любим,но ми се искаше да видя и Батистута при нас ...
5)в момента най-големият е Пирло faccina21so3.gif
6)най-готино ми беше,когато взехме титлата от интер 2002ра,те паднаха 2-4 от Лацио,а ние бихме Удинезе 0-2!Най-тъжният беше 98ма,когато паднахме от Реал 0-1 angryfire.gif
7)бях 10 години футболист,не стана,пробвах се в бокса,набиха ме,сега съм пияница post-294-1159107342.gif
8)слушам Володя Стоянов и Панайот Панайотов,а най-големия актьор в Павел Попандов,най-якия филм - кокошката с пломбирания зъб!
9)пия!
10)искам да спечелим ШЛ r2a-juve.gif

+Quote Post
m17ak
коментар 12 Sep 2012, 21:18
Коментар #6

Juventus regular

Коментари: 1 038
Регистриран: 27-August 10
Град: Дупница/София
Потребител No.: 5 430

1.Казвам се Димитър ( изненадаа biggrin.gif ), от Дупница съм, живея В Дупница и София, понеже съм студент.
2.На 21 съм, уча в ТУ-София smile.gif
3.Станах от любимия ни отбор заради Зидан. Като малък все му виках Зидар, и така на шега..
4.АДП !!! Батистута, Оливър Кан, Дрогба...
5.Джордо Киелини !
6.Спечелването на Сериа А тази година. Най-тъжния - финала на ШЛ с Милан.
7.Цъкам редовно футбол с приятели smile.gif
8.Музикална к**ва съм, в един момент слушам Iron Maiden, в следващия вече е Джена biggrin.gif . Вин Дизел, Робърт Де Ниро. Филми - Гол, Бързи и яростни, Треньор Картър.
9.Вися на компа, излизам с приятели, играя футбол, слушам музика, дебна дали някой не е постнал нещо във форума biggrin.gif
10.Трябва ли да се ограничаваме само с едното ?! Бих предпочел ШЛ. Емоцията е много по-голяма, защото всеки следващ мач е все по-важен, докато в първенството емоциите са по-равномерни и понякога всичко е решено доста преди края. Нямам търпение да дойде другата сряда и да покажем на Европа, че се върнахме !

Този коментар е бил редактиран от m17ak на 12 Sep 2012, 21:22

--------------------
Actions speak louder than words do!

+Quote Post
outbreak
коментар 12 Sep 2012, 22:02
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 2 217
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

1. Константин, Плевен, в момента уча в София
2. 21
3. Случайно... просто станах, беше октомври '01
4. Разбира се, че Алесандро Дел Пиеро! Той е Футболът! smile.gif Иначе нямам особени симпатии към футболисти, които не са играли за Юве smile.gif
5. Харесва ми целия отбор, но бих отличил Буфон, Киелини, Видал и Пепе
6. Любимият ми спомен е мачът с Реал през 2003 на Деле Алпи, най-тъжният - месец по-късно sad.gif
7. Футбол за здраве smile.gif
8. Главно Рок в най-различните му разновидности. За филми - FIGHT CLUB - #1 !
9. Дейностите ми варират, но не особено
10. ДУБЪЛ .

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Sep 2012, 22:12
Коментар #8

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Имам едно предложение, за да върви по-добре темата - когато отговаряте, копвайте въпросите и пишете отговор след всеки въпрос, защото така трябва да запомним въпросите наизуст или всеки път да скролваме нагоре (а след време и да връщаме на тази страница...). Ще е по-удобно вървят въпрос-отговор, както е в интервютата. Ето така:

Казвам се Николай и съм от Дряново (това е посредата на триъгълника Велико Търново - Трявна - Габрово). Все още живея в Дряново, но в края на месеца се местя в Търново, защото там уча и тази година не искам да пътувам всеки ден...

Набор `91 съм, т.е. на 21 години. Работя като администратор в хотел Casa Volley в Дряново, а съм студент във Великотърновския университет, специалност Културен туризъм.

3. Как стана „Ювентинец”? От коя година датира любовта ти към най-великия отбор?

Още от 6-7 годишен много търчах след футболната топка, срещнах някои фенове на Ювентус и когато почнах да си купувам редовно вестник Еврофутбол (тогава там се намираше многото информация и статистика за какви ли не първенства, предвид непопулярността на компютрите и интернет все още) някак подсъзнателно обръщах повече внимание на Ювентус. От там следях и по-внимателно Италия на Евро 2000, откогато са ми първите ясни, по-сериозни спомени от футбол, така че може да се каже, че от 1999-2000 съм фен на Ювентус и на Скуадрата. Като видиш за какви играчи става дума...няма как да не се запалиш smile.gif

4. Кой е любимият ти футболист на Ювентус? Кой е любимият ти футболист, който не е обличал фланелката на „Старата госпожа”?

Ахх...много трудни въпроси. Много от миналите през Ювентус играчи са ми на сърце. Дори да се огранича до тези, които съм наблюдавал повече, то бройката пак ще е сериозна - АДП, Джиджи, Трезе, Павката, Камо, Такинарди!, Конте, Тюрам, Дзамброта, Апия, Ди Вайо....и още много.
Който не е обличал фланелката на Ювентус - пак трудно да откроя само един или само няколко...По-скоро са ми в графа симпатични де, защото за да стане "любим" трябва да стигне до Юве smile.gif Пак ще се огранича до действащи играчи, защото иначе ще ми ем ного трудно - Неста, Де Роси, Диаманти, Верати, Кача, Гадзола; Росицки, Насри, Компани, Хумелс, Агер, Агуеро, Фалкао, Сигурдсон, Шакири, Андре Аю, Гиан, Гуардадо, Пиати, Андерс Свенсон, Одонкор, Пянич и мнооого други.

Почтия целият състав smile.gif За Джиджи е ясно, Киелини се превърна също в човек без когото ми е трудно да си представя отбора. Пирло винаги съм го харесвал и много се радвам, че е при нас вече. Това е от малкото останали романтици във футбола. Видал също ми е любимец от преди това, както и Асамоа. Маркизио, разбира се, Мароне, Лихт, може да се каже и Де Челие, Ку и Матри. Държа да отбележа иманата и няколко юноши, които не са в състава сега, но са наши и страшно много харесвам - Паскуато, Имобиле, Фаусто Роси, Пипо Бониперти, Спинацола, Чибса, Сьоренсен и Ариаудо, който за съжаление вече не е наш...

Всяка победа ми е любима smile.gif Вече споменатият няколко пъти мач с Реал М, когато ги бихме 3:1; изключителен беше и мача с Ла Коруния, когато Тудор вкара за 3:2 в самия край; 4:1 срещу Торино; 5:0 срещу Ливорно в първия ни мач след Серия Б; бруталния гол на Такинарди срещу Базел в снега; двата гола на Дел Пиеро срещу Лацио преди няколко гола, когато и в двете ситуации надбяга защитата и затвори устите на всички, които казваха, че е бавен вече; головете му срещу Зенит, Реал М, онзи шедьовър срещу Бреша. Айде спирам се, че...край нямат smile.gif
Най-тъжният: последният мач на Павката...адски емоционално беше. За АДП някак си бях подготвен, но раздялата с Павката беше много тегава...и то точно срещу Лацио се падна като по поръчка.

Вече само любителски. Няколко години тренирах футбол, но контузих коляното и...дотам със сериозното трениране. Не ме свърта обаче и продължавам да си ходя на стадиона, правя си доста стабилни тренировки, когато имам време и възможност. Навиците са си навици - свикнал ли си веднъж да тренираш, да си във форма...трудна работа да заебеш напълно smile.gif

Предимно хип-хоп, но от известно време има някакво...открехване да го наречем. В последно време слушам по-спокойни, мелодични неща - фънк, соул, джаз...такива разни. Много държа на текста, така че песен без текст просто няма начин да ме грабне. Също така е силно желателно е да е смислена, да има послание, да учи, да провокира...не просто да ти надува главата smile.gif Разни електорнни, режещи бийтове хич не ги тача...да се знае! biggrin.gif

Филми: Пак доста имена трябва да спомена tooth.gif Fringe (сериал е), Coach Carter, Are we there yet и Are we done yet, A Bronx Tale, Boyz N The Hood, A Natale mi Sposo, Tais Toi, Barbershop, Gotti, Rhyme & Reason, Kidult и Adulthood, Code Name: The Cleaner, Списъкът на Шиндлер, Баща на мафията,Там на север, почти всички с Бъд Спенсър и Терънс Хил, Дзифт...

Актьори и актриси: Джон Нобъл, Самюел Джаксън, Робърт Де Ниро, Ал Пачино, Морган Фрийман, Куба Гудинг Джуниър, О`Шей Джаксън, Бъд Спенсър и Тернъс Хил, Мартин Лоурънс, Арманд Асанте, Вини Джоунс; Тамсин Егертън, Каролина Крешентини, Ейми Смарт, Лионор Варела, Ева Мендес, Катерин Макфий..

Информирам се. За много неща. Разбира се Ювентус и футбола имат голям дял, но бих казал, че съм доста любознателен, с разностранни интереси и чета за много неща.
Споменах вече, че ходя на стадиона да тренирам, а от време на време и мачлета се правят, разбира се. Мисля да зачестят като се преместя в Търново smile.gif
Много обичам да се разхождам, да карам колело. Гледам и филми естествено.

Абе хич не ми се избира - искам и двете! cool.gif biggrin.gif Много пъти съм го казвал и тук съм го писал - Серия А! За да я спечелиш е нужно да си на ниво през целия сезон, а това е много по-трудно и съответно много по-показателно за качеството на отбора. Щом в 38 мача е спечелил повече точки от другите отбори - значи заслужава титлата! Докато в Шампионската лига си е доста късмет, моментна форма и тем подобни.

Хубава вечер ви желая, Ювентинци smile.gif

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 12 Sep 2012, 23:12

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
oldschool
коментар 12 Sep 2012, 22:27
Коментар #9

Juventus regular

Коментари: 1 512
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Стефан, от София. В момента живея в София.

На 29. Работя корпоративни финанси.

Някъде сезон 95-96, след като гледах някакъв мач в който Юве размаза някой от тогавашните грандове, вече дори не помня кой..

Дел Пиеро. Който не е обличал - може би Бергкамп.

Видал и Маркизио.

Като станахме шампиони 96-та. След това като изгубихме двата поредни финала с/у Борусия и Реал..

Тичам доста и чат-пат фитнес. Понякога и тенис на маса. Странно, но никога не съм имал особено влечение да играя футбол.

Предимно тежка. Метал, хард рок и т.н. Любим филм - "Апокалипсис сега". От в момента актуалните актьори - Ди Каприо, Робърт Дауни Джуниър и Том Харди.

Спортувам, геймя, зяпам някви работи на компа и прочее развлечения.

ШЛ. Отдавна не сме я взимали, а последните 3 изгубени финала много ми тежат wink.gif

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 13 Sep 2012, 00:48
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 2 932
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Казвам се Андрей. Родом съм от Павликени (област В.Търново), живея във Варна.

'92 набор съм, но съм в края, та съм още на 19 (не съм одъртял wink.gif). Уча Софтуерни и интернет технологии (СИТ) в ТУ-Варна.

Най-най-ранният спомен, който имам, е от един гол на Недвед - как/кога/срещу кого - така и не разбрах напълно досега (мисля срещу Интер/Рома... може и да съм много далече), но ще да е било около 2002-ра. По-ясно си спомням похода до финала на ШЛ '03 - групите, елиминациите, финала.

Наистина няма някаква причина да стана фен на Юве - явно просто човек си се ражда фен. Бяха ми симпатични и особено този русоляв футболист, чието име така ми звучеше като "на две" (?!?!).

Павел Недвед. От останалите футболисти - не мога да кажа, че някога съм имал чак "любимец", който да не е играл при нас.

Маркизио. Но няма как да не харесваш и Джиджи, Киело, Видал, Пирло и Лихт.

Победата с 3:1 над Реал - неповторим мач, истинска магия. Най-тъжният момент последва точно на следващия мач от турнира...

Играта е една и нейното име е Футбол. smile.gif Раздавам го плеймейкър, харесвам да играя в центъра, за да организирам играта, но при нужда играя и в защита. Никога не съм тренирал професионално и винаги ще ме е яд, за което.

Музика - сложно и многообразно е. Рап, хип-хоп, дръм енд бейс - изобщо всичко, което ми погали ушенцето. smile.gif

Филм - Гладиатор, на актьори изобщо не обръщам внимание.

Играя футбол, чета книжки (Стивън Кинг фор дъ уин), събирам се с приятели/приятелката, кисна на компютъра - нормалното общо взето.

ШЛ - в Серия А не се очертава в близко и далечно бъдеще скоро някой да ни доближи дори.

П.П. Денис, само ей това ми обясни как става:
Цитат(the pendulum @ Sep 12 2012, 21:41ч.) *
8. Рокът е музиката, която ми харесва. Любимите групи са много - The Cranberries, Def Leppard и т.н.

Пишеш се the pendulum (известна d&b група), а даже не ги споменаваш сред любимците. biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от Spark11 на 13 Sep 2012, 00:53

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
the pendulum
коментар 13 Sep 2012, 05:26
Коментар #11

Juventus regular

Цитат(Spark11 @ Sep 13 2012, 01:48ч.) *
П.П. Денис, само ей това ми обясни как става:

Пишеш се the pendulum (известна d&b група), а даже не ги споменаваш сред любимците. biggrin.gif

Хах tooth.gif Логичен въпрос, Андрей! Преди години, когато се регистрирах, се чудех какъв да ми е ника. По това време (а и сега) се бях запалил по Nightwish, а The poet and the pendulum е една от любимите ми песни. Иначе знам за d&b групата Pendulum, но не тя е причината за ника ми, а тази песен ЦЪК smile.gif

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 13 Sep 2012, 11:24
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 2 230
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Здравейте и от мен! Аз съм Валентин. Роден съм и живея в София.

На 25 години съм. В момента карам магистратура в СУ, а в последно време се изявявам като журналист.

Първите ми спомени, свързани с "Ювентус", са от вече несъществуващия Ефир 2. Там излъчваха мачове от Калчото и мен много ме впечатлиха две неща: 1. играч с черно-бяла фланелка, който правеше каквото си поиска с топката и 2. надписът Danone на гърдите му. Годината беше 1993-а.

Любимият ми футболист е Роберто Баджо. За мен той е най-гениалният играч стъпвал на терена. На втория въпрос отговорът може да е само един - Алън Шиърър.

Джанлуиджи Буфон.

Най-щастливият момент за мен беше спечелването на Скудетото за сезон 2011/2012. Най-тъжните са два - финалите в ШЛ през 1998 и 2003.

До гимназията практикувах почти всички спортове, които могат да се играят на открито. Никога обаче не съм тренирал каквото и да е. В университета се научих да играя тенис на корт, а от една година разцъквам сравнително редовно. Добре се справям и с бадминтона. Миналия месец започнах да играя тенис на маса.

Рок, поп-рок, пънк-рок, хеви метъл, блус, фънк, джаз, класическа. Любимите ми филми и актьори са доста и затова няма да разводнявам поста си. Ако имам повече време ще се включа в темата за игрални филми.

Спортувам, чета, гледам филми, вися в Интернет, свиря на барабани, кисна по барове и градинки. Все хубави неща. smile.gif

10. Какво предпочиташ – спечелване на Серия „А” или Шампионската лига? Защо?

Аз съм от консервативните фенове на "старата госпожа" и предпочитам титлата в Италия. Разбира се, надявам се да успеем да спечелим ШЛ, но най-вече, за да пооправим отрицателния си баланс от спечелени и загубени финали.

Удоволствието да видя нашивката на Скудетото върху черно-белия екип не може да се сравни с нищо друго.

faccina41xq8.gif

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 13 Sep 2012, 12:07

+Quote Post
Spark11
коментар 13 Sep 2012, 15:20
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 2 932
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(the pendulum @ Sep 13 2012, 06:26ч.) *
Хах tooth.gif Логичен въпрос, Андрей! Преди години, когато се регистрирах, се чудех какъв да ми е ника. По това време (а и сега) се бях запалил по Nightwish, а The poet and the pendulum е една от любимите ми песни. Иначе знам за d&b групата Pendulum, но не тя е причината за ника ми, а тази песен ЦЪК smile.gif

Ясно. smile.gif Аз все си мислех, че е заради групата (много добра група всъщност wink.gif).

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Black&White
коментар 13 Sep 2012, 16:30
Коментар #14

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Цитат(the_parasite @ Sep 13 2012, 12:24ч.) *
Първите ми спомени, свързани с "Ювентус", са от вече несъществуващия Ефир 2. Там излъчваха мачове от Калчото и мен много ме впечатлиха две неща: 1. играч с черно-бяла фланелка, който правеше каквото си поиска с топката и 2. надписът Danone на гърдите му. Годината беше 1993-а.

Горе-долу и аз се запалих по същия начин.Помнех един с дълга къдрава опашка и един,който не беше старец,но имаше бяла коса,както и надписа ДАНОН smile.gif

Това е сиг щото и аз съм на 25 biggrin.gif

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
Laudrup
коментар 13 Sep 2012, 23:04
Коментар #15

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Казвам се Джулиано, роден и живеещ в Монтана.

На 18 години - 12ти клас

Може би 2002 година. Бях на едва 8 години и когато ми донесоха тениска на Ювентус от Италия се влюбих окончателно. 5-6 години не я свалях biggrin.gif

Любим футболист на Юве - много са. Но Трезеге е най-най, може би и защото първата ми тениска е с неговото име на гърба smile.gif Иначе съм фен на холандската школа и от по-близкото минало много щях да се радвам ако Бергкамп бе облякъл нашия екип.

Буфон, без съмнение. Последния останал от 5мата великани - Давид, Алекс, Мауро, Недвед и Джиджи

Титлата от тази година не може да се сравни с нищо друго което съм изпитвал. Иначе финала от 2003та, дори и на невръстна възраст, беше много разочароващ за мен.

Пробвал съм да тренирам футбол, сменяха се доста треньори, но в крайна сметка в нашата държава и особено нашия край нямаш особени шансове да пробиеш. Иначе съм се занимавал и с други спортове, но в момента съм почивка biggrin.gif

За музика не съм претенциозен - слушам почти всичко, зависи от случая. Иначе когато съм си сам слушам главно електронна музика - house, trance, drum & bass. Любим актьор - Джейсън Стейтъм. Актриса - кака Анджелина Джоли wub.gif Любим филм - много са, но The Lord of the Rings е най-най за мен.

Гледам доста филми, предимно комедии, разцъквам различни игри (главно шуутъри и RPG/MMORPG). Иначе както всички други хора - излизам с приятели, правя простотии и това е общо взето biggrin.gif

Шампионската лига, no doubt. Просто е срамота отбор като Ювентус да има само 2 спечелени. Добре, че не съм гледал отбора през финалите на 97,98 и полуфинала 99, защото нямаше да мога да го понеса. Заслужаваме този трофей.

--------------------

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 14 Sep 2012, 01:22
Коментар #16

Juventus bench

Коментари: 738
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Димитър,Стара Загора wink.gif Живея в Стара Загора

На 23 . Почивам си по цял ден .Бях студент в София(маркетинг)

Мисля,че станах Ювентинец точно в сезона в който се гонихме яко с Парма и ни бяха преследвачи...нещо такова 97-8-9

Недвед. Който не е обличал - Роберто Карлош.

Видал

Побeдите над Реал Мадрид с 2-1 и 3-1,както и над Барселона на Ноу Камп-Салайета.Най-тъжният,серия Б...

Бях футболист в Берое,сега с фитнес

Денс,чалгийка,ретро,рок-абе всякаква стига да е яка smile.gif

Кафенца,дискотеки,пички и пак пички smile.gif

И двете!!!

Ако някой е чувал за Митак-Юве...ей го smile.gif biggrin.gif поздрави

Този коментар е бил редактиран от Beroe_Juve на 14 Sep 2012, 01:27

+Quote Post
Rumbeti
коментар 14 Sep 2012, 12:15
Коментар #17

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Румен. София. София.

28, работя в НР

95 година като главните виновници са Виали, Раванели и едно младо момче на име АДП smile.gif

Алекс Дел Пиеро разбира се. Друг любим футболист нямам. Меси ми допада smile.gif

Буфон

Титлата в последния кръг 2002 година, когато интер загуби от Лацио. Също мога да кажа и ШЛ '96 година, но тази титла мисля, че повече ме зарадва. Спомням си, че тичах по боксерки обезумял из квартала smile.gif
Най-тъжния мисля, че е ясен - серия Б. Ако премахнем този момент, който предполагам е най-тъжният за всеки един истински Ювентинец, бих казал загубения финал от Дортмунд.

Играя футбол и по-рядко баскетбол.

Музика - Рага и Хаус главно. Не понасям чалга. Филми - доста любими имам. Харесвам главно трилъри. Актьори - Де Ниро, Мел Гибсън и най-силния - Джим Кери smile.gif

Ходя по кръчми и гледам мачове smile.gif

Винаги съм предпочитал титлата на Италия. Поради факта, че малко ни позабравиха в Европа обаче искам сега ШЛ да спечелим. Ама едно требълче най-много ще ме зарадва smile.gif

Този коментар е бил редактиран от Rumbeti на 14 Sep 2012, 12:18

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 14 Sep 2012, 12:18
Коментар #18

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Я! Колега от HP. В кой tower си smile.gif?

+Quote Post
don Pintilio
коментар 14 Sep 2012, 12:36
Коментар #19

Primavera player
**

Коментари: 471
Регистриран: 20-June 11
Потребител No.: 24 555

Димитър. Кърджали.Кърджали
38 и като гледам спокойно можеше ника да ми е чичо Митко biggrin.gif
Паоло Роси ме запали по италианския футбол през 82 световното ,но Хейзъл ме накара да се влюбя в ЮВЕ
АДП! Фалкао wink.gif
Видал
Победата на Хейзъл! Гола на онзи зализан мазник Миятович sad.gif
Фитнес ама вече само за здраве
AC/DC Aceept Iron Maiden,Джак Никълсън Де Ниро Мел Гибсон и естествено незабравимата Джена Джеймисън wink.gif
Жени,жени и пак жени...тва ми е хобито smile.gif
Лигата естествено!

Този коментар е бил редактиран от don Pintilio на 14 Sep 2012, 12:38

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 14 Sep 2012, 12:51
Коментар #20

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Цитат(DeLiriuM @ Sep 14 2012, 13:18ч.) *
Я! Колега от HP. В кой tower си smile.gif?

ES.
Отдел: TSD EMEA CS team - 10 сграда smile.gif Ти?
Има още хора от форума в НР smile.gif Антон започна преди 2-3 седмици smile.gif
Ицака и той е там smile.gif

Този коментар е бил редактиран от Rumbeti на 14 Sep 2012, 12:52

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 07:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team