IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> Нова рубрика в сайта?, "ек на ек", "батъл", "сблъсък"
the pendulum
коментар 25 Jun 2011, 22:06
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(bianconero27 @ Jun 25 2011, 22:53ч.) *
П.С. Сега ми хрумна идея - Дидието и the pendulum нали имат нещо като бийф/спор, та ми дойде следната идея - първо си помислих за съвместно гостуване в Клетката, но май ще стане прекалено дълго и после ми се завъртя нещо от рода на "X vs. Y" (Х и У са съответните участници) или пък рубрика "Ек на Ек"...нещо от рода. Ако е нова рубрика обаче изниква проблем - какви ще са въпросите? Абе кво се зоря - измислете как да сблъскаме двама съфорумци! biggrin.gif Ако идеята ми се нрави, разбира се.

Идеята е готина, от мен имаш "да" smile.gif Само да уточня, желанието ми не е да влизам в спор с Дидие (от сорта "ти не си запознат, слушай ме мен"), а да изразим различни гледни точки (разбира се, не съм му контра във всичко, а в някои отношения biggrin.gif ), с което да предизвикаме интереса на публиката smile.gif А ако "спора" се понрави, в бъдеще да има и други батъли с цел забавление и гласност (визирам форума).
Разбира се, това са само хипотези за бъдещи планове, нека чуем предложения и коментари на други съфорумници smile.gif

Заглавието на темата е временно. Чакаме мнения и предложения. wink.gif

Този коментар е бил редактиран от Ian на 25 Jun 2011, 23:11

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 25 Jun 2011, 22:22
Коментар #2

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Еее да, идеята не е да ви давам сцена да се джафкате tooth.gif Просто да участват хора с различни гледни точки, за да се получи интересно съпоставяне. Вярвам че ще има интерес. Само трябва да се уточни как ще се подбират въпросите - ще има шаблонни или за всяко участие ("батъл" да го наречем) ще се измислят конкретни въпроси, според това какви са горещите теми на обсъждане между двамата. Веднага му хрумва и друг сблъсък: представител на "оптимистите" срещу представител на "песимистите" biggrin.gif Да речем JIZAH и hri100 (първи които ми изникват biggrin.gif ).

Давайте повече мнения, идеи и т.н., та да видим ще го бъде ли smile.gif Всъщност тези постове май няма да е зле да се прехвърлят в друга тема - Нов курс или която преценят за най-подходяща "служителите на реда" tongue.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Ian
коментар 25 Jun 2011, 23:05
Коментар #3

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(bianconero27 @ Jun 25 2011, 22:53ч.) *
П.С. Сега ми хрумна идея - Дидието и the pendulum нали имат нещо като бийф/спор, та ми дойде следната идея - първо си помислих за съвместно гостуване в Клетката, но май ще стане прекалено дълго и после ми се завъртя нещо от рода на "X vs. Y" (Х и У са съответните участници) или пък рубрика "Ек на Ек"...нещо от рода. Ако е нова рубрика обаче изниква проблем - какви ще са въпросите? Абе кво се зоря - измислете как да сблъскаме двама съфорумци! biggrin.gif Ако идеята ми се нрави, разбира се.

Мен ми се нрави идеята. Ще помислим над нещата и ще го превърнем директно в нова рубрика. Чакаме мнения и предложения.

Цитат(the pendulum @ Jun 25 2011, 23:06ч.) *
Идеята е готина, от мен имаш "да" smile.gif Само да уточня, желанието ми не е да влизам в спор с Дидие (от сорта "ти не си запознат, слушай ме мен"), а да изразим различни гледни точки (разбира се, не съм му контра във всичко, а в някои отношения biggrin.gif ), с което да предизвикаме интереса на публиката smile.gif А ако "спора" се понрави, в бъдеще да има и други батъли с цел забавление и гласност (визирам форума).
Разбира се, това са само хипотези за бъдещи планове, нека чуем предложения и коментари на други съфорумници smile.gif

Кажете с Дидието горе-долу на какви теми искате да дискутирате и няма проблеми. Ето, хем ще спрете да се оплаквате, че не сте интересни и симпатични, хем ще сте пионери в нова рубрика. biggrin.gif Нещо като "Сблъсък". wink.gif Точния формат все ще го измислим. Пък и да не е много добър при първото издание, нищо не пречи след това да се доошлайфа. Можем да почерпим опит от някои ТВ предавания с подобен замисъл например. Естествено, като направим така че да е интересно и без ефекта на живото предаване, на директната дискусия.

Иначе да - ще преместя последните коментари в нова тема.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 25 Jun 2011, 23:10
Коментар #4

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Перфе!С две ръце за!

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 25 Jun 2011, 23:15
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат(bianconero27 @ Jun 25 2011, 23:22ч.) *
Веднага му хрумва и друг сблъсък: представител на "оптимистите" срещу представител на "песимистите" biggrin.gif Да речем JIZAH и hri100 (първи които ми изникват biggrin.gif ).

Me liiike! biggrin.gif Сега сериозно, готина идея, дори направо страхотна, мисля си че ще има голям интерес и аз съм за, заявявам участие( макар и вече да ме броите biggrin.gif) Нека измислим обаче готини въпроси. Някакви предложения? Може и въпросите да не са стандартни, а да се задават според това кой участва и да са въпроси от потребители. Специалната Клетка също е много хубава идея, така доста потребители могат да минат през нея, а съм сигурен, че ще има голям интерес към някои от тях smile.gif

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 25 Jun 2011, 23:20
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 2 933
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Интересна идея, но някой не смята ли, че можем сами да си докараме ненужни спорове и препирни във форума? Нали точно това се стремихме да избегнем с т.нар. "нов курс". Нямам нищо против, не ме разбирайте погрешно, но оттук виждам просто как ще стане нещо, някой въпрос и двата противника ще се сджафкат и готов ти е спора, който ще се пренесе и из форума. Не знам, по-скоро се притеснявам само да не си вкараме автогол с подобна рубрика.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
JIZAH
коментар 25 Jun 2011, 23:22
Коментар #7

Juventus regular

Spark11 аз го разбирам по съвсем друг начин, точно както в "Сблъсък", двама души с принципно различни виждания отговарят на едни и същи въпроси и се получава интересно, а не става въпрос за махленска свада или лайв батъл. Или греша?

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 25 Jun 2011, 23:24
Коментар #8

Juventus star

Не, просто в самия генезис (ако мога така да се изразя) на рубриката стои спорът между двама души. Няма гаранция, че този спор няма да се пренесе и в бъдеще във форума и да се разцепим на враждуващи лагери. Знам, че е малка вероятността, но все пак съществува. Това ме притеснява мен.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
JIZAH
коментар 25 Jun 2011, 23:31
Коментар #9

Juventus regular

Цитат(Spark11 @ Jun 26 2011, 00:24ч.) *
Не, просто в самия генезис (ако мога така да се изразя) на рубриката стои спорът между двама души. Няма гаранция, че този спор няма да се пренесе и в бъдеще във форума и да се разцепим на враждуващи лагери. Знам, че е малка вероятността, но все пак съществува. Това ме притеснява мен.

Има логика в думите ти, но не ми се вярва да сме чак толкова дребнави smile.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 25 Jun 2011, 23:41
Коментар #10

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(bianconero27 @ Jun 25 2011, 23:22ч.) *
Да речем JIZAH и hri100

По-скоро delpi4a и Ian. tooth.gif wink.gif

Иначе идеята звучи добре, но го има и момента, за който е споменал Спарки. Така че трябва да се има едно на ум. Освен това ми се губи нишката, как точно ще стане - може би ще трябва да е в скайпа/чата на форума, за да има директен сблъсък все пак. С индиректни, шаблонни въпроси май няма да стане.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Ian
коментар 25 Jun 2011, 23:50
Коментар #11

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Не мисля, че замисълът е да се стига до караници. Пък и то няма да е кой знае колко интересно и новаторско, ако например седнем аз и делпича да отговаряме на въпроси за Диего. Не мисля също така, че замисълът е да хванем двама души и да седнем да ги питаме защо са се скарали или какво мислят за другия.

Това е само идея засега. Ако няма интерес или ако решим, че опасения като на Спарк са основателни, просто отхвърляме идеята и 7.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 26 Jun 2011, 01:06
Коментар #12

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Спарки, съмняваш се в мен? Че ще изпусна нещата извън контрол?? Или че админите и модовете във форума ще позволят да се разразят някакви свади? cool.gif biggrin.gif Ти поне знаеш - ръжена и няма хък мък wink.gif biggrin.gif

Така де. Сега по-сериозно. Става дума за наистина нормален диалог между двама души, които просто са с различно мнение по дадени въпроси. И за да няма проблеми - просто няма да се канят кибритлии, които биха излезли извън рамките на нормалния спор.

А относно това как точно да стават дискусиите: вариант е да ми се явят двамата хубавци в скайп, където да задавам въпросите и всеки от тях да отговаря. В общ чат, за да може да виждат какво пише другия, но репликирането мисля да е сравнително ограничено, точно за да не се вдигат градусите и да стане някоя беля.

Ще участват, примерно, Дидието и the pendulum - казват си какви по-точно са им различията, на какви теми, подготвяме 4-5-10 (колкото и да е) въпроса, задавам им ги и така. По време на самата дискусия може да изникнат допълнителни въпроси, но няма да са много, за да не се разводняват нещата.

Предлагам да продължи тук известно време обсъждането "за" и "против", да поизбистрим формата и да се пусне една анкета, за да решим окончателно - да има ли нова рубрика или не.

Изказвайте се и за името - "Ек на ек", "Сблъсък" или нещо друго. "Сблъсък" добре описва идеята, но пък не е много оригинално, имайки предвид предаването. "Ек на ек" си е футболно, което е добре, а и е точно такава ситуация - 1 на 1. Казвайте какво да бъде smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Spark11
коментар 26 Jun 2011, 01:19
Коментар #13

Juventus star

А, в тебе никога не съм се съмнявал, диктаторе. wink.gif Щом сте сигурни - правете рубриката, обещавам да не вдигам бунтове против нея. Само имайте едно наум. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 26 Jun 2011, 12:29
Коментар #14

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз съм зарибен и много ми харесва идеята,но pendulum да ми припомни за какво сме се разправяли,че съм забравил smile.gif Погледнах си личната и нямам писма от него значи не сме се псували biggrin.gif

Аз предлагам след тази дискусия да има вот,който да определи кой е победител.Някакво съревнование тип "Пирамида" онова предаване по БТВ дето беше.

+Quote Post
the pendulum
коментар 26 Jun 2011, 15:06
Коментар #15

Juventus regular

Цитат(Didier Deschamps @ Jun 26 2011, 13:29ч.) *
Аз съм зарибен и много ми харесва идеята,но pendulum да ми припомни за какво сме се разправяли,че съм забравил smile.gif Погледнах си личната и нямам писма от него значи не сме се псували biggrin.gif

Аз предлагам след тази дискусия да има вот,който да определи кой е победител.Някакво съревнование тип "Пирамида" онова предаване по БТВ дето беше.

В момента нямам нищо конкретно на ум, трябва да се поразровя smile.gif Но си спомням, че се бяхме "изджавкали" по едно време.
Ако се стигне до дуел, ще потърся темите, по които имаме различна гледка точка.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 26 Jun 2011, 18:24
Коментар #16

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(the pendulum @ Jun 26 2011, 16:06ч.) *
В момента нямам нищо конкретно на ум, трябва да се поразровя smile.gif Но си спомням, че се бяхме "изджавкали" по едно време.
Ако се стигне до дуел, ще потърся темите, по които имаме различна гледка точка.

Не е било с лоши чувства просто на моменти съм си такъв wink.gif Другото,ако са съгласни давай да намираме темите и да се почваме post-294-1159096650.gif

+Quote Post
the pendulum
коментар 26 Jun 2011, 18:42
Коментар #17

Juventus regular

Цитат(Didier Deschamps @ Jun 26 2011, 19:24ч.) *
Не е било с лоши чувства просто на моменти съм си такъв wink.gif Другото,ако са съгласни давай да намираме темите и да се почваме post-294-1159096650.gif

Хах, споко, не тая лоши чувства към никого от форума (даже не си спомням какви бяха разногласията), просто спрях да пиша за известен период от време smile.gif
Сега само чакаме мненията на останалите колеги и така.. smile.gif

--------------------

+Quote Post
di_miro
коментар 26 Jun 2011, 20:34
Коментар #18

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

На мен също ми харесва smile.gif

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Jun 2011, 02:16
Коментар #19

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Идеята е супер. Ще е хубаво, ако има нещо като анкета и после да се гласува, би предизвикало, още по-голям интерес.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
imt
коментар 27 Jun 2011, 03:27
Коментар #20

Primavera player
**

Коментари: 279
Регистриран: 27-October 10
Потребител No.: 6 924

Идеята е много добра. Моите виждания за играта са такива: има специално подготвени въпроси за сблъсъка м/у 2мата, на които те ще почнат да спорят; след това идва момента, че трябва сблъсъка да може да се наблюдава, докато става. По този начин хората, които следят "лайв" ще могат да добавят още въпроси. И за финал анкета - кой е убедил публиката, че неговите виждания са по-реални.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th November 2018 - 23:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team