IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> Facebook - Juventus-Bulgaria, Който не се е присъединил все още, да заповяда
Italianeca
коментар 17 Feb 2010, 02:03
Коментар #1

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 166
Регистриран: 18-January 09
Град: Bulgaria/Italia
Потребител No.: 1 689

Групата във Facebook- Juventus-Bulgaria събра доста хора и фенове.....Нека който още се е присъединил го чакаме......ще разискване теми и всичко останало....... smile.gif Чакаме ви
FORZA JUVE

--------------------
Ci sara un giorno quando vinceremo Champions League di nuovo FORZA JUVE
Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 17 Feb 2010, 02:27
Коментар #2

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Да,защото няма форум дай във facebook mellow.gif

Имам чувството,че живота на 60% от населението по света се е преместило там....

Skype,малки игрички,форум,сайт за запознанства,някакви късметчета събрани на едно и вече супер социалната мрежа,там има всичко и всички са там.....

Скоро съм сигурен,че болестта на 21 век ще се казва facebook.

+Quote Post
Borko_10
коментар 17 Feb 2010, 14:44
Коментар #3

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Именно защото в facebook има много хора и почти всички прекарват доста от времето си в сайта си мисля, че е хубаво тази група да се развива, за да може все повече хора да я видят и да разберът за фенклуба.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Hristo
коментар 17 Feb 2010, 15:17
Коментар #4

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(Didier Deschamps @ Feb 17 2010, 02:27ч.) *
Да,защото няма форум дай във facebook mellow.gif

Имам чувството,че живота на 60% от населението по света се е преместило там....

Skype,малки игрички,форум,сайт за запознанства,някакви късметчета събрани на едно и вече супер социалната мрежа,там има всичко и всички са там.....

Скоро съм сигурен,че болестта на 21 век ще се казва facebook.

Дидие, и аз до съвсем скоро бях на абсолютно същото мнение и дори продължавам да съм, но и аз си направих такова нещо именно заради фенклуба и Юве. Иначе, че е пълна загуба на време, излишна показност и клюкарница, е ясно и гледам възможно най-малко време да прекарвам там, но все може да откриеш някой стар и забравен приятел, а и да си кажеш няколко приказки с ювентинци, които не влизат във форума smile.gif

С две думи, лошо няма, стига да е в границите на нормалното, но там наистина има доооста пристрастени хора и това показва, че светът изобщо не върви към добро. Нищо чудно скоро нормалната комуникация face-to-face да бъде заменена в огромна степен от facebook, което би било пагубно за живота на тази планета.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 17 Feb 2010, 16:36
Коментар #5

Juventus champion

Аз го казвам,защото ще ви дам един пример.

Съжалявам,че намесвам бг отбор,но днес се състоя шествие от парка до общината в подкрепа на Дунав Русе,едно момче беше направило група във facebook,в която членуват 1300 души blink.gif ,били писали към 100,200,че ще присъстват на събитието и накрая дойдоха 3,4 момчета,епа сори ама ебем тоя book....

+Quote Post
meo
коментар 17 Feb 2010, 16:54
Коментар #6

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Сигурен съм, че така са говорели и нашите баби и дядовци за телефона, телевизора и т.н.
Според мен няма страшно, все някога ще мине и ще бъде замесетено с нещо друго.

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Hristo
коментар 17 Feb 2010, 17:06
Коментар #7

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(meo @ Feb 17 2010, 16:54ч.) *
Сигурен съм, че така са говорели и нашите баби и дядовци за телефона, телевизора и т.н.
Според мен няма страшно, все някога ще мине и ще бъде замесетено с нещо друго.

И това го има. Едно време се сещам, че с чатовете и irc беше някаква подобна мания. После скайп, сега и това... Едва ли ще отмине, но просто ще стане нещо напълно нормално и няма да му се обръща толкова внимание.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Italianeca
коментар 10 Mar 2010, 18:37
Коментар #8

Primavera player
**

Еми недоволни винаги ще има...... аз съм доволен че общността на Juventus-Bulgaria се разраства.... и засега членовете вув facebooka sa почти 150..... така е по лесно да се опознаем и да видим кой кой е......

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 10 Mar 2010, 19:06
Коментар #9

Juventus champion

Така е,но аз поне като правя нещо го правя на дело не на приказки и в този сайт.Има си скайп като искаш намираш го и ти праща там 1 снимка,аз как опознах адски много фенове на Юве чрез форума и скайп,ама поне знам,че тези,които ги знам са качествени,а не като половината от тия 150.....

Сам си видял за онзи пример,който съм дал post-294-1159107520.gif

+Quote Post
Italianeca
коментар 10 Mar 2010, 19:35
Коментар #10

Primavera player
**

Ти пък от каде знаеш кои е качествен фен и кой не е........ много взехте да ги разбирате...... Какво значи качествен фен бе пич? стоите си на компютрите и определяте..... а в действителност половината разбирачи не сте стъпвали в Торино.....
Много мразя когато някой определя кой е по фен и кой не е...... Всеки си е фен..... И всеки прави малко или много за тази общност във България...така че уважавайте ги.... с това може само да спечелите....а не да определяте кой е фен и кой не е..... Влизате във форумите само да спорите.....и да говорите кой е по....
Стъпете на земята..... Ювентус е над всичко....
Forza Juve...!!!

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 10 Mar 2010, 19:44
Коментар #11

Juventus champion

Абе момче,това че ти имаш възможност да си там да не те прави нещо повече бе.

Откъде знам ли?

- От 500 човека,заявили,че ще присъстват на дадено футболно мероприятие дойдоха точно 4-ма.

- Точно в подобен тип сайт съм организирал среща на феновете на Ювентус в Русе,няколко човека писаха,че ще дойдат и накрая като отидох бях сам.

Членувам във фенклуба на Юве в България,давал съм последните си спестявания за артикули свързани с този отбор,дори като ни изгониха 1 мач не съм изтървал в нета да гледам,така че съм виждал голяма част от тия нет фенове какво представляват....

Така,че айде не ми обяснявай кой съм аз и какво разбирам.

+Quote Post
Italianeca
коментар 10 Mar 2010, 20:13
Коментар #12

Primavera player
**

Някаде да съм писал че съм повече от някой?? Май ти си човека кадето писа кой е качествен и кой не.....
Това че някой не е успял да дойде някаде си прави ли го по малко фен....???
Ти кажи ми пък кой си да определяш феновете....
Това аз къде съм няма абсолютно никакво значение....
Единственото което е предимство за мен е да знам как хората там оценяват всеки един свой фен...Тук в България сТе свикнали само и само да оспорвате..да сте недоволни....да търсите под вола теле....всичко лошо което има да го изкарвате наяве...а никаде негледате и добрите страни.....Дали ще е facebook,дали ще е форум....дали квото и да е...има ли значение щом аудиторията се събира коментира...и така нататък.....И това че си давал последните си пари за сувенири или гледал мачовете или квото и да е....Ми да не мислиш че си единствения...ама хората не го казват....или да се изпъкват кой какво е правил за да докаже че е голям фен....Ами ЕВАЛА.....супер....
Затова няма да идват хората на събиранията.....защото гледате само лошите неща...заяждате се....и кво ли не.....Това е типично Бъларска черта.....
Преди време бях казал на един мой много близък приятел Българин който е член на Drughi да влиза във форума да коментира да помага с каквото може а той знаеш ли какво ми каза....Прекалено много разбирачи има там..само спорите само се изявявате кой е по....И е бил прав.....Не правим никак добро впечатление...Уж сме тук за да правим нещо голямо....а всъщност май всеки иска да покаже себе си...
Така че пич......Пак ти казвам над тези неща съм...неможе да ме впечатли нищо.....но просто гледай малко с хубавото....гледай кое е най-добре за този фен клуб.....Защото ако продължаваме да мислим по този начин.....нищо няма да се получи......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 10 Mar 2010, 20:33
Коментар #13

Juventus champion

Аз те разбирам напълно,но ти не можеш,защото като гледам само там си живял и си свикнал на техния манталитет.

Ти какво си мислиш,че като чета поста не усещам как сам се извисяваш ли,като казваш,че си над тези неща и тем подобни.Аз не се правя на голям фен и не определям кой,какъв е.Казвам ти,че в тези сайтове много от хората,които пишат са несериозни или го правят ей така.

Не те знам с какви доходи си там,но мисля,че знаеш каква е реалността в България в момента и затова ти казвам,че това,което аз и останалите момчета от България правим е нещо трудно и сложно.И е много лесно да си някъде извън това поле и да обясняваш какви били хората тук и как стояли нещата.

Само ще ти дам пример,че до тук не знам събрахме ли въобще 100 човека във фенклуба,хем сме правили реклами във форума,сайта,по други спортни сайтове....

Мисълта ми беше,че е хубаво като има приятни момчета,които имат желание,да дойдат тук и да си пишат с нас и съответно всеки да помага с каквото може,защото това тук е ФОРУМ на фенове на Ювентус в България,тук също е социална мрежа и тук могат да направят всичко,което правят там и съм убеден,че тук ще са забелязани повече wink.gif

FORZA JUVE и не мисля,че съм имал за цел да те обидя,но като цяло казах за качествените момчета тук,защото малцина ще се хванат да ходят по адвокати,съдилища и да основат този фенклуб wink.gif

+Quote Post
Italianeca
коментар 10 Mar 2010, 20:42
Коментар #14

Primavera player
**

Така е!!! Аз уважавам всеки един който иска да направи нещо смисленно за този фен клуб....независимо каде се намира..... wink.gif

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2018 - 02:55ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team