IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

166 страници V  « < 9 10 11 12 13 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, сезон 2016/2017
Hennessy
коментар 05 Jul 2016, 18:32
Коментар #201

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 552
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Нима Мората не направи същото? Не беше оценен и го изпратиха, ама сега се връща като послушно коте, защото Цар Перес така е заповядал.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 Jul 2016, 18:35
Коментар #202

Juventus champion

Коментари: 7 451
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Hennessy @ 05 Jul 2016, 19:32) *
Нима Мората не направи същото? Не беше оценен и го изпратиха, ама сега се връща като послушно коте, защото Цар Перес така е заповядал.

Мората има клауза в договора, която тежи повече от неговото желание. Няма логична причина, поради която Погба да избере Манчестър Ю пред нас.

+Quote Post
venko_90_
коментар 05 Jul 2016, 18:52
Коментар #203

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Като цяло е очаквано да има трансфери по оста Челси-Ювентус. Първо ние искаме да задържим Куадрадо и ще се поинтересуваме от интересни играчи, които Конте не иска. От друга страна той пък ще иска да прибере някой от нашия състав - сещам се за Асамоа на първо време като име, но със сигурност има и други. smile.gif

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 05 Jul 2016, 19:57
Коментар #204

Juventus regular

Коментари: 1 649
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Единственото нещо, което ме притеснява в слуховете за Манафите и Погба е името на Райола. Доведе им вече 3ма (Ибра, Мхитарян и Матюиди). Не ми се мисли какво сума ще прибере, ако им заведе и Погба...

+Quote Post
bronks
коментар 05 Jul 2016, 20:12
Коментар #205

Primavera player
**

Коментари: 431
Регистриран: 22-February 07
Град: plovdiv
Потребител No.: 359

Погба в Ман Ю с този тренер там едва ли Погба е бранд не само футболист един Зидан много повече би го примамил , а и те първа там се започва градеж.Погба би отишал поне в отбор с потенцял като нашия макар да няма много такива ако не и въобще хахах

Този коментар е бил редактиран от bronks на 05 Jul 2016, 20:13

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 06 Jul 2016, 01:35
Коментар #206

Juventus champion

Коментари: 7 451
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Хубаво си бях казал, че няма да отварям повече спортни сайтове, но покрай Погба, който щял да ходи в Манчестър заради Моуриньо, реших да разгледам и другите бисери. Примерно: Ругани разменен за Де Шильо или продаден за 20 милиона, понеже е блокиран от Бенатия. Лемина в Лестър. Манджукич в Бешикташ. Бонучи между Челси и Ман Сити. Перейра някъде. Алегри се молил на Асамоа да остане. Лихтщайнер към Англия. Заза и той ще е продаден.

От възможните неща си пожелавам Куадрадо да остане. На Перейра иначе ще му вземем повече от прилична сума.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 06 Jul 2016, 01:38

+Quote Post
venko_90_
коментар 06 Jul 2016, 06:24
Коментар #207

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

И аз попаднах на това за Ругани. Честно казано вече почти не си правя труда дао отварям друго освен форума. Толкова безсмислени слухове се въртят на всякъде, че вече става абсурдно.

+Quote Post
Bork0
коментар 06 Jul 2016, 08:35
Коментар #208

Primavera player
**

Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Град: София
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

Цитат(venko_90_ @ 06 Jul 2016, 07:24) *
И аз попаднах на това за Ругани. Честно казано вече почти не си правя труда дао отварям друго освен форума. Толкова безсмислени слухове се въртят на всякъде, че вече става абсурдно.

Абсолютно 1:1 с теб съм, като мнение и поведение. Не отварям никакви сайтове, не чета за никакви трансфери. Влизам само тук във форума, защото мненията горе долу са обективни и когато имаме финализиран трансфер го научавам от тук. Няма смисъл да се четат сайтове, които само се чудят с какво да си напълнят новините за деня и измислят какви ли не безсмислици. Няма смисъл и логика човек да чете такива неща.

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!

+Quote Post
Replicant
коментар 06 Jul 2016, 09:38
Коментар #209

Juventus regular

Коментари: 2 326
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Цитат(pinkfloyd39 @ 05 Jul 2016, 19:22) *
Манафчестър са много далеч от всякакво уравнение за Погба поради поне 10 милиона причини. Когато дойде моментът френският ас да напусне, ясно е, че това може да е само към една държава - Испания. Погба изглежда умно момче с големи мечти, които преследва. Вече веднъж го изгониха като непотребен от Манчестър, избирайки Клевърли пред него. Нима Погба ще избере да се върне там, където вече веднъж е бил неоценен? Нима Манчестър му дава нужната трибуна, за която той копнее, за да стане най-добър? Нима ще отиде в отбор, който ще играе в Лига Европа, вместо да остане в Ювентус, където се е превърнал в лидер. Същият този Ювентус е на една крачка от евентуален успешен поход в Шампионската лига и е няколко гърди пред всички отбори в света, които не носят името Байерн, Барселона или Реал.

Всички го мислим това и се надявам да си прав! Но.. Съм свикнал да ме "изненадват" с уникални решения футболисите, та да видим.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Jul 2016, 12:44
Коментар #210

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 787
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Забавното е, че английските клубове си вярват. Според Скай Спортс сме отрязали Сити за Бонучи. Как въобще на някой може да му мине през ума, че ще разбием очевидно най-добрата защита в Европа...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Bogoev
коментар 06 Jul 2016, 12:46
Коментар #211

Primavera player
**

Коментари: 298
Регистриран: 10-October 13
Потребител No.: 24 801

Цитат(NUCLEO1985 @ 06 Jul 2016, 13:44) *
Забавното е, че английските клубове си вярват. Според Скай Спортс сме отрязали Сити за Бонучи. Как въобще на някой може да му мине през ума, че ще разбием очевидно най-добрата защита в Европа...

Значи, биеш го където го хванеш, а то все пак някак си гледа на теб "отгоре". Не ги разбирам тия англичани прости, писнали са ми с тяхната арогантност.

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 06 Jul 2016, 14:26
Коментар #212

Juventus bench

Коментари: 922
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Ругани за Де Шилио ще е отново много силен трансфер( ако има истина в това) Ругани мисля,че ще е следващия Легроталие,а Де Шилио направи страхотно европейско и определено го виждам като един от най-добрите халф-бекове в света след като дойде при нас

+Quote Post
Replicant
коментар 06 Jul 2016, 14:41
Коментар #213

Juventus regular

Коментари: 2 326
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Цитат(Beroe_Juve @ 06 Jul 2016, 15:26) *
Ругани за Де Шилио ще е отново много силен трансфер( ако има истина в това) Ругани мисля,че ще е следващия Легроталие,а Де Шилио направи страхотно европейско и определено го виждам като един от най-добрите халф-бекове в света след като дойде при нас

Мисля, че подценяваш Ругани, момчето се представи на нивото на Бонучи/Киелини/Бардзали, когато игра, а все още е млад! За мен трябва да е първи избор за резррвен защитник и според мен той е бъдещият наследник в защитата. В никакъв случай не трявба да го продаваме. Ако вземем Ди Шилио - страхотно, но Ругани трява да стои и да му се дават шансове. Ако пускат Бентиа вместо Ругани или пък продадат Ругани - това ще е най-голямата простотия от доста време насам!

+Quote Post
odyssey7
коментар 06 Jul 2016, 14:43
Коментар #214

Juventus star

Коментари: 3 959
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Beroe_Juve @ 06 Jul 2016, 15:26) *

Заменяш топ талант като Ругани за доказано страхливо, безхарактерно мишле като Де Шилио? Интересно виждане.

+Quote Post
the_parasite
коментар 06 Jul 2016, 14:55
Коментар #215

Juventus star

Коментари: 2 519
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Имаме нужда и от Ругани, и от Де Шилио, които ще са дясната половина на защитата на Скуадрата в бъдеще.

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 06 Jul 2016, 14:55

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 06 Jul 2016, 18:11
Коментар #216

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Интерес към Исла и от Фиорентина и Бешикташ. Турците имат мераци и за Нето, за Манджукич моментално са били отрязани.

Леали почти сигурно отива в Олимпиакос - под наем, с опция за закупуване. Май-май и него няма да го бъде В Ювентус.

Перейра не е очарован от идеята да играе в Русия.

Линк.

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 06 Jul 2016, 18:11

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 06 Jul 2016, 18:43
Коментар #217

Juventus bench

Коментари: 922
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Цитат(odyssey7 @ 06 Jul 2016, 15:43) *
Заменяш топ талант като Ругани за доказано страхливо, безхарактерно мишле като Де Шилио? Интересно виждане.

Не знам...по-скоро предчувствие...Просто ми се иска ако Милан са достатъчно малоумни да им го откраднем

+Quote Post
snitch
коментар 06 Jul 2016, 18:47
Коментар #218

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Според медиите в Италия има някакво лудо надцакване за Марко Пяца. Ние го искаме и даваме 15 млн, Динамо З го оценяват на 20 млн, Милан го иска и имали договорка с Динамо и Фестър бил в Загреб. Наполи пък предлагали 35 млн за Пяца и още един футболист на Динамо. Самият футболист искал в Юве.
От цялата медийна бъркотия оставам с впечатлението, че Ювентус е забъркан единствено за помпане на цената на хърватина.

+Quote Post
indep
коментар 06 Jul 2016, 20:28
Коментар #219

Juventus bench

Коментари: 840
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

Цитат(Replicant @ 06 Jul 2016, 15:41) *
Мисля, че подценяваш Ругани, момчето се ...

+1

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 06 Jul 2016, 21:15
Коментар #220

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Много е горещо около Пяка. Галиани си изигра козовете, сега сме ние на ход. Но към момента, леко предимство за Милан след снощната среща в Загреб с президента Мамич и агента на играча. От днес агента на играча е в Милано, очаква се по-късно днес или утре да има среща и с нашите гурута. Преди това е имал разговори и с Борусия, но предпочитанията на играча са за Серия А, като вече отказа по веднъж на интер и наполи.
Ние сме в контакт и с интерес към играча от близо година, но Динамо не са били отворени за сделка преди това лято.
До 1-2 дни, всичко трябва да е приключило, но както и започнах, милан са сериозно ол ин в тази сделка. Чакаме отговора на Бепе..

Проблема е , че Динамо се опитват да организират наддаване, а Бепе в такива е показал, че не участва. Исканата цена отива на 20 плюс бонус, ние над 15 плюс бонус , едва ли ще мръднем.
Или имаме мн сериозен сигнал и контакт с играча и това ни позволява да отстояваме позиция, или е доста вероятно да не стане на нашата този път. Просто са доста маймуни на клона, и има защо..

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post

166 страници V  « < 9 10 11 12 13 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th December 2019 - 04:34ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team