IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

24 страници V  « < 21 22 23 24 >  
Reply to this topicStart new topic
> Гонсало Игуаин
pinkfloyd39
коментар 30 Jun 2019, 22:56
Коментар #441

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 439
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Кошмар.
Go to the top of the page

+Quote Post
ribery
коментар 30 Jun 2019, 23:17
Коментар #442

Primavera player
**

Коментари: 438
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Игуаин и Сари за малко да ни катурнат преди години. Всъщност те изчерпаха всичко от Макс. Оттогава тренера бе на изпарения. С халфова линия, която играе в противниковата половина, а не само в нашата, и с познатия стил на Сари, Гонзо Игуаин може и да е полезен. Той има страшен нюх да се измъква. Верно пропуска принципно доста... ама с кого да се замести? Комплексна ситуация. С тия играчи стахаме цял Галактикос 2. Дано има желаещи да тичат сред тях. Особено Дебелия, че доста добре си почина последния сезон

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 01 Jul 2019, 00:27
Коментар #443

Juventus champion

Коментари: 7 439
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Игуаин е изключително симпатичен тип и донякъде е доста тъжно, че пътищата се разделиха по този начин, но наистина не мога да разбера призивите за негово завръщане. Ювентус го отпрати безцеременно преди време, а всичко, което се случи след раздялата, показва че таймингът е бил правилен. Да, вероятно нямаше да западне толкова, ако беше останал, т.е кариерата му щеше да продължи на класно ниво. Обаче е видно, че регресът при него започна от зимата на втория му сезон. Играта му не беше същата, самият той не изглеждаше по стария начин. В Милан започна добре, но след месец нещата се преобърнаха. В Англия беше гротеска. Окей, в този Милан и Меси няма да стори много, а Челси са една от култовите гробници за нападатели, но говорим за футболист, който е на почти 32 години. Футболист, който е доказал, че не може да играе с Роналдо, пък и се сещаме, че най-доброто от Роналдо е с коренно различен таран напред. Футболист, който няма особена скорост, не е класен във въздуха. Игуаин, както и тъпият му брат, споделиха преди време, че го мъчи хроничен проблем в гърба - аз си мисля, че не е отшумял, наблюдавайки го. Знае ли човек. Такива проблеми не се изпаравят, когато си на тези години. Щял да е страхотна резерва? Първо, че не всеки става за резерва, възможно е да не ефективен. Няма как да знаем, но Дибала, Коща и Куадрадо като че ли остават, имаш Роналдо и Бернардески. Рамзи е офанзивен халф. Наличието на Игуаин тук би означавало намалени минути за футболисти, които са по-класни, по-продуктивни и пасват доста повече на стила на Сари. Отгоре на всичко имаш и Кийн, който тотално отпада от сметките. Критикувахте Алегри, че Кийн не играе. С Игуаин в състава да не би да ще играе повече от тези 8 срещи? Какъв е проблемът срещу Малмьо и Парма да пуснеш Кийн, а не Игуаин? Резултатът ще е същият, ако отборът е добър. Да не говорим каква заплата взима футболист, който ще е деветата дупка на кавала. Стига с това рециклиране, времето върви напред, гоним 2020 година, седнали сме тук да си лафим врели-некипели за Игуаин. Такива минути трябва да отиват при дечица без мустачки, не при милионер, който ще прибира ебати заплатата, за да вкара 3 гола през сезона.

Още зимата казах тук, че Игуаин няма да бъде пожелан от нито един отбор, а тогава се смееха много хора, защото сме щели да приберем 50 милиона. Игуаин е толквоа спрял в момента, че не е в кома, а не знам дали диша. Има 10 гола за година и половина, обиколил е три отбора, на почти 32 е. Не сме Сити, за да си държим някой за 9та опция, понеже бил класен. Пътищата се разделиха, Ювентус трябва да продължи напред. Брат му хубаво говори, ама ги пее нещата, защото нито един отбор не проявява интерес. Ако го искаше половината свят, айде няма нужда от това, че щял да изпълни договора си тук... щеше да тича след парите и отборите на опашката. Да не говорим, че Манджукич също не е махнат все още. Имаме нужда от отбор, не от компот. Дришльото-фен на Обе Мартинс трябва да получи шанс в някой смислен мач, иначе няма смисъл да разтягаме локуми.

+Quote Post
masterhp
коментар 02 Jul 2019, 13:54
Коментар #444

Juventus hero

Коментари: 11 413
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Интересна ще е ситуацията с него, от там ще станат много неща ясни за сезона, който ни чака. Ако махнем Гонзало и Марио, ще сме бомба. Във всеки един случай няма как и двамта да бъдат в отбора. Като цяло предпочитам Марио да остане, защото поне на два поста може да играе за разлика от аржентинеца. Като цяло ще е изключително трудно намирането на отбори и на двамта, а единият е с малко по космическа заплата. Задължително под наем или да разтрогваме договора, еби му майкта не може да дондуркаме два сезона пенсионер с убийствена заплата повече от на половината ни отбор.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Aug 2019, 16:59
Коментар #445

Juventus champion

Коментари: 8 201
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Какъв е шанса да влезе в ролята на Бензема за Роналдо ?

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 31 Aug 2019, 14:48
Коментар #446

Juventus champion

Коментари: 5 165
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Мисля, че е време тази тема да бъде върната в другата графа. Има още три дни, но по всичко изглежда, че за добро или за лошо ще сме с Игуаин на върха на атаката този сезон. Покрай слуховете за трансферите на Дибала, неговото оставане/напускане в отбора не се е коментирало много.

На мен лично ми е много интересно каква роля ще има в Ювентус той през сезона. При очартаващаа се раздяла с Дибала и идването на Икарди си мисля, че Игуаин по-скоро ще му е резера. Ако пък Дибала случайно остане, то не знам дали Сари ще има топките да пусне Дибала на върха на атаката или ще му търси друга позиция. Така или иначе ми се струв, че с Дибала Игуаин би имал повече минути, отколкото с Икарди.

Остава въпросът и как ще се справи Игуаин с въпросните минути. Той се е доказал, че може да вкара много в Серия А и то точно с треньора, който сме сега. Една година обаче е много време във футбола, а той от горе долу толкова май няма силен мач. Интересно е да видим колко от силите му ще са изпили двете гробища за нападатели Милан и Челси.

И най-вече ми е интересно как всичкото това ще се отрази цифром - с колко гола ще завърши Игуаин. Аз ги виждам някъде между 10 и 20, макар че между едното и другото има голям разлика, но и променливите все още са много.

+Quote Post
masterhp
коментар 31 Aug 2019, 21:43
Коментар #447

Juventus hero

Игуаин с тази игра си бетонира мястото в отбора за добро или лошо smile.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Sep 2019, 18:56
Коментар #448

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Игуаин: "Веднага след като се върнах в Торино, имах ясни идеи. Исках да остана в Ювентус. Честно, никой не ми каза нищо, когато се върнах. Върнах се, за да работя, да опитам да покажа стойността си. Това е велик отбор с много фенове. Велик клуб, щастлив съм да бъда тук."

За смяната на номера от 9 на 21: "Беше мой избор. Реших да сменя на 21, защото това е датата, на която се роди дъщеря ми. Това е малък начин да я взема с мен във всеки мач. Решението беше взето със сърце и ми носи късмет. Това е истината защо избра 21."

За това, че пак играе с Роналдо: "Не бяхме играли с Кристиано много години, когато спрях да играя с него, той беше по-млад. Сега виждам много по-завършен играч, който е израснал от гледна точка на амбиция, опитва да спечели всичко и да поставя нови рекорди. Много съм щастлив, че е тук."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 13 Sep 2019, 08:53
Коментар #449

Juventus regular

Коментари: 1 581
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Чутовна глупост бе да се лишим от Игуаин за един сезон. Вижда се, че колкото и да е "спрял", движенията му в наказателното и finishinga са на класна девятка.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 16 Sep 2019, 08:48
Коментар #450

Juventus regular

Коментари: 1 581
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Гонзало също със tigh injury. Под въпрос е за срещата с Атлетико ... аз съм без думи

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Sep 2019, 10:25
Коментар #451

Juventus champion

Добре е, -4 човека за 1 мач, в който не направихме 1 смислена атака.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 16 Sep 2019, 11:40
Коментар #452

Juventus champion

Коментари: 5 095
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Накрая за наказание на всички нас единсвените здрави ще останат Кедира, Матюиди и Манджо biggrin.gif състава ще е от великите юноши + въпросните трима..

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Sep 2019, 13:19
Коментар #453

Juventus hero

Цитат(J.T.Ultras @ 16 Sep 2019, 12:40) *
Накрая за наказание на всички нас единсвените здрави ще останат Кедира, Матюиди и Манджо biggrin.gif състава ще е от великите юноши + въпросните трима..

И гледаш 5 кръга по късно става реалност... smile.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Oct 2019, 08:04
Коментар #454

Juventus champion

Игуаин е вторият най-резултатен активен играч в калчото след Куалярела с 119 гола.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 07 Oct 2019, 15:22
Коментар #455

Juventus champion

Коментари: 5 165
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Kirilov @ 07 Oct 2019, 09:04) *
Игуаин е вторият най-резултатен активен играч в калчото след Куалярела с 119 гола.

Чак ме е яд, че миналия сезон не остана в състава. Изгуби една година от киариерата си за нищо. Прекрасно е да имаме Роналдо, Игуаин и Дибала, тъй като тримата са много различни и се допълват. Надявам се да поиграе още в Ювентус и да остави още по-дъблока следа. Все пак затова инвестирахме такава голяма сума.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 07 Oct 2019, 15:25
Коментар #456

Juventus regular

Коментари: 1 630
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Мисля, че Сари спокойно може да намери място и за Манджукич.

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Oct 2019, 15:34
Коментар #457

Juventus champion

Манджукич ще е полезен с играта с глава срещу слабите отбори, които се окопават. Изглежда обаче, Сари иска да играем на скорост, а Марио не е от най-бързите.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 09 Oct 2019, 12:23
Коментар #458

Juventus hero

Цитат(Kirilov @ 07 Oct 2019, 16:34) *
Манджукич ще е полезен с играта с глава срещу слабите отбори, които се окопават. Изглежда обаче, Сари иска да играем на скорост, а Марио не е от най-бързите.

Според мен Марио е по бърз от Гонзало. Като цяло се представя добре аржетинеца до момента, мисля че може да приключи сезона с над 20+ гола, но то същото се отнася и за Дибала и Роналдо.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 17 Oct 2019, 13:35
Коментар #459

Juventus star

Коментари: 3 548
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Ами сега? Продължаваме ли да му викаме прасе, свиня и т.н.? Или трябва да стане поне 50 кг.? post-294-1159107607.gif

Цитат
Една от основните причина Гонсало Игуаин да си върне формата е свързана с теглото му. Според La Stampa в момента нападателят на Ювентус тежи 75 кг и не ги минава. През лятото шампионите на Италия са го подложили на стриктна диета, в резултат на която той е свалил няколко килограма. Последните години показаха, че Пипита много лесно качва маса, но от известно време насам той изглежда по съвсем различен начин. И това при положение, че той е висок 186 см. От началото на сезона аржентинецът има 3 гола и 1 асистенция в 8 срещи в Серия “А” и Шампионската лига. През декември той ще навърши 32 години, а контрактът му с Юве е до лятото на 2021 г.

https://www.sportal.bg/news.php?news=810045

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 Oct 2019, 13:42
Коментар #460

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

За предишните сезони разбирам (и съм съгласен с теб, че бяха нелепи обидите), но този сезон никой не го е обиждал за килограмите.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

24 страници V  « < 21 22 23 24 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 09:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team