IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 
Reply to this topicStart new topic
> Най-добрият отбор на Ювентус през настоящия век
Юве мачка, Милан в кофата
Kой от съставите беше най-мощен?
2003 - възроден Алекс в партньорство с Трезеге, а зад тях футболист №1 в света [ 7 ] ** [46.67%]
2015 - надграждането над отбора на Kонте, последвано от гигантски пробив в ШЛ [ 0 ] ** [0.00%]
2017, когато изглеждахме непобедими, освен ако не е финал на ШЛ [ 6 ] ** [40.00%]
Изключително надценения отбор на Kапело, който на хартия изглеждаше all time great [ 2 ] ** [13.33%]
Общо гласове: 15
Гостите не могат да гласуват 
thekinks
коментар 28 Aug 2024, 08:58
Коментар #1


Juventus bench
***

Група: Фенове
Коментари: 904
Регистриран: 29-January 22
Потребител No.: 25 444



Вместо да разбиваме митове, нека да създадем такива: коя от тези формации според вас беше най-впечатляваща, комплексна и качествена. Разбира се, основният въпрос, е защо? Да поразмишляваме над стиловете на тези отбори, от формата на играчите, от момента в кариерите им, от футболната обстановка.

На мен ми се струва интересно да потърсим отговор.



бтв. и в предишни анкети имаше някакъв проблем с "К". Можеш ли да го оправиш, Емо?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Venko
коментар 28 Aug 2024, 15:43
Коментар #2


Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 497
Регистриран: 28-October 21
Потребител No.: 25 441



Бих казал 2003-та, но основно заради наличието на легендарните ни играчи в състава. Този от 2017-та също е много силен, но към него нямам същия сантимент
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 28 Aug 2024, 17:36
Коментар #3


God Fuck The Queen
*****

Група: Фенове
Коментари: 2 725
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161



Аз мисля, че 2015-16 след трудното начало на сезона, че бяхме страхотни машини, обаче тия каръшки мачове с Байерн... все си мисля, че трябваше пак да имаме 3 финала в ШЛ поред и при Алегри. Вече дали можехме тогава да бием Реал, който в тоя сезон малко на късмет и срещу слаби отбори си спечели трофея е друга тема на разговор.


--------------------
GRANDE JUVE! GRANDE ALEX!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kirilov
коментар 28 Aug 2024, 19:36
Коментар #4


Juventus god
*********

Група: Admin
Коментари: 22 522
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823



Аз се колебая между 2003 и 2017. По-скоро 2017 бяхме по-завършен отбор, дори твърдя, че на следващата година беше пикът на този състав и ако бяхме отстранили Реал най-вероятно щяхме да вдигнем ШЛ.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
since1897
коментар 28 Aug 2024, 19:39
Коментар #5


Juventus star
*****

Група: Фенове
Коментари: 2 738
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999



С риск да пресоля манжата,ще каже че сегашния Ювентус е отбора от който очаквам най-сериозни резултати,откакво гледам "Старата госпожа" smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
masterhp
коментар 29 Aug 2024, 01:23
Коментар #6


Juventus god
*********

Група: Фенове
Коментари: 21 603
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802



Цитат(since1897 @ 28 Aug 2024, 20:39) *
С риск да пресоля манжата,ще каже че сегашния Ювентус е отбора от който очаквам най-сериозни резултати,откакво гледам "Старата госпожа" smile.gif

biggrin.gif Това наистина е прекалено! Дано да дойде момент в който да можем да включим този отбор в такава класация. Но сме минимум на две години от нещо такова wink.gif

Труден въпрос е това....

Отбора на Капело беше фамозен. Имаше всички предпоставки да е най-добрият в историята на Ювентус, но знаем как завърши тази приказка.

2015... ох.... извънземен Маркизио, истинско удоволствие да се гледа, като добавим и Видал, нещата ставаха космически. Страхотен отбор, но му липсваше ципка магия за да е на следващото ниво. Може би още един топ играч щеше да ни даде ШЛ в този сезон.

2017 На този отбор не му липсваше сякаш нищо. Наистина този пуст финал все ни е бяга. Определено е един от най-добрите отбори на Ювентус. Може би на хартия този на Капело беше по-добър с повече класа, но 2017 е нещо наистина специално в историята на Ювентус!

2003 Това е моят избор. Младият Джиджи, Тюрам и Дзамброта на бековете с Монтеро и Чиро в центъра. Можеха да вземат страха на всяко едно нападение. Според мен щеше да е ужасно трудно на нападението на от 2017 да мине през тези играчи. Убийствен център с Такинарди, Давидс, Конте и Каморанези който е труден за надиграване да не кажа невъзможен... и от тама една атака, която няма спиране. Велик сезона за Недвед, възроденият Дел Пиеро, който нямаше какво да го спре. Леталният Трезеге... а там бяха и играчи като Ди Ваио, Салайета, Бириндели, Песото, Тудор, Юлиано. Страхотна дълбочина с класа.

Избирам 2003та защото според мен тези два отбора ако излезнат един срещу друг, нападението от 2017 трудно ще вкара, а магията на Алес, Павката и клиничният Трезеге щяха да намерят начин срещу ББК. Само не знам Джиджи за кой от двата отбора трябва да играе biggrin.gif


Много труден е според мен избора. Виждам, че и гласовете са в двете посоки. Това са може би най-силните отбори в историята на Ювентус и пак без да подценявам отбора на Капело. Добави се страшна класа на хартия към отбора от 2003та. Емерсон, Канаваро, Виера, Ибра, Муту, появата на младият Киелини. Може би този отбор през следващата кампания щеше да стигне до нивото на другите два, но така и не успяхме да видим дали щеше да се случи.


--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 23rd September 2024 - 18:23ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team
Powered by: Un Grande Amore
Partners:
free visitor counters