IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус през сезон 2019/20, анализи за играта, тактиката и формата на отбора
vench
коментар 27 Jan 2020, 11:42
Коментар #41

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 379
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Отборът през сезон 2019/20 - халфовете са зле, бековете са зле, защитниците са непостоянни, а нападателите не вкарват достатъчно заради всички зад тях.

Наистина мисля, че с по-адекватна халфова линия Роналдо, Игуаин и Дибала щяха да имат повече голове. Те впрочем и сега процентно са вкарали 90% от головете. Другите 10 са разделени наравано между защитници и халфове сигурно.

Иначе снощи се замислих, че триото в атака може би е най-резултатното в Европа в момента, ако се брои цялата кариера на играчите.

Роналдо има 621 гола, Игуаин има 303 гола, Дибала 127 гола. Общо това са 1051 гола в нападение. Не може нападатели, които са вкарали над 100 гола да бъдат винени, че са ялови. Трябва обаче и халфове да започнат да вкарват голове. По 7-8 гола на халф на сезон ми се струва нормално, а някои от нашите още не са се разписали в средадата на сезона. Пянич почна добре, но напоследък пак се загуби тотално. Мисля, че точно от лиспата на креативност и борбеност в средата страда играта на целия отбор, а треньорът още не може да си наложи вижданията. В момента аз лично за най-добър халф броя Бентанкур, а това изобщо не е добра реклама за останалите.
Go to the top of the page

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 29th January 2020 - 05:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team