IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

55 страници V  « < 53 54 55  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
The Drunken Mast...
коментар Вчера, 18:05ч.
Коментар #1081

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 319
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

СМС отива в Юнайтед... Жалко, исках да го видя с нашата фланелка, въпреки че на Световното първенство миналата година не впечатли кой знае колко.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
vladovichev
коментар Вчера, 18:39ч.
Коментар #1082

Juventus bench

Коментари: 780
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

Цитат(The Drunken Master @ 23 Jul 2019, 16:05) *
СМС отива в Юнайтед... Жалко, исках да го видя с нашата фланелка, въпреки че на Световното първенство миналата година не впечатли кой знае колко.

Стига халфове, според мен. Единствено 9ка можем да привлечем и да не правим глупости с изходящи трансфери.

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 19:22ч.
Коментар #1083

Juventus star

Коментари: 3 648
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Радостно е, че сърбето напуска римската каторга на Лотито. Крайно закъснял трансфер, който стагнира частично развитието му. Пък дали не е от трън на глог - тепърва ще разберем. Впрочем, това е максимума, който може да му се вземе, а Юнайтед си плащат като попец.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар Вчера, 19:28ч.
Коментар #1084

Juventus star

Коментари: 4 621
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Задължително ни трябва нов халф от световна класа, ако ще да е с цената на раздяла с Пянич, защото очевидно и Сари няма да му промени позиция и функции. Миналото лято казвах, че с тогавашната халф линия ше сгънем, сега не съм на по различно мнение. Паратичи да действа.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 19:38ч.
Коментар #1085

Juventus star

Коментари: 4 390
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

От две години повтарям, че СМС ще се озове в един от двата манчъстера, така че няма да се изненадам. И и Юнайтед са необичайно тихи досега, а сезонът там скоро почва...

Иначе аз искам може би само Погба. Не е изключено да имаме проблеми с халфовата линия. Много исках и много харесвам Рабио, Рамзи също го приемам добре, но не съм убеден дали ще ни решат проблемите. Един Пянич обаче ако се възроди при Сари, мисля че нещата наистина ще са наред. Аз вече писах по-нагоре, че очаквам от няколко футболиста да покажат ново лице този сезон и той е един от тях. В добра форма тази халфова линия мжое да покаже доста добри неща, но и много бързо може да започне да изглежда слаба.

Погба - Пянич - Рабио все пак не звучи зле, а Рамзи по принцип може да се върти и с Дибала.

Но най-вероятно няма да вземем повече халфове. Аз бих заложил пари за трансфер на Икарди до края и това е.

--------------------

+Quote Post
vladovichev
коментар Вчера, 21:51ч.
Коментар #1086

Juventus bench

Коментари: 780
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

Цитат(J.T.Ultras @ 23 Jul 2019, 17:28) *
Задължително ни трябва нов халф от световна класа, ако ще да е с цената на раздяла с Пянич, защото очевидно и Сари няма да му промени позиция и функции. Миналото лято казвах, че с тогавашната халф линия ше сгънем, сега не съм на по различно мнение. Паратичи да действа.

Аз също мисля, че взехме хора за по-голяма конкуренция в центъра, а не топ класа, но повече от два халфа не трябва да взимаме, освен ако не махнем Пянич, но това ще значи съвсем нова халфова линия, което е предпоставка за проблеми.

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J

+Quote Post

55 страници V  « < 53 54 55
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th July 2019 - 04:11ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team