IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V  « < 10 11 12  
Reply to this topicStart new topic
> Бойни спортове
Kirilov
коментар 26 Feb 2020, 14:26
Коментар #221

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 9 339
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Според последните новини, Уайлдър щял да активира клаузата за реванш и да има 3 мач. Иначе Уайлдър бил бесен и е уволнил треньора, който бил хвърлил бялата кърпа. laugh.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Sllai
коментар 26 Feb 2020, 14:33
Коментар #222

Primavera player
**

Коментари: 436
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Подценявате Уайлдър. Мачът приличаше на второто полувреме в Кардиф и като че ли нещо остана скрито. В първите два рунда това не беше енергичния хамалин Уайлдър, какъвто винаги е бил. Един удар в ухото допълнително вкара страха в него и оттам нататък мачът бе ясен, а той остана на ринга твърде дълго,за да го разнасят като аматьор и излезе, че разликите в класите е жестока, а това далеч не е така.

Този коментар е бил редактиран от Sllai на 26 Feb 2020, 14:34

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 26 Feb 2020, 14:57
Коментар #223

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 184
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Уайлдър не си помага сам с абсурдните обяснения, които дава, най-вече това как тежкият костюм, с който излезе, му коствал победата. Всъщност, той си измисли три оправдания, кое от кое по-безумни - първото с костюма, второто, че съдията на ринга е подпирал Фюри (а всъщност помагаше на Уайлдър) и третото - че неговият треньор го е прецакал, като е хвърлил кърпата. Като в едно от интервютата, които даде вчера, обяснението му минава отвъд границите на нелепото - Марк Бриланд, треньорът, който хвърли кърпата, бил повлиян от друг боксьор - Антъни Дайрел, който му стоял зад гърба и който бил работил с треньора на Фюри преди. "He was influenced by [Anthony] Dirrell. They said [Anthony] Dirrell was in back of him screaming, ‘Throw the towel in! We love our champ!’ And, you know, [Anthony] works with ‘Sugar’ as well, the opposite trainer, Tyson’s trainer. [Dirrell] works with him, too. [Breland] said he didn’t hear nothing, but everybody’s saying the same thing." Това нормален човек не може да го измисли, това е следващо ниво на оправдания. Това с костюма също - все едно го е сложил за първи път точно преди мача, в дните преди това не го е пробвал изобщо, нали... Да не говорим, че трениран спортист би трябвало да може да стои с 20 кила на раменете за 10 минути и да може да мине 200 м с тях.

Трети мач, ако изобщо има, няма да се развие по различен начин според мен. Уайлдър е на 34, трудно тепърва ще се научи да се боксира. Ще разчита пак ако уцели с десния. Може и да му върже, но по-скоро ще се получи същото, каквото стана и в първите два мача. В първия за мен Фюри спечели 9 от 12-те рунда, във втория спечели абсолютно всичките. Това са 19 рунда, Фюри е спечелил 16 от тях, като два от загубените са заради нокдауните. Но не се знае, всичко се случва, може и да му върже. Иначе Уайлдър няма друг избор, освен да поиска трети мач. Другият вариант е да получи пари, за да изчака, но с гаранция, че ще има мач срещу победителя от Фюри и Джошуа.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Sllai
коментар 26 Feb 2020, 15:18
Коментар #224

Primavera player
**

Коментари: 436
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Е, нормално е да се оправдава с абсурдни твърдения. Нали трябва да подгрее за трети мач. То като цяло целия траш толк е пълен смях, особено между двамата, които очевидно се уважават.

Иначе си мисля, че ако е имал контузия например, е имал 30 млн причини да излезе, знаейки, че може да загуби, но и че има гарантиран реванш, което са си още 30 млн причини. Неслучайно и кърпата излетя в седми рунд при положение че мачът беше категорично ясен още след втория. Кличко навремето май имаха клаузи, че голямата пара от реклама идва само ако мачът е продължил поне 6 рунда.

Има много бизнес в тоя спорт, а мачът онзи ден не ме убеди, че спортът е преди бизнеса, за разлика от първия мач между двамата.

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Feb 2020, 15:41
Коментар #225

Juventus hero

Коментари: 12 158
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 26 Feb 2020, 15:26) *
Според последните новини, Уайлдър щял да активира клаузата за реванш и да има 3 мач. Иначе Уайлдър бил бесен и е уволнил треньора, който бил хвърлил бялата кърпа. laugh.gif

To след толкова много празни приказки, какво ще направи.... напълно нормално е да хвърля вината другаде. И мен ме е яд, че не го оставиха още, щеше да поизяде още здрав бой, можеше и да бъде приспан по очи на ринга.

Цитат(NUCLEO1985 @ 26 Feb 2020, 15:57) *
Уайлдър не си помага сам с абсурдните обяснения, които дава, най-вече това как тежкият костюм, с който излезе, му коствал победата. Всъщност, той си измисли три оправдания, кое от кое по-безумни - първото с костюма, второто, че съдията на ринга е подпирал Фюри (а всъщност помагаше на Уайлдър) и третото - че неговият треньор го е прецакал, като е хвърлил кърпата. Като в едно от интервютата, които даде вчера, обяснението му минава отвъд границите на нелепото - Марк Бриланд, треньорът, който хвърли кърпата, бил повлиян от друг боксьор - Антъни Дайрел, който му стоял зад гърба и който бил работил с треньора на Фюри преди. "He was influenced by [Anthony] Dirrell. They said [Anthony] Dirrell was in back of him screaming, ‘Throw the towel in! We love our champ!’ And, you know, [Anthony] works with ‘Sugar’ as well, the opposite trainer, Tyson’s trainer. [Dirrell] works with him, too. [Breland] said he didn’t hear nothing, but everybody’s saying the same thing." Това нормален човек не може да го измисли, това е следващо ниво на оправдания. Това с костюма също - все едно го е сложил за първи път точно преди мача, в дните преди това не го е пробвал изобщо, нали... Да не говорим, че трениран спортист би трябвало да може да стои с 20 кила на раменете за 10 минути и да може да мине 200 м с тях.

Трети мач, ако изобщо има, няма да се развие по различен начин според мен. Уайлдър е на 34, трудно тепърва ще се научи да се боксира. Ще разчита пак ако уцели с десния. Може и да му върже, но по-скоро ще се получи същото, каквото стана и в първите два мача. В първия за мен Фюри спечели 9 от 12-те рунда, във втория спечели абсолютно всичките. Това са 19 рунда, Фюри е спечелил 16 от тях, като два от загубените са заради нокдауните. Но не се знае, всичко се случва, може и да му върже. Иначе Уайлдър няма друг избор, освен да поиска трети мач. Другият вариант е да получи пари, за да изчака, но с гаранция, че ще има мач срещу победителя от Фюри и Джошуа.

Четох ги и аз тея работи и се смях с глас. Да определено може да му върже и да го нацели, но ми се вижда малко вероятно. Направи доста опити в двата мача и не му се получи. За мен още преди излизането на ринга Уайлдър изглеждаше сеедно има страх в очите. Не изглеждаше на нужното ниво за този мач, явно Фюри го победил и психически още преди началото на мача. Нямам друго обяснение за погледа му и страха който се четеше в него. Това разбира си е само мое лично мнение.

Всеки един спорт вече е първо бизнес, преди спорт. По-вероятно ми изглежда да си почине малко повече и да чака мач с победителя между Джошуа и Фюри. Явно с Тайсън не му се получава. Според мен ако има трети мач, това ще е края на кариерата му, като очаквам още по изразителна победа за британеца.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 26 Mar 2020, 16:24
Коментар #226

Juventus champion

Коментари: 9 339
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
Третият бой между британеца Тайсън Фюри и американеца Дионтей Уайлдър ще се състои на 3 октомври в Лас Вегас, съобщи журналистът от The Athletic Майк Копинджър в Туитър.
Първият бой между боксьорите през декември 2018 г. завърши наравно, а във втората среща на 22 февруари в Лас Вегас Фюри победи Уайлдър с технически нокаут и му отне титлата световен шампион във версията на WBC, която американецът успешно бе защитил десет пъти. Няколко дни след боя Уайлдър активира опцията за реванш.
В съответствие с условията по споразумението хонорарът на Уайлдър ще бъде 40% срещу 60% за Фюри. Първоначално се планираше срещата да се проведе на 18 юли, но заради пандемията от коронавирус бе преместена за началото на октомври. За Уайлдър това бе първа загуба в професионалната му кариера.

--------------------

+Quote Post

12 страници V  « < 10 11 12
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 12th July 2020 - 02:28ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team