IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

21 страници V  « < 19 20 21  
Reply to this topicStart new topic
> Маурицио Сари
nameless
коментар 21 Jan 2020, 00:40
Коментар #401

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 390
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(#8 Marchisio @ 20 Jan 2020, 17:24) *
Мен ме интересува единствено трофеите. Въобще не ме бърка как ще играе отбора. Дали ще си подава 18902 пъти или ще си я подаде 3 пъти. Важни са трофеите. Няма как да адмирирам нещо, което до вчера съм подигравал. еВем ти най-красивият футбол, ако в края на сезона не вземем трофей
Като си споменал 3-5-2 и Алегри дали някой в този форум е правил Конте на пастет, щото Алегри му е цъкал с 3-5-2 то.

За справка отбора на Парма, Алегри го би със седем вкарани гола. Пък нека е ултрадефанзивен треньор.

Да бе, така те интересуват трофеите, че след всеки мач имаш по 3 мнения колко куци са всички и как анцуга е някъв смотаняк, при положение, че сме в играта за всички купи.

Това за адмирирането не го разбрах особено, та какво значи точно? Понеже си подигравал стила на Сари с Наполи, не можеш да го харесваш в Юве ли?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 21 Jan 2020, 01:39
Коментар #402

Juventus regular

Коментари: 1 736
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Няма как да подкрепям някой, ако стила му не води до трофеи. Колко трофеи спечели Анцуга в Наполи със същия стил срещу ретроградния Алегри?
Естествено е да критикувам треньора когато отбора не играе добре. Същото съм правил и с Алегри, когато отбора е излеждал нелепо.

+Quote Post
Morridin
коментар 21 Jan 2020, 08:59
Коментар #403

Promising youngster
*

Коментари: 24
Регистриран: 19-September 16
Потребител No.: 25 071

Цитат(#8 Marchisio @ 21 Jan 2020, 01:39) *
Няма как да подкрепям някой, ако стила му не води до трофеи. Колко трофеи спечели Анцуга в Наполи със същия стил срещу ретроградния Алегри?
Естествено е да критикувам треньора когато отбора не играе добре. Същото съм правил и с Алегри, когато отбора е излеждал нелепо.

Ако Алегри беше треньор на Наполи щеше ли да спечели трофей надали laugh.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 Jan 2020, 08:59
Коментар #404

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 871
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(nameless @ 21 Jan 2020, 00:40) *
Да бе, така те интересуват трофеите, че след всеки мач имаш по 3 мнения колко куци са всички и как анцуга е някъв смотаняк, при положение, че сме в играта за всички купи.

Така както ти имаше такива мнения след доста от мачовете преди, макар че също бяхме в играта за всички трофеи, че даже и ги печелехме. По принцип ти подкрепям мнението - докато отборът бие, не виждам чак такъв проблем. Лошото е, че си на това мнение от този сезон, в предишните три поне не беше точно така. Казваш, че тогава отборът се бил затварял, а сега не - нито тогава отборът се е затварял всеки мач, защото повечето си ги взимаше с абсолютна лекота, нито пък сега натиска всеки мач. И сега имаме моменти, в които противниковият отбор ни натиска, стоим по-назад, разликата е, че сега тези моменти са съпътствани с някакви елементи на паника, но поне си взимаме точките, така че не е проблем.

Радвам се, че до момента със Сари бием. Надявам се така да продължи. Да се представя обаче Сари като новия месия, който бил променил нещо и "изкоренява стари вредни навици" е някак... Изкоренява друг път, даже напротив - точно старите навици ни донесоха победи в не един и два мача през този сезон. Което пак да подчертая - не е лошо. На мен не ми пука дали ще бием с 1:0 с два удара за целия мач или с 5:0 с 25 удара. Предпочитам второто, естествено, но най-много предпочитам накрая на годината да сме шампиони. И разбира се, трябва да видим какво ще се случи в Европа. Защото ако ни задоволява само титлата в Италия, в изключително слабия предишен сезон я спечелихме в средата на април все пак, така че тя не трябва да е мерило. Европа обаче е друг въпрос, в който най-вероятно ще трябва да се говори за Паратичи и великата му политика, но той така като гледам вече удобно се скри зад гърба на новия треньор, както го правеше и при предишния. Дано Сари да намери начин да нагласи отбора и в Европа, така както Алегри неведнъж го правеше.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
nameless
коментар 21 Jan 2020, 16:46
Коментар #405

Juventus regular

Коментари: 2 390
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(NUCLEO1985 @ 21 Jan 2020, 08:59) *
Така както ти имаше такива мнения след доста от мачовете преди, макар че също бяхме в играта за всички трофеи, че даже и ги печелехме. По принцип ти подкрепям мнението - докато отборът бие, не виждам чак такъв проблем. Лошото е, че си на това мнение от този сезон, в предишните три поне не беше точно така. Казваш, че тогава отборът се бил затварял, а сега не - нито тогава отборът се е затварял всеки мач, защото повечето си ги взимаше с абсолютна лекота, нито пък сега натиска всеки мач. И сега имаме моменти, в които противниковият отбор ни натиска, стоим по-назад, разликата е, че сега тези моменти са съпътствани с някакви елементи на паника, но поне си взимаме точките, така че не е проблем.

Радвам се, че до момента със Сари бием. Надявам се така да продължи. Да се представя обаче Сари като новия месия, който бил променил нещо и "изкоренява стари вредни навици" е някак... Изкоренява друг път, даже напротив - точно старите навици ни донесоха победи в не един и два мача през този сезон. Което пак да подчертая - не е лошо. На мен не ми пука дали ще бием с 1:0 с два удара за целия мач или с 5:0 с 25 удара. Предпочитам второто, естествено, но най-много предпочитам накрая на годината да сме шампиони. И разбира се, трябва да видим какво ще се случи в Европа. Защото ако ни задоволява само титлата в Италия, в изключително слабия предишен сезон я спечелихме в средата на април все пак, така че тя не трябва да е мерило. Европа обаче е друг въпрос, в който най-вероятно ще трябва да се говори за Паратичи и великата му политика, но той така като гледам вече удобно се скри зад гърба на новия треньор, както го правеше и при предишния. Дано Сари да намери начин да нагласи отбора и в Европа, така както Алегри неведнъж го правеше.

Критиките ми към Алегри бяха в съвсем различен етап от престоя му при нас. Бях скептичен относно назначаването му, но никога не съм го хейтил ей така за спорта, за разлика от доста съфорумци. Месеците си вървяха, солидни пари се даваха за футболисти, а играта ни не се подобряваше. Напротив, както казах, станах свидетел на глуха защита, при 1:0 с/у Фрозиноне, на собствения ни стадион. Взехме дори Роналдо, а топ тактиката ни беше да завършваме всяка атака с центриране. И с оглед на играта ни, Алегри излизаше и казваше, че е доволен от представянето ни.

Сари ми е далеч от любимец, но ми се вижда адски нечестно да бъде хулен под път и над път при положение, че пое един съсипан от критики отбор, след 5 мача без победа и половината играчи на тезгяха.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 22 Jan 2020, 08:54
Коментар #406

Juventus regular

Коментари: 1 658
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат(nameless @ 21 Jan 2020, 16:46) *
Критиките ми към Алегри бяха в съвсем различен етап от престоя му при нас. Бях скептичен относно назначаването му, но никога не съм го хейтил ей така за спорта, за разлика от доста съфорумци. Месеците си вървяха, солидни пари се даваха за футболисти, а играта ни не се подобряваше. Напротив, както казах, станах свидетел на глуха защита, при 1:0 с/у Фрозиноне, на собствения ни стадион. Взехме дори Роналдо, а топ тактиката ни беше да завършваме всяка атака с центриране. И с оглед на играта ни, Алегри излизаше и казваше, че е доволен от представянето ни.

Сари ми е далеч от любимец, но ми се вижда адски нечестно да бъде хулен под път и над път при положение, че пое един съсипан от критики отбор, след 5 мача без победа и половината играчи на тезгяха.

+1
Много скоро болшинството ще разбере, че последните два сезона с Алегри си бе в най-добрия случай тъпнаке на едно място, та дори и свободно падане към дъното, както напоследък доста хора разбират какви чудеса твори маестрото "Ала Главок" в средата на терена, пък аз нека говоря глупости ...

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 22 Jan 2020, 20:46
Коментар #407

Juventus regular

Коментари: 1 736
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Това дъно донесе 4 трофея на отбора.

+Quote Post
Vess
коментар Днес, 10:53ч.
Коментар #408

Primavera player
**

Коментари: 266
Регистриран: 30-January 19
Потребител No.: 25 353

Гледах някакво предаване и феновете в Неапол поставяли Сари веднага след Марадона ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

+Quote Post
masterhp
коментар Преди минута
Коментар #409

Juventus hero

Коментари: 11 626
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Vess @ 25 Jan 2020, 11:53) *
Гледах някакво предаване и феновете в Неапол поставяли Сари веднага след Марадона ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

За последните 40 години, това са им двата най-успешни момента. Нормално е да го харесват. Да малко е страно, защото ако не се лъжа Копата и Суперкопата ги спечелиха с Мадзари. Със Сари нямат никакво отличие, но той с вида си, поведението, цигарите си е точно като стадиона в Неапол. Един за друг дет се вика smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

21 страници V  « < 19 20 21
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 25th January 2020 - 15:24ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team