IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

118 страници V  « < 87 88 89 90 91 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
odyssey7
коментар 16 Aug 2019, 13:42
Коментар #1761

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 959
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Teogo0alll @ 16 Aug 2019, 13:25) *
Истината е, че трябва да започнат да се купуват играчи между 22-24 годишна възраст, а не между 28-30 г, защото просто след сезон или два стават абсолютно непродаваеми - хем с претенции на големи звезди, хем с дебели заплати.

Задължително.

QUOTE(Teogo0alll @ 16 Aug 2019, 13:25) *
Според Газдета, Байерн все още се оглеждат за Манджата, а той е склонен да отиде само там. Ние се запъваме за цената, което е странно - те дават 10 , ние искаме 15.

Звучи крайно нелогично да не можем да разкараме никой, искайки нереално висока сума за 32г. играч, рискувайки потенциален изходящ трансфер, защото няма да се спазарим за сума по средата. Въобще ако сумата е подобна и прочие, в което се съмнявам.
Go to the top of the page

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 16 Aug 2019, 13:48
Коментар #1762

Juventus regular

Коментари: 1 584
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат
Звучи крайно нелогично

Не би било толкова нелогично, ако по книги Манджата все още се води 15 млн, тъй като ние не можем да си позволим в отчета да свети червено.
Но не би трябвало цената да му е такава в нашия отчет, все пак има пълни 4 сезона, а бе взет за около 22 млн.
Т.е по мое мнение дори и за 5,5 млн да го продадем, нещата ще са ОК.
Та най-вероятно истината е, че няма никаква оферта за Марио, просто журналята си пише biggrin.gif

+Quote Post
JIZAH
коментар 16 Aug 2019, 13:53
Коментар #1763

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Одисея нали ви пусна една статия. Там пише че манджата по книга е 8 млн. Демек толкова ще му искаме минимум. Не вярвам да има драма с Байерн. Единствено ако искат да му платим компенсация за заплатата може да ги мъчим за по-висока цена. Но като цяло останах само Манджо и Ругани да продадем. Другите ще ги мъчим зимата или до 30.06.20, че алтернативата е капиталова инжекция.

Нека не забравяме, че Джийп ще увеличи сумата по договора, а Адидас вече го направиха. Цените на билетите са по-високи,а приходите от реклама и продажби отиват към небето и таван не се вижда.

Иначе ако вземат Перишичи и манджо в едно лято ще е повече от нелогично. Но все пак трябва да се учим от Бахрейн за трансферната политика, та си записвайтеsmile.gif)

+Quote Post
odyssey7
коментар 16 Aug 2019, 14:03
Коментар #1764

Juventus star

QUOTE(JIZAH @ 16 Aug 2019, 13:53) *
Иначе ако вземат Перишичи и манджо в едно лято ще е повече от нелогично. Но все пак трябва да се учим от Бахрейн за трансферната политика, та си записвайтеsmile.gif)

Салихамиджич преподава, а Кале все повече заприличва на късния Моджи. Разликата е, че баварците имат страхотна икономическа структура градена с десетилетия, като в момента са 3-4 финансова сила, зад мастодонти като Реал, Барса и Юнайтед. Иронията за трансферната им политика е актуална към днешна дата, но допреди няколко години работиха по конец. Тихо и методично. Последните два сезона има повече интервюта на Руминиге, повечето неадекватни, колкото спекулативно и метафорично казано за цялата му кариера като ръководител.

+Quote Post
JIZAH
коментар 16 Aug 2019, 14:06
Коментар #1765

Juventus regular

Одисей на 50% съм съгласен. Но всичко приключи, според мен, преди 4 години, когато не разкараха Робен и Рибери накуп. Всичките им драми са, че робуват на някви легенди приключили за футбола. Контузията на Алкантара и проблемите на Гьотце също ги добавяме. Та 50% имаха лош късмет, но останалото си в тяхната идиотщина. Сега ще ги гледаме с Коман и Перишич как "газят".

+Quote Post
odyssey7
коментар 16 Aug 2019, 14:08
Коментар #1766

Juventus star

QUOTE(JIZAH @ 16 Aug 2019, 14:06) *
Одисей на 50% съм съгласен. Но всичко приключи, според мен, преди 4 години, когато не разкараха Робен и Рибери накуп. Всичките им драми са, че робуват на някви легенди приключили за футбола. Контузията на Алкантара и проблемите на Гьотце също ги добавяме. Та 50% имаха лош късмет, но останалото си в тяхната идиотщина. Сега ще ги гледаме с Коман и Перишич как "газят".

Не забравяй синът на вятъра - Гнабри.

+Quote Post
JIZAH
коментар 16 Aug 2019, 14:59
Коментар #1767

Juventus regular

Цитат(odyssey7 @ 16 Aug 2019, 14:08) *
Не забравяй синът на вятъра - Гнабри.

Хаххаха извинявам се, трудно ми е да го запомня, че не го хващат камерите biggrin.gif

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 16 Aug 2019, 15:40
Коментар #1768

Juventus regular

Коментари: 1 641
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

За мен ще е култово да купят Сане контузен след като платиха клаузата на контузения Ернандес.
Имаха лош късмет с Толисо всичко останало е плод на тяхното високомерие.

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Aug 2019, 15:58
Коментар #1769

Juventus champion

Коментари: 8 222
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Доста тъпа политика водят Байерн на всички нива от няколко години.

--------------------

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 16 Aug 2019, 18:14
Коментар #1770

Primavera player
**

Коментари: 457
Регистриран: 19-April 17
Потребител No.: 25 126

Дотук с трансферната политика, обобщение и някакви ИЗВОДИ!

1. Взехме най-обещаващия защитник в Света според Липи и Капело - Де Лихт! clap.gif clap.gif clap.gif

2. Взехме Рабио и Рамзи без пари!

Извод - Спестихме едно 150млн. за Дънера(Погба) clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif

Чака се и Ериксен евентуално на свободен...

3. Продадохме единия Куадрадо(Кансело)!
biggrin.gif

Извод - Трябва ни качествен десен бек, който да играе еднакво добре в атака и защита като Сандро. Сещам се само за един Алекс-Арнoуд! Коeто значи, че трябва да се вземе някой по-млад и да се развие на нивото му, както и Ливерпул постъпиха. От всички десни бекове на другите големи отбори, Уокър може би се доближава, но не на това ниво и е непродаваем. И другият с известна доза компромис е резервата на Барса, Семедо. Който обче Барса отказват да продадат, не случайно са отказали на Атлетико да го сложат в сделката за Гризман, а откупната му клауза е 100млн. Перейра от Лестър е другият, там сме имали интерес, но са искали поне 50, а като чета мненията за него само тук, пак оставам със смесени чувства, дали си заслужава парите. Сега си отговарям на въпроса, защо взехме Дани Алвеш едно време!

4. Дано не се разделим с Дибала! Дано не повтори сезона, ако не се разделим! biggrin.gif

5. Спестените пари от дънери, трябва да отидат за новия Роналдо, някой като М'бапе или М'бапе, както обеща Аниели!

Основен извод! Не ме е... какво е станало дотук, защо М'бапе не е в Ювентус? biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на 16 Aug 2019, 18:50

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 16 Aug 2019, 22:01
Коментар #1771

Juventus regular

Тъкмо днеска се изгабарихме с Байерн и те взеха, че договориха Коутиньо вместо наш Марио, язък biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 16 Aug 2019, 22:02

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 16 Aug 2019, 22:11
Коментар #1772

Juventus champion

Коментари: 5 101
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Е, той Коутиньо не би трябвало да изключва наш Марио biggrin.gif

Иначе интересна кариера на Бразилеца - от Италия, през Англия и Испания и сега Германия. Остава накрая и във Френското да поцъка и да оформи шлем ала Ибрахимович biggrin.gif

Джеко е подновил до 2022 с Рома.

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 16 Aug 2019, 22:21

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 16 Aug 2019, 22:31
Коментар #1773

Juventus regular

Цитат
Джеко е подновил до 2022 с Рома.

Това част от подлия триглав пакт срещу нас ли е? biggrin.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Aug 2019, 22:44
Коментар #1774

Juventus champion

Коментари: 8 222
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Костанос под наем в Пескара.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 16 Aug 2019, 23:19
Коментар #1775

Juventus champion

Коментари: 5 101
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(Teogo0alll @ 16 Aug 2019, 23:31) *
Това част от подлия триглав пакт срещу нас ли е? biggrin.gif

Тва си бе някаква журналистическа конспирация според мен, иначе ми хареваше като идея biggrin.gif

Поне сега с преминаеато на Коу в Байерн и оставането на Джеко в Рим очаквам сериозно раздвижване на пазара. Да минат мачовете събота и неделя и се почва.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 17 Aug 2019, 07:34
Коментар #1776

Juventus regular

На мен Коутиньо си ми е любимец и се чудя защо чак толкова не сме показали грам интерес. Сложете го примерно на мястото на Кедира, няма ли доста по-лесно да отключваме защитите на противника. Така и така Сами по никакъв начин не умее да използва физиката си, та няма да страдаме чак толкова от липсата на габарити...
За мен основното притеснение си остава центъра, въпреки че Рабио е доста светъл лъч, то докато не видя Рамзи в добро здраве и обичайното си действие, някак си няма как да съм спокоен. Прекалено стряскащо ми идва възможността при една-две контузии на осминафиналите да изкочим с АБСОЛЮТНО неработеща линия от Пянич-Кедира-Матуиди ...

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 17 Aug 2019, 07:43

+Quote Post
JIZAH
коментар 17 Aug 2019, 07:59
Коментар #1777

Juventus regular

Цитат(Teogo0alll @ 17 Aug 2019, 07:34) *
На мен Коутиньо си ми е любимец и се чудя защо чак толкова не сме показали грам интерес. Сложете го примерно на мястото на Кедира, няма ли доста по-лесно да отключваме защитите на противника. Така и така Сами по никакъв начин не умее да използва физиката си, та няма да страдаме чак толкова от липсата на габарити...
За мен основното притеснение си остава центъра, въпреки че Рабио е доста светъл лъч, то докато не видя Рамзи в добро здраве и обичайното си действие, някак си няма как да съм спокоен. Прекалено стряскащо ми идва възможността при една-две контузии на осминафиналите да изкочим с АБСОЛЮТНО неработеща линия от Пянич-Кедира-Матуиди ...

За година и половина от 150 млн евро да го докараш до наем в Бахрейн...

Кутинката няма сърце, ама верно един наем нямаше да е зле. Все пак сме фокусирани върху продажбите и за пореден сезон ни чака ужасна последна седмицаsmile.gif)

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 17 Aug 2019, 08:49
Коментар #1778

Primavera player
**

Коментари: 168
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Мисля, че Барса нямаше да го пуснат ей така под наем ако не са сигурни, че Байерн ще го купят другото лято.
Това лято 20, другото 120 млн и всичко е ОК. Още малко и щяха да излязат на печалба.
И с тия пари + Дембеле ще си върнат Ней.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 Aug 2019, 08:58
Коментар #1779

Juventus champion

Коментари: 7 443
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Гледайки доста време наред лекотата, с която Хамес и Алкантара се забавляват в Германия, не мисля, че ще има какъвто и да е проблем за Коутиньо. Общо взето, стига да се съвземе, е най-класният играч в Бундеслигата. Проблемът обаче със споменатите е, че когато Байерн се нуждаят най-много от тях, особено в Европа, имат навика да се покриват. Аз не мисля, че Коутиньо няма сърце, по-скоро няма акъл. Гъз глава затрива, знаеш. До някаква степен Коутиньо ме присеща за Погба: два грандиозни трансфера, измъчени с твърд глас от самото желание на играчите, които бяха ненужни. Погба вървеше към това да се превърне в легенда тук. Беше цар, обичан, грижен. С Коутиньо е същото - години наред израстваше, играта му ставаше все по-добра... И топки накрая. В последните 5-6 сезона видяхме доста големи трансфери. Виждаме, че вече играчите сами форсират съдбата си. Ама доста от тях не попаднаха в ситуацията, в която си мислеха, че отиват. Споменатите, подозирам, че и Грийзман също няма да се окаже такава бомба. Ако щеш, един Видал. Макар че той не пожела сам да напусне (но пък после говореше тъпотии). Неймар. Разбирам защо напусна Барселона. Самият футбол на Неймар за мен не е станал по-слаб. Трансферът може и да е *провал*, но Неймар кърти доста зловещо. Просто е доста чуплив, а ПСЖ не са отбор. Самият той е по-добър като втори човек, отколкото като голямата звезда. Иначе всичко в него си е прекрасно - убива във Франция, гази в Европа. Ама в Барса щеше да си е цар и легенда. Понякога играчите не попадат на ситуация, не всеки отбор е техният. Доста футболисти имат слаби периоди в голям гранд, после са си били окей. Барса определено в последните години са нонсенс. Не знам какъв им е капацитетът, но ръководителите сякаш играч Мениджър. Да не говорим, че според мен там никой не е гледал Коутиньо, ама все тая. Аз пък лично се радвам, че отива в Байерн, а не в Челси, Арсенал или МЮ. Тези отбори са вредни, чисто гробище. ББез насока.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 17 Aug 2019, 09:23
Коментар #1780

Juventus regular

Някакъв слух за интерес на Барса към Ругани. Е за там вече би трябвало да се навие нашия убавец, че нали като чуят за каталунците и Реал на футбалерите им омеквст крачката, независимо дали става въпрос да си водоноска номер 2 или 3

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 17 Aug 2019, 09:23

+Quote Post

118 страници V  « < 87 88 89 90 91 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
4 Потребител(и): NUCLEO1985, Sandro, Sllai, bronks

Олекотена версия Час: 9th December 2019 - 10:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team