IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

110 страници V  « < 108 109 110  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферна политика, коментари и анализи
snitch
коментар 25 Jun 2018, 10:38
Коментар #2181

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 658
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

*JUVENTUS* ми напомня на, макар и като доста по-лека версия,на един потребител- marto_juve, несравним капацитет за всичко що се отнася до футбол, Ювентус и галактиката.

Go to the top of the page

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 25 Jun 2018, 12:31
Коментар #2182

God Fuck The Queen

Група: Фенове
Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Цитат(snitch @ 25 Jun 2018, 08:38) *
*JUVENTUS* ми напомня на, макар и като доста по-лека версия,на един потребител- marto_juve, несравним капацитет за всичко що се отнася до футбол, Ювентус и галактиката.

post-294-1158668614.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 25 Jun 2018, 12:55
Коментар #2183

Primavera player
**

Коментари: 240
Регистриран: 19-April 17
Потребител No.: 25 126

Цитат(NUCLEO1985 @ 25 Jun 2018, 05:46) *
Не само съм чел вестници, писал съм ги и все още го правя. Немалко години вече. Наистина спри. Разбрахме ти мнението, все още пишеш както виждаш, така че ако обичаш със свободата на словото и т.н. Опитах се да ти кажа нещо, но явно няма да го разбереш, преди години въобще нямаше да ти се обяснявам. Щом така е ок и дразниш само мен, живи и здрави. Слагам те в списъка с игнорирани потребители, така че няма да прочета следващия отговор да знаеш да не се хабиш. За 12 години в тоя форум ти си първият, чиито постове искам да скрия, просто защото каквото и да напиша, ще ми отговориш с 50 реда, нямащи нищо общо с това, което съм ти написал. Аз едно пиша, той ми говори как трябва да разбирам думите и да видя речник или вестник. И това доживях. Другите админи явно смятат, че си ок, всичко е наред. Аз няма да ти виждам мненията, останалите ще ти ги четат и ще ти се радват, всичко е точно, животът е прекрасен.

Ще ти го кажа просто...

Ще казвам във форума кое мнение смятам за грешно и кое не! Ще подкрепям и харесвам мнения! Ще казвам кои мнения смятам за абсурдни, ако се наложи ще правя сравнения, ако искам с фифа, уефа... и по-всякакъв всевъзможен начин, стига това да обяснява тезата ми по-добре. Неща, които ти се опитваш да ми забраниш, което само по себе си е АБСУРДНО!!! Защото това е смисълът на дискусията, а и на всеки форум! Имам пълната СВОБОДА да го правя стига да не обиждам някой на лична основа, използвайки нецензурни думи и не пиша за хамстера си, а за Ювентус! Нещо, което не правя! Човек, който освен, че е админ е и писал вестници и не знае стойността на свободата на словото, това не говори добре!

А ти дали ме четеш ми е все тая, в момента сигурно почти всеки в този форум е прочел точно моето мнение, защото е достатъчно ясно, в колкото си искам реда, защото е аргументирано, а не просто подхвърлено и празно, стил закачка (мнения, които не чета). Дори за някои да не е правилно, то не е в стил подмазване на админа, който видиш ли бил първият тук преди 7г. Казвайте мнението си свободно и не се съобразявайте с комплексите на някой!

Така че ти си игнорирай, аз няма да го направя, защото няма да падна на това ниво! От комплексите ми за това, че не мога да чуя чуждо мнение. Падението е наистина голямо! Но пък животът е прекрасен! smile.gif

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на 25 Jun 2018, 13:35

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 25 Jun 2018, 13:00
Коментар #2184

Juventus bench

Коментари: 869
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Нуклео, това да не е Капитан_Пуйол, който има профили във всички форуми на големите отбори?

+Quote Post
Replicant
коментар 25 Jun 2018, 13:14
Коментар #2185

Juventus regular

Коментари: 2 048
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Случаят с Ювето е особено интересен. Прнципно, нещата които пише са ок, различна от моята гледна точка, но в това няма нищо лощо. За съжаление начинът, по който момчето изказва мнението си е крайно неуместен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Оставя се едно такова впечатление, че ако се води въпросната дискусия на живо, ушите ми ще бъдат издърпани и ще получа шамар зад врата.

ЕДИТ: Забравих: laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif текст текст, болднато laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ЕДИТ 2: Добавих още удивителни, не ми се сториха достатъчно.

Този коментар е бил редактиран от Replicant на 25 Jun 2018, 13:16

+Quote Post
Spark11
коментар 25 Jun 2018, 13:19
Коментар #2186

Juventus star

Коментари: 2 872
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(snitch @ 25 Jun 2018, 10:38) *

Абе и Морев не си поплюваше, когато станеше въпрос кой колко разбира, голям лектор го раздаваше. Явно във форума през известно време трябва да се пръква някой такъв капацитет, че иначе ще ни стане скучно. smile.gif

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
indep
коментар 25 Jun 2018, 13:28
Коментар #2187

Primavera player
**

Коментари: 455
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

Цитат(*JUVENTUS* @ 25 Jun 2018, 12:55) *
Нещо, което не правя! Човек, който освен, че е админ е и писал вестници и не знае стойността на свободата на словото, това не говори добре!

Toва изказване е в стил професор Вучков или някой работещ в БАН.

А ти дали ме четеш ми е все тая, в момента сигурно почти всеки в този форум е прочел точно моето мнение, защото е достатъчно ясно, в колкото си искам реда, защото е аргументирано, а не просто подхвърлено и празно. Дори да не е споделено от някои. И не повтаря едни и същи приказки, а внася нови неща, което е и целта! А тези, които искат просто да са удобни, в повечето случаи не се и четат.

Не ти е все тая личи си по многото ти и безкрайно дълги постове post-294-1158668614.gif
Казвайте мнението си свободно и не се съобразявайте с комплексите на някой!

Така че ти си игнорирай, аз няма да го направя, защото няма да падна на това ниво! От комплексите ми за това, че не мога да чуя чуждо мнение. Падението е наистина голямо! Но пък животът е прекрасен! smile.gif

Падане на ниво, очевадно вярваш че си на по-високо ниво. Това е просто твоя самооценка или самозаблуда.
Мислиш ли си че можеш да чуеш друго мнение?

И не забравяй че всичко което пишеш е АБСОЛЮТНО И САМО ТВОЕ МНЕНИЕ И ДО ТОЛКОВА ВЯРНО ДОКОЛКОТО И МОЕТО И НА ВСЕКИ В ТОЗИ ФОРУМ

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 25 Jun 2018, 14:25
Коментар #2188

Primavera player
**

Коментари: 240
Регистриран: 19-April 17
Потребител No.: 25 126

Цитат(indep @ 25 Jun 2018, 13:28) *
Падане на ниво, очевадно вярваш че си на по-високо ниво. Това е просто твоя самооценка или самозаблуда.Мислиш ли си че можеш да чуеш друго мнение? И не забравяй че всичко което пишеш е АБСОЛЮТНО И САМО ТВОЕ МНЕНИЕ И ДО ТОЛКОВА ВЯРНО ДОКОЛКОТО И МОЕТО И НА ВСЕКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Къде съм забранил нечие мнение било то смятащо моето за грешно или не? За мен падението е, че някой ще ме вади от форум заради мнение!!! biggrin.gif А аз не съм обидил никой с нецензурни изрази засягащи личността. Правиш ли разликата? Та ето това е падение...

Прочети този цитат! NUCLEO1985 " А понеже явно не хващаш от намеци, да ти го напиша директно, даже и болднато, както го обичаш: кажи на още някой, че не разбира, мнението му е грешно и всички в тоя род и си заминаваш."

Ето това вече е неуважение на нечие мнение! Имам право да смятам, което си поискам мнение за правилно или неправилно, стига да не използвам обидни личностни, нецензурни квалификации. А аз това не съм правил!!! Позабавлява ме като цяло NUCLEO1985 biggrin.gif

А аз сега трябва ли да се обидя по логиката на NUCLEO1985 за определението ти на мненията ми тип проф.Вучков?biggrin.gif Защото, ако аз не съм бил съгласен с конкретно нещо, казал съм, че нещата не са като на фифата примерно или съм сметнал нещо за абсурдно, което се случва рядко, то определението, което ти даде е същото, дори в много по-силна доза! Виждаш, че ако следим тази логика, то ти си първия, който трябва да бъде изгонен и то далеч по-аргументирано и то в първия си пост! Но такива определения и несъгласия с конкретни мнения се дават виждаш нон-стоп във форума и това определено не са нецензурни личностни обиди! NUCLEO1985 е хубаво да си свери часовника и да не използва ситуацията си на админ, за да неглижира нечии мнение, които не са му удобни. Защото по тази логика този цитат горе трябваше да е и за теб, и много други. Това е грозното, да не говорим за смешните му заплахи biggrin.gif Което всъщност е и истинското падение!

И да, не ми е все тая, когато някой върви срещу свободата на словото!!! Защото това не засяга само мен! Но ми е все тая за мнението на човек, който падна доста ниско с подобни заплахи, които са меко казано комични biggrin.gif и нямат никаква основа! Да но аз не съм някой, който просто ще се пречупи, за да е удобен на конкретни хора във форума! И виждаш ми се получава biggrin.gif Чувствайте се свободни да определите нещо за грешно или не, защото за такова нещо е абсурдно да те гонят от някакъв форум, а и откъдето и да е, в това демократично общество, в което живеем!

Благодаря за комплимента за БАН иначе! biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на 25 Jun 2018, 16:01

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 27 Jun 2018, 09:25
Коментар #2189

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Една мисъл, която е в главата ми от известно време, а сякаш това лято продължава тенденцията: трансферите ни закъсняват с по едно лято.

- Дани Алвеш щеше да ни даде огромен boost през 2015-2016, той дойде обаче за 2016-2017;

- Мачът в Кардиф създаде впечатление за необходимост от мускули, които липсваха в онзи състав, но не мисля, че е грешно твърдението, че можеше да използваме и повече острота - т.е Матюиди и Коща бяха двете неща, които по никакъв начин Ювентус не притежаваше в Уелс;

- Джан и Кансело бяха онова, което щеше да придаде различен вид на вече изминалия сезон, те идват за новия;

Ники, отговарям ти в тази тема, видях че си ме цитирал. Определено Бепе post-294-1158668614.gif започва силно лятото, но се страхувам, че пак ще спрем на едно място. В състава има още въпросителни, дори не са една:
- необходимост от модерен бранител, притежаващ скорост, бърза мисъл, умение да работи с топката, да я изнася и да организира;
- уви, двама халфове са твърде голямо желание, но още един вътрешен е от витално значение - елемент, който може да преобърне сезона;
- мен лично ситуацията вляво ме притеснява, защото ако Сандро покаже подобна апатия, ние нямаме застраховка; да не говорим, че Алегри изобщо не му гласуваше доверие в 80 % от сериозните мачове през сезона, така че се съмнявам да го търпи втора година, ако играе като любеница, а той беше незаинтересован, непостоянен, без офанзивна продукция, рисков отзад, с много въпросителни в действията. Единственото, което имаме, е Спинацола: футболист, който не е играл бек, не знаем може ли да играе бек, а когато трябваше да използва поначало малката си инерция, той дръпна ръчната брутално;
- по подобие на желанието за двама халфове, това също е твърде pipe dream, но бих искал да променим облика на атаката - да вдигнем скоростта, да имаме различен тип таран и да изоставим блъскането, мускулите и defense first, а това означава различни характеристики от тези на Игуаин/Манджукич;

Има какво да се пипа в състава, а дори плюс, все пак Кансело и Джан едва дали ни превръщат от сезон без особено положителни моменти до отбор, който изведнъж няма да спре да гази. Разбира се, ще boost-нем от Дибала, Берна, цял сезон от Коща, ако се събуди Сандро, но ни липсват дефанзивни умения в центъра, липсва ни централен бранител, който да играе с топката и да взима преимущество със скорост, липсва ни разнообразие в центъра, а регресът на Матюиди ще продължи, Кедира си остава въпросителна, най-вече заради травмите, а след това имаш Кура. При някое счупване, знаем, отиваме към варианти за А опции Маркизио и Стураро, което е несериозно. Нямаме резервен таран, но да кажем, че Манджукич има твърде добра визитка и може да се преживее, защото е доста различен, дори от вариантите, които могат да заменят Игуаин. По никакъв начин не отричам, че лятото започва отлично, но сме подобрили състоянието, а пътят към реалното надграждане е единствено напред. Надявам се да довършим работата - ей така веднъж, дет се вика за разнообразие. Започнахме добре, разкарвайки някои скандални пенсии, но има още много - Маркизио, Стураро, Бенатия, а в състава трябва да се добави още, освен Джан и Кансело. Не ме разбирай погрешно, но отново сме лято назад, така че добавяме нещо, което преди година беше must, а то тепърва идва. Просто в отминалата година към този must се добавиха още 3 неща. Решение в атака, халф от най-висока класа, нещо вляво на защитата и централен бранител - това трябва да се свърши задължително, ако искаме да сме завършен състав. И докато можем да се престорим, че в атака имаме изпълнители, то другите три неща ги нямаме, а ако не се случи нищо, пак ще се чудим какво да правим в някое гостуване на Бернабеу.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 27 Jun 2018, 09:29

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 27 Jun 2018, 09:52
Коментар #2190

Juventus star

Коментари: 3 900
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Има го това със закъснелите трансфери, определено. Евентуалното идване на нов халф ще ни отговори на няколко въпроса. Първо, дали въобще ще взимаме някой в средата или ще я караме с наличните. Второ, дали ще играем с 2 или 3 халфа. Ако играем с 2, Алегри ще пробва с Джан и Пиянич зад Дибала. Тогава имаш Кура, Кедира, Матюиди, Стураро и Маркизио за резерви, което е предостатъчно и ще се продава. Дори и при игра с 3ма в средата са достатъчни, друг е въпроса дали са точните хора.
Ако пък е решено, че ще играем 433 е важно дали ще играем с Пиянич и 2 мускули около него, или с 1 мускул и 2 креативни, както играят Реал. Милинкович едва ли ще го вземем при тази сума и Ковачич ми изглежда по-вероятен. Друго важно е кой ще играе реджиста. Ковачич - Джан - Пиянич.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 27 Jun 2018, 11:31
Коментар #2191

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Сделките за Кансело и Коща са с поетапно плащане, така че може и да не се наложи да запълваме бюджета с продажбата на играч, който принципно не искаме да продаваме.

Като цяло, поне на хартия, Кансело и Джан изглеждат много силни трансфери и точно тези, които ни трябват. Моето желание е да се докопаме и до Рабио, и някой като Головин или Ковачич, и да пуснем Стураро и Маркизио на свобода.

Замяна на Бенатия с Годин звучи повече от добре.

Остава само казусът с Игуаин. Ако има възможност бих го разменил за Мората или Марсиал, но и да остане ще ни свърши работа. Въпросът е, че на 31 години формата му е спаднала бая, а на тази възраст е съмнително дали пак ще избухне като последните сезони в Наполи.

Колкото до Икарди - там личните характеристики на мъжлето на Уанда ме притесняват. Ръководството да му мисли дали ще можем да се справим с такова татуирано лекенце.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 20:30ч.
Коментар #2192

Juventus regular

Коментари: 2 255
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Йери Мина струвал 30 млн. евро... Не съм го гледал много, но ако го научим малко на италиански мурафети... След 2 сезона може и да става чеп за зеле от него biggrin.gif А и 30 млн. евро в съвременния футбол не са кой знае какво.

--------------------

+Quote Post

110 страници V  « < 108 109 110
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:23ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team