IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

46 страници V  « < 41 42 43 44 45 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Талантите на Юве, Всичко за младите "бианконери", новини, трансферни слухове
Masaba
коментар 16 Apr 2017, 22:43
Коментар #841

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 561
Регистриран: 1-November 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 418

ABN Amro Future Cup

Нашите момчета до 17 години са загуби 2 поредни мача на турнира:
0-3 от сборен отбор от Япония
0-2 от Аякс

Утре имат мач с ПСЖ
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 05 Jan 2018, 08:30
Коментар #842

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Използваме опцията, за да откупим Марко Оливиери, който прави силни игри в Примаверата от началото на сезона (9 гола в първенството и един – в младежката ШЛ).

Днес подписваме и с Давиде Ди Франческо – 17-годишен талант на Асколи - но само под наем. Ще решаваме за него през лятото в зависимост от представянето му в U-17 формацията ни в следващите месеци.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Kirilov
коментар 22 Jan 2018, 13:54
Коментар #843

Juventus champion

Коментари: 8 203
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Очаква се 15 годишният син на Пирло да се присъедини към отбора ни u16.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Jan 2018, 15:09
Коментар #844

Juventus champion

От Пескара си връщаме Фердинандо Дел Соле, който ще играе за Примаверата, но ще тренира с първия отбор. Момчето е набор 98 и играе като дясно крило (с ляв крак). През настоящия сезон е изиграл 16 мача за "делфините", в които има три гола и две асистенции.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Feb 2018, 02:45
Коментар #845

Juventus champion

Коментари: 8 203
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Младежът Фернандес, дето го взехме зимата поздравява братушките.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 18 Feb 2018, 12:58
Коментар #846

Juventus champion

Цитат(Kirilov @ 18 Feb 2018, 02:45) *
Младежът Фернандес, дето го взехме зимата поздравява братушките.

За което ръководството го е наказало с глоба smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 04 Apr 2018, 10:28
Коментар #847

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Алберто Чери доста избухва този сезон, явно напълно се е възстановил от контузията:

27 мача, 17 гола, 11 асистенции.

В началото по-вяло, но от декември насам почти няма мач, в който да не бележи или да не прави голово подаване. Да е здрав, качества очевидно има. Време му е да щурмува и Серия А.

Все още имам надежди, че Мандрагора може и да се класира за футбол в Ювентус. От малкото гледано на Кротоне прави добро впечатление. И е твърд титуляр цял сезон. Може да е проблем, че с Бентанкур са доста сходни, а уругваецът е доста по-опитен вече и загатва, че няма проблем да играе на най-високо ниво, дори и да прави грешки (на растежа) все още.

Поглед и към Филипо Романя, който от раз заигра в отбор от Серия А. Някой знае ли дали имаме някаква клауза за обратното му откупуване?

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
mrd
коментар 04 Apr 2018, 10:49
Коментар #848

Juventus regular

Коментари: 1 801
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Цитат(JuventiKnow @ 04 Apr 2018, 10:28) *
Поглед и към Филипо Романя, който от раз заигра в отбор от Серия А. Някой знае ли дали имаме някаква клауза за обратното му откупуване?

Романя го продадохме лятото за 7.6 милиона на Каляри, в сдеклата беше включен някакъв Дел Фабро оценяван на 4.5 милиона. Въпросния Дел Фабро сме го пратили в Новара под наем. Bottom line не мисля че имаме клауза. Докато Романя се развива и е титуляр в Каляри, Дел Фабро има 700 минути цял сезон в Новара, без контузии доколкото разбирам.

+Quote Post
nikentus
коментар 04 Apr 2018, 10:54
Коментар #849

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 175
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Ако се направи справка за всичките младежи купувани, продавани без един официален мач за Юве, ще се окаже яката пералня за пари.

+Quote Post
odyssey7
коментар 04 Apr 2018, 10:57
Коментар #850

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(JuventiKnow @ 04 Apr 2018, 12:28) *
Алберто Чери доста избухва този сезон, явно напълно се е възстановил от контузията:

27 мача, 17 гола, 11 асистенции.

В началото по-вяло, но от декември насам почти няма мач, в който да не бележи или да не прави голово подаване. Да е здрав, качества очевидно има. Време му е да щурмува и Серия А.

Все още имам надежди, че Мандрагора може и да се класира за футбол в Ювентус. От малкото гледано на Кротоне прави добро впечатление. И е твърд титуляр цял сезон. Може да е проблем, че с Бентанкур са доста сходни, а уругваецът е доста по-опитен вече и загатва, че няма проблем да играе на най-високо ниво, дори и да прави грешки (на растежа) все още.

Чери съм почти сигурен, че следващия сезон ще играе в Сериа А. Казуса е, че не го виждам като дългосрчна опция при нас, дано да греша, а по-скоро като част от един устойчив бизнес модел, в който обираме почти всичко що читаво от младежите и ги препродаваме с надценка. Част от играта е, няма лошо.

Мандрагора го следя и адски ме радва, че успщ да се наложи пък дори и в тим като Кротоне. Качествата ги има, перфектна възраст и силно се надявам да му дадем шанс за изява и при нас в даден етап.

Романя, знаеш, ни бе един от топ проспектите в школата и силно се учудих, че го продадохме, като в контракта не се посочваше обратна клауза. Бях чел някъде, че имаме устна договорка с Каляри да си го върнем, но го класифицирам по-скоро като слух, отколкото като нещо надеждно. Да си призная, в мачовете, в които го гледах бе най-слабия на терена, но го отдавам на множество фактори, включително и липса на опит.

+Quote Post
vench
коментар 10 Apr 2018, 15:11
Коментар #851

Juventus champion

Коментари: 5 166
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат
ФИФА променя трансферните правила заради Юве, Сити и Челси
https://www.gol.bg/footballsviat/2018-04-10...e-siti-i-chelsi

Цитат
Най-ярките примери през този сезон за подобна практика са италианският хегемон Ювентус, който е преотстъпил 41 младоци, Удинезе – 27, Челси – 22 и Манчестър Сити – 18.

От тия 41 да се върне един и да се наложи е успех. Наистина е безсмислено.

+Quote Post
vench
коментар 29 Apr 2018, 15:22
Коментар #852

Juventus champion

Рикардо Орсолини титуляр за Болоня срещу Милан. Дори, ако видях правилно, удари греда с глава, но беше в засада. Хвърлям само по едно око на мача и не съм сигурен biggrin.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 02 Jun 2018, 15:36
Коментар #853

Juventus champion

Почти сигурно ще откупим напълно Арнел Якупович, когото взехме под наем от Емполи през зимата. Австриец от босненски произход, който тази седмица навърши 20. Играе нападател и се води една от звездите сред примаверите. Предполага се, че сумата ще е около 5 милиона евро.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 02 Jun 2018, 18:30
Коментар #854

Juventus champion

Цитат(Hristo @ 02 Jun 2018, 16:36) *
Почти сигурно ще откупим напълно Арнел Якупович, когото взехме под наем от Емполи през зимата. Австриец от босненски произход, който тази седмица навърши 20. Играе нападател и се води една от звездите сред примаверите. Предполага се, че сумата ще е около 5 милиона евро.

9 номер в Ювентус Б! Впрочем тази новина за Б отбора я каза ти нали? Имаш ли някаква нова информация в тази насока. Аз търсих в нета, но нищо не намерих. И темата във форума стои празна biggrin.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 16 Jun 2018, 10:51
Коментар #855

Juventus champion

За Андреа Фавили се говори, че ще си го връщаме от деня, в който го пуснахме на Асколи през 2016. Така и не разбрах цялата схема и защо толкова настояваме да си го вземем обратно, след като беше вече при нас и даже записа няколко минути през 2015/16. Предполагам, че ще е част от някоя сделка я с Лацио, я с Фиорентина, защото не виждам отбор в Италия, който ще извади 7.5 милиона за него. Същевременно се говори, че ще ходи в Киево, което съвсем ме хвърля в тъч и дори наивник като мен започва да си мисли, че се перат някакви пари bduh.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2018, 13:11
Коментар #856

Juventus champion

Aз не виждам с какво е впечатлил през последните две години...

+Quote Post
Hristo
коментар 16 Jun 2018, 14:28
Коментар #857

Juventus champion

Цитат(vench @ 16 Jun 2018, 14:11) *
Aз не виждам с какво е впечатлил през последните две години...

Именно. И мен точно това ме смущава и не мога да си обясня защо всеки трансферен прозорец в последните две години "се борим" да си го върнем, а когато през 2016 го пуснахме, това бе отчетено като грешка. Затова и смятам, че ще го ползваме за разменна монета в някоя сделка, защото сумата е доста голяма за 21-годишен футболист с 10 гола в Серия Б за два сезона. Но пък според слуховете интерес към него проявяват Киево, СПАЛ и Болоня, а оттам няма какво да вземем.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2018, 18:43
Коментар #858

Juventus champion

Цитат(Hristo @ 16 Jun 2018, 15:28) *
Именно. И мен точно това ме смущава и не мога да си обясня защо всеки трансферен прозорец в последните две години "се борим" да си го върнем, а когато през 2016 го пуснахме, това бе отчетено като грешка. Затова и смятам, че ще го ползваме за разменна монета в някоя сделка, защото сумата е доста голяма за 21-годишен футболист с 10 гола в Серия Б за два сезона. Но пък според слуховете интерес към него проявяват Киево, СПАЛ и Болоня, а оттам няма какво да вземем.

Между другото тези схеми в Италия с отдаване под наем, предостъпване за няколко години или разделяне на правата никога не съм я разбирал. И имам чувството, че винаги сме прецакани. Сега вече не помня много добре, но помня че за Дзадза платихме доста пари, въпреки че уж държахме 50%, а преди това бяхме взели много малко. От на Берарди правата май също държахме някаква част по едно време? Наистина ми е много мътно това и се надявам, че този проблем ще се реши с Б отборите, защото в Италия наистина е голяма лудница с тези наеми и споделени права. Поне да не се поддържа отбор от 50 души, който играе (или дори не играе) под наем някъде си.

+Quote Post
Hristo
коментар 16 Jun 2018, 19:28
Коментар #859

Juventus champion

Схемата с поделените права поне я премахнаха окончателно, което е стъпка в правилната посока.

Иначе ние сме един от отборите в Италия с най-много футболисти под наем, ако не и този с най-много, а специално схемите с Берарди и Дзадза бяха култови, но вече не помня от кого на каква печалба / загуба бяхме tooth.gif Преди 3-4 години някъде ми беше попаднал един доста подробен материал, където анализираха всички играчи в нашата орбита (наеми, 50:50 тогава и т.н.) и там се оценяваха на около 60 милиона евро, а повече от половината дори не ги бях чувал. Та не мисля, че сме на загуба, дори напротив - смятам, че правим добър бизнес. Ето сега, например, от играчи като Чери, Мандрагора, Стураро, Фавили, евентуално Кийн можем да си докараме едни 40-50 милиона, а това са все футболисти, които или нямат, или няма да имат място в отбора. Реално с 3-4 подобни футболиста можем да си финансираме един отличен трансфер.

Но конкретно сделката за Фавили ме озадачава доста. Ще видим в следващите месеци какво са целили нашите.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 18 Jun 2018, 12:25
Коментар #860

Juventus champion

Спортният директор на Асколи е казал, че на следващото световно първенство Фавили щял да бъде титуляр за Италия, а трансфера му в Асколи през 2016 окачествява като "галактически" smile.gif Тези 13 гола за два сезона в Серия Б нещо не ме убеждават, че говрим за чак такъв феномен, основна цел на Киево, Болоня и СПАЛ, ама да видим.

--------------------

+Quote Post

46 страници V  « < 41 42 43 44 45 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 11:06ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team