IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус през сезон 2019/20, анализи за играта, тактиката и формата на отбора
lyubaka
коментар Вчера, 00:57ч.
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 069
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Стана така, че от 7 халфа другия мач нама да има и двама читави
Джан не мога да разбера защо не играе нищо, толкова ли си може, незнам, а явно щем нещем ще разчитаме на него.
И понеже халфовете ни не са най-важната част от отбора, ще се молим да няма проблеми с нападението или защитата.
А защитата,специално централните, има нужда от още синхрон, но това изисква време..
И докато бием проблемите се замаскират, то сега вече се виждат и от слепец.
Халфовете не могат да пресират(виж Кедира, Джан, Пянич), а тези които могат, не могат абсолютно нищо друго...
В нападение синхрона също липсва, особено когато топката е в Роналдо прави впечатление статичната игра на останалите около него
Има доста работа Сари, но не съм сигурен, че ще справи, той си пише там някакви неща, драска си нещо, ама бог знае какво......
Алегри не си драскаше по време на мач, както не съм видял да го прави и Конте...
Последните 2 мача имаме 1 точица, а м/у двата мача нямаше ШЛ, не може да се оправдаваме че има умора и т. н., а днес загубихме от един най-големите ни абонати....
Все някога трябваше да паднем, верно, и колкото по-рано, толкова по-добре, дано бързо си направим изводите, но е видно че нямаме наличния ресурс за претенциите които предявяваме
Go to the top of the page

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар Вчера, 13:57ч.
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 1 641
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Джан какво да играе. След пълната глупост лятото дето се получи какво точно очакваш да играе. Излъгаха го в очите. Не е професионално от негова страна, ама го разбирам. За мен ще иска трансфер още зимата и очаквам да го продадем.

+Quote Post
lyubaka
коментар Вчера, 16:05ч.
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 1 069
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Ясно, че Джан се чувства предаден, но той е професионален футболист,и ако е имал някакви съмнения относно това дали ще се разчита или не на него, то те трябва вече да са отминали, така да се каже и той да продължи да бъде част от отбора и да се бори за мястото си, както прави всеки един.
Самият той беше давал интервю в което казваше точно това, че ще се бори за мястото си, а това което показва до момента няма нищо общо с борба за място.
Още повече, след операцията на Кедира той ще бъде картотекиран за ШЛ, нали това беше основния повод за недоволството му.
Аз лично искам да виждам доста повече от него, връщайки се година и половина назад, когато подписвахме с него, имахме доста очаквания, които досега с малки изключения не се оправдават... Имам един приятел, ливърпулец, като взехме Джан ми се смя и каза че сме се набутали яко, факт е че след това Ливърпул играха 2 поредни финала в Лигата.... Не искам да излиза че наистина сме се набутали!
Проблема в халфовата ни линия е неумението за бърза преса и прекалено бавното обработване на топката, липсва играта с едно докосване, топката се "мачка" повече от необходимото
Ей това е нещото в/у което Сари трябва да работи, но както писах и в предния пост няма го ресурса, повечето от тези футболисти са играли дълго време при Алегри и са позагубили от навиците си..
Затова новите попълнения, като Рабио, Рамзи, слагам и Емрето, трябва да внесат нужната свежест, обаче се получава точно обратното, тея пичове в досегашните мачове едвам изкарват полувреме....
Нападателите е добре от време на време да помагат в защита, да изнасят топката, но не това им е работата, как да са свежи пред вратата, като са спринтирали 2-3 дължини на терена преди това
Има доста за изглаждане като цяло, затова и групата ни е толкова голяма, но като че ли това пречи повече отколкото да помага...
Дотук изоставането от интер е никакво, но не можем да се усланяме на надеждите, че те като почнат да грешат и няма да спрат!

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 9th December 2019 - 20:58ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team