IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

138 страници V  « < 136 137 138  
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2013/2014
Бялото Перо
коментар 03 May 2014, 14:30
Коментар #2741

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 382
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

Цитат(petszata @ 03 May 2014, 13:38) *
Мега крилата - Менез и Кандрева smile.gif с такива момчета освен достойно отпадане невиждам друго smile.gif

пак ще е по-добре от сегашното положение...

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна
Go to the top of the page

+Quote Post
Boris Morev
коментар 03 May 2014, 15:08
Коментар #2742

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Тук трябва веднъж завинаги да се разбере, че не името е от значение, а качествата на даден играч да съвпаднат с идеологията на треньора. Примерите са милиони - издънката Жервиньо се превърна в мега класа при Руди Гарсия този сезон, докато уникален нападател като Фалкао под ръководството на Раниери изглежда като Марко Бориело.
Конте се надявам да си е взел нужните поуки от Красич и Елиа, за да е напълно наясно какво му трябва. Кандрева и Менез за мен е едно добро начало. Кандрева е боец, много подобрена версия на Пепе, ако мога да дам лична преценка за него, то тя е, че това е италианският Ди Мария. За мен това е задължителен трансфер съобразен с бюджета и реалността. Ясно, че ми се иска да вземем Ди Мария или Куадрадо, но реалността е друга.
Менез е много подценяван футболист, но човекът е жертва на грандоманския проект в ПСЖ. Сходна беше съдбата на Снайдер в Мадрид, който трябваше да напусне след пристигането на Роналдо и Кака. Менез също е човек, който според мен би паснал идеално на отбора. Има опит в Италия, има достатъчно качества и класа, а за без пари е направо подарък.
Предвид финансите ни тези двамата се явяват много добро начало. В добавка, ако сложим класен ляв бек плюс връщането на поне две от младите ни надежди(Имобиле и Габиадини), то ситуацията може и да се подобри драстично.
Естествено много зависи как Конте вижда нещата. Ако ги вижда в 433 с Тевез на крилото, то две нови крила ще са напълно достатъчни, но това решение би било доста рисково, защото Тевез никога не е играл на фланга и не там е силата му. По-адекватно решение ми се струва да играем с две крила и Тевез зад Йоренте(предимно в домакинските мачове), а като гости да играем 433 с две крила и Тевез/Йоренте на върха, в зависимост от съперника.
Предстои да видим, нека първо получим сигнал, че ще играем нещо различно от магическото 352, щото като нищо ще каже "аз печеля с 352, защо да е сменям?" и тогава ще стане култово ........

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
Underground Mind
коментар 03 May 2014, 16:04
Коментар #2743

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(Boris Morev @ 03 May 2014, 16:08) *
нека първо получим сигнал, че ще играем нещо различно от магическото 352, щото като нищо ще каже "аз печеля с 352, защо да е сменям?" и тогава ще стане култово ........

Съмнява ме, че и ръководството ще има думата по този случай. Ако продължим да играем с тази праисторическа схема, то собственици и директори ще са също толкова виновни, колкото и Конте.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 03 May 2014, 18:01
Коментар #2744

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Защо си се ориентирал толкова към 4-3-3? Би било интересно, но не мисля, че ще ни е основната схема. Аз залагам на 4-3-1-2 или на миланското 4-1-2-1-2... Които лесно могат да преминат в 4-3-3, че и обратното, да не отписваме и 4-4-2, но не мисля, че 4-3-3 ще е основното ни лице през идната кампания.

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 03 May 2014, 20:54
Коментар #2745

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Цитат(Boris Morev @ 03 May 2014, 16:08) *
Тук трябва веднъж завинаги да се разбере, че не името е от значение, а качествата на даден играч да съвпаднат с идеологията на треньора. Примерите са милиони - издънката Жервиньо се превърна в мега класа при Руди Гарсия този сезон, докато уникален нападател като Фалкао под ръководството на Раниери изглежда като Марко Бориело.
Конте се надявам да си е взел нужните поуки от Красич и Елиа, за да е напълно наясно какво му трябва. Кандрева и Менез за мен е едно добро начало. Кандрева е боец, много подобрена версия на Пепе, ако мога да дам лична преценка за него, то тя е, че това е италианският Ди Мария. За мен това е задължителен трансфер съобразен с бюджета и реалността. Ясно, че ми се иска да вземем Ди Мария или Куадрадо, но реалността е друга.
Менез е много подценяван футболист, но човекът е жертва на грандоманския проект в ПСЖ. Сходна беше съдбата на Снайдер в Мадрид, който трябваше да напусне след пристигането на Роналдо и Кака. Менез също е човек, който според мен би паснал идеално на отбора. Има опит в Италия, има достатъчно качества и класа, а за без пари е направо подарък.
Предвид финансите ни тези двамата се явяват много добро начало. В добавка, ако сложим класен ляв бек плюс връщането на поне две от младите ни надежди(Имобиле и Габиадини), то ситуацията може и да се подобри драстично.
Естествено много зависи как Конте вижда нещата. Ако ги вижда в 433 с Тевез на крилото, то две нови крила ще са напълно достатъчни, но това решение би било доста рисково, защото Тевез никога не е играл на фланга и не там е силата му. По-адекватно решение ми се струва да играем с две крила и Тевез зад Йоренте(предимно в домакинските мачове), а като гости да играем 433 с две крила и Тевез/Йоренте на върха, в зависимост от съперника.
Предстои да видим, нека първо получим сигнал, че ще играем нещо различно от магическото 352, щото като нищо ще каже "аз печеля с 352, защо да е сменям?" и тогава ще стане култово ........

post-294-1159107574.gif Кандрева и Менес са едно ниво над Пепе, при това няма да се изръсим и мисля че ще паснат бързо в отбора на Конте. Напълно съм съгласен с това което си написал, само с едно изключение което може би веднага ще изключи поне един от двамата - Алексис Санчез. Финансовата ситуация обаче не е розова, ще видим, но при схема с 4-ма защитници ще е нужен ляв бек. 4-4-2 с различните му вариации в центъра, не трябва да се отписва, даже тази постройка ми изглежда като най-малко опасна като преход от 3-5-2.

+Quote Post
Hennessy
коментар 04 May 2014, 12:39
Коментар #2746

Juventus star

Коментари: 3 070
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Ебати добрия подарък ми направиха за рожденния ден хахахаха post-294-1158668522.gif
Цитат
Крилото на Манчестър Юнайтед Нани ще играе в Ювентус от следващата кампания, твърди "Тутоспорт". Според изданието италианският шампион е договорил трансфера на португалеца, който завършва своя седми сезон на "Олд Трафорд". От поне година на Апенините шушукат, че торинският гранд се интересува от фланговия играч. "Червените дяволи" са се съгласили да дадат Нани срещу пет милиона евро, а самият португалски национал ще взима по четири милиона на сезона. Интерес към него има и от страна на Интер, но според "Тутоспорт" победителят в ШЛ от 2008 г. е избрал Старата госпожа.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=485847

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 04 May 2014, 12:52
Коментар #2747

Juventus star

Коментари: 2 642
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Hennessy @ 04 May 2014, 13:39) *
Ебати добрия подарък ми направиха за рожденния ден хахахаха post-294-1158668522.gif

Тутоспорт.Не бързай да се радваш.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 04 May 2014, 12:52

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 04 May 2014, 13:55
Коментар #2748

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

За Исла към момента остана само Лацио потенциален кандидат. Всички останали отбори са били отбой от него , ако се стигне до трансфер на Лулич при нас , чилиеца може да отиде в Рим да го замести.

Перейра все повече се е харесал на ръководството. Говори се че лично Конте се е заел с преговорите.

Според Тутоспорт , Конте е поискал един измежду Кавани , Суарес или Манджукич biggrin.gif

Куадрадо почти се е договорил с Барселона , което отваря възможността за Санчес при нас

Отново Тутоспорт , Нани е началото на революцията в Ювентус. С него трябва да започне похода към 4-3-3

ПСЖ е сменил приоритета си , след мини скандала по оста Моуриньо-Азар , сега парижани са се насочили към белгиеца вместо Погба като перла за селекцията им

Ювентус е предложил нов договор на Погба при 5 милиона заплата , но Райола за сега не бърза да го приема.

Продължава да се твърди че Палета е първа опция за защитата ни. Другите кандидати са Алекс от ПСЖ и Ранокия от Интер

Ювентус може да се пробва за Евра и да изпревари Интер за него.

Сити са предложили 40 милиона + Джеко за Погба , за сега нищо не се е предприело. Марота е казал че не иска да го продава

Ювентус е силно заинтересован да касира 50те си процента от Имобиле , говори се за конкретна оферта от Дортмунд на стойност 19 милиона ,но се изчаква дали Атлетико Мадрид и Волфсбург няма да се намесят

Ново име за защитата , Едгар Баланта от Ривър Плейт се е появило в листата ни. Галатасарай и Порто се говори че са по напред в преговорите за него ,цена около 8 милиона

Дзампарини пусна фитила че голям отбор от Италия е поискал Абел Ернандез , говори се че Наполи се опитват да го вземат ,но не ставало дума за тях. Естествено медиите в Италия веднага писаха че сме ние biggrin.gif

Леонардо Суарез е казал че "Ювентус е неговият любим отбор". Плеймейкър от Бока Хунуорс , 96ти набор , играе с левачката , също така се предложил и на Интер ,защото имало много аржентинци там

Този коментар е бил редактиран от eXpLoSive на 04 May 2014, 14:13

--------------------

+Quote Post

138 страници V  « < 136 137 138
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:29ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team