IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

54 страници V  « < 52 53 54  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
bronks
коментар Вчера, 08:49ч.
Коментар #1061

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 426
Регистриран: 22-February 07
Град: plovdiv
Потребител No.: 359

Сари очаквал още трансфери хаха huh.gif Сари

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 10:22ч.
Коментар #1062

Juventus star

Коментари: 4 389
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Аз се понаситих на трансфери. Остават няколко изходящи, след което може да натиснем за Погба или Икарди.

За Погба нагоре стана дума - ще е трудно да привлечем трима халфа, дори двама да си тръгнат. Но пък наистина мисля, че той рязко ще ни вдигне класата и стабилността в халфовата линия, която ни беше може би най-слабото място миналата година.

Иначе отборът изглежда готов и вече ми се гледа футбол.

Според мен обаче най-важният трансфер на Ювентус този сезон се казва Маурицио Сари. Просто смяната на един треньор, който освен всичко останало има и съвсем друг стил и философия за футбола, вещае голяма промяна. Играчи, които миналия сезон не блестяха - визирам Дибала, Коста, Бернардески, може би дори Игуаин, също могат да се смятат за нови попълнения, защото могат да се представят много по-добре при един по-офанзивен стил. Разбира се може да стане и обратното - да изиграем по-слаб сезон от миналия и играчите в слаба форма да се увеличат.

--------------------

+Quote Post
dunav-ruse
коментар Вчера, 10:34ч.
Коментар #1063

Primavera player
**

Коментари: 198
Регистриран: 1-May 14
Потребител No.: 24 824

Аз се надявам да разкараме Матюиди, Куадрадо и Манджукич. На Пяца също трябва да му търсим отбор.

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 11:07ч.
Коментар #1064

Juventus hero

Коментари: 10 490
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Явно ще има още трансфери, Сари знае нещо, което ние не. Освен изходящите.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 12:27ч.
Коментар #1065

Juventus star

Цитат(masterhp @ 22 Jul 2019, 12:07) *
Явно ще има още трансфери, Сари знае нещо, което ние не. Освен изходящите.

Ако говори за Икарди, то по-скоро го знаем. Щото за мен шансът все още е много голям.

--------------------

+Quote Post
bronks
коментар Вчера, 12:39ч.
Коментар #1066

Primavera player
**

Коментари: 426
Регистриран: 22-February 07
Град: plovdiv
Потребител No.: 359

Има голям натиск в/у ръководството заради Игуин феновете настояват да остане в отбора имало е разговор с него след мача

--------------------

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 13:04ч.
Коментар #1067

Juventus star

Аз нямам против да остане.

С 30 гола на Роналдо, 20 на Игуаин и 15 на Дибала няма как да не си оправим малко головата сметка, която по традиция е доста скромна. Все пак при Сари последно Игуаин вкара 38 гола, така че сега може да си стигне половината, дори с Роналдо в отбора.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 14:23ч.
Коментар #1068

Juventus hero

Коментари: 10 490
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

При случая на Гонзало и Сари, това е най-хубавото, че треньора може да изката максимум от играча. Реално не бих се разсърдил, ако остане в отбора, както и Дибала, но въпреки това ми се иска да видя още едно ново лице в атака.

Този коментар е бил редактиран от masterhp на Вчера, 14:24ч.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 17:43ч.
Коментар #1069

Juventus champion

Коментари: 7 257
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

- Перин се е прибрал в Торино, за сега остава
- Според Агрести искаме да ускорим процеса по напускането на Кедира
- Според Скай, въпреки опитите на Игуаин да убеди ръководството, че би бил полезен е един от напускащите.
- Продължават слуховете за Демирал в Милан
- Рома искат Ругани

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар Вчера, 19:59ч.
Коментар #1070

Juventus star

Коментари: 2 811
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Говори се за 55 млн за Киеза което е несериозно ,явно заради него ше разпродаваме половин отбор

Икарди уж вече бил навит за наполи

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар Вчера, 20:34ч.
Коментар #1071

Juventus star

Коментари: 4 615
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Monaco are continuing to pursue Blaise Matuidi, with PSG, Manchester United and Everton interested, but Juventus will only sell for €25m.

За Матюиди ако му вземем тия пари трябва да кръстят някоя от трибуните на Паратичи faccina21so3.gif

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 22:33ч.
Коментар #1072

Juventus champion

Коментари: 7 229
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Spark11 @ 20 Jul 2019, 14:04) *
Пинк, Джан има ~1800 минути през миналия сезон. Да го поставя в перспектива: има кажи-речи същия брой минути като Шилето. Сезонът преди това пък почти стига 2100. На мен не ми звучи като играч, на който да можеш със 100% убеденост да разчиташ цял сезон. (При все, че 100% убеденост няма как да имаш никога, но разбираш какво имам предвид.)

А за Рамзи май няма голям смисъл даже от статистика, него си го знаем: 1300, 1850, 1200 минути в последните си три сезона.

Не се опитвам да твърдя, че ще ни трябва абсолютен гейм чейнджър в средата на терена, ако разкараме Матуиди и Кедира, но с тези 5 халфа, няма да изкараме сезона успешно в схема с 3 полузащитника.
А между другото, Матуиди не е лош играч, ако се ползва правилно. Но е отмиращ вид в съвременния футбол, пък и това си е последната ни възможност да му вземем някакви пари. Същото важи и за Кедира (за него сигурно няма да приберем нищо всъщност), Манджукич, Игуаин, Куадрадо и Бонучи. Аз казвам: ако някъде има интерес и имаме възможност, да ги отпращаме на секундата. Повече от 40-ина милиона надали ще приберем, но поне да не плащаме заплати. Перин и Пяца са също в тази графа.

Джан през изминалата кампания - такава, в която Алегри не успя да го нагоди съвсем към философията си, което е огромният проблем с футболиста, има 2255 минути на терена. При все че в 4 от срещите в Европа беше аут - двата мача с консервите, този с Валенсия вкъщи и с Аякс навън. Като сложиш, че по старо Алегри правило започна като резерва - в първите три срещи срещу Киево, Парма и Лацио влезе от пейката, а после и че срещу Интер, Парма и Сасуоло общо има 18 минути на терена... поне аз, теглейки чертата, по-скоро виждам най-вече, че Алегри дълго време не осъзнаваше точно какво може да изцоца от Джан. Другият лош момент беше този странен проблем с щитовидната жлеза. Но общо взето след едно време Джан си беше железен и си редеше 90 минути мач след мач. Знаеш от дискусиите през годините, че аз вероятно наблягам най-силно на проблемите с травмите, но си мисля, че Джан е здраво бичме, което ако преодолее проблемът със здравето, би трябвало да е на линия почти винаги. Навехвания и схващания е нормално всеки да има. В последната си кампания с Ливърпул Джан има почти 3 хиляди минути на терена при все че в заключителния етап не игра за първенството (7 мача в първенството и 4 в Европа). Преди това си беше твърд титуляр. През сезон 2017 има 2810 минути в надпреварите. Ливърпул обаче тогава не играят в Европа, а за една от купите отпаднаха май в първия мач. Заради травми през този сезон не играе в 5 срещи. Една от травмите не изглежда да е толкова тежка, имайки предвид, че мачовете са в къс период, а Джан се появява като титуляр в третата среща. Демек е отсъствал 7 дни.

Пак казвам: не е най-здравият играч във футбола, но показа, че проблемът с гърба, който не му позволи да играе в последните месеци от кариерата в Англия, е преодолян. Тежката травма от 2012 е преодоляна. Като почти всеки, ще е аут в 4-5 срещи, ама ще е окей иначе. Факт е, че и Роналдо утре от нищото може да се контузи - това, което си казал. Джан е доказан workhorse. Изобщо не ме плаши. А и пак си споделям мнението, но колкото и Сари да не е треньор, правещ много ротации, надявам се в някакви пойнтлес срещи тип 3 дни преди all in мач в Европа, ей така за фън даже, да не вземем да играем с целия си титулярен състав. Разбирам, че Калчото, макар и слабо първенство, си остава сложно, че това са профи играчи, които трябва да играят, затова им се плаща, но Макс в някои моменти пресоляваше манджата.

Рамзи в последните години не е падал под 2 000 минути футбол. През 2016 има 3134. Както казах в неговата тема, но последният сезон, в който тотално е бил унищожен, е в далечната 2011. Няма как Рамзи да не гостува на лазарета. Ще отсъства. Но е годен за над 2 хиляди минути, а ние гоним над 50 мача. Не, не е достатъчно съвсем, но имаме и други футболисти, които освен че се нуждаят от време на терена, са и от най-висока класа. Аз по-скоро си мисля, че ще са единични случаите, в които Рамзи/Джан ще отсъстват. Говорим за мач или два. Ебати, офанзивният Сари все може да измисли нещо. Зидан как ползва Иско понякога в центъра на терена? Да не говорим, че няма гаранции, че ще играем с трима, камо ли пък с 4-3-3 цял сезон. Кастанос или някой друг пъпеш в пожарен вариант не могат ли да дадат едни 90 минути, ако са нужни?

Въпреки дългото писание, наистина разбирам какво имаш предвид - така бях във всеки от предните сезони, но шестима вътрешни е голяма бройка. Реал от години бутат с Кроос, Модрич и Каземиро. Бекъп беше Ковачич, а често Плеш вмъкваше заради схемата Иско до тях. Асенсио, Пепе и Хамес на пожар са запълвали някаква дупка, ако се наложи. Накрая на управлението на Зизу (парт 1) имаха Себайос и Йоренте, не че двамата помирисваха терен особено много. Барса нямат шестима вътрешни. Байерн нямат. Сити нямат. Ливърпул нямат. Центърът е невралгична зона, не се пипа особено. За мен шестима, особено когато са равностойни, е някакво кощунство едва ли не.

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар Днес, 01:03ч.
Коментар #1073

Juventus star

Коментари: 3 051
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(pinkfloyd39 @ 22 Jul 2019, 22:33) *

Хм, Пинк, имаме доста голямо разминаване в цифрите. Откъде черпиш информация ти? Моята е от SoccerWay.

С твоите цифри звучи малко по-малко плашещо положението всъщност, макар че все бих имал едно наум, ако останем само с тези петимцата в центъра.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Днес, 01:19ч.
Коментар #1074

Juventus champion

Коментари: 7 229
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Използвай Трансфермаркет, най-удобен и информативен е. Предполагам, поне по изнесените данни, че става въпрос само за минути, играни за първенството.

--------------------

+Quote Post
since1897
коментар Преди 18 минути
Коментар #1075

Juventus bench

Коментари: 862
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Пичове,не твърдя,че този Кансело е уникален футболист,но според мен няма никакъв смисъл да го продаваме,дори и за 60 милн wink.gif Не мога да разбера какво не му харесва Сари,които до сега е бил с Моузес и Ароника в подобни зони 😁
Мисля,че Роналдо пак ще изиграе мениджър роля и няма да позволи това да се случи.
Същото се отнася и за Сандро,колкото и да го плюваме тука.В съвременния футбол,тези постове са от съществена важност.Не ми се гледат Зебина и Молинаро на тъчовете.
Аз също съм на мнение,че трябва още един халф да се вземе,Рамзи ми е адски съмнителен,Кедира трябва да си ходи,а ако ме мамерим читав,Матюиди да остане.Харесвам Заниоло,за 40 милн ще го вземем или в некакъв бартер.
Даже предпочитам халф да вземем,да речем Погба,вместо Икарди и Киеза примерно.
Мн разчитам Джан и Бентанкур да се утвърдят като основни фигури този сезон,но не е сигурно,Рабио ще има период на климатизация,Пянич ми е мн прехвален,не съм оптимист.
Няма и мн опции на пазара,хич не се сещам.Тоя Танги ми се искаше,но...
От Манджука,Куадрадо и Игуаин да събираме парата,да вземем някой палавник в центъра,пък да ги махнем Кедира и Матюиди тогава.
Този от Арсенал как го изпуснахме,мн го харесва,в Самдория играеше(номер 34),уругваец,забравих му заглавието 😁

+Quote Post

54 страници V  « < 52 53 54
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 23rd July 2019 - 03:23ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team