IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

40 страници V  « < 38 39 40  
Reply to this topicStart new topic
> Маурицио Сари
J.T.Ultras
коментар 08 Oct 2020, 16:24
Коментар #781

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 6 268
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(#8 Marchisio @ 08 Oct 2020, 17:14) *
Той не подписа ли за 2 сезона?

Цитат
Chelsea boss Maurizio Sarri will reportedly sign a three-year contract with Juventus worth €7m a season after tax.

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."
Go to the top of the page

+Quote Post
nameless
коментар 08 Oct 2020, 17:02
Коментар #782

Juventus star

Коментари: 2 812
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Нямам представа за колко подписа, но се говореше, че му дължим към 15-20млн. неустойка, което няма как да е заплата за един сезон.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 13 Oct 2020, 20:43
Коментар #783

Juventus hero

Коментари: 13 623
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Да правим някакъв компромис, да му платим едни 5 милки и да ходи да се прави на треньор някъде. Фиорентина е страхотен отбор за него smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 30 Oct 2020, 11:28
Коментар #784

Juventus champion

Коментари: 6 816
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Сари вече официално не ни е треньор. Не знам каква неустойка сме му платили, но се надявам да не е 20 млн. евро...

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
masterhp
коментар 30 Oct 2020, 23:49
Коментар #785

Juventus hero

Цитат(vench @ 30 Oct 2020, 12:28) *
Сари вече официално не ни е треньор. Не знам каква неустойка сме му платили, но се надявам да не е 20 млн. евро...

След като сме достигнали договорка не сме платили тези 20 милки. Със сигурност сме спестили, Сари е малко душичка и се навил на един камион цигари и някоя и друга кола подарък biggrin.gif Според мен сме му платили по-малко от половина пари дължими по договор, даже бих заложил на доста скромна сума на фона на тези 20 милиона. Важното е, че вече не му дължим пари и няма общо с отбора.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Nov 2020, 15:21
Коментар #786

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 187
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Сари не е разтрогнал и няма намерение да разтрогва договора си с нас. Според Футбол-Италия единствено ще се навие да разтрогне, ако получи предложение от топ отбор. Тоест - няма да разтрогне, защото други идиоти, които да му дадат да води топ отбор, няма.

Former Juventus coach Maurizio Sarri wants to see out his contract with the Old Lady and is not considering an early termination of his deal before the end of the season, sources tell Football Italia.

The former Chelsea and Napoli boss had signed a three-year, €6m-a-year deal with the Old Lady in summer 2019 but was sacked after his first season in charge, despite winning a Serie A title.

Juventus have been trying to reach an agreement to terminate his contract and the two parties seemed to be close to having a deal when Fiorentina spoke to Sarri about replacing Beppe Iachini.

The Tuscan, however, is not willing to accept a job offer in the middle of the season but would be eventually open to joining Fiorentina in the future provided they put a long-term contract in the table.

Meanwhile, sources tell Football Italia Sarri has no intention of terminating his Juventus contract early.

The situation could change if a top club offer him a job but he remains reluctant to take over when a campaign is ongoing.

Sarri will get his full Juventus salary plus bonuses until the end of the season but the Old Lady can decide to terminate his contract before its final year by paying €2.5m compensation due to a clause that must be activated by March 2021.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Nov 2020, 12:37
Коментар #787

Juventus hero

Този сезон е ясно, че няма да поеме отбор. Тоест със сигурност плащаме заплатата и за тази кампания. Клаузата е за Март следващата година, а до тогава няма да поеме отбор. Ще се възползваме от нея и ще вземе още половин заплата за 3тата година от говора си. Страхотна набутвация. Как сме му предложили три годишен договор нямам идея. А Сари си е нагъл, ще отиде във Фиорентина ако и те му предложат дългосрочен договор да може пак лапка, ако и те го махнат. Хитрец е дедо ти Сари.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 26 Nov 2020, 12:57
Коментар #788

Juventus champion

Сари си е в правото - има договор и иска да се изпълни, в това няма нищо нагло. Във Фиорентина няма да взима повече пари, отколкото в Ювентус. Вече проблемът е наистина защо му е предложен 3-годишен договор, но това си е наш проблем, не негов. А и последният проблем в това идиотско назначение е дължината на договора. Аз пуснах новината само заради това, че се бяха появили слухове, че сме се разбрали, че вече е разтрогнал и т.н. Не е, няма и да го направи и го разбирам напълно.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 10 Jan 2021, 16:15
Коментар #789

Juventus champion

Коментари: 6 816
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Нашият любимец днес има рожден ден и става на 62. biggrin.gif

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 10 Jan 2021, 17:22
Коментар #790

Juventus regular

Коментари: 2 245
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Да си павка цигарите и да стои далеч от Торино!

+Quote Post
Kirilov
коментар 02 Feb 2021, 20:22
Коментар #791

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 11 322
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Според Романо е отказал на Марсилия, които са в криза. Вилаш Боаш е хвърлил остава и не са му я приели. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Morridin
коментар 21 Feb 2021, 20:38
Коментар #792

Scouted
*

Коментари: 61
Регистриран: 19-September 16
Потребител No.: 25 071

Маурисио Сари - " Интересно ми е да видя Ювентус на тази позиция. Обвиниха ме , че с мен отбора играе най - лошия футбол , а аз им донесох титлата и ги накарах да празнуват.
Роналдо пръв показа недоволството си от мен след поражението в ШЛ от Лион и борда тогава го подкрепи. Ще видим сега до къде ще достигнат и кой е бил прав. "

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 Feb 2021, 20:47
Коментар #793

Juventus champion

Цитат(Morridin @ 21 Feb 2021, 20:38) *
Маурисио Сари - " Интересно ми е да видя Ювентус на тази позиция. Обвиниха ме , че с мен отбора играе най - лошия футбол , а аз им донесох титлата и ги накарах да празнуват.
Роналдо пръв показа недоволството си от мен след поражението в ШЛ от Лион и борда тогава го подкрепи. Ще видим сега до къде ще достигнат и кой е бил прав. "

Може ли линк към изказването, защото не го намирам никъде и ми се струва фалшиво. Звучи прекалено идиотско, дори за Сари.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hennessy
коментар 21 Feb 2021, 20:50
Коментар #794

Juventus star

Коментари: 3 918
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(Morridin @ 21 Feb 2021, 20:38) *

Ами прав си е човека, но и той и Пирло са абсолютни грешки на ръководството.

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 21 Feb 2021, 21:01
Коментар #795

Juventus star

Коментари: 3 648
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Цитат(Hennessy @ 21 Feb 2021, 20:50) *
Ами прав си е човека, но и той и Пирло са абсолютни грешки на ръководството.

Ем не им се даваше кеш за Почетино!Ся ще ядем пишки и тва е!за да се върнем в играта ни трябват 8 поредни победи ние повече от 3 мача поредни които да са хубави не можем да направим!

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 21 Feb 2021, 21:52
Коментар #796

God Fuck The Queen

Коментари: 2 509
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Абе че беше грешка, беше, не го отричам. Ама с тоя престарял отбор, с Кедира, Матюиди, Игуани и разни такива ме мисля, че кой знае колко много можеше да направи. Реално представянето му в Серия А беше стабилно, дори силно и в шампионски ритъм до 30тия кръг, след това стана срив, но въпреки това 2 кръга преди края бяхме шампиони, последните 2 загуби бяха в мачове без значение.
Реално чак през 2020 отборът беше малко освежен, като се разкараха ненужни футболисти над 30 години. И естествено се сложи треньор като Пирло, за да се учи.

--------------------
GRANDE JUVE! GRANDE ALEX!

+Quote Post

40 страници V  « < 38 39 40
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 5th March 2021 - 13:09ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team