IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

45 страници V  « < 43 44 45  
Reply to this topicStart new topic
> Кристиано Роналдо, 7
Vess
коментар 27 Nov 2019, 09:51
Коментар #881

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 190
Регистриран: 30-January 19
Потребител No.: 25 353

Ще подобри рекорда със сигурност.
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Nov 2019, 14:06
Коментар #882

Juventus hero

Коментари: 11 413
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Vess @ 27 Nov 2019, 10:51) *
Ще подобри рекорда със сигурност.

Според мен ще мине и границата от 200 мача smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 27 Nov 2019, 14:25
Коментар #883

Juventus champion

Коментари: 5 171
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Този сезон има още три гарантирани да кажем и стават 178. После, ако игрем финал, стават 183. Което значи, че догодина в групоата фаза ще мине рекорда и ще завърши с 190 нещо. Дори без финал тази година обаче, сметката му пак ще излезе.

После обче контрактът му изтича и не знаем какво ще реши.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Dec 2019, 20:10
Коментар #884

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Teogo0alll @ 02 Dec 2019, 16:15) *
Най-лошото обаче, което ми се върти в главата е , че има конфликт между Сари и Роналдо, който се прикрива (може да се каже умело) за сега ...

Касано е казал нещо подобно днес. Cassano: "I think Ronaldo has a big problem with Sarri, everything started with the two consecutive substitutions, which would irritate any player. In my opinion, there’s a problem between them and Juventus have succeeded in playing it down."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 02 Dec 2019, 20:13
Коментар #885

Juventus champion

Коментари: 5 096
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Това обяснява играта като защитник на Роналдо за противниковите отбори tooth.gif

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 02 Dec 2019, 20:14
Коментар #886

Juventus regular

Коментари: 1 581
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

И другото, което ми се върти за слабата форма на Роналдо е, че е твърде податлив на емоции. От тая златна топка на Меси хептен ще садне нашия хубостник. Имам спомени, като се разделяше с Ирина Шейк, пак го гонеха едни дъкги кризи и голова суша... А Касано направо ме е цитирал хаха. Дано не изляза прав.

+Quote Post
indep
коментар 02 Dec 2019, 20:21
Коментар #887

Juventus bench

Коментари: 829
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

Цитат(Teogo0alll @ 02 Dec 2019, 20:14) *
И другото, което ми се върти за слабата форма на Роналдо е, че е твърде податлив на емоции. От тая златна топка на Меси хептен ще садне нашия хубостник. Имам спомени, като се разделяше с Ирина Шейк, пак го гонеха едни дъкги кризи и голова суша... А Касано направо ме е цитирал хаха. Дано не изляза прав.

Много е податлив на емоции, като се сетя миналата година с разследването за изнасилване колко му пролича на терена 17.gif

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 02 Dec 2019, 20:50
Коментар #888

Juventus regular

Е това си беше законно изнудване за пари... Общо взето много шум за нищо.Това са мои догадки, може и да не е така. Просто търся причина за слабата му форма, защото ди мача с интер газеше както си може...

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 02 Dec 2019, 20:53

+Quote Post
Kirilov
коментар 02 Dec 2019, 20:52
Коментар #889

Juventus champion

Коментари: 8 203
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Все пак ще има награда за Роналдо днес. В Милано ще му бъде връчена награда за играч на Серия А за сезон 18/19.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 02 Dec 2019, 21:53
Коментар #890

Juventus champion

Коментари: 7 439
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Аз пък си мисля, че се пропуска нещо много важно: от доста време насам Роналдо е играч на приливи и отливи. Той е футболист, който ще вкара 10 гола в 4 мача, а после в 10 ще вкара веднъж. Например през 2015/2016 в Ла Лига стартира с 5 гола в 7 срещи... които дойдоха в един мач. В следващите 15 мача вкара 14 пъти. Страхотно, но 9 от тези попадения дойдоха в 4 срещи. А от споменатите 15 срещи не е вкарвал в 7 от тях. В КЕШ му беше голям сезон - не вкара само в три мача.

През 16/17 не вкара в шест поредни мача в Европа, докато не избухна и не вкара 10 пъти в последните 5 срещи (всъщност са в 4 мача, защото в един не отбеляза). В първите 14 мача на Реал в Ла Лига Роналдо е играл в 11. Вкарал е 10 пъти... като 8 от попаденията са в 4 срещи. В пет не е вкарвал, повечето от тях са поредни. Имаше един дълъг период над месец, в който не беше вкарвал през пролетта в Испанското.

През 17/18 стартира първите 15 играни мача за Реал в първенството (пропусна първите 4 кръга) с 4 попадения. В следващите 5 мача вкара 8. После му дадоха мач почивка, а той се завърна с 10 гола в следващите 4 мача.

Миналият сезон нима не стартира с 3 гола в първите 7 мача в Калчото? В първите шест мача негови с нас в Европа вкара веднъж. В следващите си 16 мача (след старта в Калчото) е вкарал 16 пъти.

Не че го защитавам и не че е във форма, ама мисля, че това се случва вече н-ти сезон поред, за да е новина. Роналдо от адски много време насам е звяр, защото както за 10 мача ще ти скъса нервите, така в следващите 6 ще вкара 15 попадения. Разбирам да е новост, ама изобщо не е. Пък и е редно да споменем малшанс - има го определено. Ювентус определено няма поведението на Португалия и Реал, пък и малко или много father time си има роля. Не виждам проблем да се каже, че това не е Роналдо от 2013 години. Три минути са достатъчни, за да видиш, че не говорим за същия играч.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 03 Dec 2019, 07:17
Коментар #891

Juventus regular

Принципно аз не съм толкова взискателен и не искам от него да пердаши по 16-17 гола в ШЛ. Но примерно нивото му от миналия сезон си му беше отново чудовищно за моите разбирания smile.gif То дори е и странно, че не изостава по бр голове в момента от мин година, но цялостният му импакт върху играта ни е нищожен.
Айде бе Рони, събуди се !

+Quote Post
odyssey7
коментар 03 Dec 2019, 07:56
Коментар #892

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Паратичи: "He's a problem for Juve? It makes me smile, there are other problems. He's going to be here tonight, he was at this award. He is an ambitious one and has come to prove himself to be the best here too. We thought he should win the Ballon d'Or too, no doubt he'll be there next year."

Сега, наясно съм, че това е клиширания патърн за отговаряне, без значение дали си треньор, спортен директор или импресарио на футболиста, в контекста на снощното изказване на Мендеш, че Роналдо бил най-добрия. Ама не беше, пичове. Не бе и за топ 3. Не бе и за топ 5, поне като се видят конкурентите. Не защото Кристиано не е велик шампион, както се казва, а защото кампанията му бе прилично добра срещу ужасно добрите на другите. Просто като смъртта. И няма какво да се лъжем - Кристиано е в залеза си, макар да има още голове в запас, и няма нищо общо с чудовището от Мадрид. Не че има нещо лошо, както и не че не се знаеше като го купувахме. Абсурдно е да се купи онзи Роналдо в прайма си.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 03 Dec 2019, 07:57

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 03 Dec 2019, 08:34
Коментар #893

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Чак да е в залеза си не мислиш ли, че е малко пресилено? По-слаба година - със сигурност. Това, че не заслужава награди в сравнение с други играчи - съгласен съм, така е. Но в залеза си е топ 3 според мен или айде - топ 5 футболист в Европа. Отделна тема е, че са индивидуални отличия, но все пак се влияят и от отборите, защото Ван Дайк нямаше да е там, ако не беше футболът на Клоп. По индивидуална класа, индивидуално влияние, все още говорим за двама - Меси и Роналдо, а след тях всички останали. Което говори лошо за останалите. Вече ако и 2020 г. му е такава, може да се говори, че навлиза в залеза си. Но историята говори, че след като го отписват, чупи 100 рекорда и печели всички награди.

А Паратичи няма какво да каже друго освен това. Години наред всички в Реал Мадрид бяха като комсомолци като стане въпрос за Роналдо и рецитираха едно и също, сега е при нас, от нашите се очаква същото.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 03 Dec 2019, 09:22
Коментар #894

Juventus champion

Коментари: 8 203
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Роналдо с приз за най-добър нападател на Серия А за сезон 2018/19.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 03 Dec 2019, 09:23

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 03 Dec 2019, 09:52
Коментар #895

Juventus star

Коментари: 3 958
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(NUCLEO1985 @ 03 Dec 2019, 08:34) *
Чак да е в залеза си не мислиш ли, че е малко пресилено? По-слаба година - със сигурност. Това, че не заслужава награди в сравнение с други играчи - съгласен съм, така е. Но в залеза си е топ 3 според мен или айде - топ 5 футболист в Европа. Отделна тема е, че са индивидуални отличия, но все пак се влияят и от отборите, защото Ван Дайк нямаше да е там, ако не беше футболът на Клоп. По индивидуална класа, индивидуално влияние, все още говорим за двама - Меси и Роналдо, а след тях всички останали. Което говори лошо за останалите. Вече ако и 2020 г. му е такава, може да се говори, че навлиза в залеза си. Но историята говори, че след като го отписват, чупи 100 рекорда и печели всички награди.

Добра вметка. Залезът на Роналдо не би трябвало да е, както този на мнозинството от играчите, каквато не бе и кариерата му като играч. Но е в залез от гледна точка на това, че сезоните с по 50 гола в Ла Лига свършиха, както и не вярвам да повтори дори и на 60% постиженията си в елиминационната фаза.

Все ми се ще да напиша пост, в който защитавам скромната бройка голове с това, че не го използваме оптимално, както не използвахме по най-добрия начин нито Игуаин, нито Дибала. Но ще е част от истината, защото Кристиано получава огромен брой голови положения. Елементарни пропуски, кой от кой по-нелеп, тромав на моменти, излишни движения, които бе изчистил. И с невъоръжено око се вижда, че е в силен регрес. Пропуска се и факта, че една трета от головете му са от дузпи, нали. Дори мнението ми не натежава от слабата му форма през последния месец, колкото през цялото му представяне от трансфера му при нас. Добре е да се отбележи, оттам и високопарното "залез - Роналдо", че въпреки всичко той си остава изключителен играч и голмайстор. Въпроса е с кого го сравняваме - с Роналдо от 2015 или с Ку от миналия сезон и прочие подобни герои?

И дори и в залез, спред изказа ми, Кристиано е способен да вкара немалко голове, както и решителни такива в Шампионска лига. Просто е друг играч.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 03 Dec 2019, 09:55

+Quote Post
masterhp
коментар 04 Dec 2019, 11:15
Коментар #896

Juventus hero

Коментари: 11 413
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Кристиано е видно, че е далеч от най-добрият Кристиано от Реал, но въпреки това е фундаментален футболист. Спокойно може да бележи по 30 гола на сезон, което си е мега постижение, особено за играч на Ювентус. Има още два сезона, мисля че ще има какво да даде и в тях на отбора, което е най-важното. Не вярвам да има още едно избухване в кариерат си, за да гони отново Меси. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

45 страници V  « < 43 44 45
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 18:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team