IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Novata emblema na JUVENTUS
Koq ot dvete emblemi vi haresva pove4e
Koq ot dvete emblemi vi haresva pove4e
NOVATA [ 19 ] ** [76.00%]
STARATA [ 6 ] ** [24.00%]
Общо гласове: 25
Гостите не могат да гласуват 
Ian
коментар 23 Mar 2006, 13:46
Коментар #21

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Всички емблеми на Юве ми харесват на мен. Новата, как е писал мео, е верно някак по-3D. Определено радва много. laugh.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Riddler
коментар 23 Mar 2006, 18:19
Коментар #22

Цар и Господар

Група: Admin
Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

Определено и аз гласувах за новата с две ръце, дори сега когато имам някои по-стари неща на Юве със старата емблема някак си не ме радват толкова. Новата рита малки дупенца tongue.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 23 Mar 2006, 18:44
Коментар #23

ювентинец

Коментари: 5 088
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(snitch @ Mar 22 2006, 04:23 PM)
sega kato vidqh tazi snimka na starata mi haresva kak e zagradena sas tazi galta iviza i drugoto e 4e koronkata nad (konq ili bika ?) na novata emblema ne pasva mnogo mnogo
*

e да ама е 3-D ,не знам ,според мен се губи духа на Юве като се сменят така емблемите ,но явно новата е далеч по комерсиална ,което е важно за привличането на нови и нови фенове на отбора.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 23 Mar 2006, 18:54
Коментар #24

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Цитат(nikentus @ Mar 23 2006, 04:44 PM)
e да ама е 3-D  ,не знам ,според мен се губи духа на Юве като се сменят така емблемите ,но явно новата е далеч по комерсиална ,което е важно за привличането на нови и нови фенове на отбора.
*

praв си ,че се губи духа на юве като се сменя емблемата,но по същия начин се губи духа като сменяме и стадиона.Но май не е така ние май бъркаме.За разлика от другите отбори нашия дух не е в митичния садион или 100 годишната емблема,нашия дух е в любовта,която изпитват играчите и феновете към отбора вече толкова мн години.Нашия дух не е в материални неща,той е в сърцата на хората ,които са готови да умрат за Ювентус
FORZA JUVENTUS

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
GoodCharlotte`f
коментар 24 Mar 2006, 17:14
Коментар #25

Bianconero Per Sempre
**

Коментари: 290
Регистриран: 20-February 06
Град: Nova Zagora / Sofia
Потребител No.: 13

Цитат
За разлика от другите отбори нашия дух не е в митичния садион или 100 годишната емблема,нашия дух е в любовта,която изпитват играчите и феновете към отбора вече толкова мн години.Нашия дух не е в материални неща,той е в сърцата на хората ,които са готови да умрат за ЮвентусFORZA JUVENTUS

ето това е супер вдъхновяващо smile.gif кара ме да се чувствам адски горда за това че съм фен,особено след днешните презрителни погледи на даскало,щото бях с тениската на Юве.Ама кво ми пука wink.gif да мрат всичките
FORZA JUVE!!!

--------------------
Take a look inside me & watch my heart says: Forza Juventus!

+Quote Post
nikentus
коментар 24 Mar 2006, 20:12
Коментар #26

ювентинец

Коментари: 5 088
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(ELMANIFICO @ Mar 23 2006, 06:54 PM)
praв си ,че се губи духа на юве като се сменя емблемата,но по същия начин се губи духа като сменяме и стадиона.Но май не е така ние май бъркаме.За разлика от другите отбори нашия дух не е в митичния садион или 100 годишната емблема,нашия дух е в любовта,която изпитват играчите и феновете към отбора вече толкова мн години.Нашия дух не е в материални неща,той е в сърцата на хората ,които са готови да умрат за Ювентус
FORZA JUVENTUS
*

Браво ,това ми хареса и си прав че Юве е нещо повече от едната емблема или полу празния ,но за мен полу-пълния стадион wink.gif , това е клуба ,който или го обичат ,или обичат да го мразят ,просто рядко има средно положение и си прав ако ще да играеме на стадион с капацитет 200 стола събрани от местния бюфет и емблема ,на която феновете на Хамбургер биха се подиграли пак ще е отбора на сърцето ми wub.gif

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 08 Oct 2015, 15:22
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 1 503
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

изравям тази тема, защото намерих статия (на италиански), където някакво списание Guerin Sportivo класира най-красивите емблеми.

интересното за мен по-скоро е, че през годините сме ползвали различно животно в емблемата - понякога бик, понякога зебра.

зебрата последно е ползвана в логото през 80-те, за да се отличим от бикът в логото на Торино. в днешно време зебрата все още се ползва в разни рекламни материали, артикули и кампании, но не и в логото.

ето още картинки с логото ни през годините - не знам доколко са достоверни и изчерпателни, на някои места датите не съвпадат въобще:

някои от тези с по-добро качество - цък , цък , цък ,цък , цък , цък , цък

ако имате и други картинки на логото ни, или в по-добро качество от тези горе, моля споделете!

още нещо интересно от Reddit:

Цитат
The colours black and white don't really have anything to do with Turin or the foundation of the club, we used to play in Pink but the jerseys colour would fade over time, so the club asked an English player we had in Turin at the time to get us a new jersey that would withstand the elements better. He brought back Notts County jerseys which are black and white, and because of this our crest is now predominantly black and white.

It used to give much more prominence to the city colours which are blue and yellow, for example here, but it has since changed removing the blue before modernizing to what we have today.

The crown is in place because Turin is the capital of the region Piedmont and because Turin was the very first capital of Italy and a nod back to Roman days.

The charging bull is the symbol of Turin too.

The overall shape of the crest, which is oval like many other Italian sides comes from a common shape that the catholic church used to use for it's shield.

Този коментар е бил редактиран от oldschool на 08 Oct 2015, 16:13

--------------------

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2018 - 14:59ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team