IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус втори отбор, Juventus U23
Hristo
коментар 03 Aug 2018, 14:13
Коментар #41

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Вече е официално: Ювентус Б ще играе в Серия Ц през предстоящия сезон.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 03 Aug 2018, 14:43
Коментар #42

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 371
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Hristo @ 03 Aug 2018, 15:13) *
Вече е официално: Ювентус Б ще играе в Серия Ц през предстоящия сезон.

Ринг да купуват правата на Серия Ц biggrin.gif

За една година успяхме да направим женски отбор, Б отбор, а готвим уж и баскетболен отбор. Определено сме преди всичките и марката Ювентус расте като такава. Надявам се, че скоро ще направят сайт, където ще бъдат вписвани играчите в отбора и ще се води някаква статистика. В Уикипедия вероятно също трябва да бъде създадена страница.

Дано хаосът в долните нива приключи по бързо и програмата стане ясна скоро.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 03 Aug 2018, 15:02
Коментар #43

Juventus champion

Цитат(vench @ 03 Aug 2018, 15:43) *
Надявам се, че скоро ще направят сайт, където ще бъдат вписвани играчите в отбора и ще се води някаква статистика.

Спокойно, за статистиката ще се погрижа аз wink.gif

Межу другото, по-нататък мисля да драсна няколко реда и за женския отбор, защото и там се случват интересни неща, а тук изобщо не им обръщаме внимание и не ги взимаме насериозно laugh.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Kirilov
коментар 03 Aug 2018, 18:13
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 7 236
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Отборът, които ще се подвизава в Серия Ц с името Ювентус u23.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 03 Aug 2018, 18:13

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 04 Aug 2018, 10:36
Коментар #45

Juventus star

Цитат(Kirilov @ 03 Aug 2018, 19:13) *
Отборът, които ще се подвизава в Серия Ц с името Ювентус u23.

Да, това го видях днес и аз. Да видим дали това означава, че няма да има играчи над 23 години в него, защото по принцип името не задължава с нищо официално. Иначе в статията пише, че първнеството стартира на 25 август. Доколкото знам има три Ц-та, разделени по региони и ние трябва да сме в Североизточния.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 04 Aug 2018, 10:53
Коментар #46

Juventus star

Това би трябвало да са заподозрените . Не виждам Морено, Рейес, Фернандес и другите подобни, но и те трябва да са някъде там. Иначе един Белтраме вече е на 25 и не знам дали се вписва.

Този коментар е бил редактиран от vench на 04 Aug 2018, 10:54

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 04 Aug 2018, 15:34
Коментар #47

Juventus champion

Очакваше, че ще играем домакинствата си във Верчели, но май ще е в Алесандрия. Като разстояние от Торино е едно и също, така че едва ли има голямо значение от гледна точка на пътуванията. Алесадрия обаче е двойно по-голям град от Верчели, а гледам, че през 2017 са си обновили и стадиона, който е с капацитет от 6 000 места или с около 500 повече от този на Про Верчели.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 06 Aug 2018, 15:47
Коментар #48

Juventus champion

Как ще изглежда Juventus u23 според Гол Италия:

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 06 Aug 2018, 18:03
Коментар #49

Juventus star

Има няколко по-интересни имена, но очаквах повече. Най-вече от тези суперталанти, които трансферираме на по 16,17 и 18. Може и да са твърде млади, де...

Иначе се откровява Беруато, който игра в САЩ. Той е на 19 години и има един полусезон във Виченца, където е изиграл 12 мача.

Кендрим Камераж (ако правилно му спелувам името) е швейцарец от косоварски произход и според трансфермаркет може да играе като десен бек и дясно крило. На 19 години е. Взели сме го от Люцерн.

Леандро Фернандес е сред най-познатите имена в тази единайсеторка и аз лично очаквах да го видя там. Холандец, халф, на 18 години. Също беше в САЩ и влезе като резерва в няколко мача.

Белтраме явно ще е нещо като капитана на олимпийския отбор, който може да бъде над разрешената възраст. Може би това се прави с цел, да има един играч с повече опит. За мен обаче е напълно излишно, защото едно място на нападателите е заето от играч, който никога няма да видим в първия отбор. Едва ли някой вярва, че Белтраме ще дебютира при мъжете на 26 години и ще направи някакъв фурор, при положение, че няма нито един сериозен сезон зад гърба си. Може да се окаже, че ще бъде звездата на Серия Ц, но аз все пак не виждам смисъл да хаби цяло място в отбора...

Оливиери щях да кажа, че съм го чувал, докато не се сетих, че го бъркам с Орсолини. Може и Оливиери да съм чувал и да съм го забравил, де. Явно това ще е таранът на отбора и се надявах, да е някой по-интересен, но дано ме опровергае.

Другите играчи ги проверявах един по един, но не мога да кажа нищо интересно, защото са широко неизвестни. Очаквах да видя поне Перейра и Рейес в отбора, но все още има шанс - все пак това е някаква прогноза само. Същото се отнася за Клеменца, Бранеску, Мачек, Костанос и другите, които в момента нямат уреден наем, но са наша собственост.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 06 Aug 2018, 18:06
Коментар #50

Juventus champion

Фернандес, Белтраме и Мураторе са по-познати за мен, а Мураторе дори се говори, че може и до първият отбор да стигне в най-оптимистичните прогнози. Фернандес игра в Сащ и личеше, че има техника. Иначе и Дел Соле го водят обещаващ...

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 06 Aug 2018, 18:09

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 06 Aug 2018, 21:39
Коментар #51

Juventus regular

Коментари: 2 171
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Абе хора, вие наистина ли не виждате Лука Мароне в състава или аз се бъркам с някой негов адаш? biggrin.gif Та той освен, че игра при мъжете, беше спряган и за голям талант на плеймерйкърската позиция. После май нещата не му се получиха и беше под наем...но пък чак в Юве Б, Серия Ц?!? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
ribery
коментар 06 Aug 2018, 21:52
Коментар #52

Primavera player
**

Коментари: 329
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Каква школа и с каква цел я има... не моа разбера. Който и юноша да пуснат, не тича, не се бори, прави се на велик, не чете играта. Пускат някого за пет минути в края на скапан мач и повече не чуваме за него. Хубаво е, че се взимат добри играчи за А отбора, но още по-хубаво е да има постоянен наплив на нахакани и можещи младоци. Откакто новия президент на Барса реши само да купува, хич не им вървят нещата, когато някой трябва да се напъне яката и да се бори за отбора. Загубват, прегръщат се и които откъдето. Израсналите в клуба дават повече страст. Имам чувството, че супер Марио е юноша на клуба. Тоя пич покрива всяка позиция от втори номер нататък. Това ми се гледа - хъс и да си оставят дробовете от тичане. Момчетата от примаверата винаги са ми изглеждали все едно са на работно време и след 15та минута все едно.смяната им е свършила. Никакъв заряд. Странно. Непонятно

Този коментар е бил редактиран от ribery на 06 Aug 2018, 21:53

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 06 Aug 2018, 22:35
Коментар #53

Juventus star

Тия приказки за хъса и надъхаността като ги чуя, все едно някой ми говори за А група и талантите на Левски и ЦСКА, дето трябвало да "изядат тревата", "да изпотят фланелката" и да "целуват емблемата". Изобщо поста ти много ми прилича на нещата, които си говорят феновете на бълагарския футбол. С надъханост обаче не става, трябват си качества. За съжаление Ювентус откакто го помня не е разчитал на школа, а пък самата Италия през последните години не изкарва нищо качествено. Явно има някакви проблеми - за мен става въпрос за шовинизъм и остарели методи главно. Италианците живеят с мисълта, че са велика футболна нация и лежат на стари лаври. Трябва да се модернизират тренировките, да се взима пример от Испания и Германия, където методът е успешен. Но не мисля, че Ипсания вади млади таланти, защото момчетата им са 'надъхани" и "нахакани". Просто си го могат. Италианците не го. Това е.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 07 Aug 2018, 07:10
Коментар #54

Juventus champion

Коментари: 7 457
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(vench @ 06 Aug 2018, 23:35) *
За съжаление Ювентус откакто го помня не е разчитал на школа, а пък самата Италия през последните години не изкарва нищо качествено. Явно има някакви проблеми - за мен става въпрос за шовинизъм и остарели методи главно. Италианците живеят с мисълта, че са велика футболна нация и лежат на стари лаври.

То това е основният проблем по-скоро - школите в Италия като цяло, а не специално нашата. Нашата в миналото е създавала велики играчи като Бониперти и Бетега, но ако човек погледне, повечето големи играчи не идват от нашата школа, а като млади от други школи. При Трапатони Ширея, Брио, Кабрини, Джентиле, Тардели, има и още, да не ги изреждам всичките, идват на по 19-20 години от отбори като Аталанта, Варезе или други такива. През 90-те го имаше същия момент. Пак млади, добри играчи, от малки отбори, които станаха големи при нас. Дел Пиеро е от школата на Падова. Такинарди, Индзаги, Бобо Виери - всички от Аталанта. Дори сега, отборът ни има символи, но от тях юноша е само Маркизио.

Проблемът е повсеместен, защото Аталанта сега пак изкарва много таланти, ама изкарва Калдара, не Ширея. И всичко се изкривява, защото вместо да вземем примерно някой като Торичели за бек, взимаме Кансело за 40 млн., което е някакъв абсурд, ама е единственият приемлив вариант, защото другият е да играеш с Де Шилио, който е годен само да носи вода на такъв като Торичели. Има го и другото - треньорите продължават незнайно защо да се страхуват да използват младите играчи, дори тези, които са читави. Хем отборите нямат пари, хем не пускат младите играчи и ги "обиграват" по 3 години. Айде ние имаме пари, макар че не мисля, че Ругани трябва да стои резерва още 5 години, но при другите не е така. А през 1996 г. идва 23-годишният Виери и става титуляр, за да замени Виали, не го обиграват половин година, че да свикне, да не се притеснява и някакви такива глупости. Идва Юлиано на 23 от Салернитана и започва да играе, не го пращаме някъде другаде, за да вземем 31-годишен играч, щото "имал опит".

И причината е точно това, което казваш - италианците си лежат на стари лаври. Почти никой не е извадил смислен играч в последните години, но пък само Ювентус има дублиращ отбор, другите са си добре и така. А поне по първоначални данни този наш дублиращ отбор ще е някакъв ташак пак, защото с най-добрите юноши и младежи ще постъпваме по същия тъп начин, да ги пращаме да тренират с Асколи, Палермо и подобни такива. Едно, че не са достатъчно добре тренирани, но го има и това, че нямат достатъчно хъс. Аз ако съм млад играч и ме третират така, ще се скъсам от работа, за да знам, че по-добър от мен няма. На тях обаче сякаш не им пука и нямат проблеми на 21 г. да отидат да ритат някъде на майната си под наем, примерно Клеменца сега, за когото май видях, че ще ходи в Палермо. Не става така. От 2011 си в Ювентус, поискай да се махнеш, за да докажеш, че си голям, а ако си голям, ще те върнат и ще играеш при мъжете. Не стой по някакви наеми и да ми играеш 3 контроли с мъжкия тим, а следващото лято пак, а през останалото време да риташ по селата. Но за тази работа трябват топки, а тези момчета очевидно ги нямат.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 07 Aug 2018, 11:09
Коментар #55

Juventus champion

Цитат(vench @ 06 Aug 2018, 19:03) *
Белтраме явно ще е нещо като капитана на олимпийския отбор, който може да бъде над разрешената възраст. Може би това се прави с цел, да има един играч с повече опит. За мен обаче е напълно излишно, защото едно място на нападателите е заето от играч, който никога няма да видим в първия отбор. Едва ли някой вярва, че Белтраме ще дебютира при мъжете на 26 години и ще направи някакъв фурор, при положение, че няма нито един сериозен сезон зад гърба си. Може да се окаже, че ще бъде звездата на Серия Ц, но аз все пак не виждам смисъл да хаби цяло място в отбора...

Белтраме дебютира през 2012/13 при Конте в едно равенство срещу Дженоа през зимата. После гледам, че е обиколил бая отбори, но пък, ако можем да кажем нещо положително, то е, че последните два сезона има 60 мача и 8 гола в Холандия макар и в тяхната Б група. Ясно е, че едва ли ще стигне дори един Лука Мароне, та и аз се чудя защо го връщаме. Вероятно не можем да му намерим отбор или искаме да го пласираме в Италия.

Цитат(Kirilov @ 06 Aug 2018, 19:06) *
Иначе и Дел Соле го водят обещаващ...

Даже бих казал, че Дел Соле е най-обещаващият и интересен проспект от тази предполагаема 11-ка. Взехме го преди две години, ако не бъркам, от Пескара и даже май попадна и в групата на първия отбор за няколко мача, но без да запише минути. От това, което съм чел, водят го голям талант.

Цитат(nameless @ 06 Aug 2018, 22:39) *
Абе хора, вие наистина ли не виждате Лука Мароне в състава или аз се бъркам с някой негов адаш? biggrin.gif Та той освен, че игра при мъжете, беше спряган и за голям талант на плеймерйкърската позиция. После май нещата не му се получиха и беше под наем...но пък чак в Юве Б, Серия Ц?!? biggrin.gif

Лука Мароне подписа с Верона миналата седмица, макар че все още е наша собственост.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 08 Aug 2018, 06:50
Коментар #56

Juventus champion

Официално Серия Ц започва на 2-ри септември. Никъде обаче не намирам програма.

Като цяло несериозна работа. Обявяват началото на сезона по-малко от месец по-рано, няма програма, а май още не се знае колко и кои отбори ще участват... От Серия А надолу е някакъв хаос.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 08 Aug 2018, 10:37
Коментар #57

Juventus star

Италианска му работа... Миналата седмица пишеше 25 август, но сега явно да го отложили за 3 септември. Дано за тази една седмица повече успеят да се организират.

Между другото не нзма какво очаквате вие, но аз бих дал прогноза, че Ювентус u23 ще завърши в средата на таблицата, ако не и в долната половина. Момчетата са твърде млади и ще трябва да компенсират с талант. Честно казано част от мен се надяваше да има поне 3-4 чужденци, за да внесат малко класа в отбора, а и да имат малко по-голям шанс за първия отбор. От друга страна Италия спешно се нуждае от млади таланти, така че може би този вариант е по-добър.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 09 Aug 2018, 07:08
Коментар #58

Juventus champion

На 22-ри август излиза програмата за Серия Ц. Доста идейно, като се има предвид, че първият кръг е предвиден за 2-ри септември. Освен ако и там не го сменят в движение...

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 09 Aug 2018, 10:49
Коментар #59

Juventus star

Цитат(Hristo @ 09 Aug 2018, 08:08) *
На 22-ри август излиза програмата за Серия Ц. Доста идейно, като се има предвид, че първият кръг е предвиден за 2-ри септември. Освен ако и там не го сменят в движение...

Ами, те разстоянията поне са малки, така че не им пука много с кой и къде ще играят. Дано да успеят да си запълнят бройката поне, защото доколкото знам още им липсват няколко отбора.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 09 Aug 2018, 13:11
Коментар #60

Juventus champion

Коментари: 7 457
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Според Ди Марцио ЦСКА-София иска Белтраме. tooth.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

6 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2019 - 06:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team