IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

47 страници V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Тенис
snitch
коментар 12 Aug 2007, 12:45
Коментар #181

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 855
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(hri100 @ Aug 12 2007, 08:01 AM) *
И ще играе с Новак Джокович, който победи моя любимец Надал. sad.gif

Помниш ли какво писах точно след Уимбълдън - на хард Надал не е непобедим , на хард много хора могат да изненадат Надал, бях сигурен че Ноле ще го бие , защото той попада именно в този списък наред със Гонзалес , може би Родик, Томас Бердих и много знайни и незнайни тенесисти от рода на Пол Анри Матю и Данчевич.
пп и после защо Надал има по добър баланс срещу Фед ...
Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 12 Aug 2007, 17:09
Коментар #182

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(snitch @ Aug 12 2007, 01:45 PM) *
Помниш ли какво писах точно след Уимбълдън - на хард Надал не е непобедим , на хард много хора могат да изненадат Надал,

Е чак пък много....но Джокович определено е един от тях. wink.gif В близките години очаквам нещо голямо от Новак, като спечелване на турнир от Големият шлем примерно. wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
snitch
коментар 12 Aug 2007, 17:19
Коментар #183

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Aug 12 2007, 06:09 PM) *
Е чак пък много....но Джокович определено е един от тях. wink.gif В близките години очаквам нещо голямо от Новак, като спечелване на турнир от Големият шлем примерно. wink.gif

Да и аз очаквам от него много , защото има талант има и качетсва и само трябва да продължи да си развива играта както досега.
Довече дано се получи интересн мач , като естествено искам Фед да победи wink.gif

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 12 Aug 2007, 22:31
Коментар #184

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

В край на сметка Джокович лично за мене доста неочаквано победи Федерер!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 12 Aug 2007, 22:31
Коментар #185

Juventus champion

Ще си почупя клавиатурата от нерви бе , бах му и слабия мач направи Федерер , отврат post-294-1159107825.gif post-294-1159107825.gif post-294-1159107825.gif post-294-1159107825.gif post-294-1159107825.gif Друг път няма да подцени джокович....

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 12 Aug 2007, 22:48
Коментар #186

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Незнам но определено Джокович не си е за подженяване... След като във втория сет Федерер го размаза аз бях 1000% обеден че Федерер ще спечели мачо но определено в третия сет Джокович показа че няма да бъде лесно победен и с малко доза късмет успя най-накрая да победи Федерер

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 12 Aug 2007, 22:50
Коментар #187

I LOVE JU

Цитат(Мартин Стоичков @ Aug 12 2007, 11:31 PM) *
В край на сметка Джокович лично за мене доста неочаквано победи Федерер!

Лично за мен не чак толкова неочаквано. wink.gif Мислех още снощи да хвърля една закачка към снитч, след като той тънко се заяде за Надал tooth.gif - нещо като " ти внимавай утре да не тресне и Фед, че...", ама не го направих в крайна сметка. Както казах очаквам в скоро време да вземе турнир от Големият шлем. Защо не още тази година - предстои US open. wink.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 12 Aug 2007, 23:17
Коментар #188

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Aug 12 2007, 11:50 PM) *
Лично за мен не чак толкова неочаквано. wink.gif Мислех още снощи да хвърля една закачка към снитч, след като той тънко се заяде за Надал tooth.gif - нещо като " ти внимавай утре да не тресне и Фед, че...", ама не го направих в крайна сметка. Както казах очаквам в скоро време да вземе турнир от Големият шлем. Защо не още тази година - предстои US open. wink.gif

...то птичето веднъж каца на рамото ...

+Quote Post
hri100
коментар 13 Aug 2007, 00:57
Коментар #189

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Aug 13 2007, 12:17 AM) *
...то птичето веднъж каца на рамото ...

Хихихихи - не се коси бе. Ти отсега ако се косиш, какво остава, когато в скоро време Федерер залезе. tongue.gif

Иначе всеобщата ни любимка Иванович, току що отнесе четрикрилния гардероб Надя Петрова с 2:0 сета и спечели турнира. biggrin.gif

Тц тц тц как може да има такива тенисистки, като тая Петрова бе. post-294-1159107873.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 13 Aug 2007, 12:02
Коментар #190

Juventus champion

Цитат(hri100 @ Aug 13 2007, 01:57 AM) *
Хихихихи - не се коси бе. Ти отсега ако се косиш, какво остава, когато в скоро време Федерер залезе. tongue.gif

В скоро време , Фед ще царува поне още 3 години , след това идва Джоко , който като стил на игра също ми харесва.

Цитат(hri100 @ Aug 13 2007, 01:57 AM) *
Иначе всеобщата ни любимка Иванович, току що отнесе четрикрилния гардероб Надя Петрова с 2:0 сета и спечели турнира. biggrin.gif

wub.gif 1a.gif

+Quote Post
snitch
коментар 15 Aug 2007, 12:05
Коментар #191

Juventus champion

Федерер без треньор до края на годината

Той се надява да бъде на върха поне до Лондон 2012
Номер 1 в мъжкия тенис Роджър Федерер заяви, че не бърза с наемането на нов треньор и това едва ли ще станеп до края на година, три месеца след като прекрати работа с бившия си наставник Тони Роуч.

Под ръководството на австралийската легенда той спечели шест от 11-те си титли от Големия шлем, но швейцарецът реши да прекрати взаимоотношенията си с Роуч две седмици преди "Уимбълдън". Оттогава Федерер тренира самостоятелно и не е сигурен дали се нуждае от нов наставник.

"Това се питам и аз в момента - какво точно искам? Просто не съм сигурен, а в момента се чувствам щастлив да работя самостоятелно", заяви швейцарецът пред Ройтерс, който навърши 26 години на 8 август.

"Ако реша да започна работа с нов треньор, той трябва да е точният човек. Не искам да съм с някой за месец и след това отново да го сменям. Може би до Откритото първенство на Австралия през следващата година ще имам треньор до мен", каза
швейцарецът.

Той се надява да бъде на върха поне до Олимпийските игри в Лондон през 2012 година. "Това е напълно възможно да се случи. Тогава ще съм на 31 години. По принцип смятам да играя, докато стана на 35", каза още Федерер.

+Quote Post
snitch
коментар 15 Aug 2007, 22:49
Коментар #192

Juventus champion

Рафаел Надал отпадна от турнира в Синсинати
Испанецът се отказа поради контузия
Испанецът Рафаел Надал, поставен помер 2 в основната схема на турнирав Синсинати, отпадна от надпреварата.

Той се отказа поради контузия при 6:7, 1:4 за аржентинеца Хуан Монако.

Преди да се откаже испанският тенисист поиска прекъсване за оказване на медицинска помощ заради травма на лявата предмишница. Малко по-късно той обяви, че не може да доиграе загубения за него двубой.

+Quote Post
superniki
коментар 16 Aug 2007, 00:23
Коментар #193

Juventus star

Коментари: 4 703
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Леле ццц жалко.Любимеца ми отпада.Гадост.Иначе тоя Джокович как ги отупа и Федерер и Надал направо беше трудно за вярване.Не знаех че има тема за тенис тука ще пиша редовно.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 16 Aug 2007, 01:20
Коментар #194

Juventus champion

Цитат(superniki @ Aug 16 2007, 01:23 AM) *
Леле ццц жалко.Любимеца ми отпада.Гадост.Иначе тоя Джокович как ги отупа и Федерер и Надал направо беше трудно за вярване.Не знаех че има тема за тенис тука ще пиша редовно.

Ноле победи Надал , победи го по много убедителен начин. Виж финала беше друга бира , Джоката игра страхотно , докато Федерер...игра ужасно и въпреки всичко докара мача до тайбрек в третия сет.Дори само форхенда му да работеше на ниво , Фед щеше да спечели .Не искам да звучи като оправдание , но в момента Федерер може да падне само от Федерер (изключвам Ролан Гарос , Ролан Гарос а не клея като цяло!).
Федерер има нужда от треньор , нз дали той се чувства добре без такъв , но е факт че има спад в играта му , в ИГРАТА му не в резултатите , защото честно казано бие повечето си противници на автопилот , но се усеща някава умора по скоро психическа и другото тревожно е , че напоследък прави твърде много непредизвикани грешки.
Разпускам заседанието .

+Quote Post
hri100
коментар 16 Aug 2007, 09:10
Коментар #195

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Aug 15 2007, 11:49 PM) *
Рафаел Надал отпадна от турнира в Синсинати
Испанецът се отказа поради контузия
Испанецът Рафаел Надал, поставен помер 2 в основната схема на турнирав Синсинати, отпадна от надпреварата.

Той се отказа поради контузия при 6:7, 1:4 за аржентинеца Хуан Монако.

Преди да се откаже испанският тенисист поиска прекъсване за оказване на медицинска помощ заради травма на лявата предмишница. Малко по-късно той обяви, че не може да доиграе загубения за него двубой.

Много неприятно. Явно се случва това, което всички очаквахме - хронична контузия в колената. sad.gif Жалко! Това не е добре за тениса, като цяло, дори и за Федерер.....

--------------------

+Quote Post
Palladino
коментар 17 Aug 2007, 10:14
Коментар #196

Juventus bench

Коментари: 893
Регистриран: 31-July 07
Потребител No.: 600

Federer победи с 7-6 7-5 в мн красив мач един от 2мата ми любимци Marcos Baghdatis. Mн ме хвана яд sad.gif от тук нататък няма кои да спре Федерер Според мен

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 17 Aug 2007, 10:30
Коментар #197

I LOVE JU

Цитат(Palladino @ Aug 17 2007, 11:14 AM) *
Federer победи с 7-6 7-5 в мн красив мач един от 2мата ми любимци Marcos Baghdatis.

Сега ако кажеш, че другия е Надал, мога и да успея да ти уредя билет за лудницата! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Palladino
коментар 17 Aug 2007, 10:46
Коментар #198

Juventus bench

Коментари: 893
Регистриран: 31-July 07
Потребител No.: 600

Цитат(hri100 @ Aug 17 2007, 10:30 AM) *
Сега ако кажеш, че другия е Надал, мога и да успея да ти уредя билет за лудницата! biggrin.gif

Не другия ми любимец е Фернандо Гонзалез smile.gif Надал ме дразни много ! както и Родик мн ме дразни smile.gif
При жените харесвам Янкович, Хантухова, Дементиева, Иванович smile.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 20 Aug 2007, 14:02
Коментар #199

Juventus champion

Роджър Федерер спечели турнира в Синсинати

На финала швейцарецът победи Джеймс Блейк с 6:1, 6:4
Световният номер 1 в тениса Роджър Федерер спечели титлата от турнира в Синсинати. Това е 50-ти трофей в кариерата на швейцарския тенисист.

На финала Федерер постигна победа над американеца Джеймс Блейк с 6:1, 6:4.

С отлична игра швейцарецът не даде никакъв шанс на Блейк да се противопостави успешно. Самият факт, че в първия сет американецът загуби с 1:6 е показателен за качеството на играта на водача в световната ранглиста.

Във втория сет Федерер отново диктуваше събитията на корта и въпреки че Блейк съумя да се съвземе и да подобри качеството на играта си швейцарецът ликуваше, след като спечели с 6:4, а с това и срещата.

+Quote Post
superniki
коментар 20 Aug 2007, 15:00
Коментар #200

Juventus star

Коментари: 4 703
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Мисля че това е 50тата титла в кариерата му.Наистина едно забележително постижение на швейцареца.

--------------------

+Quote Post

47 страници V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th March 2019 - 13:09ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team