IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Зинедин Зидан
Hristo
коментар 22 Jul 2018, 11:37
Коментар #41

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Libero потвърждават, че е доста вероятно Зидан да се върне в Ювентус на ръководен пост съсвем скоро. Все още обаче не била ясна ролята, която ще заема. В началото се говореше, че щял да работи тясно с Паратичи, но това било работа на Недвед, така че явно ще му търсим друга роля. Което просто е още една индикация кой ще е следващият треньор. Въпросът е кога.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 23 Jul 2018, 10:07
Коментар #42

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 908
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Идеята е да не останем един ден без Алегри, а Зидан вече да си е намерил друг отбор. За целта обаче трябва да му се намери някакъв пост, за да можем да го обвържем с договор и никой да не му мъти главата. За такъв пост обаче не се сещам, но винаги може да се измисли нещо.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Jul 2018, 12:06
Коментар #43

Juventus champion

Коментари: 6 620
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Въобще не е лоша идея, дано да му измислят пост. По-добре след Алегри да е Зидан, а не Джампаоло или Гасперини. Аз си мисля, че това ще е последният сезон на Алегри така или иначе, независимо от резултатите.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Jul 2018, 12:15
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Аз отдавна съм прогнозирал, че Зидан ще наследи Алегри. Дори очаквах да е още от този сезон, но при всички случаи е въпрос на време. А това, дето се чудим какъв пост да му намерим, само и само да е при нас, мисля, казва всичко. Едва ли Зидан ще чака повече от година Алегри да се наиграе.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
europefan
коментар 23 Jul 2018, 15:39
Коментар #45

Juventus star

Коментари: 2 868
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

В кръга на шегата - май се опитваме механично да пренесем основните елементи от успехите на Реал през последните три години в преследване на шампионска лига. Ако не си осигурим съдийското рамо в решаващи моменти обаче, няма да стане. biggrin.gif

Извън шегата - личното ми мнение е, че Зидан, въпреки историческия успех в ШЛ, не е кой знае какъв треньор. За мен е по-слаб от Алегри и това бързо ще лъсне извън изкуствената среда на Реал. Успехите в ШЛ малко или много заблуждават, истинският атестат е вътрешното първенство, а там Зизу беше меко казано неубедителен в два от трите си сезона, начело на Мадрид. Само фактът колко очевидно отписаха Примера през изминалия сезон още през декември за мен показва, че французинът не е узрял като начин на мислене за Юве. Той и като играч не беше, явно нищо не се е променило.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Aug 2018, 11:33
Коментар #46

Juventus star

Спрягат Зидан за Ман Юнайтед. Типично за тяхната политика през последните години просто да взимат известни имена за треньори и футболисти, пък после каквото стане. Според мен там няма да спечели нито той, нито те. И друг път съм казвал обаче, че не може да считаме Зидан за сигурен наследник на Алегри, защото човекът може да си намери работа преди това и да не ни чака. Все пак се надявам, че няма да мине през Манчестър, пък другото ще го мислим, като му дойде времето.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 15 Aug 2018, 15:33
Коментар #47

Juventus regular

Коментари: 2 268
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Защо трябва да сменяме Алегри? Зидан баш в зюнайтед не вярвам да се забие.

+Quote Post
nikentus
коментар 15 Aug 2018, 15:47
Коментар #48

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 201
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Да, и аз не знам защо е разпространено мнението, че Алегри е пътник. Поне от два сезона има такива мнения, но без да почиват на каквато и да е стабилна основа. Факт е, че в последните години имаше два момента, когато нещата закучиха сериозно и желанието ми бе да се спре с тази мъка, но всеки отбор минава през такива етапи през сезоните.

Колкото до Зизу в Юнайтед. Със сигурност ще се справи по-добре от Моуриньо, който от 4-5 години мъчи футбола с нежеланието да се развива и прогресира като треньор. Човекът почива на стари лаври и то от много време насам. Юнайтед имат повече от прилична селекция, а Марсиал и Рашфорд ако ги поеме някой познавач на млади таланти може и да ги направи чудовища.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 15 Aug 2018, 22:16
Коментар #49

Juventus regular

Коментари: 2 268
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Аз очаквам Рашфпрд да избухва в Съндърланд след 4-5 години. 😊

+Quote Post
vench
коментар 22 Aug 2018, 20:23
Коментар #50

Juventus star

Спекулация, но общо взето нещата, които сме си говорили вече.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 22 Aug 2018, 21:44
Коментар #51

Juventus champion

"Мундо Депортиво", близък до Барселона вестник, има яснота какво ще прави бившият треньор на Реал Мадрид и какви са плановете на Ювентус.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 23 Aug 2018, 13:43
Коментар #52

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 22 Aug 2018, 22:44) *
"Мундо Депортиво", близък до Барселона вестник, има яснота какво ще прави бившият треньор на Реал Мадрид и какви са плановете на Ювентус.

Именно. Както съм казвал и друг път, този тип информации си личат отдалеч. В истинската новина има цитиран източник - примерно самия Зидан да го е казал или пък някой от ръководството на Ювентус, защо не и Алегри. Всичко друго е спекулация, но в нея също може да има истина, просто защото изглежда логично. И много често журналистите си позволяват да пишат неща, които си звучат очаквано и логично, а после като станат обират лаврите. Аз също бил направил такава прогноза, просто статията с нищо не е я подкрепя или оборва.

Този коментар е бил редактиран от vench на 23 Aug 2018, 13:44

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 30 Sep 2018, 15:52
Коментар #53

Juventus star

Цитат
Манчестър Юнайтед не води преговори със Зинедин Зидан, твърди "Телеграф".

Бих се изненадал, ако от клуба потвърдят, докато Моуриньо все още е начело, но все пак се надявам Зидан да се отдалечи от тях. Първо, защото са противни, а аз още преживявам престоя му в Реал (като футболист и треньор) и второ, защото в момента имаме вакантен пост и се надявам този пост да не е бил освободен напразно. Наистина единственото логично обяснение ми се струва, че договорът на Марота не е бил подновен, за да бъде наследен от Зидан. Хипотетично, ако това стане, вече ще очакваме да видим дали Зидан ще е на холд позишън за наследник на Алегри или просто ще се преорентира от треньорската професия към директорската такава. Ако е второто, то футболът ще загуби един талантлив треньор, който аз с любопитсво очаквам да видя в отбор, различен от Реал.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 30 Sep 2018, 17:35
Коментар #54

Juventus champion

Зидан две години беше спортен директор на Реал Мадрид, така че не е като да няма опит. Въпросът е, че веднъж бил треньор, едва ли мечтата му е да стои на бюро. Може и пък да се навие, знае ли човек. Наддаването също не е за пренебрегване, защото както не преговарят с него, така другата седмица сигурно ще изритат Жозе и ще трябва да си търсят мениджър, ще му дадат 15 млн. паунда годишно и ще отиде там.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 03 Oct 2018, 11:55
Коментар #55

Juventus champion

Според "Паризиен" Зидан няма никакъв интерес да поеме Манчестър Юнайтед и мечтае да се завърне в Ювентус. Zinedine Zidane has no interest in becoming the new manager of Manchester United. He dreams of a return to his former club Juventus. (Source: Le Parisien)

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 03 Oct 2018, 12:36
Коментар #56

Juventus champion

Коментари: 6 241
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Да се връща и да мята пасчета на Роналдо, видяло се е че ще се губи още един финал, така че Зизу е човекът ph34r.gif.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 01 Nov 2018, 19:14
Коментар #57

Juventus star

Коментари: 4 838
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.b...p;v=fc-YhiDzTzk

--------------------

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 23:06ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team