IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Посещение на ЮВЕ - интер на 25.03.2012?, Торино, 25.03.2012
blagoy_sim
коментар 23 Dec 2011, 14:50
Коментар #1

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Уважаеми фенове на Юве,

знам, че само преди 2 дни свършиха мачовете за тази календарна 2011 година, от сега е време да се организираме за посещение на мач за следващата 2012 година.

На последният мач с Удине обсъждахме идеята да посетим мача с Интер на 25 март 2012. Понеже бях проверил билетите за Уиз преди да говорим в сряда, се оказа, че билети няма за събота 24.03.2012, затова резонно дойде на дневен ред Вариант 2.

Пътуване през Болоня. Та плана е следният:

Ден 1 Петък 23.03.2012 София - Болоня. Нощувка в Болоня

Ден 2 Събота 24.03.2012 - Разглеждаме Болоня и пътуваме вечерта до Милано. Нощувка в Милано.

Ден 3 Неделя 25.03.2012 - Пътуваме до Торино. Мача все още е без ТОЧНА дата и час. Нощувка в Торино

Ден 4 Понеделник 26.03.2012 - Обратно към Милано и нощувка в Милано.

Ден 5 Вторник 27.03.2012 - Прибиране към София.

Самолетни билети:
Към момента цените на билетите с Уиз еър:
София - Болоня - 67 лв
Милано - София - 30 лв

Към момента - 50 евро.

Хотели:
Теодор се нае да провери за хотели и цени в за съответните дни във всеки един град (Болоня, Милано, Торино).

Долу горе цената на нощувка се връзва около 30 евро. .т.е общо около 120 евро за 4 нощувки.

Билети за мача:
Билетите за мача ще бъдат поръчани 2 седмици преди мача - Цена около 30-35 евро.

Транспортни разходи:
- Автобуси, влакове - около 60 евро.

Останалото си е ваш разход, който е непредвидим smile.gif)))

Към момента това са цените, датите, съобразени със забележителности (посещение и разглеждане на Болоня), цени на влакове от Болоня до Торино (60 евро) <-> цена на влак до Милано 15 евро (естествено едното е с червената стрела wink.gif но ....), посещение на мач (датата засега е 25.03.2012 с час на среащата 15:00, но може да я променят на събота 20:45 или неделя 20:45 или понеделник 20:45), което означава, че е добре да отпътуваме във вторник сутрин.

Преценили сме и алкохолната част с прибирането. Някак ще е тъпо мача да е в неделя и да трябва да кротуваме в хотела, защото на следващата сутрин да е необходимо да станем в 6:00.

Засега всеки е задължен да си закупи билет за Уиз Еър, ако прояви желание. Когато се намери оферта за хотел, ще се видят какви са опциите, но предпочитам този път (макар че предният всички, които пътувахме бяха супер пичове) всеки да плати напред хотела, за да не се нервя до последно.

Билетите за мача ще се подсигурят 10тина дни преди мача. Само за този мач и по-скоро сезон може да се направи изключение за предоставяне на билети през фен клуба на нечленове на Фен Клуб Ювентус България, докато от следващият сезон, нещата няма да търпят компромиси.

Който има желание, интерес, възможности да се свърже с мен, Румен, Павката или Теодор Ивалинов (от фейсбук групата). Който иска да помогне с организацията също е добре дошъл.

Това е засега. Весели празници и сурвакайте повече wink.gif

FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS! faccina41xq8.gif faccina41xq8.gif

Този коментар е бил редактиран от blagoy_sim на 23 Dec 2011, 14:51

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.
Go to the top of the page

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 23 Dec 2011, 15:05
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Нямам късмет значи с тия събирания biggrin.gif Пак се падам по това време на корабчето ще чакам следващата сбирка освен ако не ме забавят ,но това е колкото шанса да вземем Игуаин. Да викате и заради мен ! FORZA JUVE !

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 23 Dec 2011, 18:29
Коментар #3

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Идеята е страхотна и този път ще опитам и аз да дойда smile.gif Само трябва да говоря с бащата за половината сума smile.gif

Към 400евро добре ли е като цяло,знам,че всеки си преценява различно,но все пак ориентировъчно?

Този коментар е бил редактиран от Didier Deschamps на 23 Dec 2011, 18:30

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 23 Dec 2011, 18:55
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Didier Deschamps @ Dec 23 2011, 18:29ч.) *
Към 400евро добре ли е като цяло,знам,че всеки си преценява различно,но все пак ориентировъчно?

По най-груби сметки, които правя, дори 300-350 ще са напълно достатъчни smile.gif Без глезотийки, разбира се biggrin.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
bate_vanio
коментар 23 Dec 2011, 19:09
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

90 % идвам с моята приятелка.Има бая вода да изтече де.Изпити,работа и прочие,но нали това е само на първо време smile.gif.

Искам да попитам дали това е окончателния вариант,защото до колкото знам имало е и вариант за мача ни с Наполи?

Възможно ли е да има директен полет до Милано ?

Само с Уиза ли се пътува ?

Пак казвам и сегашния вариант ме устройва,просто ми е интересно дали плана може да претърпи промяна.

МЕРСИ ЗА ИНФОТО И БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА УСИЛИЯТА КОИТО ПОЛАГАТЕ.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ЮВЕНТИНЦИИИИ.

пс-нали вече сме официално признати,ще може ли да се възползваме от някакво намаление във фен магазините на Юве на стадиона или в някой друг магазин ?

Този коментар е бил редактиран от bate_vanio на 23 Dec 2011, 19:23

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
commando84
коментар 23 Dec 2011, 21:07
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(JuventiKnow @ Dec 23 2011, 18:55ч.) *
По най-груби сметки, които правя, дори 300-350 ще са напълно достатъчни smile.gif Без глезотийки, разбира се biggrin.gif

Няма как да минеш без глезотийки. biggrin.gif Само като влезнеш във фен шопа и ще искаш да изпразнеш кредитната карта.

Цитат(bate_vanio @ Dec 23 2011, 19:09ч.) *
Искам да попитам дали това е окончателния вариант,защото до колкото знам имало е и вариант за мача ни с Наполи?
Възможно ли е да има директен полет до Милано ?
Само с Уиза ли се пътува ?
Пак казвам и сегашния вариант ме устройва,просто ми е интересно дали плана може да претърпи промяна.
пс-нали вече сме официално признати,ще може ли да се възползваме от някакво намаление във фен магазините на Юве на стадиона или в някой друг магазин ?

Аз също не съм сигурен за Интер,но за Наполи съм навит.

Да, възможно е. Има полет в петък на 23 март с връщане в понеделник, но в момента цената на билета е висока. Аз се надявам да падне цената, защото ще паднат разходите, а и ще се ползват само два дни отпуска.
На този етап само с уизеър е евтино. Предполагам, че може и с АлИталия, и с БългарияЕър, но ще ти легно доста солено.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
kIrKiErO
коментар 23 Dec 2011, 21:19
Коментар #7

Primavera player
**

Коментари: 261
Регистриран: 13-April 06
Град: Бургас
Потребител No.: 103

Аз този път май няма да мога да дойда за мое съжаление smile.gif) може да проверите и варианта с полет от Букурещ-Торино. Поне ще си спестите междинните спирки smile.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 23 Dec 2011, 22:11
Коментар #8

Juventus hero

Коментари: 10 715
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(kIrKiErO @ Dec 23 2011, 21:19ч.) *
Аз този път май няма да мога да дойда за мое съжаление smile.gif ) може да проверите и варианта с полет от Букурещ-Торино. Поне ще си спестите междинните спирки smile.gif

Букурещ-Торино e доста оферта, понеже кацаме директно в Торино, но определено предпочитам да се разхождам из Болоня или Милано от колкото в Букурещ. Ще разгледаме и тази възможност. Билетите за самолета почти нямат разлика в цента за тези дати smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
dancho
коментар 24 Dec 2011, 13:56
Коментар #9

Scouted
*

Коментари: 65
Регистриран: 23-August 07
Град: Bulgaria, Sofia
Потребител No.: 631

Аз отново съм за, само да се реши твърдо за кои мач и как ще бъде пътуването окончателно, за да купувам самолетни билети. Засега весели празници на всички!

+Quote Post
valekom
коментар 24 Dec 2011, 15:15
Коментар #10

Scouted
*

Коментари: 68
Регистриран: 10-October 10
Град: Blagoevgrad
Потребител No.: 6 336
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Аз определено съм готов при тази оферта при едно условие да казвате точна дата за заминаване,понеже се намирам в Кипър и съм готов на всичко да видя любимият ми отбор на сърцето ми. smile.gif Между другото тази оферта отнася ли се за хора извън фен клуба......поради тази причина не успях да се запиша sad.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 24 Dec 2011, 15:35
Коментар #11

Juventus hero

Цитат(valekom @ Dec 24 2011, 15:15ч.) *
Аз определено съм готов при тази оферта при едно условие да казвате точна дата за заминаване,понеже се намирам в Кипър и съм готов на всичко да видя любимият ми отбор на сърцето ми. smile.gif Между другото тази оферта отнася ли се за хора извън фен клуба......поради тази причина не успях да се запиша sad.gif

Като цяло сме решили на отидем да гледаме мача с Интер, понеже е голямо дерби. Ако има по-голям интерес за мача с Наполи, може да се измисли нещо, но като цяло повечето хора предпочитата да гледат дербито с Интер. Денят на мача и часа още не са ясни, но най-вероятно мача ще е Неделя. Като се има предвид, че е дерби, ще е вечерта, понеже до сега аз не съм гледал мач от този калибър, който да не е с късен час на започване. Даден е евентуален план за посещението на мача, като той ще търпи промени в близките дни, за да може всичко скоро да е готово. smile.gif

Колкото до въпроса ти:

Цитат(blagoy_sim @ Dec 23 2011, 14:50ч.) *
Билетите за мача ще се подсигурят 10тина дни преди мача. Само за този мач и по-скоро сезон може да се направи изключение за предоставяне на билети през фен клуба на нечленове на Фен Клуб Ювентус България, докато от следващият сезон, нещата няма да търпят компромиси.

Като цяло сме против тази практика да осигуряваме билети, понеже за това хората си плащат членски внос и после взимат сигурни места, билети на по-ниски цени и тн. Както обаче виждаш, сме решили да се направи изключение за да може повече хора да се радват на любимият си отбор. От следващият сезон, нещата обаче ще са други. smile.gif

Най-важно е човек да има желанието да посети мач на Юве и възможността да го направи. Приятното изкарване е сигурно smile.gif

Форза Юве!

--------------------

+Quote Post
valekom
коментар 24 Dec 2011, 16:29
Коментар #12

Scouted
*

Коментари: 68
Регистриран: 10-October 10
Град: Blagoevgrad
Потребител No.: 6 336
Любим футболист:Alessandro Del Piero

За мен няма значение кой мач,важното да бъде с отбора на Ювентус.Нека да бъдем честни и перфектни за екскурзията.....да направим фен клуба велики в Италия.Ще бъде супер и надявам се да съм в течение по тази тема wink.gif

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 24 Dec 2011, 16:34
Коментар #13

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(masterhp @ Dec 24 2011, 15:35ч.) *
Колкото до въпроса ти:
Като цяло сме против тази практика да осигуряваме билети, понеже за това хората си плащат членски внос и после взимат сигурни места, билети на по-ниски цени и тн. Както обаче виждаш, сме решили да се направи изключение за да може повече хора да се радват на любимият си отбор. От следващият сезон, нещата обаче ще са други. smile.gif

Най-важно е човек да има желанието да посети мач на Юве и възможността да го направи. Приятното изкарване е сигурно smile.gif

Форза Юве!

Това звучи малко грубо, защото когато някой каже за какво давам тези 50лв. веднага се започва с това като търсел нещо да не се занимавал и тем подобни разправии.

Трябва да я има и тази опция за хора, които не членуват.По този начин като дойдат на мач ще се зарибят и запишат, защото се надявам ще останат с добри впечатления.Как да се развива фенклубът, като дели хората на членове и нечленове.

Според мен разликата трябва да е във финансовата гледна точка и на хора, които не са членове да им се взема по-голяма сума примерно smile.gif

Този коментар е бил редактиран от Didier Deschamps на 24 Dec 2011, 16:35

+Quote Post
masterhp
коментар 24 Dec 2011, 23:15
Коментар #14

Juventus hero

Цитат(Didier Deschamps @ Dec 24 2011, 16:34ч.) *
Това звучи малко грубо, защото когато някой каже за какво давам тези 50лв. веднага се започва с това като търсел нещо да не се занимавал и тем подобни разправии.

Трябва да я има и тази опция за хора, които не членуват.По този начин като дойдат на мач ще се зарибят и запишат, защото се надявам ще останат с добри впечатления.Как да се развива фенклубът, като дели хората на членове и нечленове.

Според мен разликата трябва да е във финансовата гледна точка и на хора, които не са членове да им се взема по-голяма сума примерно smile.gif

Tова е друга бира. Трудно се намират билети за мачове на Юве този сезон, така едни момчета бях ходили до стадиона и не си бяха намерили билети и не са влезнали. Което е болка за умиране. Проблема е че, бройката билети е ограничена и те са поименни, както сте видели на снимките от екскурзията. Може да бъдете сигурни, че всичките сме болни ювентинци и няма да уставим никой, който иска да дойде на мач на любимият отбор, понеже познаваме до болка тези чувства и пожелаваме на всеки ювентинец да ги изпитва колкото се може по често.

Фен клуба няма нужда от зарибяване, всеки който е имал желание и възможност да дойде на някое събиране, както и за мачовете до Торино е видял за какво става дума. Приветстваме всички момчета които са проевили интерес към фен клуба и идват на събиранията и се забавляваме заедно. Всеки път виждам все повече нови и нови лица, което може само да ме радва и да говори само за себе си за добре свършената работа от страна на фен клуба. Без съмнение бройката на членовете на фен клуба, ще се множи. Нямаме за цел да делим хората на членове и нечленове, понеже нас ни събира любовта към отбора и нашата цел е да се забавляваме заедно и да си прекарваме добре. Фен клуба създава контакти, приятелства и гарантира стахотни изживявания. Нашата цел е да обединяваме хората под общата идея ЮВЕНТУС! Това е най-важното нещо и мисията на фен клуба Ювентус България!

Този коментар е бил редактиран от masterhp на 24 Dec 2011, 23:19

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 25 Dec 2011, 01:29
Коментар #15

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(masterhp @ Dec 24 2011, 23:15ч.) *
Фен клуба няма нужда от зарибяване, всеки който е имал желание и възможност да дойде на някое събиране, както и за мачовете до Торино е видял за какво става дума. Приветстваме всички момчета които са проевили интерес към фен клуба и идват на събиранията и се забавляваме заедно. Всеки път виждам все повече нови и нови лица, което може само да ме радва и да говори само за себе си за добре свършената работа от страна на фен клуба. Без съмнение бройката на членовете на фен клуба, ще се множи. Нямаме за цел да делим хората на членове и нечленове, понеже нас ни събира любовта към отбора и нашата цел е да се забавляваме заедно и да си прекарваме добре. Фен клуба създава контакти, приятелства и гарантира стахотни изживявания. Нашата цел е да обединяваме хората под общата идея ЮВЕНТУС! Това е най-важното нещо и мисията на фен клуба Ювентус България!

Павка, много си прав. На събирането на мача с Удинезе имаше и един пич, който беше дошъл от Видин ! Пък за изживяванията няма какво да говоря, щом и аз бия път от Пловдив. biggrin.gif

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
oldschool
коментар 25 Dec 2011, 12:11
Коментар #16

Juventus regular

Коментари: 1 554
Регистриран: 8-January 09
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Възможно ли е да си поръчам билет за мача през клуба при положение, че не живея в България?

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 25 Dec 2011, 13:21
Коментар #17

Juventus hero

Цитат(oldschool @ Dec 25 2011, 12:11ч.) *
Възможно ли е да си поръчам билет за мача през клуба при положение, че не живея в България?

В Мюнхен ли живееше ? Каква ти е на теб идеята.. да дойдеш с нас за мача с Интер или ти искаш да отидеш на някой друг мач, когато можеш? Весела Коледа smile.gif

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 25 Dec 2011, 14:19
Коментар #18

Juventus regular

По това време ще съм в Барселона. Мислех си да скокна до Торино за мача с Интер.

Ако е възможно да се поръча билет през клуба и да ми се прати, или пък аз да намеря някой приятел да го вземе за мен и да ми го прати на адреса в Барса. Иначе организацията на пътуването и хотела аз ще си я правя и може да се присъединя към българската агитка за мача smile.gif

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 25 Dec 2011, 16:40
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Билет може да се поръча, но това ще стане през март месец 2 седмици преди мача.

Билетите не се пращат по пощата, а се вземат от касите на стадиона в деня на мача wink.gif Организирай си пътуването за посочената дата и преди мача ще се свържеш с някой от фен клуба, за да те включим в поръчката за Италия.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
oldschool
коментар 25 Dec 2011, 20:19
Коментар #20

Juventus regular

Цитат(blagoy_sim @ Dec 25 2011, 16:40ч.) *
Билет може да се поръча, но това ще стане през март месец 2 седмици преди мача.

Билетите не се пращат по пощата, а се вземат от касите на стадиона в деня на мача wink.gif Организирай си пътуването за посочената дата и преди мача ще се свържеш с някой от фен клуба, за да те включим в поръчката за Италия.

Супер, още по-добре smile.gif Дано нямам друг ангажимент по това време, но няколко седмици преди датата би трябвало да знам и ще си планувам тогава билета и пътуването smile.gif Иначе тая цена 30-35 евро е нищожна, аз като търсих билети онлайн по-евтино от 200 евро не видях.

Този коментар е бил редактиран от oldschool на 25 Dec 2011, 20:21

--------------------

+Quote Post

6 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th August 2019 - 00:02ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team