IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

51 страници V  « < 47 48 49 50 51 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ювемания - въпроси и коментари
yanko
коментар 10 Dec 2013, 18:48
Коментар #961

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Вероятно го има и този момент. Аз лично винаги попълвам празния шаблон на Spark11. Но ако на него не му представлява трудност може да му пращаме или на ЛС или на поща прогнозите. Водещият да сподели мнение.
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Dec 2013, 22:26
Коментар #962

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Aз не oдобрявам тази практика с имейла. Напълно нормално е някои прогнози да се повтарят. На всеки му е ясно с какъв стартов състав щеше да излезе днес Конте. Възможностите за резерви не са много, а колкото до резултата... това е най-големият късмет от всичко... а носи най-много точки. Доста по трудно е да се познае голмайстор, отколкото да се налучка точният резултат. Състава и смените си иска по задълбочен анализ в голяма част от мачовете. Разбирасе има и такива, като днешният в който всичко е ясно. smile.gif
Поздрави и успех!

Този коментар е бил редактиран от masterhp на 10 Dec 2013, 22:28

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 10 Dec 2013, 23:05
Коментар #963

Juventus star

Коментари: 3 585
Регистриран: 19-February 12
Потребител No.: 24 637

Цитат(JuventiKnow @ 10 Dec 2013, 18:05) *
Хора, почвам да си мисля: май няма да е зле всеки да си изпраща прогнозите за Ювемания на e-mail-a, защото някои хора откровено преписват, в смисъл не си правят трудна да променят нито едно нещо и само copy-paste-ват чужда прогноза. Разбирам един път да има съвпадение, но го забелязвам като тенденция вече и хич не е приятно. Така се губи смисъла. Заради това си мисля, че по-добре всеки да ги праща на пощата, та да не ги виждаме и всеки да прогнозира според това, което е чел, следил, предусеща.

Мнения?

И пак ще е същото!Всички ползваме едни и същи източници,а понякога се насъбират доста еднакви мнения за резултат и голмайтори.За мен не е проблем дали някой ще ми копира прогнозата.

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Dec 2013, 23:30
Коментар #964

Juventus champion

Цитат(ForzaJuve29 @ 10 Dec 2013, 23:05) *
И пак ще е същото!Всички ползваме едни и същи източници,а понякога се насъбират доста еднакви мнения за резултат и голмайтори.За мен не е проблем дали някой ще ми копира прогнозата.

Не ми е ясно, какви източници ползвате... сериозно... Сеедно не гледате всеки мач на Юве, не знаете кой е контузен и кой е във форма или кога Конте прави ротации... тея източници може да са за някой, който не следи отбора от толкова близо. В Ювеманията единственото което може да е ясно преди началото на мача е стартовият състав, което ми се вижда напълно нормално 6 часа по-рано.
Както и не може да се очаква, че на всеки ще са различни тези 11 играча.. имаме един състав от така наречени титуляри, които ако са здрави, без картони, ще играят всеки... просто това е най-доброто което имаме.
Както и да е... искам още мнения по темата smile.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Dec 2013, 23:36
Коментар #965

ювентинец

Коментари: 5 038
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Аз съм против предложението на JuventiKnow. Съставa го сверявам в juventuz.com, а там постват линкове от най-четените италиански спортни вестници за предполагаемите титуляри. А и не виждам проблем в това някой да копира прогнози. Ако е голям проблем за някого - нека той да си пуска прогнозата по пощата, а не тук, но ще е добре да предупреди Spark11.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Dec 2013, 23:47
Коментар #966

Juventus champion

Цитат(nikentus @ 10 Dec 2013, 23:36) *
Аз съм против предложението на JuventiKnow. Съставa го сверявам в juventuz.com, а там постват линкове от най-четените италиански спортни вестници за предполагаемите титуляри. А и не виждам проблем в това някой да копира прогнози. Ако е голям проблем за някого - нека той да си пуска прогнозата по пощата, а не тук, но ще е добре да предупреди Spark11.

Само аз ли съм чел на Спарки коментарите, където пише, че не иска да се използва пощата и е само за крайни случаи? Гледам, че J.T. e намерил решение за себе си на този проблем. ( ако може да го дефинираме, като проблем това). Ако някой смята, че е ущетен или някой го копира... лесно пуска прогнозата 1 минута преди крайният срок и всичко е точно.

Най - ювентинската игра, едва върви.. играем я 5 човека и пак не сме доволни, много ми се иска тази игра да не се затрие...

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 10 Dec 2013, 23:56
Коментар #967

Juventus star

Коментари: 3 461
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(masterhp @ 10 Dec 2013, 23:47) *
Ако някой смята, че е ущетен или някой го копира... лесно пуска прогнозата 1 минута преди крайният срок и всичко е точно.

biggrin.gif Аз неслучайно и в началните месеци като почна играта предложих поне да се ограничи опцията за редактиране ако помните.
По принцип съм съгласен с предложението на JuventiKnow и мнението, че самата игра не е много обективна и изпипана, но бих предпочел да се изпращат прогнози като ЛС, а не по имейл адреси... Тогава пък ще е редно след крайния срок за прогнозиране водещия на играта - Спарки да изкарва на бял свят прогнозите от лични съобщония и да ги копира в темата, което пък ще му отнема още повече време и т.н. ...

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 11 Dec 2013, 00:01

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 11 Dec 2013, 01:08
Коментар #968

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Мастър, прочети пак какво написах - става дума за тенденция, а не за днешния мач само. Няколко пъти подминавам, но става неприятно вече. Каква надпревара е, когато някой ми копира прогнозата 1:1 всеки кръг? За състава е ясно, че често може да е еднакъв, но чак и голмайстори, и смените, и червен картон...сори. И то дори в същия ред, а не да речем, че сам си е попълвал и случайно са съвпаднали.

Нем ога да пускам прогнозата си в последната минута, защото нямам постоянен достъп до интернет. Съжалявам, че не съм модерен. Не, всъщност не съжалявам smile.gif

А относно точките от точен резултат - точно мое беше предложението да се намалят точките за него, защото е голяма доза късмет. Предложението ми беше или те да се намалят, или да се увеличат точките за познат играч от състава/за познат състав, за да имат повече тежест.

Все ми е едно дали ще е e-mail или лично съобщение тук. Идеята е ясна. А за това, че в такъв случай Спарк трябвало да ги публикува веднага тук - кой не му вярва и смята, че би злоупотребил по някакъв начин? Лично аз нямам грам съмнение в него и съм сигурен, че ще е напълно изряден, дори само той да вижда и има достъп до прогнозите ни.

Нека и той се изкаже. Неговото мнение е най-важно в случая.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 11 Dec 2013, 03:08
Коментар #969

Juventus champion

Цитат(JuventiKnow @ 11 Dec 2013, 01:08) *
Мастър, прочети пак какво написах - става дума за тенденция, а не за днешния мач само. Няколко пъти подминавам, но става неприятно вече. Каква надпревара е, когато някой ми копира прогнозата 1:1 всеки кръг? За състава е ясно, че често може да е еднакъв, но чак и голмайстори, и смените, и червен картон...сори. И то дори в същия ред, а не да речем, че сам си е попълвал и случайно са съвпаднали.

Ники, знаеш че чета всеки един коментар в този форум и много внимателно прочетох и твоя. Нормално е ти да си забелязал тази тенденция, а на мен да не ми е направило впечатление. Явно става дума за конкретен потребител. Призовавам го да се включи по темата или направо да дадеш разяснение за кой става дума. С таблиците на Спарк всеки кръг е повече от лесно да се провери wink.gif
Състав и смени, окей там както написах, понякога сме ограничени. Колкото до голмайсторите разбирам да играехме с Трез и Але и всеки мач да са те двамата, но това в момента е несериозно....прав си. За червените картони и дума да не става...
По-скоро идеята ми е, че проблема е частен случай и е намесен само един потребител. А не е масова тенденция.
Като всяка една надпревара, така и в тази има възможност да се правят мръсни номера. Така всеки кръг сте с равни точки и който води в класирането става победител. Да не е честно, но такъв е живота понякога. smile.gif

Нем мога да пускам прогнозата си в последната минута, защото нямам постоянен достъп до интернет. Съжалявам, че не съм модерен. Не, всъщност не съжалявам smile.gif

Знаех, че това ще напишеш и е нормално, като знам колко си зает. Все пак го пишеш на човека, който няма ФСБ, таа да напълно те разбирам, колко е хубаво да не си модерен! smile.gif

А относно точките от точен резултат - точно мое беше предложението да се намалят точките за него, защото е голяма доза късмет. Предложението ми беше или те да се намалят, или да се увеличат точките за познат играч от състава/за познат състав, за да имат повече тежест.

Все ми е едно дали ще е e-mail или лично съобщение тук. Идеята е ясна. А за това, че в такъв случай Спарк трябвало да ги публикува веднага тук - кой не му вярва и смята, че би злоупотребил по някакъв начин? Лично аз нямам грам съмнение в него и съм сигурен, че ще е напълно изряден, дори само той да вижда и има достъп до прогнозите ни.

Нека и той се изкаже. Неговото мнение е най-важно в случая.

Тя идеята я има от много време. За ме точките за състав са точни, защото както написах лесно можеш да намериш състава 6 часа преди мача. Ако пък си хванали 3те смени, бонуса идва перфектно. По скоро по-малко точки за точен резултат, защото знака е важен и повече за голмайстор, където е доста трудно да се познае. Трябва да следиш, кой е във форма да усещаш малко повече играта. Като цяло аз съм доволен от правилата.

Според мен проблема е редно да се реши по друг начин. Аз също имам пълно доверие на Спарк, но това ни прави 2ма... а две птички пролет не правят. Винаги ще има някой, който не е доволен... Сега след като се написа малко по темата, чакаме Спарк да се включи и да каже мнение по въпроса.

П.П. Ако искате може направо да преместим играта във фейсбук.. за кво са ни ЛС-та и мейли... и без това там ще има 12 пъти по голяма популярност, но и плагиатството ще е на съвсем друго ниво post-294-1158668510.gif

Този коментар е бил редактиран от masterhp на 11 Dec 2013, 03:11

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 11 Dec 2013, 04:33
Коментар #970

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Вече бяха намалени точките за познат точен резултат smile.gif Още преди предишното издание, ако не се бъркам.

Цитат
Да не е честно, но такъв е живота понякога smile.gif

Когато има лесни начини това да се предотврати, защо не? post-294-1159107520.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Spark11
коментар 11 Dec 2013, 07:29
Коментар #971

Juventus star

Коментари: 2 909
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Ами, момчета, мен не ме бърка и да пращате на ЛС прогнозите, само оставяйте по един коментар, за да знам, понеже не винаги преглеждам тук пощата. Аз например обаче ще си пиша във форума, понеже няма как и аз да кажа, че съм си пращал моята на ЛС/имейл, когато няма на кого да я пратя. smile.gif

Та, моето предложение в такъв случай е: ако някой не иска прогнозата му да се вижда тук, пише едно "Прогнозата е пратена на ЛС" в темата и праща съобщение. Така и аз като тръгна да проверявам лесно мога да видя дали трябва да следя пощата, и останалите потребители ще видят в колко часа е пратена тя по написания коментар.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
nikentus
коментар 21 Jan 2014, 09:12
Коментар #972

ювентинец

В последната ми прогноза съм уцелил головете на Йоренте и Видал, а ми се брои само един познат гол. Сигурно нещо не схващам как се пресмята резултата, де, но все пак да попитам дали не е станала грешка?

П.П. Или нещо не разбирам, защо моята прогноза е с две точки по-малко от J.T.Ultras

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 21 Jan 2014, 10:36
Коментар #973

Juventus star

Цитат(nikentus @ 21 Jan 2014, 09:12) *
В последната ми прогноза съм уцелил головете на Йоренте и Видал, а ми се брои само един познат гол. Сигурно нещо не схващам как се пресмята резултата, де, но все пак да попитам дали не е станала грешка?

П.П. Или нещо не разбирам, защо моята прогноза е с две точки по-малко от J.T.Ultras

Броят ти се и двата гола, nikentus, просто оценяването е така: нападател - 3 точки, халф - 5 точки, защитник - 7 точки. Ти си уцелил Видал и Йоренте => 3+5=8 точки, а J.T. е уцелил Видал и Погба => 5+5=10 smile.gif

Този начин на оценяване беше въведен преди сезон-два мисля след гласуване във форума.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
nikentus
коментар 21 Jan 2014, 10:41
Коментар #974

ювентинец

post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 03 Jul 2014, 19:47
Коментар #975

Juventus champion

Честито и от мен на победителя този сезон - JuventiKnow. Поздравления заслужва и водещият!

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Jul 2014, 12:48
Коментар #976

Juventus champion

Браво, Ники! Супер игра през желият сезон и както винаги много силен на допълнителните въпроси! Честито smile.gif

Поредно феноменално водене на играта от Спарки!!!

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 28 Aug 2014, 18:59
Коментар #977

Juventus star

Пичове, тази година няма да мога да водя Ювеманията. Ако някой има желание, ще му пратя таблиците, които използвам за смятане на точките. Но този сезон ще съм пас.

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 28 Aug 2014, 19:11
Коментар #978

Juventus champion

Цитат(Spark11 @ 28 Aug 2014, 19:59) *
Пичове, тази година няма да мога да водя Ювеманията. Ако някой има желание, ще му пратя таблиците, които използвам за смятане на точките. Но този сезон ще съм пас.

Никой не те задължава да водиш Ювеманията непременно wink.gif . Предвид ниския интерес към игрите с прогнози и незавършилите класирания от няколко месеца за калчото, висшата лига и шл, този сезон едва ли ще стартира някоя от тях. Все едни и същи водихме и прогнозирахме до последно, така че споко.

+Quote Post
masterhp
коментар 30 Aug 2014, 12:14
Коментар #979

Juventus champion

Първият кръг на Ювемания 11, няма да има ограничения във времето за пускане на прогнозата. Целта е да се види активността тази година. За 2рият кръг, би трябвало вече всичко да е ясно smile.gif

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 30 Aug 2014, 12:36
Коментар #980

Juventus champion

clap.gif Браво!

+Quote Post

51 страници V  « < 47 48 49 50 51 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 23rd September 2018 - 04:58ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team