IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

117 страници V  « < 85 86 87 88 89 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
J.T.Ultras
коментар 14 Aug 2019, 07:46
Коментар #1721

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 086
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат
Продаваме Кансело, който е бек играещ в защита на ниво Куадрадо.

Само забрави да напишеш, че ще вземем и най добрата 9ка след Игуаин - Икарди, който не е по лош от Хари Кейн и че Сари е по доказан от Клоп в ЛЕ tooth.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 14 Aug 2019, 07:46
Коментар #1722

Juventus regular

Коментари: 1 579
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Да , толкова е нелепо, особено сравненията с Куадрадо как колумбиеца е по-добър в атака и на едно ниво в дефанза.
Куадрадо дори и като крило няма такъв импакт върху атаката ни, както Кансело , а дефанзивните умения на рошавия са на нивото на абсолютен ретард ...
Гледали сме ги вече тия филми с Куадрадо на бека.
Сега Кансело мога да го прежаля, ама продай го като хората , нали уж Сити са големи балъци , що не опънахме една чиста 60ка на максимум 2 вноски, а им взехме издуханата резерва и някакви стотинки ...

П.П: Сигурно съм един от най-големите адвокати на нашето ръководство в този форум, но последните им действия са плашещи просто ...

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 14 Aug 2019, 07:54

+Quote Post
mrd
коментар 14 Aug 2019, 07:57
Коментар #1723

Juventus regular

Коментари: 1 800
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

QUOTE(pinkfloyd39 @ 14 Aug 2019, 07:00) *
Аз едно не мога да разбера: Кансело изведнъж се оказа скандално посредствен, въпреки всички писания, които радваха в течение на миналия сезон, но пък единственият, който може да го надгради, е Арнолд, който общо взето е най-добрият десен бек в света. Де факто Кансело е *вторият* най-добър, но е посредствен в същото време, ако схващам правилно логиката.

Пропусна да добавиш, че Карвахал е смешен.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 14 Aug 2019, 08:39
Коментар #1724

Juventus regular

Коментари: 1 629
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Когато загубиш доверието в себе си с несериозно отношение в тренировъчния процес, неспазване на тактическите указания по време на двубоя, а за капак и правиш детински грешки струващи финали в ШЛ е много лесно решението да го продадем. Кансело е добър играч. Изкара невероятна есен при нас, но след контузията е различен играч.
Не мисля, че продажбата му е някакъв удар за нас. Ударът ще дойде като Паратичи не може да разкара четворката Сами, Манджукич, Игуаин и Матюиди до края на прозореца...
А как нелепо освободиха Маркизио миналата година..

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 14 Aug 2019, 09:05
Коментар #1725

Primavera player
**

Коментари: 165
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Цитат
Същевременно продаваме и още Кийн за 40млн., Аудеро за 20млн., Стураро за 16,5млн, Орсолини 15млн. и др. Сметката е 201,50млн. изходящи, а имаме още играчи като Ругани и др. за продаване и 188,50млн. входящи!
Всъщност сметката не е толкова лесна за смятане, защото сумите които ще даваме и които на нас ще ни дават са на вноски а има и клаузи. Например Де Лихт на едно място четох че ще го плащаме на 4 или 5 вноски. А от Кейн няма да вземем 40 - не ни дадоха толкова - сега май 27 + някакви бонуси но не това лято. Стураро и Аудеро не са продадени това лято и не е коректно да се отчитат сега. А и от минали години май имаме да плащаме разни вноски.

Цитат
Куадрадо дори и като крило няма такъв импакт върху атаката ни, както Кансело , а дефанзивните умения на рошавия са на нивото на абсолютен ретард ...
Гледали сме ги вече тия филми с Куадрадо на бека.
Аз още се чудя защо Алегри твърдеше, че Куадрадо става за бек. Ясно че му беше любимец ама какво толкова е видял в него само Макс си знае. А квадратчето, че много често изглежда сякаш не знае къде се намира и какво да прави - това никой няма да го отрече. Ама вкара няколко важни гола. Може да се каже, че ни спаси 2 сезона този рошав наркотрафикант - с головете си срещу Торино в 93 мин и срещу Интер за 2:2.
Той и Манджукич го има този пробмлем - чудиш се какво прави на терена ама вкарва важни голове.

А Кархавал е доста смешен в защита когато съм го гледал - виж като крило няма какво да кажа.

Цитат
А как нелепо освободиха Маркизио миналата година.
Трябва да пестим от заплати. Голям проблем стават тия заплати - всеки нов играч иска все повече пари. До преди Игуаин нямахме играч с над 5 млн заплата. А вече имаме 10 играчи на които даваме по над 10 млн годишно (преди данъците) - като Роналдо може да се брои петима а Игуаин за двама.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 14 Aug 2019, 09:13
Коментар #1726

Juventus regular

Цитат
Ама вкара няколко важни гола.

Бих добавил и гола му срещу Лион, където бяхме в изключително тежко положение с червен картон от 20тата минута. Ако не бяхме взели тоя мач , групата щеше да се завърже типично по нашенски и един господ знае дали щяхме да излезем, а май този сезон играхме и финала в Кардиф ... И квадрата трябва да се ползва точно като златна резерва, а не като титулярен състезател

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 14 Aug 2019, 09:35
Коментар #1727

Primavera player
**

Коментари: 165
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Еми аз не го виждам като титуляр. Той не е титуляр от доста време. Освен ако не го гласим за бек.
А за гола срещу Лион - да, да кажем че заради него сме си спечелили групата и сме играли финал. Ама това срещу Интер как го вкара още не ми се вярва.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 14 Aug 2019, 10:40
Коментар #1728

Juventus regular

Maurizio Sarri is not enthusiastic about 2 midfield players: Emre Can & Aaron Ramsey - Between the two, it is more likely that German could be put on the market. [Balzarini/Mediaset]
А така smile.gif според Сарибол и двамата не ставали, по-вероятно било да продадем Джан, че нали Рамзи дойде вчера, а Кедира убеди треньора ни сигурно със случайния си гол срещу Атлети.

+Quote Post
Pan40
коментар 14 Aug 2019, 10:43
Коментар #1729

Primavera player
**

Коментари: 155
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

на все по аматьорска работа лъха отбора. И ръководство и треньора. Такива не печелят в Европа!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Aug 2019, 10:49
Коментар #1730

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 773
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Хубавото е, че "Медиасет" е медия, на която като цяло изобщо не може да се вярва, така че може и спокойно да лъжат (особено за Рамзи, който не е тренирал почти, че Сари да има мнение). На фона на хаоса, който цари в отбора и в клуба обаче, наистина няма да се изненадам да разкараме още някой млад и добър, в случая Джан.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
nameless
коментар 14 Aug 2019, 11:13
Коментар #1731

Juventus regular

Коментари: 2 301
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Айде, айде, тоя не ставал, оня не ставал. То понеже в Наполи и Челси халфовете бяха извънземни. Ясно е, че не разполагаме с бижу като Жоржиньо, ама пък чак Сари да се чуди кой от Джан и Рамзи е по-некадърен...

На мен обаче ми е странно защо не се търси някаква договорка за Кедира и Манджукич - ок, ясно е, че са много 'привързани' към отбора и не им се напуска, ама да се съгласим с искащите ги отбори да плащаме някакъв % от заплатите им. По-добре отколкото да имаме резерви с по 5-6 милиона заплата.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 14 Aug 2019, 11:17
Коментар #1732

Juventus champion

Коментари: 7 437
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Всъщност онзи ден Сари го каза, когато го питаха за Дибала. Реалностите са такива, че "пазарът се развива" (усещате смисълО). Т.е думата на Сари може и да е готина, ама няма особено значение. Ако ще има продажба, със сигурност не е замесен Сари. Просто такъв е "пазарът".

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 14 Aug 2019, 11:33
Коментар #1733

Juventus regular

Цитат
Ясно е, че не разполагаме с бижу като Жоржиньо, ама пък чак Сари да се чуди кой от Джан и Рамзи е по-некадърен...

И аз това не мога да проумея. Значи при Клоп Джан изигра стабилно количество силни мачове, ние цяла година пак не можем да му намерим място, а сега излиза и че не ставал ...
На Рамзи вчера следобяд е била първа тренировка с отбора, но и той не ставал...

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 14 Aug 2019, 14:49
Коментар #1734

Juventus regular

Слуховете за Ругани в Монако се увеличават. Вече се говори за контракт - Ругани иска 4 млн. Става въпрос за перманентен трансфер. Всичко около 30 млн ще е много добра сделка за нас.

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 14 Aug 2019, 15:58
Коментар #1735

Primavera player
**

Коментари: 457
Регистриран: 19-April 17
Потребител No.: 25 126

Teogo0alll

Ок, имаш си някакви виждания за Де Лихт, но аз не мисля, че там е проблемът, при положение, че се води най-обещаващия защитник в света и е само на 19г. Ок, разбрахме и Капело е изкуфял, а Липи тогава? biggrin.gif

Пелегрини е само на 20г. и не казвам и никъде не съм говорил, че е сигурна бъдеща звезда. Напротив, казвам, че идеята на трансфера е да се вземат едни общо 30млн. за Спинацола, чиято цена ще падне, ако търка пейката за сметка на Сандро. В случая това са 10млн.+Пелегрини, който и след 5г. ще може да се продаде на добра цена, дори и да не се развие дотам, че да замести Сандро. Схемата е подобна на Спинацола, взет по-рано и печалба от продажба в последствие. Реинвестиция с цел печалба, а в случая на Рома им трябва ляв бек, на нас не. И двете страни печелят!

Кансело е супер играч в атака. И аз го харесвах с надеждата да заиграе добре в защита. Още при самото му закупуване този проблем обаче беше налице и се знаеше, но нямахме други добри опции тогава за тази позиция. Сделката е оценена на 65 млн. Задаваш си въпроса, защо Данило влиза в нея? Пиша го за 3-ти път, защото дефакто може да покрива позицията на Сандро след продажбата на Спинацола и защото на пазара няма десен бек, който да е на ниво Сандро за който да си заслужава сериозно вложение. Има, но са непродаваеми. Данило ни гарантира едно прилично ниво на тази позиция, вместо да се изръсим едно 50млн. за по-слабия Хесай примерно. А Куадрадо е това, което и Кансело горе-долу може на тази позиция. Тази зона е на същото ниво, с подобрение в защита, а сме взели солидна сума, която в последствие да се използва за взимането на точния бек!

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар 14 Aug 2019, 16:23
Коментар #1736

Primavera player
**

Коментари: 457
Регистриран: 19-April 17
Потребител No.: 25 126

В момента на доста места се пише, че действаме по схемата Рабио, Рамзи, Джан... и при Ериксен! Дано това да е вярно, а не да се изхвърлиме и да даваме 150млн. за Погба.

Единственото нещо, което не ми харесва в ръководството е желанието да се продаде Дибала. Но дори и тук не мога да ги упрекна след слабия сезон. При слаб сезон почти всеки класен отбор търси бърза възвръщаемост на парите за даден играч, защото при повтаряне на подобен сезон, цената му драстично ще падне.

Аз лично нямам оплаквания от трансферния подход, но ако бях фен на Ман Ю примерно, щях да се самоубия! biggrin.gif Според мен сме е топ 3 на отборите разботещи най-добре на трансферния пазар. Аз също съм недоволен, но по моя си начин. Не ми е проблемът дали в средата ще играят Рабио-Пянич-Рамзи или Рабио-Пянич-Погба(Ериксен). Ако ще се дават над 150млн. и ще се вдига класата, то това да е за някой като М'бапе! Аниели говореше за новия Роналдо!

Дреболиите настрана, ако ние нямаме новия Роналдо в Ювентус, тогава няма да съм доволен!

П.П J.T.Ultras Какви са тия глупости, които си написал бе човече biggrin.gif Къде съм казал, че Сари е по-добър от Клоп! Четеш много повърхностно. И къде съм казал, че Икарди е по-добър от Хари Кейн. Написъл съм, че типични 9-ки (играещи с глава) на около 25г. с толкова голове се броят на пръстите на едната ръка, да не кажа и по-малко и Икарди е един от тях. Икарди като профил ми харесва повече от Кейн, но Кейн за разика от него се развива! Проблемите с жена му не ме интересуват, ако ще и кариерата да си затрие оттук нататък. Казвам какви са му показателите дотук. Оттук нататък Бог знае само!

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на 14 Aug 2019, 16:31

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Aug 2019, 19:01
Коментар #1737

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 773
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Паратичи:

“We have great players that must be respected. To conclude a deal, three parties must agree.
Departures? There is a list to go for the Champions League. Dybala? It's the same as for other players, He is a great player but there are discussions, interests ... it's however the same for all players.
Icardi? He’s an Inter player. We have great strikers: Higuain is a bomber, Mandzukic is a great player, also Dybala,... we are happy to have them.
We have two long-term injuries like Pjaca and Perin who will be difficult to transfer. We have always had 1 or 2 players out of the UCL list. We are not worried.

Every coach has his own playing style, I saw so many beautiful Juve games under Allegri. I can only thank him. In the end what matters is winning the titles.”

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JIZAH
коментар 14 Aug 2019, 23:34
Коментар #1738

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

*JUVENTUS*, какво искаш да кажеш?? Как така сари не е по-добър от Клоп?

Иначе Квадрата никога ням да е бек, а по всяк вероятност и Данило. Кансело е атакуващо бекче, на което не дадохме шанс. Хубав лош свърши вече. Данило ни струва реално 12-5 млн.

Иначе ако продадем мършата ще закрепим положението и може да мацнем Икарди. Това е план максимум. Минимум ще се останем така,като рова ще натегне страшно бюджета. Та по-скоро очаквам доста продажби.

Няма нужда да изперкваме biggrin.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 Aug 2019, 00:04
Коментар #1739

Juventus champion

Коментари: 8 192
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
Matuidi is rejecting every club including Paris-Saint-Germain,

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 15 Aug 2019, 00:10
Коментар #1740

Juventus champion

Коментари: 5 086
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Матюиди и Кедира остават, Джан и Бентанкур - out clap2.gif signs14.gif aa_juve.gif

--------------------

+Quote Post

117 страници V  « < 85 86 87 88 89 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 6th December 2019 - 00:34ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team