IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Аарън Рамзи, 8
vench
коментар 03 May 2019, 08:53
Коментар #41

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 762
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Чуплив играч + Ювентус... Звучи като няколко седмици отсъствие през есента и 3 месеца конузия между февруари и април. Айде, дано да не съм лош пророк. Аз така или иначе не знам с каква роля го взимаме и доколко ще бъде соновен играч и фактор в халвоата линия.

Този коментар е бил редактиран от vench на 03 May 2019, 08:54

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 03 May 2019, 14:51
Коментар #42

Juventus hero

Коментари: 10 909
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 03 May 2019, 09:53) *
Чуплив играч + Ювентус... Звучи като няколко седмици отсъствие през есента и 3 месеца конузия между февруари и април. Айде, дано да не съм лош пророк. Аз така или иначе не знам с каква роля го взимаме и доколко ще бъде соновен играч и фактор в халвоата линия.

Може да не знаеш, но да ти кажа biggrin.gif Взимаме го за основен играч и около него и Джан ще градим новата ни халфова линия. Кедира не го броя за жив вече. Куреца си е перфектна опция, но не е за твърд титуляр в отбор като Юве. Пянич е пчоти сигурно, че се разделяме при добра оферта, а има желаещи на опашка за него smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 05 May 2019, 11:40
Коментар #43

Juventus star

Джан нали щеше да е защитник вече biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 05 May 2019, 15:24
Коментар #44

Juventus hero

Цитат(vench @ 05 May 2019, 12:40) *
Джан нали щеше да е защитник вече biggrin.gif

Да забравих, сложи Матюиди тогава на негово място и нещата не стават по-розови wink.gif Може пък в защитата да върже. Всичко зависи от схемата, ако се върнем към 3ма в защита, Джан ще го преквалифицират според мен в голяма част от мачовете. Въпреки всичко си мисля, че това няма да стане, тъй като Алегри има нов фетиш и е решил, че големите отбори печелят ШЛ, само с 4-3-3 и според мен за това го налага така здраво. Преди два сезона се оплакваше, че няма играчи за играе с тази схема.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 06 May 2019, 12:17
Коментар #45

Juventus champion

Коментари: 7 692
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Финални цифри на Рамзи в Арсенал:

11 години престои
369 мача
64 гола
62 асистенции

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 18 May 2019, 13:00
Коментар #46

Juventus champion

Коментари: 7 376
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Aaron Ramsey is already in Turin and expected to join the Scudetto celebrations at the Juventus Stadium on Sunday. As my friend Bilal wrote...

11 years at Arsenal .....
1 day at Juve - SCUDETTO

Ебати добрия.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 18 May 2019, 13:04
Коментар #47

Juventus regular

Коментари: 1 511
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Сила е, мисля да си взема третия екип с неговия номер tooth.gif
Рамзи щеше да избухне при Макс. Не знам как ще е при новия тренера.

+Quote Post
B&W
коментар 18 May 2019, 17:36
Коментар #48

Juventus bench

Коментари: 665
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

Взимаме Конте и го държим резерва до февруари, след това на 20 февруари се контузва за три месеца и се присъединява за партито за следващото Скудето.

+Quote Post
masterhp
коментар 19 May 2019, 09:24
Коментар #49

Juventus hero

Цитат(B&W @ 18 May 2019, 18:36) *
Взимаме Конте и го държим резерва до февруари, след това на 20 февруари се контузва за три месеца и се присъединява за партито за следващото Скудето.

Ташак си правиш, но това вече сме го виждали на практика, дано Рамзи не стигне до там, колкото и вероятен да изглежда този вариянт. При Алегри и аз си го представях много добре, сега като не знам кой ще ни е треньор и вече почвам да се чуда дали ще ни е нужен.

--------------------

+Quote Post
B&W
коментар 19 May 2019, 17:37
Коментар #50

Juventus bench

Коментари: 665
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

Цитат(masterhp @ 19 May 2019, 09:24) *
Ташак си правиш, но това вече сме го виждали на практика, дано Рамзи не стигне до там, колкото и вероятен да изглежда този вариянт. При Алегри и аз си го представях много добре, сега като не знам кой ще ни е треньор и вече почвам да се чуда дали ще ни е нужен.

Ами колко да е ташак, точно защото както споменаваш сме го виждали, това са ми реалните очаквания. Иначе е много вярно това дали ще ни трябва и как ще бъде използван от новият треньор. Тоя отбор в момента според мен няма ясна визия какво ще прави оттук нататък. После пак ще има обяснения от типа, аз тоя не го исках, нямаме изпълнители и т.н.

+Quote Post
Kirilov
коментар 19 May 2019, 20:08
Коментар #51

Juventus champion

Коментари: 7 692
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 19 May 2019, 21:07
Коментар #52

Juventus hero

Това е да му покажат какво е да си шампион, да може да попие да свикне с трофеите, че в Арсенал до момента не е виждам такива неща.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 Jun 2019, 22:25
Коментар #53

Juventus champion

Джийз, видях че се чудиш за Рамзи. Вече го дискутирахме доста, а пък е голям симпатяга наистина. Гледам, че основно феновете на Ювентус го разглеждат така, сякаш сме взели Кривия, което е тъжно, затова пък може да излезе нещо от шапката - т.е да е приятна изненада. Очаквания все едно няма. Рамзи е футболист до мозъка на костите си. Не се наемам с мнения 'по-класен е от Погба, по-черен е от Савич, по-мъдурест е от Рабио'. Проблемите с Рамзи в моите очи са два: здравето на първо време. Вече не мога да знам дали всичко, което правим е риск или пък е примерена политика, но с Кедира нацелихме - с много труд Сами си върна здравето, че чак влезе в някакъв god mode и правеше по 45 мача един след друг, сякаш е на 18. Знаем, че и 50 % от другите ни лехи имат сериозна история с травмите, но през повечето време са здрави. Всъщност след тежката травма от 2010 Рамзи не е имал някакви чудовищни проблеми. Травми е имал, отсъствал е редовно, но пък има доста играни срещи, което показва, че бързо се възстановява. Палим свещи, вече е традиция. Другият тънък момент за мен е адаптация. Но не дали ще се аклиматизира към Калчото, а към Италия като цяло. Този преход не е особено лесен, но тук има доста чужденци, сплотен колектив, солидна група, Счесни му е близък, а момчето изглежда сериозно и вече пристигна в Италия, за да се запознае с обстановката. Усърден и прилежен е. Ако има едно нещо, което Рамзи със сигурност има, това е характер. За другите неща е трудно да убедиш който и да е, но времето ще покаже.

Рамзи не е отговор, но не трябва да бъде и разглеждан като такъв. И Кроос да вземем, и Де Бройне - да, ще станем по-добри, но ако не сме перфектно смазана машина, пак крайният резултат ще е същият. На два пъти футболният свят е виждал на какво е способен той - на Евро 2016, когато изкърти безапелационно. Един от играчите на турнира. През 2014 пък общо взето беше №1 във Висшата лига. Изключително комплексен халф - моторът, който притежава, е внушаващ. Неизчерпаема енергия, огромно сърце. Наистина непостоянен, но е редно да си зададем и два въпроса: Венгер ли не му позволи да стигне онова ниво, което се очакваше/ каква роля изиграха честите травми - малко, но натрушващи се... Критикуват го, че е способен на повече, но понякога го няма. Веднъж доминира 90 минути, в следващата среща не е фактор. Ако пък не беше така, нямаше да е наш играч сега. Доста особена порода футболист, защото големият му талант всъщност е в атака - изскача от втора позиция, играе в чуждото наказателно, с което и бележи доста. Нашите халфове не ги търси да вкарват. Дори един Кедира, който в последните пъти, в които беше здрав, наистина може и да вкарваше, но не му е това играта. Рамзи просто умее да бележи - има 20тина гола за Уелс и около 60 за Арсенал при все че в голям момент от времето не е играл зад нападателите. Техничен, спокоен, с фантазия и докосване, но и страхотен уърк рейт. Днешният модерен халф е това - бележи, участва в ситуациите и умее да ги защитава. Всичко, което прави Рамзи на терена. На мен ми харесва, че когато съм гледал Арсенасрал и са яли шамари, т.е винаги, Рамзи никога не се е покривал. Докъде са стигали възможностите му е ясно, но е борбен пич с големи кохони. Обича да играе с топката, да се движи. Не са много офанзивните халфове, които влизат в единоборствата по същия начин.

Сякаш ми се искаше да видя Рамзи най-сетне, макар и леко закъснял, да работи с треньор, който не е спреляк като Венгер и малоумник като Емери, ама нейсе - Сари ще е. Аз съм привърженик на теорията, че да си широко оценен, днес е нужно да направиш голямата крачка и да излезеш на голямата сцена, където сряда след сряда да го мериш с най-добрите. Рамзи идва с богат опит, с много мачове в Европа, но от умрял отбор, който е повлякъл надолу купища футболисти.

Не можем да знаем какво ще се случи, нали? Възможно е да не играе и минута, щото Сари не го харесва, ебеш ли му майката. Но си мисля, че доста хора грешат за уелския ас. Аз не виждам по европейските терени много футболисти, които да имат таланта и уменията на Рамзи - може да атакува с най-добрите, докато защитава на нивото на най-добрите. Абсолютно чудовище, което няма 180 санта. Печели си дуелите - статистиката го потвърждава, печели си единоборствата, печели топки, а после прави и попадения. Рядко се случва, но някои типове са доста краен случай на late bloomer. При цялата неприязън, Рамзи дори не идва като тотален никой. Закъснял с излизането от кочината, но е на 28 и може да направи 4 силни години. Тук ще играе в далеч по-класен отбор, с повече традиции, с по-добри съотборници. Поочукан е днес, но не би трябвало да е толкова зловещо. Имаше доста силни моменти за Арсенал при Емери. Ако намери формата от 2014, говорим за един от най-силните халфове в света, а всички младенци, които струват по 80 милиона, има доста бобец да изядат, за да стигнат класата на Рамзи.

Ако ще си говорим сериозно, окей. Ама когато след 2014 имаш Рамзи, какъв треньор трябва да си, за да го пускаш по крилото, за да играят в центъра някакви талибани като Коклен и Елнени? За мен Рамзи е една от най-големите жертви на ретарден треньор в последните години. Всички трябваше да са щастливи - Джака, онова бездарно джудже Касорла, Алексис, всички малки негърчета, Елнени и така нататък, така че Рамзи игра доста време като дясно крило, въпреки че Венгер си имаше крила...

Може да не се окаже и тотален хит, въпреки че клоня точно към този развой, но Рамзи е изключително класен футболист, просто идва от посредствен отбор, с развитие в застой, с години лутане между купища роли. Честно да ти кажа, аз пък не виждам с какво толкова Рамзи не е футболист от нивото на Ндомбеле, Вайналдум и Коке, например. Защо да не е по-добър от мангала Артур или от братовчед му Видал (който е доста смешен днес, въпреки че срещу Ливърпул го обявиха за ебати фактора). Рамзи не е готин трансфер, няма да продаде фланелки, никой няма да говори за него, никой не се филмира, че струва 80 милиона, но ако осъзнава шанса си, а той е умно дете, всичко друго ще се види в следващите месеци. Има всичко необходимо да бъде водещ футболист в бъдещия Ювентус. Минжестия и Жиелински да мажат задния двор, щото ги чака шибинг. Горетцка да не е по-добър?

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 17 Jun 2019, 22:31

+Quote Post
nameless
коментар 18 Jun 2019, 01:51
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 2 242
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Рамзи наистина е много подценяван в нашия форум, може би заради разочарованието от последните ни трансфери, в халфовата линия, където никой не успя да избухне. Може би и заради това и повечето ни фенове искат да видят едни 100млн. за класен халф. Рамзито в никакъв случай не е някакъв овчар и топката я пипа много стабилно, а ако го сложиш до Кедира, Матюиди и Бентанкур направо изглежда топ. Проблемът, разбира се са контузиите, но пък има и нещо друго - през всички сезони, в които Арсенал се задъхваха, той бе един от несменяемите титуляри, което също допринася за износването и евентуалните проблеми в лазарета. При правилна ротация, според мен може да избута преспокойно 40 мача. Да видим, интересно лято се очертава и като нищо наесен може да се окажем преобразени в средата.

Този коментар е бил редактиран от nameless на 18 Jun 2019, 01:52

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 18 Jun 2019, 14:47
Коментар #55

Juventus star

Интересното е, че в сезоните когато е здрав, Рамзи успяваше да вкара по едни десетина гола за Арсенал. Което на практика е колкото сърцатия Манджукич. Чудя се обаче дали при нас ролята му ще е такава и дали ще успява да вкарва.

Иначе един уелсец в халфовата линия си носи доста екзотика и се надявам малко да ни разчупи стила. Съжалявам единствено, че не е с няколко години по-млад. Ще бъде готино все пак, ако остави сериозна следа в отбора. Все пак може да изиграе 3-4 сезона, преди да даде фира. С неговите контузии не бих му вещал футболно дълголетие, но може и да ме опровергае.

Номерът му досега май не беше обявяван, но най-логично е да си вземе осмицата.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 20 Jun 2019, 07:29
Коментар #56

Juventus champion

В онлайн магазина вече се продават фланелки на Рамзи, ще играе с №8.

+Quote Post
masterhp
коментар 21 Jun 2019, 08:59
Коментар #57

Juventus hero

Може да се каже, че и аз харесвам Рамзи, може би най-вече заради сезона през 2014, но още от дете хващаше окото преди голямата контузия. Оптимистично съм настроен за него, дано има късмет и му се получи. Има какво да даде на отбора и стила в Италия е друг, може да се опази от контузиите при нас и да напише история. Хубавото е, че няма да има напражение върху него и ще може да печели фенове зад гърба си по-лесно.

--------------------

+Quote Post
4oKuTo
коментар 22 Jun 2019, 14:25
Коментар #58

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

Арсенал ми е най - симпатичният отбор в Англия от времената Тони Адамс, Сиймън, Бергкамп, Анри и т.н. Та съм им гледал някой друг мач. Рамзи твърдо им беше най - класният футболист в последните години. Къде ли не са го слагали през годините, общо взето навсякъде без защитник... Винаги си е личало, че я пипа много. Контузиите и малоумните треньори му попречиха да струва 100 млн. евро в момента. Това е истината. Ако е здрав и разкрие потенциала си в Ювентус, ще му се радваме много. Надявам се го да го видя острие в триъгълник с Джан и Рабио.

Този коментар е бил редактиран от 4oKuTo на 22 Jun 2019, 14:26

+Quote Post
ribery
коментар 01 Jul 2019, 15:46
Коментар #59

Primavera player
**

Коментари: 379
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Независимо какво ще става до края на трансферния джам, това е моят играч нумеро уно в клуба в момента. Винаги сме имали много рендета в средата. Обаче тази година талантът просто е колосален. Количествено и качествено. Мнооо фън очаквам. Дано дано дано копелето е здраво и изиграе поне 70-80% от мачовете.

Този коментар е бил редактиран от ribery на 01 Jul 2019, 15:47

--------------------

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 01 Jul 2019, 15:52
Коментар #60

Juventus bench

Коментари: 858
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Рамзи ако се опази от контузии ще пори здраво зад нападателите

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th September 2019 - 20:36ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team