IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

44 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри, специалистът от Ливорно
europefan
коментар 16 Jul 2014, 22:05
Коментар #41

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 842
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Шампионската титла или лига?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
bobiforzajuve
коментар 16 Jul 2014, 22:06
Коментар #42

Primavera player
**

Коментари: 145
Регистриран: 9-January 10
Потребител No.: 3 197

Цитат(europefan @ 16 Jul 2014, 23:05) *
Шампионската титла или лига?

Шампионската лига biggrin.gif

+Quote Post
Underground Mind
коментар 16 Jul 2014, 22:16
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(bobiforzajuve @ 16 Jul 2014, 23:06) *
Шампионската лига biggrin.gif

post-294-1158668522.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
yanko
коментар 16 Jul 2014, 22:31
Коментар #44

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Алегри е жалко подобие на треньор на фона на Конте и това бързо ще стане ясно. Януари пак ще си говорим и ще има нова тема за новия треньор smile.gif . Но съм сигурен че по въпросите за трансферите няма да имат разногласия с тези които го назначиха.. Очаквах по-голям отпор от тифозите.. Дано се опазим от малоумни трансфери от Милано.

+Quote Post
JIZAH
коментар 16 Jul 2014, 22:51
Коментар #45

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цял ден се оптивам да измисля как точно Алегри няма да се прецака и не мога да измисля. Сега трекуартиста ли търсим!?

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 16 Jul 2014, 22:55
Коментар #46

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Цитат(JIZAH @ 16 Jul 2014, 23:51) *
Цял ден се оптивам да измисля как точно Алегри няма да се прецака и не мога да измисля. Сега трекуартиста ли търсим!?

Задължително , Алегри играе 4-2-3-1 , ако няма пари като нищо ще си доведе Бирса smile.gif

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 16 Jul 2014, 23:06
Коментар #47

Juventus regular

Коментари: 2 201
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Пред свършен факт не можем да направим нищо. Всички страдаме за Конте, а може би ни и предстои да страдаме от предстоящите резултати. Не можем да знаем със сигурност. За добро или за лошо реалността е, че вече треньор ни е Алегри. Колкото и да го псуваме и да негодуваме срещу назначението му, няма да променим нищо. От тук нататък трябва само да го подкрепяме, защото води НАШИЯ ОТБОР. Отбор, който ще го има с него, без него, с Конте и без Конте.
До преди малко съм гледал клипчета от изминалите 3 години и не искам да повярвам, че вместо този откачен мъжага, който е готов да влезе на терена и да избие всичко живо там, ще гледаме прибрания, полузаспал и спокоен господин, но нямам избор. Желая му успех и дано ни оправдае!

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 16 Jul 2014, 23:10
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(outbreak @ 17 Jul 2014, 00:06) *
Всички страдаме за Конте

Не всички страдаме за Конте (поне аз), но със сигурност всички страдаме от избора за нов треньор.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
venko_90_
коментар 16 Jul 2014, 23:12
Коментар #49

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Желая незабавната му оставка, както и на малоумното ни ръководство! Така и така ще е нулева годината нека поне се оттървем от нещастниците, които са начело като започнем с Кривогледия и Аниели....макар, че като се замисля това педалче няма как да е член на фамилията. Бас ловя, че е осиновен.

+Quote Post
delpi4a
коментар 16 Jul 2014, 23:21
Коментар #50

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Какъв успех на Алегри ,пфффффф глупости!!! Оставка на Алегри час по-скоро !!! Никакви успехи на този той даже не е мишок,ами лизач на подметки и гъзове ,точно за това няма и да стане нищо от него. Станал един път шампион пред един разнебитен Интер ,провинциален Наполи и пред Ювентус с Дел Нери -хахах голямо постижение -абсолютен смешник -да си заминава час по-скоро !!!

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
Spark11
коментар 16 Jul 2014, 23:32
Коментар #51

Juventus star

Коментари: 2 919
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Пинк, наскоро не помня ти ли го беше писал този коментар (прости ми, ако греша), където беше предположил за една паралелна вселена, в която ръководството не са кръгли идиоти и си разбират от работата. Е, аз все още не мога да я приема тая вселена, а вече окончателно дори не мога и да си я представя.

Действията на цялото ръководно ядро в последните 24 часа не са адекватни дори за човек с половин мозък. Все повече се замислям за възможността да имаме прикрити аутисти на върха на организацията - тези хора просто нямат никаква реална преценка върху нещата, за които трябва да отговарят.

Аниели не е имал нормално изказване за пресата от повече от половин година, а за Гризача знаете добре мнението ми (то в крайна сметка като почнеш да изпускаш играчи в "конкуренцията" на Рома, какво има да си говорим - това не е липса на средства, това е липса на умение и качества). И все пак от всички възможни треньори на света да назначиш Алегри??? Почти за всеки друг бих разбрал логиката зад назначаването му, но за този - не мога. Единственото, което ми хрумва е, че:

1) Той е достъпен, с ниска заплата и желание да захапе от сочния кокал;
2) Той е мишка, каквато лесно се манипулира и не гъква, каквото и да правиш с играчите му. (Нашите некадърници обичат подобни некадърници, знаете).

Това е треньор с изключително ниски тактически познания, никаква гъвкавост, неадекватно оценяване на играчите и уникално слабо умение да мотивира. Не може да преодолява кризи, може да излъже по-добър от него противник в 1 на 10 мача (ако му върже), няма реална преценка за нуждите на отбора (спомнете си как поиска Пацини, когато имаха 5-6 нападателя и нито един защитник, защото "му трябвало още един нападател") и всичките му успехи се изчерпват с 1 Скудето без абсолютно никаква конкуренция (Конте спечели 2 такива) и една Суперкупа на Италия. А, и Златна пейка като треньор на гранда Каляри, които по онова време изживяваха златна ера и а-ха да влезат в евротурнирите.

Изобщо аз не виждам нито една предпоставка този човек да постигне каквото и да било с Ювентус, като много по-вероятно е да остави отбора в криза, когато откровено малоумните ни ръководители най-накрая се сетят да го освободят (понеже той сам никога няма да напусне, бъдете сигурни).

С една дума - трагикомедия. Ама пълна.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 16 Jul 2014, 23:39
Коментар #52

Juventus champion

Коментари: 6 172
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Истината е, че няма нито една реална предпоставка Алегри да успее начело на Ювентус. Разликата между Конте, Алегри, Спалети и Манчини не е особено голяма, но Алегри отстъпва пред елементарни достойнства, които другите притежават. Алегри е компромисен вариант поради хиляди причини: послушко е, задоволява се с малко, не е претенциозен чак толкова и заплатата му е изключително ниска. Един Манчини би намалил своята заплата, за да поеме Ювентус, но 2 милиона са унижение. Спалети работи за над 4.5-5. Кой треньор ще дойде да ръководи Ювентус, ако му дават заплата, каквато взимат треньорите на опашкарите в качествените първенства?

ПС. Спарки, същият коментар от твоя страна точно в момента, в който и аз съм драскал smile.gif.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 16 Jul 2014, 23:40

--------------------

+Quote Post
EXODUS
коментар 16 Jul 2014, 23:42
Коментар #53

Primavera player
**

Коментари: 423
Регистриран: 27-February 11
Град: Штип,Македонија
Потребител No.: 24 513

Еми това е прикаска свърши,започват мрачни времена както би казал Брехт.Няма да обвинявам ръководството ни Конте обаче на аристократичните наркомански тикви Елкановци няма как да се прости.Има два вида аристократи по звание и по душа.Сами се сещате какъв вид са наще.За тях Юве една играчка,една вещ да се хвалят по света какви горди притежатели са,за разлика от аристократа по душа които никога няма да се хвали с счупена играчка даже би му било срам.

+Quote Post
delpi4a
коментар 17 Jul 2014, 00:11
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Ясно е,че това жалко подобие на 'треньор" ще си тръгне,лошото е,че за наша сметка.Ще платим мъката от загубите , от глупавите извинения ,ще се ядосваме, а глупи ще си тръгне с 4 мил по-богат и с отбор,като Ювентус във визитката,макар явно Старта Дама отдавана да е изгубила онази харизматична консервативност,която означаваше качествен треньор и много победи.Дон Конте я съживи за миг,но уви ръководството си реши,че ерата на мишките,на хората без топки трябва да се върне защото те работят по-лесно с такива.
Жалко,жалко,че Ювентус се превърна в училище и опитно поле за всякакви некадърници,ама некадърници,които на състезание по некадърност ще завършат на второ място,защото са некадърни за първото -СРАМ!!!

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
oldschool
коментар 17 Jul 2014, 09:15
Коментар #55

Juventus regular

Коментари: 1 503
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 17 Jul 2014, 09:53
Коментар #56

Juventus star

Коментари: 4 691
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Назначението на Алегри за мен бе очаквано, но ми разкъса сърцето. Мечтаех за Манчини (правете си сметка)!!! С оставката си Конте отвори кутията на Пандора, обаче не излезе надежда. Опитвам се да я намеря - неуспешно. И все пак Алегри каквото и да си говорим може да не се окаже пълен провал (вероятността не е голяма, но). Ако си говорим с факти Алегри освен провали постигна и някои добри резултати - със супер отбор спечели титлата. Направи някои добри игри в ШЛ - срещу Барса особено. По-миналият сезон направи страхотен пролетен полусезон и се добра до третото място, а Милан като индивидуалности бяха трагични. Миналият сезон росонерите надминаха себе си по дебилизъм. С Бонера, Сапата и ко и Липи да е треньор няма да успее. Искам да кажа, че Алегри не e Вили Вуцов. 7-ми места и т.н. са изключени. Предполагам ще направи това което направи Анчелоти при престоя си при нас едно второ място, да не дава господ 2. В ШЛ не мога да гадая, това е непредсказуем турнир лично за мен. В крайна сметка обаче потенциалът на Алегри не стига за да води Ювентус. Дано греша!

Този коментар е бил редактиран от superniki на 17 Jul 2014, 09:57

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 17 Jul 2014, 10:11
Коментар #57

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

Не мога да повярвам.... Алегри. Аз съм шокиран от действията на ръководството. До преди ден ми се искаше да вярвам, че има някакъв вид комуникация между отделните звена в Юве, но явно Марота си прави неговите неща , Аниели му ръкопляска ... а ние само гледаме. И ето ни отново във времето след Дешан и преди Конте. Добре дошли на всички. Започваме с грешките. Конте ми изглеждаше толкова отдаден на работата си, че всеки положителен ход на Марота го отдавах на колоборация с Недвед и Конте. А днес съм принуден да приема това, че Марота е застанал пред Аниели и е заявил - "Алегри е най-подходящия треньор за Юве ... днес. "

Та какъв беше основния проблем на Милан на Алегри от последната година - тоталната липса на адекватна физическа подготовка , това беше най-слабата характеристика на Милан, а в същото време това беше най-силната черта на отбора на Конте.

Лично аз , с оглед събитията, бих считал трансферния прозорец за успешен ако успеем да запазим това ядро играчи.

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 17 Jul 2014, 10:31
Коментар #58

Juventus star

Коментари: 3 588
Регистриран: 19-February 12
Потребител No.: 24 637

Цитат
Моджи: Юве не е място за парцалите на Сампдория

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 17 Jul 2014, 18:52
Коментар #59

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Massimiliano Allegri ha preso la prima scelta da allenatore della Juventus. I bianconeri hanno infatti cambiato albergo per il ritiro, fuori da Torino

Първо решение на новия е да скрие отбора извън Торино , сменил хотела biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 17 Jul 2014, 20:21
Коментар #60

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Както се казва, на печелившите - честито! Две години ревяхте, че Конте не бил никакъв треньор и не ставал за Ювентус, на' ви сега Алегри! Е, поне повече няма да играем 3-5-2... Както и да е. То даже не ми е забвно...

Последният път, когато треньор-бивша легенда тегли майна на ръководството и напусна клуба след спечелена титла, Ювентус записа едни от най-черните страници в своята история. Раниери, Ферара, Дзакерони, Дел Нери... Фулъм, Байерн, Сиена, Болоня, Лече... двете седми места, Мартинес, Ринаудо, Кнежевич, Траоре, Ландзафаме... и т.н., и т.н. Искрено се надявам сега да не тръгнем отново по този път, защото "чудото Конте" се случва веднъж на 50 години и ако Алегри не овладее този хаос (в което дълбоко се съмнявам), това може да ни бъде последният сезон в Шампионската лига за доста дълго време, а трите "супер, хипер, мега, гига смешни титли", спечелени в "никаква конкуренция" в "жалката Серия А", и "безсмислените рекорди" ще останат един хубав носталгичен спомен за десетилетия напред.

В момента хич не ми е до търсене на позитивното в Алегри, защото просто няма за какво да се хвана. И все пак, моля се този човечец някак си да се справи, защото ситуацията е много по-сериозна, отколкото изглежда на първо четене. И проблемът не е нито в селекцията, нито в треньорските му качества. Проблемът е, че преди два дни "проектът" на Аниели и Марота рухна с пълна сила. Или по-точно - стана очевидна липсата на такъв, подобно на "проекта" на Джили, Блан и Секо отпреди няколко години.

Та, още един път - наздраве post-294-1159096668.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post

44 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th October 2018 - 16:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team