IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус втори отбор, Juventus U23
vench
коментар 01 Dec 2018, 10:27
Коментар #101

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 368
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Бях спрял известно време да следя, но знаех че отборът е в поредица от загуби. Сега виждам, че сме на предпоследно място в класирането, което вече си е зле. Вярно, че играем с млади момчета, но все трябва да могат да бият отбори от трета дивизия, за да могат поне до средата на класирането да додрапат.

Всъщност отбора е в серия от 5 поредни загуби и общо 6 мача без победа. Във въпросните 6 мача сме вкарали 5 гола. В цели 3 мача не сме намерили пътя към вратата, казано на коментаторски език.

Ако ще се гледа сериозно на този проект, то трябва да се вземат мерки. На първо място смяна на треньора, който и без това беше доста съмнителен и на второ място да се търси свежа кръв. Надявам се само негативните резултати да не убият самата идея, която продължавам да твърдя, че е прекрасна. Другите отбори така и не успяха да си направят проектите, така че като нищо сега да се откажат, а ние да се закрием. За мен класирането само по себе си не е проблем, но трябва да се работи, за да се оправят нещата.

Утре има гостуване на Пистойезе, които са на 17 място в класирането и е добър повод да си прекъснем негативната серия от загуби с една победа.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 01 Dec 2018, 19:19
Коментар #102

Juventus champion

Коментари: 7 219
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Венч, изобщо съм учуден, че си следял тази пародия, която съществува само за да се впишем и ние сред стандартите.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 02 Dec 2018, 21:21
Коментар #103

Juventus star

Идеята е добра, изпълнението очевидно е лошо. Някъде по задните страници обяснявах, как Ювентус поддържа близо 50 човека на договор, после ги изпраща в отбори, в които дори не играят. Във втория отбор имаме възможност да ги наблюдаваме от близо и така да се каже - да останат в семейството. Ако наистина има потенциал, то отборът може да играе добре. И да доживеем най-накрая да видим наш юноша, който да бъде дръпнат в първия отбор. Аз ощ не съм се отказал от идеята, но ще трябва да се работи повече.

Иначе сме били Пистойезе с 0:1.. с два точни удара към вратата. Те имат общо 18...

Йееей...

Този коментар е бил редактиран от vench на 02 Dec 2018, 21:22

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 20 Dec 2018, 10:08
Коментар #104

Juventus champion

Коментари: 7 236
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Юве Б иска да привлече синът на Алесандро Бириндели Самуеле, които в момента играе в Пиза. Момчето е на 19 и е защитник като баща си.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 29 Dec 2018, 09:50
Коментар #105

Juventus champion

Федерико Черубини ще бъде новият генерален директор на всички гарнитури от u17 до u23. Също така помага и за трансферите при мъжете и е е смятан за дясната ръка на Паратичи. Филипо Фуско път става спортен директор.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 29 Dec 2018, 09:51

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 11 Feb 2019, 11:16
Коментар #106

Juventus star

Разглеждам втория отбор и гледам, че сме взели някаквъв 29 годишен (?!?) нападател - Бенджамин Мокуло, който последните 3 години е ритал по долните дивизии на Италия.

Може ли някой да ми даде смислено обяснение за такъв трансер? Чак толкова пък да не разбирам от футбол...

Реално каква може да бъде мотивация да вземеш 29-годишен посредствен нападател, който да играе в отбор U23? За да помогне за по-предно класиране? За да научи младите на нещо? За да го дръпнеш в първия отбор?

Наистина италианците понякога правят супер нелогични неща. Първо държим 50 души на щат и ги даваме под наем навсякъде, после взимаме под наем някакъв никакъв. Ако някой разбира, нека да ми обясни.

Иначе отборът се е закрепил на 11 място от 20 отбора, което за първи сезон си е добре. Аз все още вярвам в проекта, но трябва да се управлява по-мъдро.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Mar 2019, 09:55
Коментар #107

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 457
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Според "Кориере дела Сера" се водят преговори с Пирло да стане треньор на дублиращия отбор. Andrea Pirlo could become the coach of the Juventus U-23 team! Negotiations are underway for him to take charge of the team for next season. He already has his coaching license & an agreement is close.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 04 Mar 2019, 12:54
Коментар #108

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 04 Mar 2019, 10:55) *
Според "Кориере дела Сера" се водят преговори с Пирло да стане треньор на дублиращия отбор. Andrea Pirlo could become the coach of the Juventus U-23 team! Negotiations are underway for him to take charge of the team for next season. He already has his coaching license & an agreement is close.

Това впрочем би бил доста добър ход. И без това сега е някакъв тотален анонимник, така че може да си позволим експеримент. Поне ще върнем Пирло в клуба, ще му дадем шанс за старт на треньорска кариера и той ще може да предаде опита си на младите. Аз подкрепям.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Mar 2019, 17:39
Коментар #109

Juventus hero

Коментари: 10 471
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 04 Mar 2019, 13:54) *
Това впрочем би бил доста добър ход. И без това сега е някакъв тотален анонимник, така че може да си позволим експеримент. Поне ще върнем Пирло в клуба, ще му дадем шанс за старт на треньорска кариера и той ще може да предаде опита си на младите. Аз подкрепям.

И без това наскоро имаше изказвания, как ни липсва психика и как трябва да играем по различен начин. Той поне знае, какво е да си шампион и има много на какво да научи младоците, а не да идват на 23 и тепърва 3-4 години да се адаптират, за да изгреят на 27 и да зачезнат на 29 от футболната карта. Подпрепям винаги, когато връщаме бивши футболисти в структурата ни, без значение на кой пост!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 24 May 2019, 20:25
Коментар #110

Juventus star

Коментари: 4 607
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Тренера на отбора до 23г. Mauro Zironelli е освободен днес. Втора раздяла с наставник в рамките на седмица biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 25 May 2019, 10:55
Коментар #111

Juventus hero

Цитат(J.T.Ultras @ 24 May 2019, 21:25) *
Тренера на отбора до 23г. Mauro Zironelli е освободен днес. Втора раздяла с наставник в рамките на седмица biggrin.gif

Сега остава да махнем и тренерката на жените biggrin.gif Нямам дълбоки наблюдения, някой ако има да сподели, но тя се справя добре. Вече за отбора под 23 години, трябва да се търсят постоянно възможности за промоция и съотвено игра в по-горен ешалон. Така има някакъв шанс започнем да си обиграваме младите момчета.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 26 May 2019, 14:22
Коментар #112

Juventus champion

Пирло, Каморанези и Гросо били фавороти за треньор.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 26 May 2019, 14:28
Коментар #113

Juventus star

Коментари: 4 607
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

А защо не и тримата да сформират една велика "триада" на бъдещето biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 27 May 2019, 10:48
Коментар #114

Juventus hero

Най-добре би било това да е Пирло, но няма да съм сърдит ако видя и Каморанези отново в Ювентус! smile.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 24 Jun 2019, 11:11
Коментар #115

Juventus star

Някакви новини около втория отбор няма ли? Треньор, селекция, стратегия? Кога започва строителството на новия стадион? И какво стана с идеята и другите клубове да си правят такива отбори?

Този коментар е бил редактиран от vench на 24 Jun 2019, 11:12

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 09 Jul 2019, 18:20
Коментар #116

Juventus star

Пропуснал съм. Треньор на Ювентус U23 е станал Фабио Пекиа.

Понеже сме горе долу на една възраст в този форум със сигурност, че повечето го помните. Аз лично не го свързвам с нищо обаче...

Кариерата му като треньор е предимно като асистент, но пък е минал през Реал Мадрид и Нюкасъл.

2011 Gubbio
2012–2013 Latina
2013–2015 Napoli (assistant)
2015–2016 Real Madrid (assistant)
2016 Newcastle United (assistant)
2016–2018 Hellas Verona
2019 Avispa Fukuoka

Аз лично се надявах на някой кадър, който да бъде по-дълбоко свързан с клуба, но остава да се надяваме, че все пак има добри треньорски качества. Аз още не съм изубил вяра в този проект и мисля, че трябва да го развиваме.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Jul 2019, 16:11
Коментар #117

Juventus hero

И аз не съм, но съм приел факта, че ще отнеме време и няма да стане толкова бързо колкото искаме. Легенда на клуба, винаги е по-добре, но да се надяваме, че е натрупал опит като асистент и ще бъде на нужното ниво.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 11 Jul 2019, 18:47
Коментар #118

Juventus star

Има няколко трансфера

Daouda Peeters - белгийски халф от някакъв африкански произход

Nikolai Frederiksen - датско крило и нападател. Май е дошъл миналата година, но сега ще дебютира за втория отбор.

Пабло Морено, който взехме от Барселона също е привлечен в отбора. Досега имаше само един мач май.

Съшото се отнася за Леандро Фернандеш от ПСВ

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Jul 2019, 13:59
Коментар #119

Juventus champion

Жоао Ферейра, който идва със сделката за Перин ще играе във втория отбор.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 13:35ч.
Коментар #120

Juventus hero

Дано да се борим за промоция, тази кампания, но по-скоро е малко вероятно. Ще продължават ли да играят срещите в Александрия или се предвижда да се играя в Торино?

--------------------

+Quote Post

6 страници V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2019 - 23:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team